Prohledávejte historii Twitch chatu
| Datum | Čas | Uživatel | Zpráva |
|---|---|---|---|
| 10. 06. 2026 | 01:44:59 | fikusak123 | @Mona_Lisa_Overdrive_SNSEI Shirley |
| 10. 06. 2026 | 01:44:59 | UltraToxicCZ | Došlo mi pivo!!!! První den!! Je to průser |
| 10. 06. 2026 | 01:44:57 | matlyk03 | Tunel |
| 10. 06. 2026 | 01:44:57 | Davezex | nech nieco nedropne |
| 10. 06. 2026 | 01:44:51 | KimCzech | Nasedame? Kappa |
| 10. 06. 2026 | 01:44:50 | Davezex | vie vobec, ze je live? LUL |
| 10. 06. 2026 | 01:44:50 | Mona_Lisa_Overdrive_SNSEI | @fikusak123 musis byt prvni |
| 10. 06. 2026 | 01:44:41 | markosak12 | hi Adame |
| 10. 06. 2026 | 01:44:39 | KimCzech | Čuuus ajdamoos |
| 10. 06. 2026 | 01:44:37 | KiWi79 | Jop |
| 10. 06. 2026 | 01:44:33 | StreamElements | ACTION : Kategorie je nastavena na 'IRL'. |
| 10. 06. 2026 | 01:44:32 | KiWi79 | !irl |
| 10. 06. 2026 | 01:44:31 | dino_dodo_ | vidíme |
| 10. 06. 2026 | 01:44:31 | fikusak123 | hej já jsem ještě asi nikoho neslyšel říct, že by měl fajn spolužáky na vysoké xdd |
| 10. 06. 2026 | 01:44:30 | dino_dodo_ | už |
| 10. 06. 2026 | 01:44:21 | KimCzech | No to prvni bylo šílený, nikdo nechtěl spolupracovat, prezentovat to a tak a ty pasivní agrese tvln LUL |
| 10. 06. 2026 | 01:44:21 | UltraToxicCZ | Dobré ráno ze studeného stanu 😅 |
| 10. 06. 2026 | 01:44:12 | matlyk03 | Zavři ten sáček s chlebem, nebo okorá 😁 @dino_dodo_ |
| 10. 06. 2026 | 01:43:53 | KimCzech | Zajímavý to je ale obhaj si to LUL |
| 10. 06. 2026 | 01:42:54 | StreamElements | ACTION : Kategorie je nastavena na 'Just Chatting'. |
| 10. 06. 2026 | 01:42:53 | KiWi79 | !jc |
| 10. 06. 2026 | 01:42:39 | kazzaky96 | ten chleba takhle vyschne |
| 10. 06. 2026 | 01:42:29 | KimCzech | Sorryyyy LUL |
| 10. 06. 2026 | 01:42:23 | KimCzech | Jesus zas reklama LUL |
| 10. 06. 2026 | 01:42:20 | kristian0martinkovic | gngngngngngngngngngngn papa |
| 10. 06. 2026 | 01:42:17 | MedojedovaPanda | Ale jakože |
| 10. 06. 2026 | 01:42:11 | MedojedovaPanda | Asi ne no |
| 10. 06. 2026 | 01:42:06 | KeodaCZ | @MedojedovaPanda pokud máš prachy tak box XD |
| 10. 06. 2026 | 01:41:54 | StreamElements | ACTION : Kategorie je nastavena na 'IRL'. |
| 10. 06. 2026 | 01:41:53 | KiWi79 | !irl |
| 10. 06. 2026 | 01:41:50 | KimCzech | a cim atd, jakoby vymyslet jak zregenerovat cevy pomoci bio/polymeru elektrospinningem a tak LUL ale tvl domluva se spoluzakama byla hodne pain, chování jak maly deti a jako na vosi královny si snad hrály na základce ne LUL |
| 10. 06. 2026 | 01:41:47 | KimCzech | A se zkouskama to bylo fajn, vsechno uz mam hotove tak mesic krom tyhle srandy 😅 ale sami projekty, jakoze jsme meli delat pripadovou studii na generikum proti roztroušené skleróze, a tohle je ze jsme meli zas podle vylosovane tkáně navrhnout jak by si ji generoval, jaky material a jak |
| 10. 06. 2026 | 01:41:46 | MedojedovaPanda | Kámo mam si objednat jenom pizzu nebo boxík kde k ní jsou ještě hrancle a omáčka ? Poraď mi můj dietový guru NOOOO |
| 10. 06. 2026 | 01:41:35 | Mona_Lisa_Overdrive_SNSEI | LOL |
| 10. 06. 2026 | 01:41:30 | elliezabetha | @DjLupe555 papa |
| 10. 06. 2026 | 01:41:22 | DjLupe555 | Dobrou papa |
| 10. 06. 2026 | 01:41:21 | MedojedovaPanda | ADAMEEEE |
| 10. 06. 2026 | 01:41:15 | MarekToth_ | @Mona_Lisa_Overdrive_SNSEI Jo ták :D |
| 10. 06. 2026 | 01:41:13 | DjLupe555 | no nič, tak moju interakciu nebudem písať pepeLaugh Kačka by to neprecítila om |
| 10. 06. 2026 | 01:40:56 | 2BIG2beat | absolutne bych neresil gumaky v tech se ti ty nohy spis zapari a to nechces na festaku resit |
| 10. 06. 2026 | 01:40:55 | Mona_Lisa_Overdrive_SNSEI | @MarekToth_ to je terapeutická kofola |
| 10. 06. 2026 | 01:40:42 | MarekToth_ | Kofolu? Vždyť jsi včera otevíral novou ne? klobouKeyes |
| 10. 06. 2026 | 01:40:33 | Jimysak | no nic jdu asi spát, dneska jsem dal docela dost map v poečku |
| 10. 06. 2026 | 01:40:30 | 2BIG2beat | realne sme zadupali tu vodu do hliny |
| 10. 06. 2026 | 01:40:27 | Sycaak | jedeme do coopu, jsem v Liberci, kde vy? :D |
| 10. 06. 2026 | 01:40:25 | MedojedovaPanda | Taky si chci objednat véču |
| 10. 06. 2026 | 01:40:20 | 2BIG2beat | jestli dete na festak neni potreba gumaky... byl sem kdysi na koncertu Korn v Piestanech na letisti.. asi 80 tisic lidi.. zaclo prset... bahno behem 5ti minut co po nem presel ten dav lidi melo konzistenci plasteliny |
| 10. 06. 2026 | 01:40:20 | natkapeepohappy | Ja mám topánky, které normálně nosím v zime, takže sú odolné i hope |
| 10. 06. 2026 | 01:40:20 | Kofajs | jedeem |
| 10. 06. 2026 | 01:40:20 | MedojedovaPanda | Adame poraď mi s jídlem |
| 10. 06. 2026 | 01:40:18 | hororak | anoooooo |
| 10. 06. 2026 | 01:40:17 | DjLupe555 | Nezaspíš potom |
| 10. 06. 2026 | 01:40:13 | fikusak123 | LETSGOOO |
| 10. 06. 2026 | 01:40:04 | commander_nick | Ano, jakoby přesně takhle |
| 10. 06. 2026 | 01:39:59 | KiWi79 | Jde to vidět |
| 10. 06. 2026 | 01:39:52 | TokaTheFirst | To jsou návleky přes boty nahoře, ale pod kalhoty. Aby to prostě z kalhot nestýkalo dovnitř do bot. Já mám docela voděodolný goretexový boty, takže to neřeším. |
| 10. 06. 2026 | 01:39:49 | Blabolek | jj hlína, a když tam prší trochu víc tak to je doslova bažina xdd několikrát jsem to zažil |
| 10. 06. 2026 | 01:39:45 | DjLupe555 | Chcel si povedať, DNEŠKU |
| 10. 06. 2026 | 01:39:43 | adell311_ | U nás dneska 100% na dest a ve čtvrtek 95% LUL |
| 10. 06. 2026 | 01:39:30 | DjLupe555 | max ti do nich naprší om |
| 10. 06. 2026 | 01:39:30 | Davezex | gumaky budu najlepsia moznost |
| 10. 06. 2026 | 01:39:27 | KeodaCZ | Dobré ráno |
| 10. 06. 2026 | 01:39:23 | Big_QweE | @elliezabetha papa |
| 10. 06. 2026 | 01:39:21 | DjLupe555 | s gumákmi nič nepokaziš |
| 10. 06. 2026 | 01:39:20 | MarekToth_ | Adam už má gumáky umyté zevnitř LUL |
| 10. 06. 2026 | 01:39:19 | Big_QweE | @fikusak123 Bedge hagis |
| 10. 06. 2026 | 01:39:18 | KeodaCZ | @MedojedovaPanda pokud máš prachy tak box XD |
| 10. 06. 2026 | 01:39:16 | elliezabetha | @Big_QweE papa |
| 10. 06. 2026 | 01:39:14 | Kar_Ban_Joe | kroutit frndou před nosem, dost dobrý LUL |
| 10. 06. 2026 | 01:39:14 | Sycaak | beton a hlina |
| 10. 06. 2026 | 01:39:09 | fikusak123 | @Big_QweE Gn catKISS |
| 10. 06. 2026 | 01:39:09 | DjLupe555 | huh ja mám návleky, ale na sneh no |
| 10. 06. 2026 | 01:39:06 | Mona_Lisa_Overdrive_SNSEI | gumaky do kotle :tf: |
| 10. 06. 2026 | 01:39:06 | MedojedovaPanda | Hodně |
| 10. 06. 2026 | 01:39:04 | MedojedovaPanda | Má |
| 10. 06. 2026 | 01:39:01 | Big_QweE | @DjLupe555 papa |
| 10. 06. 2026 | 01:38:53 | DjLupe555 | @Big_QweE papa |
| 10. 06. 2026 | 01:38:41 | Big_QweE | Půjdu spát Bedge Mějte se papa |
| 10. 06. 2026 | 01:38:30 | commander_nick | same no |
| 10. 06. 2026 | 01:38:28 | MedojedovaPanda | Hmm |
| 10. 06. 2026 | 01:38:25 | MedojedovaPanda | Kámo mam si objednat jenom pizzu nebo boxík kde k ní jsou ještě hrancle a omáčka |
| 10. 06. 2026 | 01:38:25 | KiWi79 | TokaTheFirst POGGERS |
| 10. 06. 2026 | 01:38:12 | DjLupe555 | @natkapeepohappy NOTED zapisujem |
| 10. 06. 2026 | 01:37:52 | natkapeepohappy | @DjLupe555 Nevím. Všechno budem pít asi xdd |
| 10. 06. 2026 | 01:37:43 | Jimysak | není za co |
| 10. 06. 2026 | 01:37:32 | poslednigalaxie7 | zabil |
| 10. 06. 2026 | 01:37:31 | KiWi79 | Work son LO |
| 10. 06. 2026 | 01:37:28 | poslednigalaxie7 | work son zabiů |
| 10. 06. 2026 | 01:37:22 | DjLupe555 | @natkapeepohappy NOTED a ešte technická, čo piješ? nech viem pepeLaughTeaTime |
| 10. 06. 2026 | 01:36:57 | TokaTheFirst | Hej jak má na RFP pršet, tak jsem ještě včera chtěl koupit nějaký věci, ale že už to asi nestihnu. A pak projíždím stránky 4camping a u něčeho jsem random klikl na "Kdy zboží dostanu?" a jako první tam bylo uvedený RFP. LOL Tak jsem si objednal pončo a návleky a dovezou mi to do jejich stánku. No není to absolutní WW ? |
| 10. 06. 2026 | 01:36:57 | natkapeepohappy | @DjLupe555 Tam mám tak 4 vety čo dokážem xdd ale uvidíme ako sa opijem na sraze |
| 10. 06. 2026 | 01:36:55 | Fremaner | *wife gg |
| 10. 06. 2026 | 01:36:54 | elliezabetha | Ajdamos teď bych se cítila pod tlakem LUL |
| 10. 06. 2026 | 01:36:48 | poslednigalaxie7 | takže prakticky je single adam :p |
| 10. 06. 2026 | 01:36:45 | Fremaner | Work life, normal wife, ségra.. Kačko ty jsi pro Adama tolik věcí Pog |
| 10. 06. 2026 | 01:36:28 | KiWi79 | Xdddddd |
| 10. 06. 2026 | 01:36:19 | Adamator_Cz | LUL |
| 10. 06. 2026 | 01:36:12 | poslednigalaxie7 | opava |
| 10. 06. 2026 | 01:36:11 | 2BIG2beat | loool co to sakra je? :D |
| 10. 06. 2026 | 01:36:00 | Jimysak | pepeLaugh |
| 10. 06. 2026 | 01:35:54 | elliezabetha | Já ?? WTF help me |
| 10. 06. 2026 | 01:35:48 | DjLupe555 | @natkapeepohappy ale to ťa cením, ak dokážeš takto strašne rýchlo prehodiť, nechceš mi poslať hlasovku vo francúzštine? DFlirt |
| 10. 06. 2026 | 01:35:40 | MedojedovaPanda | Tohle je funny xd |
| 10. 06. 2026 | 01:35:36 | MedojedovaPanda | Kámo já na tohle vyzrál. Prostě když chci random slečne pochválit šaty, vlasy, makeup atd. tak vždycky anglicky. Reálně odzkoušeno a vždycky reagujou mile a s úsměvem LUL |
| 10. 06. 2026 | 01:35:31 | Adamator_Cz | ježiš xdd |
| 10. 06. 2026 | 01:35:30 | KimCzech | To znám LUL LUL LUL |
| 10. 06. 2026 | 01:35:20 | KimCzech | hlave, prostě po roce zas resit stěhování asi stehovaky skrz nábytek a vse, provize do vzduchu a hlavne i to ze tam visi byty co tam byly minulej rok a no vime jak to bylo zoufale, jakože majitel rekl ze ma byt pobliz za podobných podminek, jdeme se na nej mrknout ale ptali jsme se co jsou podobne podminky ale ma to byt asi o 3 tisice vic a to uz proste je pro nas moc a nechceme tolik vyhazovat, takže nevim no, predstava ze zas cele leto shanime a všechno je drahy/odporny a nebo malinkaty LUL |
| 10. 06. 2026 | 01:35:17 | slawe02 | jenze i na tomto bude platit prety priviledge - pokud bude vypadat ten chvalitel dobre, kompliment bude prijat. budeli vypadat jako ja, bude uchyl... |
| 10. 06. 2026 | 01:35:17 | DjLupe555 | NOTED rozkúskujem fikusa a poteším Pigleta a aj chat |
| 10. 06. 2026 | 01:35:16 | KimCzech | No stehovani, blooment rikal jak se ho kazdy zrovna pta jak se nam bydlí, pak jsme skladali posledni kus nábytku a povesili zpatky na dveře takovou blbost co tam meli puvodne a vecer proste random telefonat a ze nechce nas desit a tak, ale ze ten byt mel pro dceru (byla tu pred nami a ocividne se po roce rozhodla se vyprdnout na skolu), takže ho bude potřebovat, takže jako mame cas do konce sprna.. ale pri představě co nas vse ceka jsme oba dva dny brutálně schizovali a ted ti to stejně lezi v |
| 10. 06. 2026 | 01:35:06 | natkapeepohappy | @DjLupe555 Nesmej sa. Reálně je to môj go to jazyk, ak sa nechcem baviť xd |
| 10. 06. 2026 | 01:35:06 | M4rley_20 | Já osobně bych nikdy neuvažoval o to, že bych si psal takové zprávy s člověkem, natož s počítačem :D Proto je to pro mě nepředstavitelné. Jenom mi z podstaty věci přijde zvláštní tvrdit, že někdo někoho podváděl s AI, když to ani není fyzicky možné. Rád si ale vyslechnu váš pohled na věc, zajímá mě, jak to vidíte vy |
| 10. 06. 2026 | 01:35:04 | KiWi79 | Fremaner LO |
| 10. 06. 2026 | 01:34:57 | Jimysak | @dino_dodo_ https://www.youtube.com/watch?v=FoM_q4h7cAQ |
| 10. 06. 2026 | 01:34:54 | 2BIG2beat | jo me se dnes Adam taky libi. #nohomo |
| 10. 06. 2026 | 01:34:53 | Fremaner | @KiWi79 Já věděl, že se chytneš OMEGALUL |
| 10. 06. 2026 | 01:34:50 | Davezex | akoze ja by som mozno aj chcel obnovit ale bojim sa co mu vobec napisat |
| 10. 06. 2026 | 01:34:39 | DjLupe555 | @natkapeepohappy :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD |
| 10. 06. 2026 | 01:34:35 | KiWi79 | Rob hot |
| 10. 06. 2026 | 01:34:33 | Fremaner | nn on nepotkal mě+ |
| 10. 06. 2026 | 01:34:26 | Davezex | nee peepoSad |
| 10. 06. 2026 | 01:34:22 | natkapeepohappy | Posledně mi niekto takto niečo povedal random. A začala som na neho omylem hovoriť po francouzsky xd |
| 10. 06. 2026 | 01:34:19 | Jimysak | adame sluší ti to dneska |
| 10. 06. 2026 | 01:34:16 | Fremaner | Až někdy potkám třeba Roba mám mu pochválit vlasy NOTED |
| 10. 06. 2026 | 01:34:14 | 2BIG2beat | sem zastance toho kdyz si clovek hledi svyho :D |
| 10. 06. 2026 | 01:34:00 | commander_nick | Já už jel i na věc, kdy na takovýho kluka zavolali prostě... úplně normální slušnej klučina, pochválil jí teď si matně vzpomínám oblečení a styl do nějakýho období a dočkal se tohoto |
| 10. 06. 2026 | 01:33:58 | 2BIG2beat | kdyz neudrzovanej postarsi pan na random mlade holce rekne neco ve stylu hej stavo kam teces tak to asi neni uplne cool :D |
| 10. 06. 2026 | 01:33:58 | LordMystiC1983 | Já nedokážu oslovit hezkou ženu , random už vůbec , mám problém mluvit z holkama v práci :) |
| 10. 06. 2026 | 01:33:57 | Davezex | nemyslim si, zalezi od koho |
| 10. 06. 2026 | 01:33:43 | poslednigalaxie7 | Já venku nemluvím na lidi přijde mi to divný |
| 10. 06. 2026 | 01:33:42 | MedojedovaPanda | Ma lásko voníš dehtem |
| 10. 06. 2026 | 01:33:41 | Sycaak | ja jsem to rekl slecne, ze je krasna a ona se na me podivala, sjela me od hlavy k pate, usmala se a rekla "Brouku, na me mas malo penez" :D :D :D |
| 10. 06. 2026 | 01:33:37 | DjLupe555 | Kačííí, ja som mal jednu funny interakciu |
| 10. 06. 2026 | 01:33:18 | Davezex | xdd |
| 10. 06. 2026 | 01:33:17 | Davezex | ak nie tak ti poviem, ze si divny |
| 10. 06. 2026 | 01:33:16 | 2BIG2beat | ono zalezi vzdy na kontextu.. aneb kdo to rika, komu to rika, jak to rika a v jake situaci to rika |
| 10. 06. 2026 | 01:33:11 | Davezex | ak sa jej pacis tak to prijmne |
| 10. 06. 2026 | 01:32:58 | Davezex | nooo, potom mas ale tie situacie kde nejaky robotnici volaju po zenach trochu oplzle, stale komplimenty ale oplzlosti |
| 10. 06. 2026 | 01:32:34 | KiWi79 | Já mívám často sluchátka, tak to ani nezaznamenám. |
| 10. 06. 2026 | 01:32:26 | Blabolek | mluvit na lidi? monkaChrist |
| 10. 06. 2026 | 01:32:25 | DjLupe555 | @natkapeepohappy papa |
| 10. 06. 2026 | 01:32:21 | commander_nick | Ta zpráva ještě pokračuje @dino_dodo_ |
| 10. 06. 2026 | 01:32:14 | commander_nick | No dobře, ale když pak víš, že ti někdo řekne "úchyle" víš jak |
| 10. 06. 2026 | 01:32:07 | elliezabetha | @commander_nick chápu, ale když to řekneš normálně, tak je to ok |
| 10. 06. 2026 | 01:31:42 | Davezex | to rezanie tych redkviciek je kriminalne |
| 10. 06. 2026 | 01:31:24 | KiWi79 | Probudila jsem se a byla jsem depresso že to nebylo real |
| 10. 06. 2026 | 01:31:24 | natkapeepohappy | Gngn, vidíme se zítra |
| 10. 06. 2026 | 01:31:17 | matlyk03 | Ono je to bohužel v současný době hrozně zdeformovaný. A to ani nemluvím o nějakém oslovování lidí na ulici. I když o někom řeknu, že se mi líbí, jak vypadá, bez jakýchkoliv postranních úmyslů, už si to jiní vykládají jinak. A přitom já to myslím naprosto pouze po té estetické stránce. Jako když řeknu, že se mi líbí nějaký obraz ap.🤷🏻♀️ |
| 10. 06. 2026 | 01:30:58 | Jimysak | sexuální okénko kiwi |
| 10. 06. 2026 | 01:30:57 | KiWi79 | Kéž by |
| 10. 06. 2026 | 01:30:56 | commander_nick | @elliezabetha No já si spíš myslím že muž ženě je často od oslovené branej jako něco "divnýho" |
| 10. 06. 2026 | 01:30:53 | KiWi79 | Xddddddd |
| 10. 06. 2026 | 01:30:48 | Blabolek | @fikusak123 přidělej tam světla, nech tam přistávat boeingy a vybírej letištní poplatky... kdo chce hledá způsoby |
| 10. 06. 2026 | 01:30:32 | Sycaak | Hele ja kdyz jsem ve vztahu, tak mi cizi holka muze frndou kroutit pred nosem a fakt me nenapadne s ni neco mit. |
| 10. 06. 2026 | 01:30:15 | KiWi79 | LO |
| 10. 06. 2026 | 01:30:11 | KiWi79 | I Toxic je míň toxic než tohle |
| 10. 06. 2026 | 01:30:09 | DjLupe555 | ňuňáč hnedý aww |
| 10. 06. 2026 | 01:30:04 | DjLupe555 | oh |
| 10. 06. 2026 | 01:30:03 | DjLupe555 | Tak ju tuľ |
| 10. 06. 2026 | 01:29:49 | KiWi79 | True |
| 10. 06. 2026 | 01:29:43 | M4rley_20 | Já se mám fajn, dneska tu byl papež Leo XIV. a přivítal ho tu Alvaro Soler, tak mám zážitky :D Jinak už se to krátí.. zbývá mi poslední zkouška a za pár týdnů letím zpátky do Txèquia 🇨🇿 Sadge Co u vás?? |
| 10. 06. 2026 | 01:29:41 | fikusak123 | @Blabolek mám 2km čelo, nejde nic |
| 10. 06. 2026 | 01:29:33 | elliezabetha | @commander_nick možná muž muži ig, ale když vypíchneš jednu konkrétní věc, tak by to mělo být ok |
| 10. 06. 2026 | 01:29:23 | Blabolek | @fikusak123 jsi na pleš EZ |
| 10. 06. 2026 | 01:29:11 | natkapeepohappy | @KimCzech Ja mám normálně týden spoždení. Ale chápu, že keď to chodí pravidelně, tak je to zlý pocit |
| 10. 06. 2026 | 01:29:11 | fikusak123 | @Jimysak ty nejsi plešatej?????? |
| 10. 06. 2026 | 01:29:09 | adell311_ | i vsechno ovoce? Vilda to jako malej jedl vse a teď ma s ovocem hrozny problém LUL |
| 10. 06. 2026 | 01:29:08 | KiWi79 | LO |
| 10. 06. 2026 | 01:29:04 | KiWi79 | Vlak? |
| 10. 06. 2026 | 01:29:01 | Jimysak | mám květák na hlavě od narození |
| 10. 06. 2026 | 01:29:01 | DjLupe555 | @dino_dodo_ Kačí? Aké pamlsky môžem kúpiť pigletovi na cestu? pepeLaughTeaTime |
| 10. 06. 2026 | 01:28:57 | fikusak123 | pojeb se frfr |
| 10. 06. 2026 | 01:28:56 | elliezabetha | Zkoušel jsi salát? |
| 10. 06. 2026 | 01:28:55 | commander_nick | @elliezabetha Taky si trochu říkám, jestli z pozice ženy toto není bráno více v pohodě. Protože já viděl strašně případů, kdy od muže prostě tohle vzaté dobře nebylo. Well nevím no |
| 10. 06. 2026 | 01:28:53 | Jimysak | same |
| 10. 06. 2026 | 01:28:48 | KiWi79 | DjLupe555 LO |
| 10. 06. 2026 | 01:28:45 | KeraiKun | je to crush, takže nejsme v kontaktu, pokud se nebere to, že chodíme do stejné práce jako kontakt LO |
| 10. 06. 2026 | 01:28:36 | DjLupe555 | @KiWi79 Prokrastinace? to čo je? vôbec neodkladam upratovanie tak 2 týždne |
| 10. 06. 2026 | 01:28:35 | elliezabetha | GledPopelnice LUL |
| 10. 06. 2026 | 01:28:31 | Davezex | ja mam aktualne znova crush na jedneho chalana, s ktorym som sa tak 2 roky dozadu pohadal LUL |
| 10. 06. 2026 | 01:28:24 | Big_QweE | GledGentleman |
| 10. 06. 2026 | 01:28:17 | DjLupe555 | aww |
| 10. 06. 2026 | 01:28:15 | KiWi79 | Asi bych měla přestat taky prokrastinovat a jít z postele a třeba se po 24 hodinách najíst, napít a tak... |
| 10. 06. 2026 | 01:28:09 | elliezabetha | GledVIP |
| 10. 06. 2026 | 01:28:07 | KimCzech | Jo jasne ze opozdeni je normální, ale mam appku kam to hazim uz snad od zacatku a docela dobre to odhaduje a tak to bylo divny LUL @natkapeepohappy |
| 10. 06. 2026 | 01:28:02 | elliezabetha | @commander_nick reálně nikdy |
| 10. 06. 2026 | 01:27:49 | commander_nick | @elliezabetha Jo? No ale to je nádherný tím pádem. A měla si někdy nějakou negativní interakci? |
| 10. 06. 2026 | 01:27:21 | izgrdwa | koupili? adame ty jsi ten chleba nepekl? styď se Kappa |
| 10. 06. 2026 | 01:27:19 | Davezex | imagine, ze by to bol chlebik vo vajicku |
| 10. 06. 2026 | 01:27:10 | elliezabetha | @commander_nick já to dělám občas a občas se mi to děje |
| 10. 06. 2026 | 01:27:05 | natkapeepohappy | To nie je normální? huh |
| 10. 06. 2026 | 01:26:54 | Big_QweE | A teď si představ, kdybys to obalil v trojobalu a osmažil hehe |
| 10. 06. 2026 | 01:26:50 | KiWi79 | Jako vypadá to velice yummy |
| 10. 06. 2026 | 01:26:42 | Davezex | ale nemlaskaj |
| 10. 06. 2026 | 01:26:40 | M4rley_20 | Dobrou chuť |
| 10. 06. 2026 | 01:26:31 | KimCzech | Nikdy se mi nezpozdily kdyz byl jakýkoliv stres cokoliv, a teď tyden nic, porad to vypadalo a az ted, takže pro me nezvyk, takže ne po tydnu od minulých chapeme se |
| 10. 06. 2026 | 01:25:28 | commander_nick | Ale neudělám to právě kvůli nějakému tomu společenskému tabu... vidíte to stejně, nebo se to prostě normálně děje a jen já na to nemám za život štěstí? |
| 10. 06. 2026 | 01:25:10 | KiWi79 | ?? |
| 10. 06. 2026 | 01:25:01 | natkapeepohappy | Vy idete na 2 dni. Ja tam idem na 4... Ofc, že som sa balila... 5 minut |
| 10. 06. 2026 | 01:24:53 | commander_nick | K tomuhle tématu mám ještě tohle: mrzí mne, jak společnost zase došla do bodu, kdy zastavit na ulici člověka, říct mu že je krásný, že mu to sluší, nebo že má nějakej hrozně cool účes, styl oblečení apod. Lidi se bojí, že za to dostanou výsměch, nebo budou ze strany oslovené nazváni nějakým prasetem apod., Přitom já jsem kolikrát šel okolo strašně přitažlivé ženy a jo, jen tak jsem jí chtěl zastavit, říct jí, že jí to sluší a jít prostě dál, žádný feelings, prostě zlepšit den a dát jí to najevo. |