Prohledávejte historii Twitch chatu
| Datum | Čas | Uživatel | Zpráva |
|---|---|---|---|
| 09. 06. 2026 | 23:21:34 | TokaTheFirst | @arogantnizena Nemusí, to se podá! 😊 |
| 09. 06. 2026 | 23:21:34 | PacmanCZ | SMH |
| 09. 06. 2026 | 23:21:31 | arogantnizena | WW |
| 09. 06. 2026 | 23:21:29 | Chuunibyou_Maty | WW |
| 09. 06. 2026 | 23:21:28 | Semirruss | @dino_dodo_ nevím jestli jel adam se starým berlingem |
| 09. 06. 2026 | 23:21:27 | Vekslak_ | om |
| 09. 06. 2026 | 23:21:27 | petkoocze | WW |
| 09. 06. 2026 | 23:21:03 | revolas | @dino_dodo_ aby se nestalo co mě doplníš a za dva dny zjistíš že je prasklá trubka u chladiče xDDD |
| 09. 06. 2026 | 23:20:59 | TokaTheFirst | @KiWi79 To teda lituj. |
| 09. 06. 2026 | 23:20:57 | arogantnizena | @TokaTheFirst to me mrzi |
| 09. 06. 2026 | 23:20:50 | Hakirawashi | @MikkaVerebely @TenhleAstor dnddCink |
| 09. 06. 2026 | 23:20:50 | PacmanCZ | Adam dostal slevu ? LOL co jsi mu ehm dal za protislužbu ? LO |
| 09. 06. 2026 | 23:20:45 | KiWi79 | TokaTheFirst tak teď lituju že nejedu |
| 09. 06. 2026 | 23:20:37 | TokaTheFirst | @KiWi79 Dohromady. |
| 09. 06. 2026 | 23:20:27 | Jimysak | aaaa |
| 09. 06. 2026 | 23:20:24 | KiWi79 | TokaTheFirst 7???? |
| 09. 06. 2026 | 23:20:18 | TokaTheFirst | @arogantnizena Náročně, nestíhám nic. |
| 09. 06. 2026 | 23:20:12 | TenhleAstor | @Hakirawashi hi |
| 09. 06. 2026 | 23:20:11 | TokaTheFirst | NAkonec. |
| 09. 06. 2026 | 23:20:09 | TokaTheFirst | Mám 7 litrů. |
| 09. 06. 2026 | 23:20:01 | plzensky_bizar | to je jako celý co jsi mi chtěl napsat ?? OL |
| 09. 06. 2026 | 23:19:51 | petkoocze | Zítra mám volno, ale zajdu mu zaklepat na garáž zítra a napíšu na IG. Nějaký info? Máte Grand jeep cherokee.. potřebujete doplnit klimatizaci... něco takového? at vím na co se jdu ptát vlastně LO |
| 09. 06. 2026 | 23:19:42 | Stuchlajs | aww brambůrek |
| 09. 06. 2026 | 23:19:37 | RandomMishel | a ona nebude |
| 09. 06. 2026 | 23:19:35 | plzensky_bizar | Sadgi |
| 09. 06. 2026 | 23:19:35 | MikkaVerebely | @Hakirawashi @humornyhumr aknAhoj aknAhoj |
| 09. 06. 2026 | 23:19:33 | BuryLePitch | ber to Adame |
| 09. 06. 2026 | 23:19:32 | RandomMishel | však tohle mohla být felina, sakra!!!! https://www.garaz.cz/clanek/zajimavosti-prodej-aut-na-prodej-jsou-dve-specialne-upravene-felicie-staly-se-z-nich-expedicni-specialy-vyrazit-v-nich-muzete-az-na-konec-sveta-21014999 |
| 09. 06. 2026 | 23:19:28 | humornyhumr | mě tak kamarád v dobré víže udělal test podtlakem, ale díra se jen přisála těsněním, když se natlakovala, do týdne vytekla |
| 09. 06. 2026 | 23:19:22 | plzensky_bizar | asi jo no |
| 09. 06. 2026 | 23:19:21 | Hakirawashi | @dino_dodo_ Ahojte Dinouši, už jdu spát, ale poslal jsem vám žádost o radu do PM na Dis, budu rád, když mi na to nějak odpovíte. Budu za radu rád. dnddLaska dnddLaska dnddLaska |
| 09. 06. 2026 | 23:19:20 | DjLupe555 | huh ? |
| 09. 06. 2026 | 23:19:17 | DjLupe555 | Moju obriu správu? |
| 09. 06. 2026 | 23:19:07 | jeenda26 | Ajdamos :D jak se dneska cítíš na dávání rad? nebo raději zvolit kačku :D |
| 09. 06. 2026 | 23:19:04 | Vekslak_ | Oni ti ju nahlasujú tuším dusíkom a vyskúša. a keď nie, a začne plniť plynom, on uvidi že to uteká a dáva sa tam aj Barvivo zelene. |
| 09. 06. 2026 | 23:18:57 | Semirruss | @TokaTheFirst hej toko čus |
| 09. 06. 2026 | 23:18:51 | arogantnizena | @TokaTheFirst jak se mame jak se dariii |
| 09. 06. 2026 | 23:18:45 | nat_raab_974 | tak to chce asi vycistit klimu aby to nesmrdelo a naplnit |
| 09. 06. 2026 | 23:18:41 | humornyhumr | ideálně přetlak a UV barvivo |
| 09. 06. 2026 | 23:18:39 | TokaTheFirst | @arogantnizena Zdravííííím. widepeepoHappy |
| 09. 06. 2026 | 23:18:36 | nat_raab_974 | já tak leda doplňuju svačinu, ale chlap jo :-D |
| 09. 06. 2026 | 23:18:32 | Hronacz | nezrujnuje tě to |
| 09. 06. 2026 | 23:18:32 | humornyhumr | ale jestli můžu doporučit, trvejte na testu přetlakem, ne podtlakem co dělá ten defaultní plnící stroj |
| 09. 06. 2026 | 23:18:28 | Hronacz | To nestojí takovej granát |
| 09. 06. 2026 | 23:18:19 | Semirruss | @dino_dodo_ když jsem dál trasu na google mapách z bohuňova na rfp v hradci tak to vyšlo na 104km |
| 09. 06. 2026 | 23:18:10 | arogantnizena | @TokaTheFirst ahoooj |
| 09. 06. 2026 | 23:18:06 | Hronacz | btw Auto Kelly zavoláš a můžou doplnit skoro na hodinu |
| 09. 06. 2026 | 23:18:03 | Martincoo_ | @TenhleAstor VoHiYo |
| 09. 06. 2026 | 23:18:02 | petkoocze | Co kdy jak? |
| 09. 06. 2026 | 23:17:48 | humornyhumr | chladivo ti udělá kdokoli za skoro stejnou cenu protože to chladivo učtují všichni stejně, otázka jestli to někde neteče. A plyn, no to je sporny, podle toho kde v okruhu se nachází |
| 09. 06. 2026 | 23:17:47 | petkoocze | Můžu se poptat na cokoli. Všichni si ho tu chválí.. kdyžtak řeknu že jste rodina at máte slevu hehe |
| 09. 06. 2026 | 23:17:40 | TenhleAstor | @Martincoo_ @TokaTheFirst @Misacekcz Ahoooj dnddHi dnddLaska peepoHey peepoLove |
| 09. 06. 2026 | 23:17:30 | nat_raab_974 | škoda ze nejste v Praze nebyl by to problem |
| 09. 06. 2026 | 23:17:28 | tlustej_zdenda | "nevim jak to vypada" rekl Adam mechanik |
| 09. 06. 2026 | 23:17:25 | RandomMishel | plyn v kapalném stavu |
| 09. 06. 2026 | 23:17:25 | PacmanCZ | A umí mechanik tonda nasadit kumičku filtru oleje ? hehe |
| 09. 06. 2026 | 23:17:22 | TokaTheFirst | @DjLupe555 Čůůs Lukáši. agrLove |
| 09. 06. 2026 | 23:17:19 | Misacekcz | @MikkaVerebely misaceHI misaceKing zombie923Heart zombie923Heart |
| 09. 06. 2026 | 23:17:14 | Kupra_ | Kateřino, proč jsi to četla tak svůdně? jako kdyby ten mechanik nabízel i sexuální služby? |
| 09. 06. 2026 | 23:17:13 | BuryLePitch | plyn |
| 09. 06. 2026 | 23:17:13 | DjLupe555 | @TokaTheFirst hi |
| 09. 06. 2026 | 23:17:11 | Vekslak_ | kvapalina? plyn snáď ne |
| 09. 06. 2026 | 23:17:07 | RandomMishel | je |
| 09. 06. 2026 | 23:17:04 | TokaTheFirst | @KiWi79 Ahojky Kiwouši. ppKiss |
| 09. 06. 2026 | 23:17:01 | MikkaVerebely | @misacekcz aknAhoj aknAhoj |
| 09. 06. 2026 | 23:16:54 | KiWi79 | TokaTheFirst Ahuuuj Tokiášiiiii! peepoHey peepoLove ppKiss |
| 09. 06. 2026 | 23:16:44 | TokaTheFirst | Kámo. Málem nebyla banánovice. Byla u ženy ve sklepě, ale je už na dovolený s malou. Naštěstí má klíče doma, tak jsem to vyzvedl. |
| 09. 06. 2026 | 23:16:23 | TokaTheFirst | See you there. |
| 09. 06. 2026 | 23:16:20 | TokaTheFirst | Yay! |
| 09. 06. 2026 | 23:16:19 | MikkaVerebely | @TokaTheFirst aknAhoj aknAhoj |
| 09. 06. 2026 | 23:16:18 | plzensky_bizar | v pátek půjde |
| 09. 06. 2026 | 23:16:16 | Martincoo_ | hellooo |
| 09. 06. 2026 | 23:16:13 | TenhleAstor | @Momonchii papa |
| 09. 06. 2026 | 23:16:11 | plzensky_bizar | rip |
| 09. 06. 2026 | 23:16:11 | MikkaVerebely | @Siler38 aknAhoj aknAhoj |
| 09. 06. 2026 | 23:16:05 | TokaTheFirst | Čau tak co, přijdete zítra? Teď jsem na skok, balím. |
| 09. 06. 2026 | 23:15:59 | RandomMishel | https://www.garaz.cz/clanek/zajimavosti-prodej-aut-na-prodej-jsou-dve-specialne-upravene-felicie-staly-se-z-nich-expedicni-specialy-vyrazit-v-nich-muzete-az-na-konec-sveta-21014999 Adame tohle udělej s Felicie xddd |
| 09. 06. 2026 | 23:15:58 | StreamElements | Píšou lidé zvláštní slova jako " Pepega peepoHey OMEGALUL " a podobné? Stáhni si do prohlížeče BTTV, FFZ a 7TV a uvidíš všechny emotikony! Najdeš je zde: https://betterttv.com/ , https://www.frankerfacez.com/ , https://7tv.app/ |
| 09. 06. 2026 | 23:15:43 | dejvday3012 | @Momonchii papa Momo peepoLove |
| 09. 06. 2026 | 23:15:19 | Momonchii | no nic, jdu se dál učit depressedCat mějte se krásně! |
| 09. 06. 2026 | 23:15:19 | Hronacz | půjdeme spát brzo neboj peepoShy |
| 09. 06. 2026 | 23:14:55 | arogantnizena | kostici jedine klasicky |
| 09. 06. 2026 | 23:14:40 | steel_cold | vanilka je best |
| 09. 06. 2026 | 23:14:40 | karelgrost | @Translokator To je deep lore LUL |
| 09. 06. 2026 | 23:14:27 | Translokator | @karelgrost huh |
| 09. 06. 2026 | 23:14:27 | Fluffcz | Tak si to pak užijem... Mějte se kamoši... mažu |
| 09. 06. 2026 | 23:14:24 | PacmanCZ | om |
| 09. 06. 2026 | 23:14:23 | steel_cold | dobrou chuť YEPCUM |
| 09. 06. 2026 | 23:14:19 | Vekslak_ | Kostiky? A MAJÚ MAGNETKU NEBO TETOVACKU?!?!? |
| 09. 06. 2026 | 23:14:07 | Siler38 | vypadá to pěkně, nahodit tam pár plátů a na Mogadischo jak dělané andullTitanic andullTitanic |
| 09. 06. 2026 | 23:13:58 | KostraCzech | Ja tebe taky Adame Keepo |
| 09. 06. 2026 | 23:13:58 | karelgrost | @dino_dodo_ Já už včera urgoval ty 2 nálepky #PlatimPeremLitamErem, mi připomnělo LUL LUL |
| 09. 06. 2026 | 23:13:57 | PacmanCZ | růžový pruhy na Nko LETSGOOO om |
| 09. 06. 2026 | 23:13:51 | Chuunibyou_Maty | kostíci jsou mega |
| 09. 06. 2026 | 23:13:29 | arogantnizena | OMG MILUJU KOSTIKYYYYYY |
| 09. 06. 2026 | 23:13:26 | Fluffcz | Však bude na expedici vaše... |
| 09. 06. 2026 | 23:13:24 | MikkaVerebely | @kocarek1989 @PacmanCZ aknAhoj aknAhoj |
| 09. 06. 2026 | 23:13:24 | Kupra_ | No jo, fluff prodal svůj signature move "tramvaj", tak může mít tolik aut |
| 09. 06. 2026 | 23:13:24 | BuryLePitch | Dáme Nko do růžové ? Kapp |
| 09. 06. 2026 | 23:13:07 | PacmanCZ | ta matna šedá je hustá |
| 09. 06. 2026 | 23:12:48 | karelgrost | Nádhera |
| 09. 06. 2026 | 23:12:46 | karelgrost | TA ŠEDÁ A TY PRUHY |
| 09. 06. 2026 | 23:12:45 | BuryLePitch | Den rozebírání LOL |
| 09. 06. 2026 | 23:12:44 | Stuchlajs | Adame kdy kupujes? hehe |
| 09. 06. 2026 | 23:12:41 | Hronacz | A jak jako, že plánuješ už Fluffa a na mě zase sereš?! SUS |
| 09. 06. 2026 | 23:12:40 | TenhleAstor | Pog ͏ |
| 09. 06. 2026 | 23:12:33 | karelgrost | Gratulky Fluffe! |
| 09. 06. 2026 | 23:12:29 | karelgrost | Oukey, to je fakt nádhera |
| 09. 06. 2026 | 23:12:24 | karelgrost | ABSOLUTNO! |
| 09. 06. 2026 | 23:12:23 | PacmanCZ | bury z toho udělal puzzle LOL |
| 09. 06. 2026 | 23:12:16 | strasny666prase | hardkor expedice? pojedete k nám do Ústí? hehe |
| 09. 06. 2026 | 23:12:06 | kocarek1989 | kotouli musíš udělat v brutalu |
| 09. 06. 2026 | 23:12:05 | petkoocze | BTW kdybys někdy potřebovals, máme v práci mechanika kterej je šikovnej a dává nám krásné slevy HEHE náš mechanik Tonda aww aww Kdykoli domluvím kdybys něco potřebovals |
| 09. 06. 2026 | 23:12:03 | Fluffcz | Bury ho právě polepuje |
| 09. 06. 2026 | 23:12:01 | humornyhumr | já už pomalu přemýšlím kam toyka půjde na silen bloky, doma už řezat další nápravu z auta nehodlám, s fordem stačilo LUL |
| 09. 06. 2026 | 23:11:55 | Fluffcz | Tak jo... Koukni k nám na discord do expedice, jak ten Wrangler teď vypadá |
| 09. 06. 2026 | 23:11:53 | BuryLePitch | Nedám ti Wranglera fluffczDrama je moc krásné teď |
| 09. 06. 2026 | 23:11:40 | arogantnizena | taky mne to zajima jojo koho myslis |
| 09. 06. 2026 | 23:11:27 | Stuchlajs | @Translokator papa brouku |
| 09. 06. 2026 | 23:11:23 | Chuunibyou_Maty | Taky mě bere dost spaní |
| 09. 06. 2026 | 23:11:23 | PacmanCZ | jojo podval by měl jet do rumunska s váma hehe pritomen |
| 09. 06. 2026 | 23:11:23 | Davezex | omg martinek robi v auto servise? |
| 09. 06. 2026 | 23:11:22 | plzensky_bizar | @Translokator NOWAY |
| 09. 06. 2026 | 23:11:22 | revolas | WW |
| 09. 06. 2026 | 23:11:21 | Hronacz | IG? |
| 09. 06. 2026 | 23:11:17 | TenhleAstor | @Translokator papa |
| 09. 06. 2026 | 23:11:14 | revolas | xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD |
| 09. 06. 2026 | 23:11:06 | Hronacz | Já jsem asi clueless koho myslíš |
| 09. 06. 2026 | 23:10:58 | StreamElements | Koukni na náš vztahový YouTube kanál, kde jsou sestřihy ze sexuálních sobot 👉 https://www.youtube.com/@DinoDodoPlus 👈 |
| 09. 06. 2026 | 23:10:53 | Translokator | peepoSleep padaj mi oči dřív než bizároj, gg papa |
| 09. 06. 2026 | 23:10:53 | Stuchlajs | NOOOO |
| 09. 06. 2026 | 23:10:50 | Stuchlajs | xddddddddddddddddddddd |
| 09. 06. 2026 | 23:10:48 | MikkaVerebely | @Fluffcz @nat_raab_974 aknAhoj aknAhoj |
| 09. 06. 2026 | 23:10:46 | Onas | o jednom odtahu bych věděl |
| 09. 06. 2026 | 23:10:38 | Vekslak_ | Pak som išiel na víkend prescaš do práce, prídeš k autu a tak vytrieskana batéria, že nejslo ani kľúčom otvoriť. Pak si musel dávať baterku zo spodu na kostru a na alternátor. o 4:40 ráno. dnddAdoBojovnik A pak si uvedomíš že nenaštartuješ a stratil si 30 minút svojho času. |
| 09. 06. 2026 | 23:10:37 | karelgrost | @dino_dodo_ Bosnu seru, vím, že jsi mě na toho 19. zval, ale autí budu mít ještě chvíli, navíc Bosny se trošku bojím, ale Rumunsko, to je jiná! |
| 09. 06. 2026 | 23:10:28 | StreamElements | Streamy jsou momentálně každý den kromě pondělí a začíná se kolem 20. hodiny. Konec 1-2 hodina ranní. |
| 09. 06. 2026 | 23:10:27 | fikusak123 | xdddddddddd |
| 09. 06. 2026 | 23:10:22 | Vekslak_ | Keď sa bavíme o vybitej baterke. Vozím auto kameru. Ale ja mám takovy problém. Mám asi alzhaimera. Stále zabúdam či som vypol svetla, zamkol ho, nebo vypol transsmiter. Raz večer som sa ponáhľal a zabudol vypnúť kameru … na 2 týždne v aute. |
| 09. 06. 2026 | 23:10:20 | Fluffcz | A my spolu letos ještě někam jedem??? |
| 09. 06. 2026 | 23:10:08 | Hronacz | no tak to určitě budete potřebovat minimálně jednoho chattera s podvalem hehe |
| 09. 06. 2026 | 23:10:07 | DjLupe555 | A chcel by si to znova ako komunitne alebo nejaká "uzatvorená" spoločnosť? @dino_dodo_ |
| 09. 06. 2026 | 23:10:04 | nat_raab_974 | Máte ho tam profil Lukas :-D (manžela discord) |
| 09. 06. 2026 | 23:09:59 | karelgrost | @dino_dodo_ Rumunsko? Hej tyvole, neříkej dvakrát, Rumunsko mám na bucket listu! |
| 09. 06. 2026 | 23:09:50 | plzensky_bizar | @Quingar_ tak nějak |
| 09. 06. 2026 | 23:09:41 | Fluffcz | Tak mi zavolejte a domluvíme se... Ano teď voláte vy! :) |
| 09. 06. 2026 | 23:09:34 | Quingar_ | @plzensky_bizar no takže je asi dobře, e mám teď 2 dny volno a raději bych neměl vycházet z domu |
| 09. 06. 2026 | 23:09:18 | jeenda26 | 400€ za kolo :D nice |
| 09. 06. 2026 | 23:09:10 | humornyhumr | tys buchl kola? |
| 09. 06. 2026 | 23:09:00 | unislav | pico ja su Advanced ja uz nebrazdim vod plebu LUL |
| 09. 06. 2026 | 23:08:57 | Truetuter | fluffczLol fluffczLol fluffczLol fluffczLol |
| 09. 06. 2026 | 23:08:48 | plzensky_bizar | um |
| 09. 06. 2026 | 23:08:41 | karelgrost | xDDDDDDDD |
| 09. 06. 2026 | 23:08:27 | arogantnizena | pro mne, unislav je advanced architekt / engineer I @dino_dodo_ |
| 09. 06. 2026 | 23:08:25 | ELGreco6 | hele proč na mě vyskočil članek jak řidič i30N na olomoucku způsobyl nehodu |
| 09. 06. 2026 | 23:08:25 | Fluffcz | Jasnajda... jedem do Brodůůůůů |
| 09. 06. 2026 | 23:08:23 | TenhleAstor | @arogantnizena @KostraCzech @Fluffcz @nat_raab_974 Ahoooj dnddHi dnddLaska peepoHey peepoLove |
| 09. 06. 2026 | 23:08:17 | michal_kutil_kefal | @Stuchlajs Tak to je hlavní 😅 a důležitý. Žij a ne přeživší jen |
| 09. 06. 2026 | 23:08:02 | arogantnizena | architekt/engineer @dino_dodo_ KEKW |
| 09. 06. 2026 | 23:08:00 | karelgrost | @Translokator To je dneska taky extrémně ceněnej veteránek, nádherný malý autíčko |
| 09. 06. 2026 | 23:07:53 | Fluffcz | Ajajaj, já jsem zapoměl dát raid, a pak už tam bylo málo lidí.. ahojte kamoši... Mám vaši vysílačku. Musim vam ji vratit, než pojedete do Bosny |
| 09. 06. 2026 | 23:07:50 | Truetuter | @nat_raab_974 truetu1HI truetu1HI |
| 09. 06. 2026 | 23:07:48 | plzensky_bizar | @Quingar_ s kefírem není prdel, prošlý můžeš jen jogurty (bílý i ochucený), zakysaný smetany a smetany/šlehačky ke šlehání (mlíko ne). Pro všechny položky mám vyzkoušeno až 3 měsíce prošlosti. icant |
| 09. 06. 2026 | 23:07:44 | DjLupe555 | @dino_dodo_ No, ja idem vysielačku objednávať z Alzy a budem sa rozhodovať, či ju budem vracať alebo nie, tento Mostar je v podstate pre mňa test, či som schopný "cestovať" sám a ak by sa poradilo, tak tento rok by som možno chcel ísť ešte niekam, idk či by ste sa chceli pridať, ale asi na viac ako na 4 dni, láka ma znova Rumunsko a užiť si ho na viac dní alebo Čierna Hora |
| 09. 06. 2026 | 23:07:42 | nat_raab_974 | pro radost Vám pošlu naše 5měsíční koťátko |
| 09. 06. 2026 | 23:07:38 | karelgrost | @dino_dodo_ Protože Hyundai N jsou podceňovaný klenoty, na vlastní oči jsem už měl tu čest vidět, jak tohleto Nko udělalo Rkovýho Golfa jak prase, v zatáčkách a pružným zrychlení si to maže koncernovky a Seaty Cupra jak máslo na chlebu. |
| 09. 06. 2026 | 23:07:17 | strasny666prase | ale já nikam nejedu, cb stanička se vždycky hodí, a to i jen tak pro srandu, vylízt na kopec a pokecat s lidma třeba o 30km dál HYPERS |
| 09. 06. 2026 | 23:07:12 | Translokator | @karelgrost to si vůbec nepamatuju :D jen interiér mám v živý paměti a křídlo vzadu |
| 09. 06. 2026 | 23:07:07 | Truetuter | Hezký večer všem příchozím truetu1HI truetu1HI |
| 09. 06. 2026 | 23:07:04 | Stuchlajs | Štěpa LETSGOOO |
| 09. 06. 2026 | 23:07:01 | BuryLePitch | Invalida nebo slepec ? |
| 09. 06. 2026 | 23:07:01 | Truetuter | @arogantnizena truetu1HI truetu1HI |
| 09. 06. 2026 | 23:07:00 | Onas | on myslel tebe, en auto |
| 09. 06. 2026 | 23:06:56 | StreamElements | Fluffcz dal/a raid s 68 diváky! bleedPurple Koukněte na něj/ní: https://twitch.tv/Fluffcz |
| 09. 06. 2026 | 23:06:52 | arogantnizena | Zdravim zdravim, od 18.8 uz jako Cybersecurity arch/eng I widepeepoHappy @dino_dodo_ |
| 09. 06. 2026 | 23:06:51 | Stuchlajs | @michal_kutil_kefal eShrug ziju, tak asi dobre? hehe |
| 09. 06. 2026 | 23:06:47 | humornyhumr | můj první focus byla nejlepší kára v životě. Nechtěl bych ho vůbec ale bylo nejlepší prostě LUL |
| 09. 06. 2026 | 23:06:32 | karelgrost | @Translokator Tvl! BX! andullPog Klasika, aneb rezerva pod kapotou |
| 09. 06. 2026 | 23:06:28 | StreamElements | Kdyby někdo chtěl kouknout taky na instagram : https://www.instagram.com/dino_dodo_/ |
| 09. 06. 2026 | 23:06:21 | karelgrost | @dino_dodo_ Nebudu lhát. V tomhle jsem asi v koutku duše tak trošku dopředu vděčnej, že to bude Dacia.. Minimum wifikundací |
| 09. 06. 2026 | 23:06:21 | jeenda26 | že je starej :D konečně to ví |
| 09. 06. 2026 | 23:06:17 | BuryLePitch | však je to stejny jak Nko |
| 09. 06. 2026 | 23:06:16 | Translokator | @karelgrost my měli BX s tím hydraulickym podvozkem. to byla věc Kappa |
| 09. 06. 2026 | 23:06:07 | jeenda26 | @TerkaKodulka nice nice :D to mám radost |
| 09. 06. 2026 | 23:06:06 | str3ip | @michal_kutil_kefal diky, jo prejde to, verim ze ano.. jen to boli po 3x... tak mi to uz prijde nekonecne... rozchod, uvedomeni si, ze to byla chyba a ted kdyz jsme se o tom bavili, ale aspon jsme to nakonec mohli ukoncit v dobrem |
| 09. 06. 2026 | 23:06:04 | Quingar_ | @plzensky_bizar ok, když je otevřený kefír 10 dní po datu spotřeby, mám ho ještě pít? :) |
| 09. 06. 2026 | 23:05:56 | michal_kutil_kefal | @Stuchlajs Jak se jinak vede a jak se máš |
| 09. 06. 2026 | 23:05:55 | Veruuu__ | @michal_kutil_kefal dnddHi dnddHi |
| 09. 06. 2026 | 23:05:47 | Horki | @Veruuu__ zdravíčko hi |
| 09. 06. 2026 | 23:05:44 | TerkaKodulka | jeenda26 joo jsem FeelsGoodMan |
| 09. 06. 2026 | 23:05:41 | michal_kutil_kefal | @veruuu__ evilbi7Hi dnddBlbounAhoj dnddRexAhoj evilbi7Love |
| 09. 06. 2026 | 23:05:40 | Hronacz | já bych teda adama přejel akorát ne autem hehe |
| 09. 06. 2026 | 23:05:35 | jeenda26 | @TerkaKodulka s mončou jsi ještě v kontaktu? :D |
| 09. 06. 2026 | 23:05:26 | Translokator | @plzensky_bizar nevěřím |
| 09. 06. 2026 | 23:05:22 | Veruuu__ | @Horki Ahooojky dnddHi dnddLaska |
| 09. 06. 2026 | 23:05:13 | Stuchlajs | @michal_kutil_kefal Ahoj Míšo aww |
| 09. 06. 2026 | 23:05:12 | plzensky_bizar | @Translokator ne to nejém |
| 09. 06. 2026 | 23:05:04 | MikkaVerebely | @Hronacz aknAhoj aknAhoj |
| 09. 06. 2026 | 23:05:03 | michal_kutil_kefal | @stuchlajs evilbi7Hi dnddBlbounAhoj dnddRexAhoj evilbi7Love blueberryHi |
| 09. 06. 2026 | 23:05:00 | Horki | Naštěstí jsem seděla za stolem LUL |