Prohledávejte historii Twitch chatu

Kick Kick
Kanál dino_dodo_
1 den 7 dní 30 dní Statistiky
Datum Čas Uživatel Zpráva
09. 06. 2026 23:32:42 hororak
ja si myslim, ze by si Adam to auto mel poridit
09. 06. 2026 23:32:40 jeenda26
opravit dnddKaciLUL dnddKaciLUL dnddKaciLUL dnddKaciLUL dnddKaciLUL dnddKaciLUL dnddKaciLUL dnddKaciLUL dnddKaciLUL dnddKaciLUL
09. 06. 2026 23:32:40 Davezex
Adame, ty ho mozes opravit, len nie u vas doma lUL
09. 06. 2026 23:32:38 KiWi79
Bizáreee, nedávej mu jiiii
09. 06. 2026 23:32:35 adell311_
jojo
09. 06. 2026 23:32:33 pocuranaplina
Jen jsem psala, že mi dnes přišly nové šaty a mám z nich hroznou radost. Úplně jsem se zamilovala. Můžu poslat fotečku na discord do outfitu? peepoShy
09. 06. 2026 23:32:32 petkoocze
jojo ͏
09. 06. 2026 23:32:31 plzensky_bizar
SUS
09. 06. 2026 23:32:30 RandomMishel
Adame dám ti radu. Zkus kačce splnit její tajné přání, kup jí pořádné šaty jako pravé princezně a pozvi ji na oběď do mekáče. Určitě ti potom dovolí i 2 feldy :)
09. 06. 2026 23:32:29 petkoocze
jojo
09. 06. 2026 23:32:25 Jimysak
chudákovi adamovi kateřina nic nedovolí
09. 06. 2026 23:32:15 Kupra_
A co nějaká ekologie?
09. 06. 2026 23:32:12 KiWi79
TokaTheFirst 🥺
09. 06. 2026 23:32:04 PacmanCZ
SMH
09. 06. 2026 23:31:56 pocuranaplina
Sadge
09. 06. 2026 23:31:52 harius_wot
dino_dodo_ Kdyby ti jí táta schoval u něj, tak si to prosaď, Adame, jinak seš umřetej Homolka LUL
09. 06. 2026 23:31:50 plzensky_bizar
jezdila jsem v ní od 4 let, nevím zda se zvládnu koukat na to jak ji ničíš OL
09. 06. 2026 23:31:44 arogantnizena
@TokaTheFirst v ramci jednoho korporatu
09. 06. 2026 23:31:44 TokaTheFirst
@KiWi79 Waiting
09. 06. 2026 23:31:37 Kupra_
Kateřina to chce poslat v A tieru na šroťák, vůbec k tomu nemá tu lásku SMH
09. 06. 2026 23:31:33 Hronacz
LETSGOOO
09. 06. 2026 23:31:33 KiWi79
TokaTheFirst Jako dát si na kuráž a pak být wild, hmmm...😏🤭
09. 06. 2026 23:31:33 MedojedovaPanda
V něm absolvujete svatební cestu
09. 06. 2026 23:31:32 Hronacz
a s tím uděláme další výlet
09. 06. 2026 23:31:31 str3ip
@dino_dodo_ jak to bude letos s carmeet? planujete, pripradne kdy cca?
09. 06. 2026 23:31:28 MarekToth_
Já souhlasím s Pandou i s Adamem. Kdy zas bude příležitost kompletně opravit auto diváka, hm? Doslova to auto má být sešrotováno.... ty nechceš zachránit auto?
09. 06. 2026 23:31:25 PacmanCZ
já sem hlasoval pro ne SMH
09. 06. 2026 23:31:25 MedojedovaPanda
Nikdy
09. 06. 2026 23:31:23 MedojedovaPanda
Brunto nikam nepůjde
09. 06. 2026 23:31:21 TokaTheFirst
@arogantnizena A přímo v národní nebo v rámci nějakýho corpo?
09. 06. 2026 23:31:19 DjLupe555
Ja som hlasoval nie
09. 06. 2026 23:31:08 harius_wot
xDDDDDDDDDDDDD
09. 06. 2026 23:31:05 Fremaner
Přivezeš Bizára nebo Feldu?
09. 06. 2026 23:31:01 stinovychodec
takže někdy bude strem s cvokařem a budem řeši absurdni plany . a nerealne planovani :-D
09. 06. 2026 23:30:56 MedojedovaPanda
Kačenko...brunto nebylo v A1 stavu ani když vyjelo z linky.... @dino_dodo_
09. 06. 2026 23:30:55 Chuunibyou_Maty
HLASUJTE DinkDonk ͏
09. 06. 2026 23:30:54 Chuunibyou_Maty
HLASUJTE DinkDonk
09. 06. 2026 23:30:53 Chuunibyou_Maty
HLASUJTE DinkDonk ͏
09. 06. 2026 23:30:51 Kupra_
Proč by dával o A tieru auto které dáte do háje?
09. 06. 2026 23:30:51 leori89
LUL
09. 06. 2026 23:30:50 plzensky_bizar
nebudu mít feldu do konce léta na zahradě OL
09. 06. 2026 23:30:46 nat_raab_974
ale mas pravdu ze ty nemovitosti jsou ted teda mazec
09. 06. 2026 23:30:45 Chuunibyou_Maty
HLASUJTE DinkDonk
09. 06. 2026 23:30:44 Chuunibyou_Maty
HLASUJTE DinkDonk ͏
09. 06. 2026 23:30:43 Chuunibyou_Maty
HLASUJTE DinkDonk
09. 06. 2026 23:30:43 Chuunibyou_Maty
HLASUJTE DinkDonk ͏
09. 06. 2026 23:30:42 Chuunibyou_Maty
HLASUJTE DinkDonk
09. 06. 2026 23:30:42 Chuunibyou_Maty
HLASUJTE DinkDonk ͏
09. 06. 2026 23:30:42 pocuranaplina
Chtěla jsem sdílet svou radost. Zapadla moje zpráva? peepoShy Mám ji napsat znovu?
09. 06. 2026 23:30:41 Chuunibyou_Maty
HLASUJTE DinkDonk
09. 06. 2026 23:30:36 theVotycZ
HeyGuys nevím co ale kupukte to xd
09. 06. 2026 23:30:32 TokaTheFirst
@KiWi79 Jak vidíš, mám toho hodně, tak až se stavíš. 😏
09. 06. 2026 23:30:31 RandomMishel
Adam dostane Feldu a Kačka šaty
09. 06. 2026 23:30:23 KiWi79
Nechceš Kači chodit semnou? hehe Bychom mohli plet spolu a pěstovat dobrůtky, péct atp. hehe
09. 06. 2026 23:30:23 plzensky_bizar
sussy
09. 06. 2026 23:30:22 MedojedovaPanda
Aby k něčemu byl
09. 06. 2026 23:30:21 PacmanCZ
Panda ti odkejve všechno adame LOL
09. 06. 2026 23:30:17 arogantnizena
@TokaTheFirst CIRT widepeepoHappy
09. 06. 2026 23:30:17 revolas
Adame vrtej se raději ve svejch autech
09. 06. 2026 23:30:16 MedojedovaPanda
Ať se na ní naučí opravovat
09. 06. 2026 23:30:14 Hakirawashi
@BuryLePitch Proč se s tim nejezdí?
09. 06. 2026 23:30:14 harius_wot
dino_dodo_ No auta a piss jsou dobré končíky, fr
09. 06. 2026 23:30:13 RandomMishel
dáme hlasování?
09. 06. 2026 23:30:07 RandomMishel
feldu kup
09. 06. 2026 23:30:03 petkoocze
taady se... řešil.. CO????
09. 06. 2026 23:30:02 MedojedovaPanda
Jenom tak pro srandu
09. 06. 2026 23:30:02 humornyhumr
ODCHÁZÍM
09. 06. 2026 23:30:02 GrumpySmurf_cz
https://www.youtube.com/watch?v=3xMn2_wJrVA tohle kacku treba presvedci
09. 06. 2026 23:30:00 humornyhumr
ON SE ŘEŠIL PISSING A NIKDO MĚ NEZAVOLAL?l
09. 06. 2026 23:29:59 MedojedovaPanda
Měl bys
09. 06. 2026 23:29:58 MikkaVerebely
Low cars :D
09. 06. 2026 23:29:57 MedojedovaPanda
Adame proč si prostě nekoupíš tu feldu
09. 06. 2026 23:29:49 BuryLePitch
@Hakirawashi s tím se nejezdí ale na podvalu bych to mohl vzit LOL
09. 06. 2026 23:29:45 humornyhumr
ale ono je to sporny, ne každej pickup je fun, ale každá felicie je fun fun HypeKEKW
09. 06. 2026 23:29:38 revolas
NotLikeThis
09. 06. 2026 23:29:37 TokaTheFirst
@arogantnizena OMG! Tak to je based práce. A hlavně dost komplikovaná. Jakej konkrétní obor? Resp. jako pentesting, nebo obyčejná cybersec hlídačka.
09. 06. 2026 23:29:28 MedojedovaPanda
Tady se mluví o autech ? Tak nic....
09. 06. 2026 23:29:27 plzensky_bizar
@harius_wot OL
09. 06. 2026 23:29:21 MedvediKnihovnaArchiv
to znělo jako adam mhm
09. 06. 2026 23:29:15 nat_raab_974
hele tak v tom pripade by to nemel byt problem, ted uz se intenzivne pracuje na místo a dodělavají se detaily
09. 06. 2026 23:29:12 Hronacz
proč si to děláte
09. 06. 2026 23:29:12 harius_wot
dino_dodo_ plzensky_bizar Já normálně vyjednával s paní H, jestli bych si to nemohl dát na zahradu tu Feldu..začala se shánět po synově softballové pálce, takže bohužel. Ale moc bych jí chtěl...
09. 06. 2026 23:29:11 Chuunibyou_Maty
om om om om
09. 06. 2026 23:29:04 Hronacz
vy jste porovnávali Voplyho a vaší zahradu
09. 06. 2026 23:28:57 jeenda26
kravín je cesta :D
09. 06. 2026 23:28:56 Misacekcz
felice pic-up se nerovna felicie Fan
09. 06. 2026 23:28:54 Hronacz
xddddddddddddddddddd
09. 06. 2026 23:28:52 Hakirawashi
@BuryLePitch Ty máš Pickupa? Vemeš ho na Car meet až bude? dnddLaska
09. 06. 2026 23:28:50 humornyhumr
jakože, každej pickup není fun
09. 06. 2026 23:28:44 DjLupe555
Ja som začínal na Felde Pick-upe a bolo to najlepšie auto
09. 06. 2026 23:28:43 humornyhumr
fun není pickup ajdamos, jen pro upřestnění
09. 06. 2026 23:28:40 BuryLePitch
nene normální... fun mám v pláno ale ty moc hnijou
09. 06. 2026 23:28:35 kocarek1989
však adame máš kus teho polené tak si to oplot a parkuj jetam
09. 06. 2026 23:28:35 RandomMishel
pick up je jinačí než funnka
09. 06. 2026 23:28:30 PacmanCZ
Adam to vzal z toho druhého konce= rovnou z pojízdného vraku udělat nepojízdný vrak LOL
09. 06. 2026 23:28:18 Chuunibyou_Maty
Ajdamos rád vraky SMH
09. 06. 2026 23:28:11 Blabolek
Starosta si k tobě bude chodit pro náhradní díly, vzhledem k tomu, že si na dvorku zakládáš vrakáč
09. 06. 2026 23:27:56 stinovychodec
@MikkaVerebely HeyGuys HeyGuys
09. 06. 2026 23:27:53 BuryLePitch
Máme doma 2 felicie fluffczDance renovovany jedna normální v lepší výbavě druhá je pick up fluffczDance
09. 06. 2026 23:27:48 stinovychodec
dnes nejake lepši tema než včera ?
09. 06. 2026 23:27:47 MikkaVerebely
Místní vrakáč :D
09. 06. 2026 23:27:40 MikkaVerebely
@stinovychodec aknAhoj aknAhoj
09. 06. 2026 23:27:33 KiWi79
Soucitím s tebou Kači. LO
09. 06. 2026 23:27:32 humornyhumr
adame problém je, že fluff ty auta dělá pojizdné, ty buduješ vrakáč HypeKEKW
09. 06. 2026 23:27:29 GrumpySmurf_cz
nehledej problemy kačeřinoooo, je to felda!
09. 06. 2026 23:27:23 petkoocze
opravářský streamy? Na to už se Tondu neptám frfr
09. 06. 2026 23:27:22 nat_raab_974
pockej Adame takze do Novyho servisu bysme te mohli vzit na tream jako takova reklama ? :-D
09. 06. 2026 23:27:21 plzensky_bizar
om
09. 06. 2026 23:27:09 revolas
gg nikdy by si pro ní nepřijel
09. 06. 2026 23:27:08 Chuunibyou_Maty
jojo
09. 06. 2026 23:27:05 PacmanCZ
A kde je budeš ty krámy parkovat no ? hehe
09. 06. 2026 23:26:53 stinovychodec
brej večer bando i vam dinoušove
09. 06. 2026 23:26:51 humornyhumr
ja měl na starého auta chlapíka, co to dělal na garáži u paneláku (ale vše i spojku nebo podvozek) a když sme řešili poprvé cenu? já čekal hodinovku tak 300-400 a borec: no v servisu je tak 160 na hodinu conducKektwitch borec bral co dostane v servisu za vyplatu, ne kolik učtuje servis conducKektwitch
09. 06. 2026 23:26:47 PacmanCZ
Rodinná felda LO
09. 06. 2026 23:26:43 TenhleAstor
LOL
09. 06. 2026 23:26:43 KiWi79
TokaTheFirst Jako furt se pleskám že jsem si nedala víc ale to bych pak druhej den nebyla tak ok, jak jsem byla. pepeLaughTeaTime
09. 06. 2026 23:26:38 plzensky_bizar
OL
09. 06. 2026 23:26:36 Helmut695234
Adame, klidně to můžeš parkovat u mě. LuL
09. 06. 2026 23:26:32 michaldrlik
Tak se sakra domluvte! :D
09. 06. 2026 23:26:25 Chuunibyou_Maty
OL ͏
09. 06. 2026 23:26:19 BuryLePitch
možná na půdě mám nárazník
09. 06. 2026 23:26:17 plzensky_bizar
rozhodnutí má Kačka
09. 06. 2026 23:26:09 PacmanCZ
true a co to rádio ? už jsi ho vyměnil ? LOL
09. 06. 2026 23:25:57 RandomMishel
5 tisíc eko, to je pohoda
09. 06. 2026 23:25:53 Semirruss
*grand
09. 06. 2026 23:25:46 nat_raab_974
aaaaaaaa nesnasim techniku, strasne , mobil hlasi plna pamet kouknu 3tisice fotek dam do PC rozkliknu a tam 0 fotek dam bez PC pamet plna tak ze to poslu nejak na PC a ono to nenajde PC vazne nesnasim techniku
09. 06. 2026 23:25:45 juckild
😄😄😄
09. 06. 2026 23:25:43 Hakirawashi
fluffczLol fluffczLol fluffczLol
09. 06. 2026 23:25:40 Semirruss
@dino_dodo_ asi ten gran cherokee je výkonější než 22 let starý berlingo
09. 06. 2026 23:25:37 TokaTheFirst
@KiWi79 Právě. haisetLaff
09. 06. 2026 23:25:20 vlken69
@Hakirawashi Bizár adoptuje Adama Paggi
09. 06. 2026 23:25:19 plzensky_bizar
měněný plechy, starala se o ní mamka
09. 06. 2026 23:25:16 RandomMishel
a hovna na volantu
09. 06. 2026 23:25:14 michaldrlik
Jsi měl říct, Já bych Ti to protlačil na ZTP/P :D
09. 06. 2026 23:25:13 MedvediKnihovnaArchiv
SMH
09. 06. 2026 23:25:12 DjLupe555
?? ?? ??
09. 06. 2026 23:25:11 PacmanCZ
jo wait takže stará baterie KO ? to mohla odejít do věčných časů z toho polofunkčního rádia no a taky ale i z těch světýlek co jsi objevil při měnění oleje LO
09. 06. 2026 23:25:09 Fremaner
Chlape, jste fajn.. Tady 20% sleva.. Chlape vy taky.. Tady máte 20% dýško
09. 06. 2026 23:25:08 plzensky_bizar
NOOOO tak hezká felda
09. 06. 2026 23:25:06 ftn11
Já Adama chápu... potřeboval jsem na rychlo instalatéra, čekal jsem že to bude stát tak 3k, on dodělal práci, řekl si 6k a já jsem mu ještě děkoval a dal jsem 7. NotLikeThis
09. 06. 2026 23:25:06 Chuunibyou_Maty
OL
09. 06. 2026 23:25:05 KiWi79
Adame....
09. 06. 2026 23:25:05 Helmut695234
Já bych bizárovou felicii použil místo TOIky na Fortu, teda co
09. 06. 2026 23:25:04 Hakirawashi
Ekodaň se taky neplatí, pokud je to zděděné v přímé linii. Z otce na syna a tak
09. 06. 2026 23:25:00 petkoocze
Ale kdyby něco, jsem odted rodina Hvozdeckých frfr
09. 06. 2026 23:24:59 RandomMishel
xddddd
09. 06. 2026 23:24:58 GrumpySmurf_cz
to za tech 5k prepisu stoji xD
09. 06. 2026 23:24:57 plzensky_bizar
om
09. 06. 2026 23:24:55 vlken69
LOL
09. 06. 2026 23:24:55 Jimysak
ty nemáš ztp adame? jak
09. 06. 2026 23:24:53 plzensky_bizar
OL
09. 06. 2026 23:24:51 humornyhumr
a nebo ti možná bude majítel feliny věřit a bude to bez přepisu Kappa
09. 06. 2026 23:24:50 Misacekcz
Bibinka miša Drlík
09. 06. 2026 23:24:50 arogantnizena
@TokaTheFirst cybersecurity engineer / architekt I widepeepoHappy
09. 06. 2026 23:24:47 tlustej_zdenda
mel bys mit
09. 06. 2026 23:24:38 plzensky_bizar
@BuryLePitch takže na Adama Kappa
09. 06. 2026 23:24:36 Hakirawashi
dnddLaska dnddLaska dnddLaska dnddLaska dnddLaska dnddLaska
09. 06. 2026 23:24:31 RandomMishel
@BuryLePitch na Bibi xdd
09. 06. 2026 23:24:30 GrumpySmurf_cz
nenech si do toho kecat adame!
09. 06. 2026 23:24:26 karelgrost
@dino_dodo_ Počkej, a když jsou tyhle starý vrány jako Felda na plyn, tak se eko platí taky? Jak se ty zákony za 15 let tak 5x měnily, tak už to nevím z hlavy SeemsGood
09. 06. 2026 23:24:25 petkoocze
FeelsOkayMan
09. 06. 2026 23:24:19 BuryLePitch
Když to auto napíšeš na někdo kdo ma ZTP tak to neplatís Kapp
09. 06. 2026 23:24:18 TokaTheFirst
@arogantnizena A co sis našla?
09. 06. 2026 23:24:12 RandomMishel
jdi do toho
09. 06. 2026 23:24:10 KiWi79
TokaTheFirst True, na sraze to bylo dost podobně. LO
09. 06. 2026 23:24:09 RandomMishel
do it
09. 06. 2026 23:24:03 petkoocze
Nah, já to mám doslova před barákem a chodím si furt ve volnu pro kávičky do práce OL Pro mě to je minuta času. Prostě vám to zařídím, poptám. Napíšu. vklidu.
09. 06. 2026 23:23:45 harius_wot
dino_dodo_ Protože EKO daň. A tu baterii mohlo vybíjet to staré rádio.
09. 06. 2026 23:23:32 KiWi79
Diagnostiku
09. 06. 2026 23:23:31 michaldrlik
*vozejk
09. 06. 2026 23:23:29 TokaTheFirst
@KiWi79 Stejně mi to budou pít ostatní, pro který to vezu lol.
09. 06. 2026 23:23:21 michaldrlik
Baterku na vizejk tam náhodou nemá? :D
09. 06. 2026 23:23:10 Misacekcz
u kupování trakturku jsi to tak udelal
09. 06. 2026 23:23:09 RandomMishel
10k
09. 06. 2026 23:23:08 plzensky_bizar
protože eko
09. 06. 2026 23:23:05 RandomMishel
ekodaň
09. 06. 2026 23:23:02 Hakirawashi
Máte to tam
09. 06. 2026 23:22:43 izgrdwa
Adame tvé smlouvání se zhoršilo, měl by ses to líp naučit LOL Kappa
09. 06. 2026 23:22:40 Semirruss
@dino_dodo_ já jsem dokonce zjistil že ve starém berlingu není navigace
09. 06. 2026 23:22:39 Hakirawashi
Jen nechci aby to blbě vypadalo
09. 06. 2026 23:22:31 Blabolek
classic
09. 06. 2026 23:22:28 Blabolek
A Adam odpověděl: "Nenene, dobnrej pokec, já vám dám o 20% navíc"
09. 06. 2026 23:22:24 plague2442
ahooj, hezký večer
09. 06. 2026 23:22:24 KiWi79
TokaTheFirst ufff, jsem se lekla že toho máte v plánu vypít tolik.
09. 06. 2026 23:22:18 RandomMishel
nebo golf 3
09. 06. 2026 23:22:12 Horki
A Adam... A já vám dám spíš o 20% víc. Slevu nechci
09. 06. 2026 23:22:10 RandomMishel
Adame pokud nevýjde Felda od Bizára, tak sežeň jinačí!!
09. 06. 2026 23:22:10 Misacekcz
A pri placení jsi mu tech 20% doplatil v hotovosti. žejo žejo
09. 06. 2026 23:22:08 Quingar_
a tys mu pak dal 30% dýško, ne? xD
09. 06. 2026 23:22:02 petkoocze
ok.. XD
09. 06. 2026 23:21:59 petkoocze
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
09. 06. 2026 23:21:50 arogantnizena
@TokaTheFirst ja mam konecne praci od 18.8 WW
09. 06. 2026 23:21:50 michaldrlik
Hezky pěkně :D Jeepaři sobě :D
09. 06. 2026 23:21:50 Chuunibyou_Maty
classic žena
09. 06. 2026 23:21:48 TokaTheFirst
@KiWi79 Ne, vezmu dvě flašky třeba. Zásoby jsou 7L,
09. 06. 2026 23:21:48 revolas
xDDDD WW
09. 06. 2026 23:21:45 martinekjan
WW
09. 06. 2026 23:21:42 Horki
WW
09. 06. 2026 23:21:36 TenhleAstor
WW
09. 06. 2026 23:21:36 KiWi79
TokaTheFirst jako celkově na celý RfP? monkaS
⚠️
Zobrazeno maximálně 100000 řádků
Pro nalezení více zpráv použij vyhledávání podle uživatele nebo klíčového slova