Prohledávejte historii Twitch chatu

Kick Kick
Kanál dino_dodo_
1 den 7 dní 30 dní Statistiky
Datum Čas Uživatel Zpráva
10. 06. 2026 01:44:59 fikusak123
@Mona_Lisa_Overdrive_SNSEI Shirley
10. 06. 2026 01:44:59 UltraToxicCZ
Došlo mi pivo!!!! První den!! Je to průser
10. 06. 2026 01:44:57 matlyk03
Tunel
10. 06. 2026 01:44:57 Davezex
nech nieco nedropne
10. 06. 2026 01:44:51 KimCzech
Nasedame? Kappa
10. 06. 2026 01:44:50 Davezex
vie vobec, ze je live? LUL
10. 06. 2026 01:44:50 Mona_Lisa_Overdrive_SNSEI
@fikusak123 musis byt prvni
10. 06. 2026 01:44:41 markosak12
hi Adame
10. 06. 2026 01:44:39 KimCzech
Čuuus ajdamoos
10. 06. 2026 01:44:37 KiWi79
Jop
10. 06. 2026 01:44:33 StreamElements
ACTION : Kategorie je nastavena na 'IRL'.
10. 06. 2026 01:44:32 KiWi79
!irl
10. 06. 2026 01:44:31 dino_dodo_
vidíme
10. 06. 2026 01:44:31 fikusak123
hej já jsem ještě asi nikoho neslyšel říct, že by měl fajn spolužáky na vysoké xdd
10. 06. 2026 01:44:30 dino_dodo_
10. 06. 2026 01:44:21 KimCzech
No to prvni bylo šílený, nikdo nechtěl spolupracovat, prezentovat to a tak a ty pasivní agrese tvln LUL
10. 06. 2026 01:44:21 UltraToxicCZ
Dobré ráno ze studeného stanu 😅
10. 06. 2026 01:44:12 matlyk03
Zavři ten sáček s chlebem, nebo okorá 😁 @dino_dodo_
10. 06. 2026 01:43:53 KimCzech
Zajímavý to je ale obhaj si to LUL
10. 06. 2026 01:42:54 StreamElements
ACTION : Kategorie je nastavena na 'Just Chatting'.
10. 06. 2026 01:42:53 KiWi79
!jc
10. 06. 2026 01:42:39 kazzaky96
ten chleba takhle vyschne
10. 06. 2026 01:42:29 KimCzech
Sorryyyy LUL
10. 06. 2026 01:42:23 KimCzech
Jesus zas reklama LUL
10. 06. 2026 01:42:20 kristian0martinkovic
gngngngngngngngngngngn papa
10. 06. 2026 01:42:17 MedojedovaPanda
Ale jakože
10. 06. 2026 01:42:11 MedojedovaPanda
Asi ne no
10. 06. 2026 01:42:06 KeodaCZ
@MedojedovaPanda pokud máš prachy tak box XD
10. 06. 2026 01:41:54 StreamElements
ACTION : Kategorie je nastavena na 'IRL'.
10. 06. 2026 01:41:53 KiWi79
!irl
10. 06. 2026 01:41:50 KimCzech
a cim atd, jakoby vymyslet jak zregenerovat cevy pomoci bio/polymeru elektrospinningem a tak LUL ale tvl domluva se spoluzakama byla hodne pain, chování jak maly deti a jako na vosi královny si snad hrály na základce ne LUL
10. 06. 2026 01:41:47 KimCzech
A se zkouskama to bylo fajn, vsechno uz mam hotove tak mesic krom tyhle srandy 😅 ale sami projekty, jakoze jsme meli delat pripadovou studii na generikum proti roztroušené skleróze, a tohle je ze jsme meli zas podle vylosovane tkáně navrhnout jak by si ji generoval, jaky material a jak
10. 06. 2026 01:41:46 MedojedovaPanda
Kámo mam si objednat jenom pizzu nebo boxík kde k ní jsou ještě hrancle a omáčka ? Poraď mi můj dietový guru NOOOO
10. 06. 2026 01:41:35 Mona_Lisa_Overdrive_SNSEI
LOL
10. 06. 2026 01:41:30 elliezabetha
@DjLupe555 papa
10. 06. 2026 01:41:22 DjLupe555
Dobrou papa
10. 06. 2026 01:41:21 MedojedovaPanda
ADAMEEEE
10. 06. 2026 01:41:15 MarekToth_
@Mona_Lisa_Overdrive_SNSEI Jo ták :D
10. 06. 2026 01:41:13 DjLupe555
no nič, tak moju interakciu nebudem písať pepeLaugh Kačka by to neprecítila om
10. 06. 2026 01:40:56 2BIG2beat
absolutne bych neresil gumaky v tech se ti ty nohy spis zapari a to nechces na festaku resit
10. 06. 2026 01:40:55 Mona_Lisa_Overdrive_SNSEI
@MarekToth_ to je terapeutická kofola
10. 06. 2026 01:40:42 MarekToth_
Kofolu? Vždyť jsi včera otevíral novou ne? klobouKeyes
10. 06. 2026 01:40:33 Jimysak
no nic jdu asi spát, dneska jsem dal docela dost map v poečku
10. 06. 2026 01:40:30 2BIG2beat
realne sme zadupali tu vodu do hliny
10. 06. 2026 01:40:27 Sycaak
jedeme do coopu, jsem v Liberci, kde vy? :D
10. 06. 2026 01:40:25 MedojedovaPanda
Taky si chci objednat véču
10. 06. 2026 01:40:20 2BIG2beat
jestli dete na festak neni potreba gumaky... byl sem kdysi na koncertu Korn v Piestanech na letisti.. asi 80 tisic lidi.. zaclo prset... bahno behem 5ti minut co po nem presel ten dav lidi melo konzistenci plasteliny
10. 06. 2026 01:40:20 natkapeepohappy
Ja mám topánky, které normálně nosím v zime, takže sú odolné i hope
10. 06. 2026 01:40:20 Kofajs
jedeem
10. 06. 2026 01:40:20 MedojedovaPanda
Adame poraď mi s jídlem
10. 06. 2026 01:40:18 hororak
anoooooo
10. 06. 2026 01:40:17 DjLupe555
Nezaspíš potom
10. 06. 2026 01:40:13 fikusak123
LETSGOOO
10. 06. 2026 01:40:04 commander_nick
Ano, jakoby přesně takhle
10. 06. 2026 01:39:59 KiWi79
Jde to vidět
10. 06. 2026 01:39:52 TokaTheFirst
To jsou návleky přes boty nahoře, ale pod kalhoty. Aby to prostě z kalhot nestýkalo dovnitř do bot. Já mám docela voděodolný goretexový boty, takže to neřeším.
10. 06. 2026 01:39:49 Blabolek
jj hlína, a když tam prší trochu víc tak to je doslova bažina xdd několikrát jsem to zažil
10. 06. 2026 01:39:45 DjLupe555
Chcel si povedať, DNEŠKU
10. 06. 2026 01:39:43 adell311_
U nás dneska 100% na dest a ve čtvrtek 95% LUL
10. 06. 2026 01:39:30 DjLupe555
max ti do nich naprší om
10. 06. 2026 01:39:30 Davezex
gumaky budu najlepsia moznost
10. 06. 2026 01:39:27 KeodaCZ
Dobré ráno
10. 06. 2026 01:39:23 Big_QweE
@elliezabetha papa
10. 06. 2026 01:39:21 DjLupe555
s gumákmi nič nepokaziš
10. 06. 2026 01:39:20 MarekToth_
Adam už má gumáky umyté zevnitř LUL
10. 06. 2026 01:39:19 Big_QweE
@fikusak123 Bedge hagis
10. 06. 2026 01:39:18 KeodaCZ
@MedojedovaPanda pokud máš prachy tak box XD
10. 06. 2026 01:39:16 elliezabetha
@Big_QweE papa
10. 06. 2026 01:39:14 Kar_Ban_Joe
kroutit frndou před nosem, dost dobrý LUL
10. 06. 2026 01:39:14 Sycaak
beton a hlina
10. 06. 2026 01:39:09 fikusak123
@Big_QweE Gn catKISS
10. 06. 2026 01:39:09 DjLupe555
huh ja mám návleky, ale na sneh no
10. 06. 2026 01:39:06 Mona_Lisa_Overdrive_SNSEI
gumaky do kotle :tf:
10. 06. 2026 01:39:06 MedojedovaPanda
Hodně
10. 06. 2026 01:39:04 MedojedovaPanda
10. 06. 2026 01:39:01 Big_QweE
@DjLupe555 papa
10. 06. 2026 01:38:53 DjLupe555
@Big_QweE papa
10. 06. 2026 01:38:41 Big_QweE
Půjdu spát Bedge Mějte se papa
10. 06. 2026 01:38:30 commander_nick
same no
10. 06. 2026 01:38:28 MedojedovaPanda
Hmm
10. 06. 2026 01:38:25 MedojedovaPanda
Kámo mam si objednat jenom pizzu nebo boxík kde k ní jsou ještě hrancle a omáčka
10. 06. 2026 01:38:25 KiWi79
TokaTheFirst POGGERS
10. 06. 2026 01:38:12 DjLupe555
@natkapeepohappy NOTED zapisujem
10. 06. 2026 01:37:52 natkapeepohappy
@DjLupe555 Nevím. Všechno budem pít asi xdd
10. 06. 2026 01:37:43 Jimysak
není za co
10. 06. 2026 01:37:32 poslednigalaxie7
zabil
10. 06. 2026 01:37:31 KiWi79
Work son LO
10. 06. 2026 01:37:28 poslednigalaxie7
work son zabiů
10. 06. 2026 01:37:22 DjLupe555
@natkapeepohappy NOTED a ešte technická, čo piješ? nech viem pepeLaughTeaTime
10. 06. 2026 01:36:57 TokaTheFirst
Hej jak má na RFP pršet, tak jsem ještě včera chtěl koupit nějaký věci, ale že už to asi nestihnu. A pak projíždím stránky 4camping a u něčeho jsem random klikl na "Kdy zboží dostanu?" a jako první tam bylo uvedený RFP. LOL Tak jsem si objednal pončo a návleky a dovezou mi to do jejich stánku. No není to absolutní WW ?
10. 06. 2026 01:36:57 natkapeepohappy
@DjLupe555 Tam mám tak 4 vety čo dokážem xdd ale uvidíme ako sa opijem na sraze
10. 06. 2026 01:36:55 Fremaner
*wife gg
10. 06. 2026 01:36:54 elliezabetha
Ajdamos teď bych se cítila pod tlakem LUL
10. 06. 2026 01:36:48 poslednigalaxie7
takže prakticky je single adam :p
10. 06. 2026 01:36:45 Fremaner
Work life, normal wife, ségra.. Kačko ty jsi pro Adama tolik věcí Pog
10. 06. 2026 01:36:28 KiWi79
Xdddddd
10. 06. 2026 01:36:19 Adamator_Cz
LUL
10. 06. 2026 01:36:12 poslednigalaxie7
opava
10. 06. 2026 01:36:11 2BIG2beat
loool co to sakra je? :D
10. 06. 2026 01:36:00 Jimysak
pepeLaugh
10. 06. 2026 01:35:54 elliezabetha
Já ?? WTF help me
10. 06. 2026 01:35:48 DjLupe555
@natkapeepohappy ale to ťa cením, ak dokážeš takto strašne rýchlo prehodiť, nechceš mi poslať hlasovku vo francúzštine? DFlirt
10. 06. 2026 01:35:40 MedojedovaPanda
Tohle je funny xd
10. 06. 2026 01:35:36 MedojedovaPanda
Kámo já na tohle vyzrál. Prostě když chci random slečne pochválit šaty, vlasy, makeup atd. tak vždycky anglicky. Reálně odzkoušeno a vždycky reagujou mile a s úsměvem LUL
10. 06. 2026 01:35:31 Adamator_Cz
ježiš xdd
10. 06. 2026 01:35:30 KimCzech
To znám LUL LUL LUL
10. 06. 2026 01:35:20 KimCzech
hlave, prostě po roce zas resit stěhování asi stehovaky skrz nábytek a vse, provize do vzduchu a hlavne i to ze tam visi byty co tam byly minulej rok a no vime jak to bylo zoufale, jakože majitel rekl ze ma byt pobliz za podobných podminek, jdeme se na nej mrknout ale ptali jsme se co jsou podobne podminky ale ma to byt asi o 3 tisice vic a to uz proste je pro nas moc a nechceme tolik vyhazovat, takže nevim no, predstava ze zas cele leto shanime a všechno je drahy/odporny a nebo malinkaty LUL
10. 06. 2026 01:35:17 slawe02
jenze i na tomto bude platit prety priviledge - pokud bude vypadat ten chvalitel dobre, kompliment bude prijat. budeli vypadat jako ja, bude uchyl...
10. 06. 2026 01:35:17 DjLupe555
NOTED rozkúskujem fikusa a poteším Pigleta a aj chat
10. 06. 2026 01:35:16 KimCzech
No stehovani, blooment rikal jak se ho kazdy zrovna pta jak se nam bydlí, pak jsme skladali posledni kus nábytku a povesili zpatky na dveře takovou blbost co tam meli puvodne a vecer proste random telefonat a ze nechce nas desit a tak, ale ze ten byt mel pro dceru (byla tu pred nami a ocividne se po roce rozhodla se vyprdnout na skolu), takže ho bude potřebovat, takže jako mame cas do konce sprna.. ale pri představě co nas vse ceka jsme oba dva dny brutálně schizovali a ted ti to stejně lezi v
10. 06. 2026 01:35:06 natkapeepohappy
@DjLupe555 Nesmej sa. Reálně je to môj go to jazyk, ak sa nechcem baviť xd
10. 06. 2026 01:35:06 M4rley_20
Já osobně bych nikdy neuvažoval o to, že bych si psal takové zprávy s člověkem, natož s počítačem :D Proto je to pro mě nepředstavitelné. Jenom mi z podstaty věci přijde zvláštní tvrdit, že někdo někoho podváděl s AI, když to ani není fyzicky možné. Rád si ale vyslechnu váš pohled na věc, zajímá mě, jak to vidíte vy
10. 06. 2026 01:35:04 KiWi79
Fremaner LO
10. 06. 2026 01:34:57 Jimysak
@dino_dodo_ https://www.youtube.com/watch?v=FoM_q4h7cAQ
10. 06. 2026 01:34:54 2BIG2beat
jo me se dnes Adam taky libi. #nohomo
10. 06. 2026 01:34:53 Fremaner
@KiWi79 Já věděl, že se chytneš OMEGALUL
10. 06. 2026 01:34:50 Davezex
akoze ja by som mozno aj chcel obnovit ale bojim sa co mu vobec napisat
10. 06. 2026 01:34:39 DjLupe555
@natkapeepohappy :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
10. 06. 2026 01:34:35 KiWi79
Rob hot
10. 06. 2026 01:34:33 Fremaner
nn on nepotkal mě+
10. 06. 2026 01:34:26 Davezex
nee peepoSad
10. 06. 2026 01:34:22 natkapeepohappy
Posledně mi niekto takto niečo povedal random. A začala som na neho omylem hovoriť po francouzsky xd
10. 06. 2026 01:34:19 Jimysak
adame sluší ti to dneska
10. 06. 2026 01:34:16 Fremaner
Až někdy potkám třeba Roba mám mu pochválit vlasy NOTED
10. 06. 2026 01:34:14 2BIG2beat
sem zastance toho kdyz si clovek hledi svyho :D
10. 06. 2026 01:34:00 commander_nick
Já už jel i na věc, kdy na takovýho kluka zavolali prostě... úplně normální slušnej klučina, pochválil jí teď si matně vzpomínám oblečení a styl do nějakýho období a dočkal se tohoto
10. 06. 2026 01:33:58 2BIG2beat
kdyz neudrzovanej postarsi pan na random mlade holce rekne neco ve stylu hej stavo kam teces tak to asi neni uplne cool :D
10. 06. 2026 01:33:58 LordMystiC1983
Já nedokážu oslovit hezkou ženu , random už vůbec , mám problém mluvit z holkama v práci :)
10. 06. 2026 01:33:57 Davezex
nemyslim si, zalezi od koho
10. 06. 2026 01:33:43 poslednigalaxie7
Já venku nemluvím na lidi přijde mi to divný
10. 06. 2026 01:33:42 MedojedovaPanda
Ma lásko voníš dehtem
10. 06. 2026 01:33:41 Sycaak
ja jsem to rekl slecne, ze je krasna a ona se na me podivala, sjela me od hlavy k pate, usmala se a rekla "Brouku, na me mas malo penez" :D :D :D
10. 06. 2026 01:33:37 DjLupe555
Kačííí, ja som mal jednu funny interakciu
10. 06. 2026 01:33:18 Davezex
xdd
10. 06. 2026 01:33:17 Davezex
ak nie tak ti poviem, ze si divny
10. 06. 2026 01:33:16 2BIG2beat
ono zalezi vzdy na kontextu.. aneb kdo to rika, komu to rika, jak to rika a v jake situaci to rika
10. 06. 2026 01:33:11 Davezex
ak sa jej pacis tak to prijmne
10. 06. 2026 01:32:58 Davezex
nooo, potom mas ale tie situacie kde nejaky robotnici volaju po zenach trochu oplzle, stale komplimenty ale oplzlosti
10. 06. 2026 01:32:34 KiWi79
Já mívám často sluchátka, tak to ani nezaznamenám.
10. 06. 2026 01:32:26 Blabolek
mluvit na lidi? monkaChrist
10. 06. 2026 01:32:25 DjLupe555
@natkapeepohappy papa
10. 06. 2026 01:32:21 commander_nick
Ta zpráva ještě pokračuje @dino_dodo_
10. 06. 2026 01:32:14 commander_nick
No dobře, ale když pak víš, že ti někdo řekne "úchyle" víš jak
10. 06. 2026 01:32:07 elliezabetha
@commander_nick chápu, ale když to řekneš normálně, tak je to ok
10. 06. 2026 01:31:42 Davezex
to rezanie tych redkviciek je kriminalne
10. 06. 2026 01:31:24 KiWi79
Probudila jsem se a byla jsem depresso že to nebylo real
10. 06. 2026 01:31:24 natkapeepohappy
Gngn, vidíme se zítra
10. 06. 2026 01:31:17 matlyk03
Ono je to bohužel v současný době hrozně zdeformovaný. A to ani nemluvím o nějakém oslovování lidí na ulici. I když o někom řeknu, že se mi líbí, jak vypadá, bez jakýchkoliv postranních úmyslů, už si to jiní vykládají jinak. A přitom já to myslím naprosto pouze po té estetické stránce. Jako když řeknu, že se mi líbí nějaký obraz ap.🤷🏻‍♀️
10. 06. 2026 01:30:58 Jimysak
sexuální okénko kiwi
10. 06. 2026 01:30:57 KiWi79
Kéž by
10. 06. 2026 01:30:56 commander_nick
@elliezabetha No já si spíš myslím že muž ženě je často od oslovené branej jako něco "divnýho"
10. 06. 2026 01:30:53 KiWi79
Xddddddd
10. 06. 2026 01:30:48 Blabolek
@fikusak123 přidělej tam světla, nech tam přistávat boeingy a vybírej letištní poplatky... kdo chce hledá způsoby
10. 06. 2026 01:30:32 Sycaak
Hele ja kdyz jsem ve vztahu, tak mi cizi holka muze frndou kroutit pred nosem a fakt me nenapadne s ni neco mit.
10. 06. 2026 01:30:15 KiWi79
LO
10. 06. 2026 01:30:11 KiWi79
I Toxic je míň toxic než tohle
10. 06. 2026 01:30:09 DjLupe555
ňuňáč hnedý aww
10. 06. 2026 01:30:04 DjLupe555
oh
10. 06. 2026 01:30:03 DjLupe555
Tak ju tuľ
10. 06. 2026 01:29:49 KiWi79
True
10. 06. 2026 01:29:43 M4rley_20
Já se mám fajn, dneska tu byl papež Leo XIV. a přivítal ho tu Alvaro Soler, tak mám zážitky :D Jinak už se to krátí.. zbývá mi poslední zkouška a za pár týdnů letím zpátky do Txèquia 🇨🇿 Sadge Co u vás??
10. 06. 2026 01:29:41 fikusak123
@Blabolek mám 2km čelo, nejde nic
10. 06. 2026 01:29:33 elliezabetha
@commander_nick možná muž muži ig, ale když vypíchneš jednu konkrétní věc, tak by to mělo být ok
10. 06. 2026 01:29:23 Blabolek
@fikusak123 jsi na pleš EZ
10. 06. 2026 01:29:11 natkapeepohappy
@KimCzech Ja mám normálně týden spoždení. Ale chápu, že keď to chodí pravidelně, tak je to zlý pocit
10. 06. 2026 01:29:11 fikusak123
@Jimysak ty nejsi plešatej??????
10. 06. 2026 01:29:09 adell311_
i vsechno ovoce? Vilda to jako malej jedl vse a teď ma s ovocem hrozny problém LUL
10. 06. 2026 01:29:08 KiWi79
LO
10. 06. 2026 01:29:04 KiWi79
Vlak?
10. 06. 2026 01:29:01 Jimysak
mám květák na hlavě od narození
10. 06. 2026 01:29:01 DjLupe555
@dino_dodo_ Kačí? Aké pamlsky môžem kúpiť pigletovi na cestu? pepeLaughTeaTime
10. 06. 2026 01:28:57 fikusak123
pojeb se frfr
10. 06. 2026 01:28:56 elliezabetha
Zkoušel jsi salát?
10. 06. 2026 01:28:55 commander_nick
@elliezabetha Taky si trochu říkám, jestli z pozice ženy toto není bráno více v pohodě. Protože já viděl strašně případů, kdy od muže prostě tohle vzaté dobře nebylo. Well nevím no
10. 06. 2026 01:28:53 Jimysak
same
10. 06. 2026 01:28:48 KiWi79
DjLupe555 LO
10. 06. 2026 01:28:45 KeraiKun
je to crush, takže nejsme v kontaktu, pokud se nebere to, že chodíme do stejné práce jako kontakt LO
10. 06. 2026 01:28:36 DjLupe555
@KiWi79 Prokrastinace? to čo je? vôbec neodkladam upratovanie tak 2 týždne
10. 06. 2026 01:28:35 elliezabetha
GledPopelnice LUL
10. 06. 2026 01:28:31 Davezex
ja mam aktualne znova crush na jedneho chalana, s ktorym som sa tak 2 roky dozadu pohadal LUL
10. 06. 2026 01:28:24 Big_QweE
GledGentleman
10. 06. 2026 01:28:17 DjLupe555
aww
10. 06. 2026 01:28:15 KiWi79
Asi bych měla přestat taky prokrastinovat a jít z postele a třeba se po 24 hodinách najíst, napít a tak...
10. 06. 2026 01:28:09 elliezabetha
GledVIP
10. 06. 2026 01:28:07 KimCzech
Jo jasne ze opozdeni je normální, ale mam appku kam to hazim uz snad od zacatku a docela dobre to odhaduje a tak to bylo divny LUL @natkapeepohappy
10. 06. 2026 01:28:02 elliezabetha
@commander_nick reálně nikdy
10. 06. 2026 01:27:49 commander_nick
@elliezabetha Jo? No ale to je nádherný tím pádem. A měla si někdy nějakou negativní interakci?
10. 06. 2026 01:27:21 izgrdwa
koupili? adame ty jsi ten chleba nepekl? styď se Kappa
10. 06. 2026 01:27:19 Davezex
imagine, ze by to bol chlebik vo vajicku
10. 06. 2026 01:27:10 elliezabetha
@commander_nick já to dělám občas a občas se mi to děje
10. 06. 2026 01:27:05 natkapeepohappy
To nie je normální? huh
10. 06. 2026 01:26:54 Big_QweE
A teď si představ, kdybys to obalil v trojobalu a osmažil hehe
10. 06. 2026 01:26:50 KiWi79
Jako vypadá to velice yummy
10. 06. 2026 01:26:42 Davezex
ale nemlaskaj
10. 06. 2026 01:26:40 M4rley_20
Dobrou chuť
10. 06. 2026 01:26:31 KimCzech
Nikdy se mi nezpozdily kdyz byl jakýkoliv stres cokoliv, a teď tyden nic, porad to vypadalo a az ted, takže pro me nezvyk, takže ne po tydnu od minulých chapeme se
10. 06. 2026 01:25:28 commander_nick
Ale neudělám to právě kvůli nějakému tomu společenskému tabu... vidíte to stejně, nebo se to prostě normálně děje a jen já na to nemám za život štěstí?
10. 06. 2026 01:25:10 KiWi79
??
10. 06. 2026 01:25:01 natkapeepohappy
Vy idete na 2 dni. Ja tam idem na 4... Ofc, že som sa balila... 5 minut
10. 06. 2026 01:24:53 commander_nick
K tomuhle tématu mám ještě tohle: mrzí mne, jak společnost zase došla do bodu, kdy zastavit na ulici člověka, říct mu že je krásný, že mu to sluší, nebo že má nějakej hrozně cool účes, styl oblečení apod. Lidi se bojí, že za to dostanou výsměch, nebo budou ze strany oslovené nazváni nějakým prasetem apod., Přitom já jsem kolikrát šel okolo strašně přitažlivé ženy a jo, jen tak jsem jí chtěl zastavit, říct jí, že jí to sluší a jít prostě dál, žádný feelings, prostě zlepšit den a dát jí to najevo.
⚠️
Zobrazeno maximálně 100000 řádků
Pro nalezení více zpráv použij vyhledávání podle uživatele nebo klíčového slova