Prohledávejte historii Twitch chatu

Kick Kick
Kanál dino_dodo_
1 den 7 dní 30 dní Statistiky
Datum Čas Uživatel Zpráva
09. 06. 2026 23:21:34 TokaTheFirst
@arogantnizena Nemusí, to se podá! 😊
09. 06. 2026 23:21:34 PacmanCZ
SMH
09. 06. 2026 23:21:31 arogantnizena
WW
09. 06. 2026 23:21:29 Chuunibyou_Maty
WW
09. 06. 2026 23:21:28 Semirruss
@dino_dodo_ nevím jestli jel adam se starým berlingem
09. 06. 2026 23:21:27 Vekslak_
om
09. 06. 2026 23:21:27 petkoocze
WW
09. 06. 2026 23:21:03 revolas
@dino_dodo_ aby se nestalo co mě doplníš a za dva dny zjistíš že je prasklá trubka u chladiče xDDD
09. 06. 2026 23:20:59 TokaTheFirst
@KiWi79 To teda lituj.
09. 06. 2026 23:20:57 arogantnizena
@TokaTheFirst to me mrzi
09. 06. 2026 23:20:50 Hakirawashi
@MikkaVerebely @TenhleAstor dnddCink
09. 06. 2026 23:20:50 PacmanCZ
Adam dostal slevu ? LOL co jsi mu ehm dal za protislužbu ? LO
09. 06. 2026 23:20:45 KiWi79
TokaTheFirst tak teď lituju že nejedu
09. 06. 2026 23:20:37 TokaTheFirst
@KiWi79 Dohromady.
09. 06. 2026 23:20:27 Jimysak
aaaa
09. 06. 2026 23:20:24 KiWi79
TokaTheFirst 7????
09. 06. 2026 23:20:18 TokaTheFirst
@arogantnizena Náročně, nestíhám nic.
09. 06. 2026 23:20:12 TenhleAstor
@Hakirawashi hi
09. 06. 2026 23:20:11 TokaTheFirst
NAkonec.
09. 06. 2026 23:20:09 TokaTheFirst
Mám 7 litrů.
09. 06. 2026 23:20:01 plzensky_bizar
to je jako celý co jsi mi chtěl napsat ?? OL
09. 06. 2026 23:19:51 petkoocze
Zítra mám volno, ale zajdu mu zaklepat na garáž zítra a napíšu na IG. Nějaký info? Máte Grand jeep cherokee.. potřebujete doplnit klimatizaci... něco takového? at vím na co se jdu ptát vlastně LO
09. 06. 2026 23:19:42 Stuchlajs
aww brambůrek
09. 06. 2026 23:19:37 RandomMishel
a ona nebude
09. 06. 2026 23:19:35 plzensky_bizar
Sadgi
09. 06. 2026 23:19:35 MikkaVerebely
@Hakirawashi @humornyhumr aknAhoj aknAhoj
09. 06. 2026 23:19:33 BuryLePitch
ber to Adame
09. 06. 2026 23:19:32 RandomMishel
však tohle mohla být felina, sakra!!!! https://www.garaz.cz/clanek/zajimavosti-prodej-aut-na-prodej-jsou-dve-specialne-upravene-felicie-staly-se-z-nich-expedicni-specialy-vyrazit-v-nich-muzete-az-na-konec-sveta-21014999
09. 06. 2026 23:19:28 humornyhumr
mě tak kamarád v dobré víže udělal test podtlakem, ale díra se jen přisála těsněním, když se natlakovala, do týdne vytekla
09. 06. 2026 23:19:22 plzensky_bizar
asi jo no
09. 06. 2026 23:19:21 Hakirawashi
@dino_dodo_ Ahojte Dinouši, už jdu spát, ale poslal jsem vám žádost o radu do PM na Dis, budu rád, když mi na to nějak odpovíte. Budu za radu rád. dnddLaska dnddLaska dnddLaska
09. 06. 2026 23:19:20 DjLupe555
huh ?
09. 06. 2026 23:19:17 DjLupe555
Moju obriu správu?
09. 06. 2026 23:19:07 jeenda26
Ajdamos :D jak se dneska cítíš na dávání rad? nebo raději zvolit kačku :D
09. 06. 2026 23:19:04 Vekslak_
Oni ti ju nahlasujú tuším dusíkom a vyskúša. a keď nie, a začne plniť plynom, on uvidi že to uteká a dáva sa tam aj Barvivo zelene.
09. 06. 2026 23:18:57 Semirruss
@TokaTheFirst hej toko čus
09. 06. 2026 23:18:51 arogantnizena
@TokaTheFirst jak se mame jak se dariii
09. 06. 2026 23:18:45 nat_raab_974
tak to chce asi vycistit klimu aby to nesmrdelo a naplnit
09. 06. 2026 23:18:41 humornyhumr
ideálně přetlak a UV barvivo
09. 06. 2026 23:18:39 TokaTheFirst
@arogantnizena Zdravííííím. widepeepoHappy
09. 06. 2026 23:18:36 nat_raab_974
já tak leda doplňuju svačinu, ale chlap jo :-D
09. 06. 2026 23:18:32 Hronacz
nezrujnuje tě to
09. 06. 2026 23:18:32 humornyhumr
ale jestli můžu doporučit, trvejte na testu přetlakem, ne podtlakem co dělá ten defaultní plnící stroj
09. 06. 2026 23:18:28 Hronacz
To nestojí takovej granát
09. 06. 2026 23:18:19 Semirruss
@dino_dodo_ když jsem dál trasu na google mapách z bohuňova na rfp v hradci tak to vyšlo na 104km
09. 06. 2026 23:18:10 arogantnizena
@TokaTheFirst ahoooj
09. 06. 2026 23:18:06 Hronacz
btw Auto Kelly zavoláš a můžou doplnit skoro na hodinu
09. 06. 2026 23:18:03 Martincoo_
@TenhleAstor VoHiYo
09. 06. 2026 23:18:02 petkoocze
Co kdy jak?
09. 06. 2026 23:17:48 humornyhumr
chladivo ti udělá kdokoli za skoro stejnou cenu protože to chladivo učtují všichni stejně, otázka jestli to někde neteče. A plyn, no to je sporny, podle toho kde v okruhu se nachází
09. 06. 2026 23:17:47 petkoocze
Můžu se poptat na cokoli. Všichni si ho tu chválí.. kdyžtak řeknu že jste rodina at máte slevu hehe
09. 06. 2026 23:17:40 TenhleAstor
@Martincoo_ @TokaTheFirst @Misacekcz Ahoooj dnddHi dnddLaska peepoHey peepoLove
09. 06. 2026 23:17:30 nat_raab_974
škoda ze nejste v Praze nebyl by to problem
09. 06. 2026 23:17:28 tlustej_zdenda
"nevim jak to vypada" rekl Adam mechanik
09. 06. 2026 23:17:25 RandomMishel
plyn v kapalném stavu
09. 06. 2026 23:17:25 PacmanCZ
A umí mechanik tonda nasadit kumičku filtru oleje ? hehe
09. 06. 2026 23:17:22 TokaTheFirst
@DjLupe555 Čůůs Lukáši. agrLove
09. 06. 2026 23:17:19 Misacekcz
@MikkaVerebely misaceHI misaceKing zombie923Heart zombie923Heart
09. 06. 2026 23:17:14 Kupra_
Kateřino, proč jsi to četla tak svůdně? jako kdyby ten mechanik nabízel i sexuální služby?
09. 06. 2026 23:17:13 BuryLePitch
plyn
09. 06. 2026 23:17:13 DjLupe555
@TokaTheFirst hi
09. 06. 2026 23:17:11 Vekslak_
kvapalina? plyn snáď ne
09. 06. 2026 23:17:07 RandomMishel
je
09. 06. 2026 23:17:04 TokaTheFirst
@KiWi79 Ahojky Kiwouši. ppKiss
09. 06. 2026 23:17:01 MikkaVerebely
@misacekcz aknAhoj aknAhoj
09. 06. 2026 23:16:54 KiWi79
TokaTheFirst Ahuuuj Tokiášiiiii! peepoHey peepoLove ppKiss
09. 06. 2026 23:16:44 TokaTheFirst
Kámo. Málem nebyla banánovice. Byla u ženy ve sklepě, ale je už na dovolený s malou. Naštěstí má klíče doma, tak jsem to vyzvedl.
09. 06. 2026 23:16:23 TokaTheFirst
See you there.
09. 06. 2026 23:16:20 TokaTheFirst
Yay!
09. 06. 2026 23:16:19 MikkaVerebely
@TokaTheFirst aknAhoj aknAhoj
09. 06. 2026 23:16:18 plzensky_bizar
v pátek půjde
09. 06. 2026 23:16:16 Martincoo_
hellooo
09. 06. 2026 23:16:13 TenhleAstor
@Momonchii papa
09. 06. 2026 23:16:11 plzensky_bizar
rip
09. 06. 2026 23:16:11 MikkaVerebely
@Siler38 aknAhoj aknAhoj
09. 06. 2026 23:16:05 TokaTheFirst
Čau tak co, přijdete zítra? Teď jsem na skok, balím.
09. 06. 2026 23:15:59 RandomMishel
https://www.garaz.cz/clanek/zajimavosti-prodej-aut-na-prodej-jsou-dve-specialne-upravene-felicie-staly-se-z-nich-expedicni-specialy-vyrazit-v-nich-muzete-az-na-konec-sveta-21014999 Adame tohle udělej s Felicie xddd
09. 06. 2026 23:15:58 StreamElements
Píšou lidé zvláštní slova jako " Pepega peepoHey OMEGALUL " a podobné? Stáhni si do prohlížeče BTTV, FFZ a 7TV a uvidíš všechny emotikony! Najdeš je zde: https://betterttv.com/ , https://www.frankerfacez.com/ , https://7tv.app/
09. 06. 2026 23:15:43 dejvday3012
@Momonchii papa Momo peepoLove
09. 06. 2026 23:15:19 Momonchii
no nic, jdu se dál učit depressedCat mějte se krásně!
09. 06. 2026 23:15:19 Hronacz
půjdeme spát brzo neboj peepoShy
09. 06. 2026 23:14:55 arogantnizena
kostici jedine klasicky
09. 06. 2026 23:14:40 steel_cold
vanilka je best
09. 06. 2026 23:14:40 karelgrost
@Translokator To je deep lore LUL
09. 06. 2026 23:14:27 Translokator
@karelgrost huh
09. 06. 2026 23:14:27 Fluffcz
Tak si to pak užijem... Mějte se kamoši... mažu
09. 06. 2026 23:14:24 PacmanCZ
om
09. 06. 2026 23:14:23 steel_cold
dobrou chuť YEPCUM
09. 06. 2026 23:14:19 Vekslak_
Kostiky? A MAJÚ MAGNETKU NEBO TETOVACKU?!?!?
09. 06. 2026 23:14:07 Siler38
vypadá to pěkně, nahodit tam pár plátů a na Mogadischo jak dělané andullTitanic andullTitanic
09. 06. 2026 23:13:58 KostraCzech
Ja tebe taky Adame Keepo
09. 06. 2026 23:13:58 karelgrost
@dino_dodo_ Já už včera urgoval ty 2 nálepky #PlatimPeremLitamErem, mi připomnělo LUL LUL
09. 06. 2026 23:13:57 PacmanCZ
růžový pruhy na Nko LETSGOOO om
09. 06. 2026 23:13:51 Chuunibyou_Maty
kostíci jsou mega
09. 06. 2026 23:13:29 arogantnizena
OMG MILUJU KOSTIKYYYYYY
09. 06. 2026 23:13:26 Fluffcz
Však bude na expedici vaše...
09. 06. 2026 23:13:24 MikkaVerebely
@kocarek1989 @PacmanCZ aknAhoj aknAhoj
09. 06. 2026 23:13:24 Kupra_
No jo, fluff prodal svůj signature move "tramvaj", tak může mít tolik aut
09. 06. 2026 23:13:24 BuryLePitch
Dáme Nko do růžové ? Kapp
09. 06. 2026 23:13:07 PacmanCZ
ta matna šedá je hustá
09. 06. 2026 23:12:48 karelgrost
Nádhera
09. 06. 2026 23:12:46 karelgrost
TA ŠEDÁ A TY PRUHY
09. 06. 2026 23:12:45 BuryLePitch
Den rozebírání LOL
09. 06. 2026 23:12:44 Stuchlajs
Adame kdy kupujes? hehe
09. 06. 2026 23:12:41 Hronacz
A jak jako, že plánuješ už Fluffa a na mě zase sereš?! SUS
09. 06. 2026 23:12:40 TenhleAstor
Pog ͏
09. 06. 2026 23:12:33 karelgrost
Gratulky Fluffe!
09. 06. 2026 23:12:29 karelgrost
Oukey, to je fakt nádhera
09. 06. 2026 23:12:24 karelgrost
ABSOLUTNO!
09. 06. 2026 23:12:23 PacmanCZ
bury z toho udělal puzzle LOL
09. 06. 2026 23:12:16 strasny666prase
hardkor expedice? pojedete k nám do Ústí? hehe
09. 06. 2026 23:12:06 kocarek1989
kotouli musíš udělat v brutalu
09. 06. 2026 23:12:05 petkoocze
BTW kdybys někdy potřebovals, máme v práci mechanika kterej je šikovnej a dává nám krásné slevy HEHE náš mechanik Tonda aww aww Kdykoli domluvím kdybys něco potřebovals
09. 06. 2026 23:12:03 Fluffcz
Bury ho právě polepuje
09. 06. 2026 23:12:01 humornyhumr
já už pomalu přemýšlím kam toyka půjde na silen bloky, doma už řezat další nápravu z auta nehodlám, s fordem stačilo LUL
09. 06. 2026 23:11:55 Fluffcz
Tak jo... Koukni k nám na discord do expedice, jak ten Wrangler teď vypadá
09. 06. 2026 23:11:53 BuryLePitch
Nedám ti Wranglera fluffczDrama je moc krásné teď
09. 06. 2026 23:11:40 arogantnizena
taky mne to zajima jojo koho myslis
09. 06. 2026 23:11:27 Stuchlajs
@Translokator papa brouku
09. 06. 2026 23:11:23 Chuunibyou_Maty
Taky mě bere dost spaní
09. 06. 2026 23:11:23 PacmanCZ
jojo podval by měl jet do rumunska s váma hehe pritomen
09. 06. 2026 23:11:23 Davezex
omg martinek robi v auto servise?
09. 06. 2026 23:11:22 plzensky_bizar
@Translokator NOWAY
09. 06. 2026 23:11:22 revolas
WW
09. 06. 2026 23:11:21 Hronacz
IG?
09. 06. 2026 23:11:17 TenhleAstor
@Translokator papa
09. 06. 2026 23:11:14 revolas
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
09. 06. 2026 23:11:06 Hronacz
Já jsem asi clueless koho myslíš
09. 06. 2026 23:10:58 StreamElements
Koukni na náš vztahový YouTube kanál, kde jsou sestřihy ze sexuálních sobot 👉 https://www.youtube.com/@DinoDodoPlus 👈
09. 06. 2026 23:10:53 Translokator
peepoSleep padaj mi oči dřív než bizároj, gg papa
09. 06. 2026 23:10:53 Stuchlajs
NOOOO
09. 06. 2026 23:10:50 Stuchlajs
xddddddddddddddddddddd
09. 06. 2026 23:10:48 MikkaVerebely
@Fluffcz @nat_raab_974 aknAhoj aknAhoj
09. 06. 2026 23:10:46 Onas
o jednom odtahu bych věděl
09. 06. 2026 23:10:38 Vekslak_
Pak som išiel na víkend prescaš do práce, prídeš k autu a tak vytrieskana batéria, že nejslo ani kľúčom otvoriť. Pak si musel dávať baterku zo spodu na kostru a na alternátor. o 4:40 ráno. dnddAdoBojovnik A pak si uvedomíš že nenaštartuješ a stratil si 30 minút svojho času.
09. 06. 2026 23:10:37 karelgrost
@dino_dodo_ Bosnu seru, vím, že jsi mě na toho 19. zval, ale autí budu mít ještě chvíli, navíc Bosny se trošku bojím, ale Rumunsko, to je jiná!
09. 06. 2026 23:10:28 StreamElements
Streamy jsou momentálně každý den kromě pondělí a začíná se kolem 20. hodiny. Konec 1-2 hodina ranní.
09. 06. 2026 23:10:27 fikusak123
xdddddddddd
09. 06. 2026 23:10:22 Vekslak_
Keď sa bavíme o vybitej baterke. Vozím auto kameru. Ale ja mám takovy problém. Mám asi alzhaimera. Stále zabúdam či som vypol svetla, zamkol ho, nebo vypol transsmiter. Raz večer som sa ponáhľal a zabudol vypnúť kameru … na 2 týždne v aute.
09. 06. 2026 23:10:20 Fluffcz
A my spolu letos ještě někam jedem???
09. 06. 2026 23:10:08 Hronacz
no tak to určitě budete potřebovat minimálně jednoho chattera s podvalem hehe
09. 06. 2026 23:10:07 DjLupe555
A chcel by si to znova ako komunitne alebo nejaká "uzatvorená" spoločnosť? @dino_dodo_
09. 06. 2026 23:10:04 nat_raab_974
Máte ho tam profil Lukas :-D (manžela discord)
09. 06. 2026 23:09:59 karelgrost
@dino_dodo_ Rumunsko? Hej tyvole, neříkej dvakrát, Rumunsko mám na bucket listu!
09. 06. 2026 23:09:50 plzensky_bizar
@Quingar_ tak nějak
09. 06. 2026 23:09:41 Fluffcz
Tak mi zavolejte a domluvíme se... Ano teď voláte vy! :)
09. 06. 2026 23:09:34 Quingar_
@plzensky_bizar no takže je asi dobře, e mám teď 2 dny volno a raději bych neměl vycházet z domu
09. 06. 2026 23:09:18 jeenda26
400€ za kolo :D nice
09. 06. 2026 23:09:10 humornyhumr
tys buchl kola?
09. 06. 2026 23:09:00 unislav
pico ja su Advanced ja uz nebrazdim vod plebu LUL
09. 06. 2026 23:08:57 Truetuter
fluffczLol fluffczLol fluffczLol fluffczLol
09. 06. 2026 23:08:48 plzensky_bizar
um
09. 06. 2026 23:08:41 karelgrost
xDDDDDDDD
09. 06. 2026 23:08:27 arogantnizena
pro mne, unislav je advanced architekt / engineer I @dino_dodo_
09. 06. 2026 23:08:25 ELGreco6
hele proč na mě vyskočil članek jak řidič i30N na olomoucku způsobyl nehodu
09. 06. 2026 23:08:25 Fluffcz
Jasnajda... jedem do Brodůůůůů
09. 06. 2026 23:08:23 TenhleAstor
@arogantnizena @KostraCzech @Fluffcz @nat_raab_974 Ahoooj dnddHi dnddLaska peepoHey peepoLove
09. 06. 2026 23:08:17 michal_kutil_kefal
@Stuchlajs Tak to je hlavní 😅 a důležitý. Žij a ne přeživší jen
09. 06. 2026 23:08:02 arogantnizena
architekt/engineer @dino_dodo_ KEKW
09. 06. 2026 23:08:00 karelgrost
@Translokator To je dneska taky extrémně ceněnej veteránek, nádherný malý autíčko
09. 06. 2026 23:07:53 Fluffcz
Ajajaj, já jsem zapoměl dát raid, a pak už tam bylo málo lidí.. ahojte kamoši... Mám vaši vysílačku. Musim vam ji vratit, než pojedete do Bosny
09. 06. 2026 23:07:50 Truetuter
@nat_raab_974 truetu1HI truetu1HI
09. 06. 2026 23:07:48 plzensky_bizar
@Quingar_ s kefírem není prdel, prošlý můžeš jen jogurty (bílý i ochucený), zakysaný smetany a smetany/šlehačky ke šlehání (mlíko ne). Pro všechny položky mám vyzkoušeno až 3 měsíce prošlosti. icant
09. 06. 2026 23:07:44 DjLupe555
@dino_dodo_ No, ja idem vysielačku objednávať z Alzy a budem sa rozhodovať, či ju budem vracať alebo nie, tento Mostar je v podstate pre mňa test, či som schopný "cestovať" sám a ak by sa poradilo, tak tento rok by som možno chcel ísť ešte niekam, idk či by ste sa chceli pridať, ale asi na viac ako na 4 dni, láka ma znova Rumunsko a užiť si ho na viac dní alebo Čierna Hora
09. 06. 2026 23:07:42 nat_raab_974
pro radost Vám pošlu naše 5měsíční koťátko
09. 06. 2026 23:07:38 karelgrost
@dino_dodo_ Protože Hyundai N jsou podceňovaný klenoty, na vlastní oči jsem už měl tu čest vidět, jak tohleto Nko udělalo Rkovýho Golfa jak prase, v zatáčkách a pružným zrychlení si to maže koncernovky a Seaty Cupra jak máslo na chlebu.
09. 06. 2026 23:07:17 strasny666prase
ale já nikam nejedu, cb stanička se vždycky hodí, a to i jen tak pro srandu, vylízt na kopec a pokecat s lidma třeba o 30km dál HYPERS
09. 06. 2026 23:07:12 Translokator
@karelgrost to si vůbec nepamatuju :D jen interiér mám v živý paměti a křídlo vzadu
09. 06. 2026 23:07:07 Truetuter
Hezký večer všem příchozím truetu1HI truetu1HI
09. 06. 2026 23:07:04 Stuchlajs
Štěpa LETSGOOO
09. 06. 2026 23:07:01 BuryLePitch
Invalida nebo slepec ?
09. 06. 2026 23:07:01 Truetuter
@arogantnizena truetu1HI truetu1HI
09. 06. 2026 23:07:00 Onas
on myslel tebe, en auto
09. 06. 2026 23:06:56 StreamElements
Fluffcz dal/a raid s 68 diváky! bleedPurple Koukněte na něj/ní: https://twitch.tv/Fluffcz
09. 06. 2026 23:06:52 arogantnizena
Zdravim zdravim, od 18.8 uz jako Cybersecurity arch/eng I widepeepoHappy @dino_dodo_
09. 06. 2026 23:06:51 Stuchlajs
@michal_kutil_kefal eShrug ziju, tak asi dobre? hehe
09. 06. 2026 23:06:47 humornyhumr
můj první focus byla nejlepší kára v životě. Nechtěl bych ho vůbec ale bylo nejlepší prostě LUL
09. 06. 2026 23:06:32 karelgrost
@Translokator Tvl! BX! andullPog Klasika, aneb rezerva pod kapotou
09. 06. 2026 23:06:28 StreamElements
Kdyby někdo chtěl kouknout taky na instagram : https://www.instagram.com/dino_dodo_/
09. 06. 2026 23:06:21 karelgrost
@dino_dodo_ Nebudu lhát. V tomhle jsem asi v koutku duše tak trošku dopředu vděčnej, že to bude Dacia.. Minimum wifikundací
09. 06. 2026 23:06:21 jeenda26
že je starej :D konečně to ví
09. 06. 2026 23:06:17 BuryLePitch
však je to stejny jak Nko
09. 06. 2026 23:06:16 Translokator
@karelgrost my měli BX s tím hydraulickym podvozkem. to byla věc Kappa
09. 06. 2026 23:06:07 jeenda26
@TerkaKodulka nice nice :D to mám radost
09. 06. 2026 23:06:06 str3ip
@michal_kutil_kefal diky, jo prejde to, verim ze ano.. jen to boli po 3x... tak mi to uz prijde nekonecne... rozchod, uvedomeni si, ze to byla chyba a ted kdyz jsme se o tom bavili, ale aspon jsme to nakonec mohli ukoncit v dobrem
09. 06. 2026 23:06:04 Quingar_
@plzensky_bizar ok, když je otevřený kefír 10 dní po datu spotřeby, mám ho ještě pít? :)
09. 06. 2026 23:05:56 michal_kutil_kefal
@Stuchlajs Jak se jinak vede a jak se máš
09. 06. 2026 23:05:55 Veruuu__
@michal_kutil_kefal dnddHi dnddHi
09. 06. 2026 23:05:47 Horki
@Veruuu__ zdravíčko hi
09. 06. 2026 23:05:44 TerkaKodulka
jeenda26 joo jsem FeelsGoodMan
09. 06. 2026 23:05:41 michal_kutil_kefal
@veruuu__ evilbi7Hi dnddBlbounAhoj dnddRexAhoj evilbi7Love
09. 06. 2026 23:05:40 Hronacz
já bych teda adama přejel akorát ne autem hehe
09. 06. 2026 23:05:35 jeenda26
@TerkaKodulka s mončou jsi ještě v kontaktu? :D
09. 06. 2026 23:05:26 Translokator
@plzensky_bizar nevěřím
09. 06. 2026 23:05:22 Veruuu__
@Horki Ahooojky dnddHi dnddLaska
09. 06. 2026 23:05:13 Stuchlajs
@michal_kutil_kefal Ahoj Míšo aww
09. 06. 2026 23:05:12 plzensky_bizar
@Translokator ne to nejém
09. 06. 2026 23:05:04 MikkaVerebely
@Hronacz aknAhoj aknAhoj
09. 06. 2026 23:05:03 michal_kutil_kefal
@stuchlajs evilbi7Hi dnddBlbounAhoj dnddRexAhoj evilbi7Love blueberryHi
09. 06. 2026 23:05:00 Horki
Naštěstí jsem seděla za stolem LUL
⚠️
Zobrazeno maximálně 100000 řádků
Pro nalezení více zpráv použij vyhledávání podle uživatele nebo klíčového slova