Prohledávejte historii Twitch chatu

Kick Kick
Kanál dino_dodo_
1 den 7 dní 30 dní Statistiky
Datum Čas Uživatel Zpráva
10. 06. 2026 02:30:47 juckild
A může šťastný ženatý muž pochválit @justdevi__ její brutal břišáky nebo je to taky zakázaný? 🙈😄🤟🤟🤟 respekt @justdevi__
10. 06. 2026 02:30:46 Sycaak
avril byla zklamani na rfp :(
10. 06. 2026 02:30:45 poslednigalaxie7
avril moje dětská láska :p
10. 06. 2026 02:30:39 Frenk604
ahoj lidičky
10. 06. 2026 02:30:37 duggy2000
I do love Avril.. was that the 90s
10. 06. 2026 02:30:32 2BIG2beat
@justdevi__ :D :D
10. 06. 2026 02:30:31 krataskuv_kulohryz
Ten klip byl když jste probírali holení podpaží a Adam ti řekl že v upnutým tričku smrdíš jak tejden nemytej bezďák LUL
10. 06. 2026 02:30:28 justdevi__
Trojku jsem nikdy neměla KEKW
10. 06. 2026 02:30:24 StreamElements
Streamy jsou momentálně každý den kromě pondělí a začíná se kolem 20. hodiny. Konec 1-2 hodina ranní.
10. 06. 2026 02:30:24 TokaTheFirst
Ok z toho jsem dank.
10. 06. 2026 02:30:20 bibinka30
Jo jo úplně můj odvoz počítá ale že kdybych prodala byt tak bych mu mohla koupit pětkrát úplně novou Alfa Romeo Giulia quadrifoglio tak jsem se mu jenom vysmála lol
10. 06. 2026 02:30:12 LokiNotLoki
No adam tam něco o tom že smrdí míň než když Kačka a to má oholené podpaží LUL LUL
10. 06. 2026 02:30:11 2BIG2beat
jak to bylo v pratelich nebo kde: nepozvu te do trojky, ne delam si srandu tebe vzdycky... nemas nejakou kamosku?
10. 06. 2026 02:29:53 MedojedovaPanda
Achjo
10. 06. 2026 02:29:52 TokaTheFirst
Avril znova na RFP prosím. Plead
10. 06. 2026 02:29:52 MedojedovaPanda
Proč zase depresujeme u Avril
10. 06. 2026 02:29:41 TokaTheFirst
VIBE
10. 06. 2026 02:29:41 justdevi__
Jako takhle. Vášnivá stránka s mužem chybí :) .... ngl :) Proto bych nedokázala být s mužem. To je spíš o "jednorázkovkách", ale na to nejsem :D
10. 06. 2026 02:29:39 TokaTheFirst
ITS THE DAMNNN COOOOLDD NIGHTS.
10. 06. 2026 02:29:22 KiWi79
UltraToxicCZ LO
10. 06. 2026 02:29:15 KiWi79
UltraToxicCZ tak to dropni do DM's
10. 06. 2026 02:29:14 LokiNotLoki
Však to je pravda
10. 06. 2026 02:29:14 JaKo43201
I lesba se dá sbalit.. Alespoň za mě, ale ve finále to byla jenom iluze.
10. 06. 2026 02:28:58 justdevi__
@2BIG2beat BigBeate! Ta kamarádka už tu byla! A kde výsledek? LUL
10. 06. 2026 02:28:50 UltraToxicCZ
OMEGALUL
10. 06. 2026 02:28:43 KiWi79
LO
10. 06. 2026 02:28:39 2BIG2beat
@justdevi__ mam kamosku co je na holky a ja uz svou carku mam :D
10. 06. 2026 02:28:34 UltraToxicCZ
Xddddd
10. 06. 2026 02:28:30 KiWi79
To nemůžu říct nahlas ale!
10. 06. 2026 02:28:30 MedojedovaPanda
Kiwi, Devi a kdo dá nejvic Kappa
10. 06. 2026 02:28:30 TokaTheFirst
*pro
10. 06. 2026 02:28:28 Sycaak
Ja hlidam dvere!
10. 06. 2026 02:28:26 TokaTheFirst
Nevím který trojice, nedával jsem pozor, ale já jsem proč.
10. 06. 2026 02:28:22 UltraToxicCZ
jojo jdu po penězích LOL
10. 06. 2026 02:28:15 LokiNotLoki
Zrovna dneska Brasla po sto letech koukala na klipy a viděli jsme váš klip jak si šikanovala Adama za cokoliv co řekl, vždy sem tušil že máte zajimavou domácnost LO
10. 06. 2026 02:28:05 Sycaak
To je vyborny ten chat :D
10. 06. 2026 02:28:05 UltraToxicCZ
@kiwi79 no kdo by byl v tý trojce? xD
10. 06. 2026 02:27:59 justdevi__
Každý si chce udělat svou čárku LUL
10. 06. 2026 02:27:58 2BIG2beat
35% je realne dobra sance.. skoro jak split od kapesnika
10. 06. 2026 02:27:42 KiWi79
UltraToxicCZ ??
10. 06. 2026 02:27:32 FredikMM
ale kušuj, pár měsíců jsem na vás nekoukal, to už snad přešlo ne? nebo furt pruděj??
10. 06. 2026 02:27:24 TokaTheFirst
Adame musíš se na to dívat takhle. Z deseti lidí, co sbalí Devi, tak 3 - 4 jsou muži.
10. 06. 2026 02:27:16 UltraToxicCZ
@kiwi79 NOOOO xD mám tušení kdo xD
10. 06. 2026 02:27:06 LokiNotLoki
WW chatter
10. 06. 2026 02:26:59 bibinka30
Počkat a kdy se bere člověk že je milionář když má Ty miliony na účtě nebo v nemovitostech Ptám se pro kamarádku frfr
10. 06. 2026 02:26:58 KiWi79
Ale není to pro mě reálný
10. 06. 2026 02:26:57 LokiNotLoki
Fredy xdddddddddddddd
10. 06. 2026 02:26:46 KiWi79
Jako po dlouhé době thinkuju nad trojkou fr
10. 06. 2026 02:26:26 izgrdwa
tak víš ci třeba doufají, že se z ní stane hetero, jdou po penězích LO
10. 06. 2026 02:26:26 FredikMM
někdo balí lesby, někdo dělá stream brácha+ségra... to je dnešní doba no xD
10. 06. 2026 02:26:23 andri_zu
Lesby sobě 👍
10. 06. 2026 02:26:21 Sycaak
@justdevi__ ok minus 100 bodu za mustanga :D
10. 06. 2026 02:26:18 justdevi__
není zač :D
10. 06. 2026 02:26:18 KiWi79
Sycaak ty jo ale syčák, mi takhle balit ženu SMH
10. 06. 2026 02:26:16 justdevi__
Fun fact? Já ho mám KEKW :DDDDDD
10. 06. 2026 02:26:14 TokaTheFirst
So there is a chance.
10. 06. 2026 02:26:10 Viceviber
hodne leseb je na oboji xd
10. 06. 2026 02:26:05 UltraToxicCZ
Je to výzva?? Xd
10. 06. 2026 02:26:04 TokaTheFirst
Však psala že 35% není.
10. 06. 2026 02:26:03 justdevi__
protože lesby fungují jako mustang, každý ho chce KEKW
10. 06. 2026 02:26:01 kazzaky96
najednou predstavovat si groupac tisicu lidi je v poradku Kappa
10. 06. 2026 02:25:59 UltraToxicCZ
@justdevi__ Sadgi tak aspoň teda hugis? xD
10. 06. 2026 02:25:55 Sycaak
protoze muzu :D
10. 06. 2026 02:25:52 MedojedovaPanda
Proč ne
10. 06. 2026 02:25:47 justdevi__
KEKW
10. 06. 2026 02:25:36 justdevi__
@Sycaak U sure? :P u should ask @KiWi79
10. 06. 2026 02:25:22 justdevi__
@UltraToxicCZ Nene, zítra si střízlivě užívám RFP
10. 06. 2026 02:25:16 LokiNotLoki
Hustý jak ti Adam vždy skoci do řeči kdyu čteš moji zprávu asi znamení xdx
10. 06. 2026 02:25:15 Sycaak
@justdevi__ will u marry me?
10. 06. 2026 02:25:08 UltraToxicCZ
@justdevi__ a zítra tedy řídíš? Takže nebude panák? xD
10. 06. 2026 02:24:55 justdevi__
@Sycaak kafe miluju, dorty miluju, sport 16 let závodně, teď rekreačně, posiluju :D
10. 06. 2026 02:24:46 harius_wot
Už zase piss ? LUL
10. 06. 2026 02:24:37 MedojedovaPanda
TumTum
10. 06. 2026 02:24:36 bibinka30
Adame Jediný co tě zítra na rfp překvapí bude ta horda lidí ale jak se to říká Představ si je všichni nahý a bude to fajn lol
10. 06. 2026 02:24:34 MedojedovaPanda
ANO
10. 06. 2026 02:24:33 duggy2000
But all good here. just fed the cats
10. 06. 2026 02:24:24 Sycaak
@justdevi__ kafe, dort a sport?
10. 06. 2026 02:24:18 justdevi__
@UltraToxicCZ Já nevííííííím
10. 06. 2026 02:24:12 UltraToxicCZ
@justdevi__ NOOOO proč musíš být na ženy??? NOOOO
10. 06. 2026 02:24:07 FredikMM
dobijte se vole
10. 06. 2026 02:24:04 justdevi__
@Sycaak Naprosto. Interpol o mně vede složky.
10. 06. 2026 02:23:54 Sycaak
@justdevi__ jsi dostatecne silena?
10. 06. 2026 02:23:38 justdevi__
Mám potetovaná celá záda, počítá se? LUL @Sycaak
10. 06. 2026 02:23:37 LokiNotLoki
Zrovna dneska Brasla po sto letech koukala na klipy a viděli jsme váš klip jak si šikanovala Adama za cokoliv co řekl LO
10. 06. 2026 02:23:24 Sycaak
@LokiNotLoki ale jestli budes silena potetovana holka, tak mas plusove body :D
10. 06. 2026 02:23:21 justdevi__
@LordMystiC1983 Přesně. Individualita by se kompletně ztratila:-)
10. 06. 2026 02:22:58 LokiNotLoki
@Sycaak Jop to klidně, ty se hodí vždy braslaLove
10. 06. 2026 02:22:47 UltraToxicCZ
Sním o lásce milionáře?? Co je na tom špatne?
10. 06. 2026 02:22:46 justdevi__
i tried.
10. 06. 2026 02:22:46 Mona_Lisa_Overdrive_SNSEI
Gn uzijte zitrek a myslím že ta akce tak rychle uteče, až v tom chaosu nestihnete registrovat stres, drzim palce
10. 06. 2026 02:22:42 duggy2000
you know I was thinking about Sunday.. and I am sorry I said that to that viewer..
10. 06. 2026 02:22:42 justdevi__
:(
10. 06. 2026 02:22:23 FredikMM
xD
10. 06. 2026 02:22:17 justdevi__
Slyšeli jste někdy příběh o tom, že každý milionář sní o lásce nejen kvůli penězům? KEKW
10. 06. 2026 02:21:57 LordMystiC1983
@justdevi__ Jj to chápu , každý má rád něco jiného a v tom je ta krása , jak by to bylo hnusné kdyby měli všichni to stejný :)
10. 06. 2026 02:21:51 Sycaak
@LokiNotLoki Hele to uplne nejsem, ale tak friends v pohode ne?
10. 06. 2026 02:21:25 duggy2000
they are sooo cool
10. 06. 2026 02:21:22 LokiNotLoki
@Sycaak To by si musel být taky I na muže
10. 06. 2026 02:21:21 KiWi79
justdevi__ koho mám žabít?
10. 06. 2026 02:21:15 UltraToxicCZ
Piči Adam si to užívá víc jak já xD
10. 06. 2026 02:21:05 LokiNotLoki
om om om
10. 06. 2026 02:21:00 Sycaak
@LokiNotLoki to dame dohromady ne?
10. 06. 2026 02:20:59 justdevi__
@KiWi79 Lásko, můžeš si mě bránit? LUL
10. 06. 2026 02:20:51 FredikMM
zapnul si aspoň výstražný?
10. 06. 2026 02:20:49 justdevi__
:DDDD
10. 06. 2026 02:20:45 LokiNotLoki
@Sycaak Já taky LO
10. 06. 2026 02:20:33 justdevi__
@Sycaak I ty jeden :*
10. 06. 2026 02:20:26 Sycaak
@justdevi__ jmenuji se Svoboda HeyGuys HeyGuys HeyGuys
10. 06. 2026 02:20:11 UltraToxicCZ
Mlč a civič xd
10. 06. 2026 02:20:09 LokiNotLoki
@Sycaak Kde odkaz? Keepo
10. 06. 2026 02:20:00 duggy2000
oh piglet I love you
10. 06. 2026 02:19:57 justdevi__
@LordMystiC1983 Když už jsi zahodil ego a máš rád jen požitek z jízdy a bublající motor pod nohami, tak to vyhozené peníze nejsou, ale každý má samozřejmě jiný vkus :) Motorka je pro mě svoboda a jsem dost "svobodný" člověk :)
10. 06. 2026 02:19:50 Sycaak
slibuji ze az si nekdo koupi moje ofko, tak vam poslu taky dono :D
10. 06. 2026 02:19:31 UltraToxicCZ
To přepne aby nemusela cvičit xD
10. 06. 2026 02:19:27 LokiNotLoki
xdx
10. 06. 2026 02:19:25 LokiNotLoki
RIP alert
10. 06. 2026 02:19:22 plague2442
jo
10. 06. 2026 02:19:19 duggy2000
what is he driving? lol
10. 06. 2026 02:19:17 UltraToxicCZ
Aaaaaaaaaa
10. 06. 2026 02:19:03 StreamElements
UltraToxicCZ just tipped Kč220.00 PogChamp
10. 06. 2026 02:18:48 justdevi__
bohužel bez kiwi
10. 06. 2026 02:18:45 justdevi__
ne, já řídím jen do postele teď KEKW
10. 06. 2026 02:18:36 plague2442
pokud sa podaří mít volno v práci tak přijedu ale nic neslibuji
10. 06. 2026 02:18:34 KiWi79
peepoHappier
10. 06. 2026 02:18:30 KiWi79
Já jsem tak happy že si mě nekoupil někdo jako Kefal třeba a koupila si mě hot žena.
10. 06. 2026 02:18:26 LordMystiC1983
@justdevi__ No v tomto ohledu té asi zklamu , ale já a motorky nic moc , max Harley , ale ptal jsem se bratra na tu tvou motorku a ... Vyhozený prachy :) ale on má cesťáká :)
10. 06. 2026 02:18:24 justdevi__
Si je vyzvednu KEKW
10. 06. 2026 02:18:22 LokiNotLoki
Tady se prodávají lidi z chatu? Já sem levný hehe
10. 06. 2026 02:18:16 justdevi__
Ano KEKW
10. 06. 2026 02:17:45 justdevi__
a Kiwi.
10. 06. 2026 02:17:43 justdevi__
Dělám to jen pro ty trenýrky.
10. 06. 2026 02:17:26 duggy2000
Awesome!
10. 06. 2026 02:17:24 justdevi__
KEKW
10. 06. 2026 02:17:00 JaKo43201
@UltraToxicCZ Těch nás bude, co by se chtělo vejít seemafChill
10. 06. 2026 02:16:54 justdevi__
:DDDDDDDDDDDDDDDD
10. 06. 2026 02:16:50 StreamElements
justdevi__ just tipped Kč207.40 PogChamp
10. 06. 2026 02:16:50 LokiNotLoki
A jak tam řeší prodej cigaret a alkoholu? To je vstup na občanku či?
10. 06. 2026 02:15:56 Martinzprahy
aspik vemte ještě
10. 06. 2026 02:15:49 fikusak123
je toto lubrikantní salám?
10. 06. 2026 02:15:44 justdevi__
@LordMystiC1983 Mám B a neomezené A a kawasaki Z650, počítá se to? :D
10. 06. 2026 02:15:44 LokiNotLoki
Dneska platím já hehe
10. 06. 2026 02:15:43 UltraToxicCZ
Mám k snídani tvarohový závin ale teď se laduju tousty xD
10. 06. 2026 02:15:39 spin2403
Zase něco pro Spiníka? KEKW
10. 06. 2026 02:15:32 spin2403
Ahojky
10. 06. 2026 02:15:19 theVotycZ
nechcete koupit ještě normální cukr?
10. 06. 2026 02:15:17 LordMystiC1983
@justdevi__ No ne každá žena to tak má :( , mě třeba i je přitažlivější žena co má řidičák , páč to oni vypovídá že nechce být závislá na někom :)
10. 06. 2026 02:15:05 Martincoo_
ja som rad, že nič take tu nemame, bol by som pravidelny zakaznik :D
10. 06. 2026 02:14:49 LokiNotLoki
Ten žlutej redbull je ppc
10. 06. 2026 02:14:43 KeraiKun
tvarohové buchtičky bych dal nahned
10. 06. 2026 02:14:40 MarekToth_
Kofola, vafle a eskymo :D Nechceš tam dát i něco bez cukru? LUL
10. 06. 2026 02:14:35 WiZi_HS
Tak do ústí by to nedali... to je stejný jakože alza a jiné shopy neposkytují v jistých oblastech třetinky, splátky atd Romge
10. 06. 2026 02:14:32 Sycaak
blue waffle Kappa Kappa Kappa
10. 06. 2026 02:14:28 LokiNotLoki
To je stejně hustý, obchod jen tak 24/7
10. 06. 2026 02:13:46 UltraToxicCZ
35 ? To je pohoda xD tam se vejdu frfr
10. 06. 2026 02:13:32 2BIG2beat
me fascinuje jak u nas muzou fungovat tyhle obchody v noci ... al ejo asi uz nejsme narod zlodeju .. snad :D
10. 06. 2026 02:13:26 MarekToth_
POG
10. 06. 2026 02:13:23 Sycaak
rozjizdi se tady seznamka jo? :D
10. 06. 2026 02:13:13 KeraiKun
ten no name vaječňák vypadal lépe jak vaječný sen
10. 06. 2026 02:13:12 justdevi__
35% LUL
10. 06. 2026 02:13:04 strasny666prase
tak teď to chce ještě traktor hehe
10. 06. 2026 02:13:00 justdevi__
@LordMystiC1983 Být nezávislá je základ spokojeného života:) Živel jsem, je pravda :D
10. 06. 2026 02:12:41 KeraiKun
dal bych nějakou prasárnu z ledničky
10. 06. 2026 02:12:35 WiZi_HS
Nulka gde
10. 06. 2026 02:12:33 LordMystiC1983
@justdevi__ No proč , je to živel a má i dobrou práci (kvůli penězům) což znamená že je nezávislá na ostatních :) což mě osobně dost velký +
10. 06. 2026 02:12:28 MedojedovaPanda
A traktureeeeeek
10. 06. 2026 02:12:27 justdevi__
@Sycaak to záleží :D
10. 06. 2026 02:12:20 UltraToxicCZ
Naposledy jsem slyšel Adama močit xD
10. 06. 2026 02:12:12 KeraiKun
už jede security na zloděje
10. 06. 2026 02:12:11 Sycaak
@justdevi__ pockej a to je za odmenu nebo za trest? :D
10. 06. 2026 02:12:08 MarekToth_
1234?
10. 06. 2026 02:11:50 MarekToth_
Vidím už Kofolu!
10. 06. 2026 02:11:46 KiWi79
Back
10. 06. 2026 02:11:33 justdevi__
@LordMystiC1983 a ten, kdo mě pomlouvá, toho kousnu :D :P
10. 06. 2026 02:11:27 UltraToxicCZ
Moje uši xd
10. 06. 2026 02:11:22 UltraToxicCZ
Auuu
10. 06. 2026 02:11:12 MarekToth_
10. 06. 2026 02:11:03 MarekToth_
To vloupání jim nějak trvá...
10. 06. 2026 02:10:56 KiWi79
A už je nikdy neviděli
10. 06. 2026 02:10:55 UltraToxicCZ
Sex
10. 06. 2026 02:10:54 StreamElements
Koukni na náš vztahový YouTube kanál, kde jsou sestřihy ze sexuálních sobot 👉 https://www.youtube.com/@DinoDodoPlus 👈
10. 06. 2026 02:10:47 KiWi79
Tma
10. 06. 2026 02:10:38 UltraToxicCZ
0 fps stram xddd
10. 06. 2026 02:10:34 LokiNotLoki
tunel tunel
10. 06. 2026 02:10:31 UltraToxicCZ
1 fps stream
10. 06. 2026 02:10:31 UltraToxicCZ
F xD
10. 06. 2026 02:10:31 LokiNotLoki
tunel
10. 06. 2026 02:10:31 justdevi__
@LordMystiC1983 Jééj, pročpak? :P
10. 06. 2026 02:10:31 KiWi79
FeelsLagMan
10. 06. 2026 02:10:31 Sycaak
@justdevi__ ja taky
10. 06. 2026 02:10:31 KiWi79
UltraToxicCZ i to LO
10. 06. 2026 02:10:31 LordMystiC1983
Jinak Devi mě "sere" :) páč ji sice neznám ale co jsem slyšel tak je to někdo koho bych bral všemi 10 ale bohužel jsem chlap :( :)
10. 06. 2026 02:10:31 justdevi__
Jsem tehdy fotila akty, tak na to baitím ženy KEKW
10. 06. 2026 02:10:31 UltraToxicCZ
Spíše nadržená?? @kiwi79
10. 06. 2026 02:10:31 KiWi79
hot
10. 06. 2026 02:10:31 KiWi79
Sedím tu jak opařená
10. 06. 2026 02:10:31 LokiNotLoki
Nedivím se xdx chtělo by to
10. 06. 2026 02:10:31 fikusak123
to nemůžeteee
10. 06. 2026 02:10:31 KiWi79
Jghfnvhdjfj
10. 06. 2026 02:10:31 KiWi79
10. 06. 2026 02:10:31 UltraToxicCZ
Má pršet Sadgi
⚠️
Zobrazeno maximálně 100000 řádků
Pro nalezení více zpráv použij vyhledávání podle uživatele nebo klíčového slova