Prohledávejte historii Twitch chatu
| Datum | Čas | Uživatel | Zpráva |
|---|---|---|---|
| 09. 06. 2026 | 23:32:42 | hororak | ja si myslim, ze by si Adam to auto mel poridit |
| 09. 06. 2026 | 23:32:40 | jeenda26 | opravit dnddKaciLUL dnddKaciLUL dnddKaciLUL dnddKaciLUL dnddKaciLUL dnddKaciLUL dnddKaciLUL dnddKaciLUL dnddKaciLUL dnddKaciLUL |
| 09. 06. 2026 | 23:32:40 | Davezex | Adame, ty ho mozes opravit, len nie u vas doma lUL |
| 09. 06. 2026 | 23:32:38 | KiWi79 | Bizáreee, nedávej mu jiiii |
| 09. 06. 2026 | 23:32:35 | adell311_ | jojo |
| 09. 06. 2026 | 23:32:33 | pocuranaplina | Jen jsem psala, že mi dnes přišly nové šaty a mám z nich hroznou radost. Úplně jsem se zamilovala. Můžu poslat fotečku na discord do outfitu? peepoShy |
| 09. 06. 2026 | 23:32:32 | petkoocze | jojo ͏ |
| 09. 06. 2026 | 23:32:31 | plzensky_bizar | SUS |
| 09. 06. 2026 | 23:32:30 | RandomMishel | Adame dám ti radu. Zkus kačce splnit její tajné přání, kup jí pořádné šaty jako pravé princezně a pozvi ji na oběď do mekáče. Určitě ti potom dovolí i 2 feldy :) |
| 09. 06. 2026 | 23:32:29 | petkoocze | jojo |
| 09. 06. 2026 | 23:32:25 | Jimysak | chudákovi adamovi kateřina nic nedovolí |
| 09. 06. 2026 | 23:32:15 | Kupra_ | A co nějaká ekologie? |
| 09. 06. 2026 | 23:32:12 | KiWi79 | TokaTheFirst 🥺 |
| 09. 06. 2026 | 23:32:04 | PacmanCZ | SMH |
| 09. 06. 2026 | 23:31:56 | pocuranaplina | Sadge |
| 09. 06. 2026 | 23:31:52 | harius_wot | dino_dodo_ Kdyby ti jí táta schoval u něj, tak si to prosaď, Adame, jinak seš umřetej Homolka LUL |
| 09. 06. 2026 | 23:31:50 | plzensky_bizar | jezdila jsem v ní od 4 let, nevím zda se zvládnu koukat na to jak ji ničíš OL |
| 09. 06. 2026 | 23:31:44 | arogantnizena | @TokaTheFirst v ramci jednoho korporatu |
| 09. 06. 2026 | 23:31:44 | TokaTheFirst | @KiWi79 Waiting |
| 09. 06. 2026 | 23:31:37 | Kupra_ | Kateřina to chce poslat v A tieru na šroťák, vůbec k tomu nemá tu lásku SMH |
| 09. 06. 2026 | 23:31:33 | Hronacz | LETSGOOO |
| 09. 06. 2026 | 23:31:33 | KiWi79 | TokaTheFirst Jako dát si na kuráž a pak být wild, hmmm...😏🤭 |
| 09. 06. 2026 | 23:31:33 | MedojedovaPanda | V něm absolvujete svatební cestu |
| 09. 06. 2026 | 23:31:32 | Hronacz | a s tím uděláme další výlet |
| 09. 06. 2026 | 23:31:31 | str3ip | @dino_dodo_ jak to bude letos s carmeet? planujete, pripradne kdy cca? |
| 09. 06. 2026 | 23:31:28 | MarekToth_ | Já souhlasím s Pandou i s Adamem. Kdy zas bude příležitost kompletně opravit auto diváka, hm? Doslova to auto má být sešrotováno.... ty nechceš zachránit auto? |
| 09. 06. 2026 | 23:31:25 | PacmanCZ | já sem hlasoval pro ne SMH |
| 09. 06. 2026 | 23:31:25 | MedojedovaPanda | Nikdy |
| 09. 06. 2026 | 23:31:23 | MedojedovaPanda | Brunto nikam nepůjde |
| 09. 06. 2026 | 23:31:21 | TokaTheFirst | @arogantnizena A přímo v národní nebo v rámci nějakýho corpo? |
| 09. 06. 2026 | 23:31:19 | DjLupe555 | Ja som hlasoval nie |
| 09. 06. 2026 | 23:31:08 | harius_wot | xDDDDDDDDDDDDD |
| 09. 06. 2026 | 23:31:05 | Fremaner | Přivezeš Bizára nebo Feldu? |
| 09. 06. 2026 | 23:31:01 | stinovychodec | takže někdy bude strem s cvokařem a budem řeši absurdni plany . a nerealne planovani :-D |
| 09. 06. 2026 | 23:30:56 | MedojedovaPanda | Kačenko...brunto nebylo v A1 stavu ani když vyjelo z linky.... @dino_dodo_ |
| 09. 06. 2026 | 23:30:55 | Chuunibyou_Maty | HLASUJTE DinkDonk ͏ |
| 09. 06. 2026 | 23:30:54 | Chuunibyou_Maty | HLASUJTE DinkDonk |
| 09. 06. 2026 | 23:30:53 | Chuunibyou_Maty | HLASUJTE DinkDonk ͏ |
| 09. 06. 2026 | 23:30:51 | Kupra_ | Proč by dával o A tieru auto které dáte do háje? |
| 09. 06. 2026 | 23:30:51 | leori89 | LUL |
| 09. 06. 2026 | 23:30:50 | plzensky_bizar | nebudu mít feldu do konce léta na zahradě OL |
| 09. 06. 2026 | 23:30:46 | nat_raab_974 | ale mas pravdu ze ty nemovitosti jsou ted teda mazec |
| 09. 06. 2026 | 23:30:45 | Chuunibyou_Maty | HLASUJTE DinkDonk |
| 09. 06. 2026 | 23:30:44 | Chuunibyou_Maty | HLASUJTE DinkDonk ͏ |
| 09. 06. 2026 | 23:30:43 | Chuunibyou_Maty | HLASUJTE DinkDonk |
| 09. 06. 2026 | 23:30:43 | Chuunibyou_Maty | HLASUJTE DinkDonk ͏ |
| 09. 06. 2026 | 23:30:42 | Chuunibyou_Maty | HLASUJTE DinkDonk |
| 09. 06. 2026 | 23:30:42 | Chuunibyou_Maty | HLASUJTE DinkDonk ͏ |
| 09. 06. 2026 | 23:30:42 | pocuranaplina | Chtěla jsem sdílet svou radost. Zapadla moje zpráva? peepoShy Mám ji napsat znovu? |
| 09. 06. 2026 | 23:30:41 | Chuunibyou_Maty | HLASUJTE DinkDonk |
| 09. 06. 2026 | 23:30:36 | theVotycZ | HeyGuys nevím co ale kupukte to xd |
| 09. 06. 2026 | 23:30:32 | TokaTheFirst | @KiWi79 Jak vidíš, mám toho hodně, tak až se stavíš. 😏 |
| 09. 06. 2026 | 23:30:31 | RandomMishel | Adam dostane Feldu a Kačka šaty |
| 09. 06. 2026 | 23:30:23 | KiWi79 | Nechceš Kači chodit semnou? hehe Bychom mohli plet spolu a pěstovat dobrůtky, péct atp. hehe |
| 09. 06. 2026 | 23:30:23 | plzensky_bizar | sussy |
| 09. 06. 2026 | 23:30:22 | MedojedovaPanda | Aby k něčemu byl |
| 09. 06. 2026 | 23:30:21 | PacmanCZ | Panda ti odkejve všechno adame LOL |
| 09. 06. 2026 | 23:30:17 | arogantnizena | @TokaTheFirst CIRT widepeepoHappy |
| 09. 06. 2026 | 23:30:17 | revolas | Adame vrtej se raději ve svejch autech |
| 09. 06. 2026 | 23:30:16 | MedojedovaPanda | Ať se na ní naučí opravovat |
| 09. 06. 2026 | 23:30:14 | Hakirawashi | @BuryLePitch Proč se s tim nejezdí? |
| 09. 06. 2026 | 23:30:14 | harius_wot | dino_dodo_ No auta a piss jsou dobré končíky, fr |
| 09. 06. 2026 | 23:30:13 | RandomMishel | dáme hlasování? |
| 09. 06. 2026 | 23:30:07 | RandomMishel | feldu kup |
| 09. 06. 2026 | 23:30:03 | petkoocze | taady se... řešil.. CO???? |
| 09. 06. 2026 | 23:30:02 | MedojedovaPanda | Jenom tak pro srandu |
| 09. 06. 2026 | 23:30:02 | humornyhumr | ODCHÁZÍM |
| 09. 06. 2026 | 23:30:02 | GrumpySmurf_cz | https://www.youtube.com/watch?v=3xMn2_wJrVA tohle kacku treba presvedci |
| 09. 06. 2026 | 23:30:00 | humornyhumr | ON SE ŘEŠIL PISSING A NIKDO MĚ NEZAVOLAL?l |
| 09. 06. 2026 | 23:29:59 | MedojedovaPanda | Měl bys |
| 09. 06. 2026 | 23:29:58 | MikkaVerebely | Low cars :D |
| 09. 06. 2026 | 23:29:57 | MedojedovaPanda | Adame proč si prostě nekoupíš tu feldu |
| 09. 06. 2026 | 23:29:49 | BuryLePitch | @Hakirawashi s tím se nejezdí ale na podvalu bych to mohl vzit LOL |
| 09. 06. 2026 | 23:29:45 | humornyhumr | ale ono je to sporny, ne každej pickup je fun, ale každá felicie je fun fun HypeKEKW |
| 09. 06. 2026 | 23:29:38 | revolas | NotLikeThis |
| 09. 06. 2026 | 23:29:37 | TokaTheFirst | @arogantnizena OMG! Tak to je based práce. A hlavně dost komplikovaná. Jakej konkrétní obor? Resp. jako pentesting, nebo obyčejná cybersec hlídačka. |
| 09. 06. 2026 | 23:29:28 | MedojedovaPanda | Tady se mluví o autech ? Tak nic.... |
| 09. 06. 2026 | 23:29:27 | plzensky_bizar | @harius_wot OL |
| 09. 06. 2026 | 23:29:21 | MedvediKnihovnaArchiv | to znělo jako adam mhm |
| 09. 06. 2026 | 23:29:15 | nat_raab_974 | hele tak v tom pripade by to nemel byt problem, ted uz se intenzivne pracuje na místo a dodělavají se detaily |
| 09. 06. 2026 | 23:29:12 | Hronacz | proč si to děláte |
| 09. 06. 2026 | 23:29:12 | harius_wot | dino_dodo_ plzensky_bizar Já normálně vyjednával s paní H, jestli bych si to nemohl dát na zahradu tu Feldu..začala se shánět po synově softballové pálce, takže bohužel. Ale moc bych jí chtěl... |
| 09. 06. 2026 | 23:29:11 | Chuunibyou_Maty | om om om om |
| 09. 06. 2026 | 23:29:04 | Hronacz | vy jste porovnávali Voplyho a vaší zahradu |
| 09. 06. 2026 | 23:28:57 | jeenda26 | kravín je cesta :D |
| 09. 06. 2026 | 23:28:56 | Misacekcz | felice pic-up se nerovna felicie Fan |
| 09. 06. 2026 | 23:28:54 | Hronacz | xddddddddddddddddddd |
| 09. 06. 2026 | 23:28:52 | Hakirawashi | @BuryLePitch Ty máš Pickupa? Vemeš ho na Car meet až bude? dnddLaska |
| 09. 06. 2026 | 23:28:50 | humornyhumr | jakože, každej pickup není fun |
| 09. 06. 2026 | 23:28:44 | DjLupe555 | Ja som začínal na Felde Pick-upe a bolo to najlepšie auto |
| 09. 06. 2026 | 23:28:43 | humornyhumr | fun není pickup ajdamos, jen pro upřestnění |
| 09. 06. 2026 | 23:28:40 | BuryLePitch | nene normální... fun mám v pláno ale ty moc hnijou |
| 09. 06. 2026 | 23:28:35 | kocarek1989 | však adame máš kus teho polené tak si to oplot a parkuj jetam |
| 09. 06. 2026 | 23:28:35 | RandomMishel | pick up je jinačí než funnka |
| 09. 06. 2026 | 23:28:30 | PacmanCZ | Adam to vzal z toho druhého konce= rovnou z pojízdného vraku udělat nepojízdný vrak LOL |
| 09. 06. 2026 | 23:28:18 | Chuunibyou_Maty | Ajdamos rád vraky SMH |
| 09. 06. 2026 | 23:28:11 | Blabolek | Starosta si k tobě bude chodit pro náhradní díly, vzhledem k tomu, že si na dvorku zakládáš vrakáč |
| 09. 06. 2026 | 23:27:56 | stinovychodec | @MikkaVerebely HeyGuys HeyGuys |
| 09. 06. 2026 | 23:27:53 | BuryLePitch | Máme doma 2 felicie fluffczDance renovovany jedna normální v lepší výbavě druhá je pick up fluffczDance |
| 09. 06. 2026 | 23:27:48 | stinovychodec | dnes nejake lepši tema než včera ? |
| 09. 06. 2026 | 23:27:47 | MikkaVerebely | Místní vrakáč :D |
| 09. 06. 2026 | 23:27:40 | MikkaVerebely | @stinovychodec aknAhoj aknAhoj |
| 09. 06. 2026 | 23:27:33 | KiWi79 | Soucitím s tebou Kači. LO |
| 09. 06. 2026 | 23:27:32 | humornyhumr | adame problém je, že fluff ty auta dělá pojizdné, ty buduješ vrakáč HypeKEKW |
| 09. 06. 2026 | 23:27:29 | GrumpySmurf_cz | nehledej problemy kačeřinoooo, je to felda! |
| 09. 06. 2026 | 23:27:23 | petkoocze | opravářský streamy? Na to už se Tondu neptám frfr |
| 09. 06. 2026 | 23:27:22 | nat_raab_974 | pockej Adame takze do Novyho servisu bysme te mohli vzit na tream jako takova reklama ? :-D |
| 09. 06. 2026 | 23:27:21 | plzensky_bizar | om |
| 09. 06. 2026 | 23:27:09 | revolas | gg nikdy by si pro ní nepřijel |
| 09. 06. 2026 | 23:27:08 | Chuunibyou_Maty | jojo |
| 09. 06. 2026 | 23:27:05 | PacmanCZ | A kde je budeš ty krámy parkovat no ? hehe |
| 09. 06. 2026 | 23:26:53 | stinovychodec | brej večer bando i vam dinoušove |
| 09. 06. 2026 | 23:26:51 | humornyhumr | ja měl na starého auta chlapíka, co to dělal na garáži u paneláku (ale vše i spojku nebo podvozek) a když sme řešili poprvé cenu? já čekal hodinovku tak 300-400 a borec: no v servisu je tak 160 na hodinu conducKektwitch borec bral co dostane v servisu za vyplatu, ne kolik učtuje servis conducKektwitch |
| 09. 06. 2026 | 23:26:47 | PacmanCZ | Rodinná felda LO |
| 09. 06. 2026 | 23:26:43 | TenhleAstor | LOL |
| 09. 06. 2026 | 23:26:43 | KiWi79 | TokaTheFirst Jako furt se pleskám že jsem si nedala víc ale to bych pak druhej den nebyla tak ok, jak jsem byla. pepeLaughTeaTime |
| 09. 06. 2026 | 23:26:38 | plzensky_bizar | OL |
| 09. 06. 2026 | 23:26:36 | Helmut695234 | Adame, klidně to můžeš parkovat u mě. LuL |
| 09. 06. 2026 | 23:26:32 | michaldrlik | Tak se sakra domluvte! :D |
| 09. 06. 2026 | 23:26:25 | Chuunibyou_Maty | OL ͏ |
| 09. 06. 2026 | 23:26:19 | BuryLePitch | možná na půdě mám nárazník |
| 09. 06. 2026 | 23:26:17 | plzensky_bizar | rozhodnutí má Kačka |
| 09. 06. 2026 | 23:26:09 | PacmanCZ | true a co to rádio ? už jsi ho vyměnil ? LOL |
| 09. 06. 2026 | 23:25:57 | RandomMishel | 5 tisíc eko, to je pohoda |
| 09. 06. 2026 | 23:25:53 | Semirruss | *grand |
| 09. 06. 2026 | 23:25:46 | nat_raab_974 | aaaaaaaa nesnasim techniku, strasne , mobil hlasi plna pamet kouknu 3tisice fotek dam do PC rozkliknu a tam 0 fotek dam bez PC pamet plna tak ze to poslu nejak na PC a ono to nenajde PC vazne nesnasim techniku |
| 09. 06. 2026 | 23:25:45 | juckild | 😄😄😄 |
| 09. 06. 2026 | 23:25:43 | Hakirawashi | fluffczLol fluffczLol fluffczLol |
| 09. 06. 2026 | 23:25:40 | Semirruss | @dino_dodo_ asi ten gran cherokee je výkonější než 22 let starý berlingo |
| 09. 06. 2026 | 23:25:37 | TokaTheFirst | @KiWi79 Právě. haisetLaff |
| 09. 06. 2026 | 23:25:20 | vlken69 | @Hakirawashi Bizár adoptuje Adama Paggi |
| 09. 06. 2026 | 23:25:19 | plzensky_bizar | měněný plechy, starala se o ní mamka |
| 09. 06. 2026 | 23:25:16 | RandomMishel | a hovna na volantu |
| 09. 06. 2026 | 23:25:14 | michaldrlik | Jsi měl říct, Já bych Ti to protlačil na ZTP/P :D |
| 09. 06. 2026 | 23:25:13 | MedvediKnihovnaArchiv | SMH |
| 09. 06. 2026 | 23:25:12 | DjLupe555 | ?? ?? ?? |
| 09. 06. 2026 | 23:25:11 | PacmanCZ | jo wait takže stará baterie KO ? to mohla odejít do věčných časů z toho polofunkčního rádia no a taky ale i z těch světýlek co jsi objevil při měnění oleje LO |
| 09. 06. 2026 | 23:25:09 | Fremaner | Chlape, jste fajn.. Tady 20% sleva.. Chlape vy taky.. Tady máte 20% dýško |
| 09. 06. 2026 | 23:25:08 | plzensky_bizar | NOOOO tak hezká felda |
| 09. 06. 2026 | 23:25:06 | ftn11 | Já Adama chápu... potřeboval jsem na rychlo instalatéra, čekal jsem že to bude stát tak 3k, on dodělal práci, řekl si 6k a já jsem mu ještě děkoval a dal jsem 7. NotLikeThis |
| 09. 06. 2026 | 23:25:06 | Chuunibyou_Maty | OL |
| 09. 06. 2026 | 23:25:05 | KiWi79 | Adame.... |
| 09. 06. 2026 | 23:25:05 | Helmut695234 | Já bych bizárovou felicii použil místo TOIky na Fortu, teda co |
| 09. 06. 2026 | 23:25:04 | Hakirawashi | Ekodaň se taky neplatí, pokud je to zděděné v přímé linii. Z otce na syna a tak |
| 09. 06. 2026 | 23:25:00 | petkoocze | Ale kdyby něco, jsem odted rodina Hvozdeckých frfr |
| 09. 06. 2026 | 23:24:59 | RandomMishel | xddddd |
| 09. 06. 2026 | 23:24:58 | GrumpySmurf_cz | to za tech 5k prepisu stoji xD |
| 09. 06. 2026 | 23:24:57 | plzensky_bizar | om |
| 09. 06. 2026 | 23:24:55 | vlken69 | LOL |
| 09. 06. 2026 | 23:24:55 | Jimysak | ty nemáš ztp adame? jak |
| 09. 06. 2026 | 23:24:53 | plzensky_bizar | OL |
| 09. 06. 2026 | 23:24:51 | humornyhumr | a nebo ti možná bude majítel feliny věřit a bude to bez přepisu Kappa |
| 09. 06. 2026 | 23:24:50 | Misacekcz | Bibinka miša Drlík |
| 09. 06. 2026 | 23:24:50 | arogantnizena | @TokaTheFirst cybersecurity engineer / architekt I widepeepoHappy |
| 09. 06. 2026 | 23:24:47 | tlustej_zdenda | mel bys mit |
| 09. 06. 2026 | 23:24:38 | plzensky_bizar | @BuryLePitch takže na Adama Kappa |
| 09. 06. 2026 | 23:24:36 | Hakirawashi | dnddLaska dnddLaska dnddLaska dnddLaska dnddLaska dnddLaska |
| 09. 06. 2026 | 23:24:31 | RandomMishel | @BuryLePitch na Bibi xdd |
| 09. 06. 2026 | 23:24:30 | GrumpySmurf_cz | nenech si do toho kecat adame! |
| 09. 06. 2026 | 23:24:26 | karelgrost | @dino_dodo_ Počkej, a když jsou tyhle starý vrány jako Felda na plyn, tak se eko platí taky? Jak se ty zákony za 15 let tak 5x měnily, tak už to nevím z hlavy SeemsGood |
| 09. 06. 2026 | 23:24:25 | petkoocze | FeelsOkayMan |
| 09. 06. 2026 | 23:24:19 | BuryLePitch | Když to auto napíšeš na někdo kdo ma ZTP tak to neplatís Kapp |
| 09. 06. 2026 | 23:24:18 | TokaTheFirst | @arogantnizena A co sis našla? |
| 09. 06. 2026 | 23:24:12 | RandomMishel | jdi do toho |
| 09. 06. 2026 | 23:24:10 | KiWi79 | TokaTheFirst True, na sraze to bylo dost podobně. LO |
| 09. 06. 2026 | 23:24:09 | RandomMishel | do it |
| 09. 06. 2026 | 23:24:03 | petkoocze | Nah, já to mám doslova před barákem a chodím si furt ve volnu pro kávičky do práce OL Pro mě to je minuta času. Prostě vám to zařídím, poptám. Napíšu. vklidu. |
| 09. 06. 2026 | 23:23:45 | harius_wot | dino_dodo_ Protože EKO daň. A tu baterii mohlo vybíjet to staré rádio. |
| 09. 06. 2026 | 23:23:32 | KiWi79 | Diagnostiku |
| 09. 06. 2026 | 23:23:31 | michaldrlik | *vozejk |
| 09. 06. 2026 | 23:23:29 | TokaTheFirst | @KiWi79 Stejně mi to budou pít ostatní, pro který to vezu lol. |
| 09. 06. 2026 | 23:23:21 | michaldrlik | Baterku na vizejk tam náhodou nemá? :D |
| 09. 06. 2026 | 23:23:10 | Misacekcz | u kupování trakturku jsi to tak udelal |
| 09. 06. 2026 | 23:23:09 | RandomMishel | 10k |
| 09. 06. 2026 | 23:23:08 | plzensky_bizar | protože eko |
| 09. 06. 2026 | 23:23:05 | RandomMishel | ekodaň |
| 09. 06. 2026 | 23:23:02 | Hakirawashi | Máte to tam |
| 09. 06. 2026 | 23:22:43 | izgrdwa | Adame tvé smlouvání se zhoršilo, měl by ses to líp naučit LOL Kappa |
| 09. 06. 2026 | 23:22:40 | Semirruss | @dino_dodo_ já jsem dokonce zjistil že ve starém berlingu není navigace |
| 09. 06. 2026 | 23:22:39 | Hakirawashi | Jen nechci aby to blbě vypadalo |
| 09. 06. 2026 | 23:22:31 | Blabolek | classic |
| 09. 06. 2026 | 23:22:28 | Blabolek | A Adam odpověděl: "Nenene, dobnrej pokec, já vám dám o 20% navíc" |
| 09. 06. 2026 | 23:22:24 | plague2442 | ahooj, hezký večer |
| 09. 06. 2026 | 23:22:24 | KiWi79 | TokaTheFirst ufff, jsem se lekla že toho máte v plánu vypít tolik. |
| 09. 06. 2026 | 23:22:18 | RandomMishel | nebo golf 3 |
| 09. 06. 2026 | 23:22:12 | Horki | A Adam... A já vám dám spíš o 20% víc. Slevu nechci |
| 09. 06. 2026 | 23:22:10 | RandomMishel | Adame pokud nevýjde Felda od Bizára, tak sežeň jinačí!! |
| 09. 06. 2026 | 23:22:10 | Misacekcz | A pri placení jsi mu tech 20% doplatil v hotovosti. žejo žejo |
| 09. 06. 2026 | 23:22:08 | Quingar_ | a tys mu pak dal 30% dýško, ne? xD |
| 09. 06. 2026 | 23:22:02 | petkoocze | ok.. XD |
| 09. 06. 2026 | 23:21:59 | petkoocze | XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD |
| 09. 06. 2026 | 23:21:50 | arogantnizena | @TokaTheFirst ja mam konecne praci od 18.8 WW |
| 09. 06. 2026 | 23:21:50 | michaldrlik | Hezky pěkně :D Jeepaři sobě :D |
| 09. 06. 2026 | 23:21:50 | Chuunibyou_Maty | classic žena |
| 09. 06. 2026 | 23:21:48 | TokaTheFirst | @KiWi79 Ne, vezmu dvě flašky třeba. Zásoby jsou 7L, |
| 09. 06. 2026 | 23:21:48 | revolas | xDDDD WW |
| 09. 06. 2026 | 23:21:45 | martinekjan | WW |
| 09. 06. 2026 | 23:21:42 | Horki | WW |
| 09. 06. 2026 | 23:21:36 | TenhleAstor | WW |
| 09. 06. 2026 | 23:21:36 | KiWi79 | TokaTheFirst jako celkově na celý RfP? monkaS |