Prohledávejte historii Twitch chatu
| Datum | Čas | Uživatel | Zpráva |
|---|---|---|---|
| 10. 06. 2026 | 22:12:26 | Fremaner | @tenhleastor hi |
| 10. 06. 2026 | 22:12:26 | KiWi79 | LO |
| 10. 06. 2026 | 22:12:24 | KiWi79 | děsí mě to |
| 10. 06. 2026 | 22:12:20 | KiWi79 | Dneska na vás z nějakého mě neznámého důvodu na vás ultra myslím monkaW |
| 10. 06. 2026 | 22:12:20 | kachn1cka_ | dinouškové zlatí, čekáme tady na vás, přijedete nebo to balite? |
| 10. 06. 2026 | 22:12:20 | Blooment_pig | emmm... To zní jak když plánujú já |
| 10. 06. 2026 | 22:12:17 | martinekjan | V taditi dešti sem šel domu a pocestě tam sem zahlidnul auto kteri driftnul jednu křižovatku |
| 10. 06. 2026 | 22:12:17 | Stuchlajs | @GrumpySmurf_cz Je to mozny, tudle mel fluff kratkej stream co jsem nevidel, ale serie se mi nezkazila Pog |
| 10. 06. 2026 | 22:12:15 | lucol126 | dobrý vtip DDDD |
| 10. 06. 2026 | 22:12:13 | TenhleAstor | @Fremaner peepoHey |
| 10. 06. 2026 | 22:12:13 | Translokator | kaciHUH |
| 10. 06. 2026 | 22:12:12 | tlustej_zdenda | om |
| 10. 06. 2026 | 22:12:08 | Hakirawashi | fluffczLol fluffczLol fluffczLol fluffczLol fluffczLol fluffczLol |
| 10. 06. 2026 | 22:12:02 | TenhleAstor | LOL ͏ |
| 10. 06. 2026 | 22:12:01 | commander_nick | om |
| 10. 06. 2026 | 22:12:00 | plzensky_bizar | @zrzinaodkolina um trochu jo |
| 10. 06. 2026 | 22:11:52 | Fremaner | @kiwi79 Kiwouš peepoHey peepoLove |
| 10. 06. 2026 | 22:11:51 | KiWi79 | Okiiii |
| 10. 06. 2026 | 22:11:42 | GrumpySmurf_cz | serie se kazi jen streamem delsim 4hodin.. teda tusim |
| 10. 06. 2026 | 22:11:41 | zrzinaodkolina | @clefairee @kiwi79 @plzensky_bizar ahoj krásné ženy, dnes vám to obrovsky sluší a nemáte ani trochu chlupaté palce na nohou dnddLaska dnddLaska |
| 10. 06. 2026 | 22:11:35 | commander_nick | Jak teda máte ready to spaní nakonec? |
| 10. 06. 2026 | 22:11:26 | KiWi79 | Big_QweE, Ahuuuuj Qweečkoooo! peepoHey peepoLove |
| 10. 06. 2026 | 22:11:21 | humornyhumr | ty kráso, vyjet později, takovou dálku, vědět že budu hodinu šmatlat a v takovém dešti. Na to jak tyto věci mám rád, já bych to nedal LUL |
| 10. 06. 2026 | 22:11:18 | Fremaner | Ahoj Adame, před pár minutami skončil další Survivor Sadge Přihlásíme příští rok Adama? peepoHappy |
| 10. 06. 2026 | 22:11:13 | Big_QweE | @Translokator CiziNestesti |
| 10. 06. 2026 | 22:11:09 | Big_QweE | @plzensky_bizar Zdar Heyge |
| 10. 06. 2026 | 22:10:59 | StreamElements | Koukni na náš vztahový YouTube kanál, kde jsou sestřihy ze sexuálních sobot 👉 https://www.youtube.com/@DinoDodoPlus 👈 |
| 10. 06. 2026 | 22:10:58 | KiWi79 | jsem na vás myslela abyste to stihli, jak se na ně Adam těšil Sadding |
| 10. 06. 2026 | 22:10:55 | fikusak123 | mě strašně zajímá, jak se na vás budou tvářit u vchodu, až tam půjdete že o půlnoci xdd |
| 10. 06. 2026 | 22:10:52 | Translokator | vy teď ale zruinujete sérii všem co jsou teď na koncertu a nemůžou zapnout stream monkaW :D |
| 10. 06. 2026 | 22:10:46 | Big_QweE | @KiWi79 MLADY peepoLove |
| 10. 06. 2026 | 22:10:39 | plzensky_bizar | um |
| 10. 06. 2026 | 22:10:33 | KiWi79 | oh |
| 10. 06. 2026 | 22:10:31 | dejvday3012 | @Big_QweE Ahuuuuuuuuuuuuj |
| 10. 06. 2026 | 22:10:20 | Big_QweE | @dejvday3012 caw Máselníku hehe |
| 10. 06. 2026 | 22:10:20 | commander_nick | Kurwa drifteři |
| 10. 06. 2026 | 22:10:13 | Big_QweE | Kdepak teď jste? hehe |
| 10. 06. 2026 | 22:10:12 | clefairee | tohle není tokyo drift LUL |
| 10. 06. 2026 | 22:10:11 | Davezex | nemenili ste tomu gumy? |
| 10. 06. 2026 | 22:10:08 | zrzinaodkolina | @TenhleAstor Čauko krásná bytosti andullCat andullHello |
| 10. 06. 2026 | 22:10:07 | KiWi79 | teda 50 minut |
| 10. 06. 2026 | 22:10:02 | dejvday3012 | monkaW |
| 10. 06. 2026 | 22:09:57 | KiWi79 | ještě hodinu Gorillaz jedou |
| 10. 06. 2026 | 22:09:52 | TenhleAstor | @zrzinaodkolina Ahoooj dnddHi dnddLaska |
| 10. 06. 2026 | 22:09:40 | nogi26 | @zrzinaodkolina Ahuuj |
| 10. 06. 2026 | 22:09:29 | commander_nick | Prostě přisuň sedačku hehe |
| 10. 06. 2026 | 22:09:20 | GrumpySmurf_cz | nasla to babicka, nebo potrebuje lupu?! hehe |
| 10. 06. 2026 | 22:09:18 | LosAdos | trošku nervičky LOL ale tak to se vsákne |
| 10. 06. 2026 | 22:09:16 | vocko_opil_barneyho | pritomen |
| 10. 06. 2026 | 22:09:15 | zrzinaodkolina | @nogi26 drokalHIHI drokalHIHI drokalHIHI |
| 10. 06. 2026 | 22:09:08 | zrzinaodkolina | Hnusný počasí, Šmajďáku, ty jeden starej vyhulenče LUL LUL |
| 10. 06. 2026 | 22:09:04 | nogi26 | Já bych pozdravilq ale jsem na koncertu a neslyším vás LUL |
| 10. 06. 2026 | 22:08:54 | martinekjan | @stuchlajs ahoj to sem si říkal taky |
| 10. 06. 2026 | 22:08:48 | Horki | Adam si zase zvolil násilí |
| 10. 06. 2026 | 22:08:35 | LosAdos | jsem sbalen a zítra odjezd hehe |
| 10. 06. 2026 | 22:08:34 | Big_QweE | @fikusak123 hehe |
| 10. 06. 2026 | 22:08:26 | Stuchlajs | Adame uz zase ?? ?? |
| 10. 06. 2026 | 22:08:23 | KiWi79 | Chudák Kaček |
| 10. 06. 2026 | 22:08:21 | commander_nick | Zmrddam |
| 10. 06. 2026 | 22:08:06 | KiWi79 | Zmrd občas jsem no... |
| 10. 06. 2026 | 22:07:58 | Horki | Kdo je zmrd RAGEY |
| 10. 06. 2026 | 22:07:56 | fikusak123 | "já vás nečtu... čau qarolde" hehe |
| 10. 06. 2026 | 22:07:55 | Big_QweE | @Horki MLADY peepoLove |
| 10. 06. 2026 | 22:07:51 | KiWi79 | D: |
| 10. 06. 2026 | 22:07:50 | Stuchlajs | YEPCUM |
| 10. 06. 2026 | 22:07:46 | commander_nick | @karel_azizov amen |
| 10. 06. 2026 | 22:07:45 | Horki | @Big_QweE dnddHi dnddLaska |
| 10. 06. 2026 | 22:07:45 | nogi26 | @UltraToxicCZ Jsem na svém úplně prvním festivale. Ale klidně mě zauč LUL |
| 10. 06. 2026 | 22:07:39 | Big_QweE | Má zase mango loco D: |
| 10. 06. 2026 | 22:07:39 | Ego_Leg0 | Čuste |
| 10. 06. 2026 | 22:07:33 | clefairee | @Big_QweE v cibulačce hehe |
| 10. 06. 2026 | 22:07:32 | karel_azizov | @karel_azizov @jsme chlapi, soucítím s tebou |
| 10. 06. 2026 | 22:07:30 | Big_QweE | @TenhleAstor hi |
| 10. 06. 2026 | 22:07:25 | TenhleAstor | @Big_QweE @LosAdos caw |
| 10. 06. 2026 | 22:07:21 | Big_QweE | @clefairee Nemáš ráda koňak? Sadding Kappa |
| 10. 06. 2026 | 22:07:13 | KiWi79 | ty vole! oni tam jsou Trivium! Pog |
| 10. 06. 2026 | 22:07:13 | commander_nick | https://ctrlv.cz/TE7u Je toto nový AdamDespair emote? |
| 10. 06. 2026 | 22:07:08 | LosAdos | caw |
| 10. 06. 2026 | 22:07:06 | clefairee | @Big_QweE koňák? KEKW |
| 10. 06. 2026 | 22:06:55 | karel_azizov | @commander_nick dnddAdaChin |
| 10. 06. 2026 | 22:06:54 | Horki | Hlavně to musí hledat na tviči |
| 10. 06. 2026 | 22:06:53 | commander_nick | @karel_azizov upsík tady na to někdo kápl LO |
| 10. 06. 2026 | 22:06:51 | Big_QweE | @clefairee caw koňáku hehe |
| 10. 06. 2026 | 22:06:36 | commander_nick | @karel_azizov Já se poseru om |
| 10. 06. 2026 | 22:06:33 | Big_QweE | hi :33 |
| 10. 06. 2026 | 22:06:27 | TenhleAstor | @clefairee @nogi26 @mariex12_ @GruberCZ Ahoooj dnddHi dnddLaska peepoHey peepoLove |
| 10. 06. 2026 | 22:06:16 | UltraToxicCZ | @nogi26 SUS kdo by šel spát na festaku? |
| 10. 06. 2026 | 22:06:15 | karel_azizov | @commander_nick stacking vnitřních stehen během tréninku s osobou druhého pohlaví je častý proces u vysoce vysazeného samce, kdy krotí stavbu kolíku do popředí : DD |
| 10. 06. 2026 | 22:06:03 | KiWi79 | už zas jo |
| 10. 06. 2026 | 22:05:56 | KiWi79 | Horki, Děkujííí ženooo! peepoShy |
| 10. 06. 2026 | 22:05:44 | StreamElements | ACTION KiWi79 obejmul Horki peepoHappyHug |
| 10. 06. 2026 | 22:05:44 | KiWi79 | !hug Horki |
| 10. 06. 2026 | 22:05:44 | UltraToxicCZ | Teď s kachničem , jinak s natkou ale ta teď šla za onasen a po gorillaz jsme domluvený s Tokou |
| 10. 06. 2026 | 22:05:34 | StreamElements | ACTION Horki obejmul KiWi79 peepoHappyHug |
| 10. 06. 2026 | 22:05:34 | Horki | !hug @KiWi79 posílám antimigrenové obejmutí ženo hugg |
| 10. 06. 2026 | 22:05:17 | GruberCZ | Ahoj! :) |
| 10. 06. 2026 | 22:04:59 | nogi26 | @UltraToxicCZ Já mám v plánu jít spát po Gorilách LUL |
| 10. 06. 2026 | 22:04:54 | clefairee | ahoj hi koloňáci hehe |
| 10. 06. 2026 | 22:04:54 | Misacekcz | I sobota vypadá hodně zamračeno možná i déšť |
| 10. 06. 2026 | 22:04:50 | lorrenai | Já se mám mega dobře, protože mě dnes vzali do nové práce a dost možná 21. letím do Helsinek peepoHappy |
| 10. 06. 2026 | 22:04:49 | commander_nick | Dneska jsem byl v gymu s kamarádkou. Jeli jsme ramena, kozy, tricák... přišel jsem domů a sotva chodím. Nebolí mě nic z toho co jsem cvičil ale mám totálně přepumpovaný stehna. Totál nepobírám |
| 10. 06. 2026 | 22:04:42 | karel_azizov | akina_donnly - a ta buchta nakonec? :O |
| 10. 06. 2026 | 22:04:39 | KiWi79 | UltraToxicCZ, LO |
| 10. 06. 2026 | 22:04:38 | Truetuter | 8/10 v práci je to dneska náročný, ale udělal jsem si radost a objednal si nový mobil, tak se těším na zítra truetu1HYPE truetu1HYPE truetu1HYPE |
| 10. 06. 2026 | 22:04:24 | UltraToxicCZ | Mám 9 % baterie Sadgi kdyžtak pište vedle LOL |
| 10. 06. 2026 | 22:04:23 | Stuchlajs | back |
| 10. 06. 2026 | 22:04:22 | Stuchlajs | FeelsLagMan |
| 10. 06. 2026 | 22:04:18 | KiWi79 | back |
| 10. 06. 2026 | 22:04:15 | KiWi79 | FeelsLagMan |
| 10. 06. 2026 | 22:04:13 | B1ffw3g | tunel |
| 10. 06. 2026 | 22:04:06 | KiWi79 | LO |
| 10. 06. 2026 | 22:04:05 | KiWi79 | migrénově |
| 10. 06. 2026 | 22:03:57 | lorrenai | zítřek tam má hodně pršet |
| 10. 06. 2026 | 22:03:49 | KiWi79 | UltraToxicCZ, LO |
| 10. 06. 2026 | 22:03:45 | lorrenai | zítra to budete mít ještě horší asi |
| 10. 06. 2026 | 22:03:38 | KiWi79 | takže určo se tam bude ještě pařit |
| 10. 06. 2026 | 22:03:26 | KiWi79 | ono tam bývá ještě afterka |
| 10. 06. 2026 | 22:03:26 | akina_donnly | Na dc som dala co som tento týždeň varila /piekla ☺️🤤 Vepřo knedlo zelo som robila prvý krát |
| 10. 06. 2026 | 22:03:26 | UltraToxicCZ | Kdo by spal však je tu program do 3 někde? |
| 10. 06. 2026 | 22:03:18 | KiWi79 | OMG 🥺 |
| 10. 06. 2026 | 22:03:04 | UltraToxicCZ | @kiwi79 nechci Kappa xD |
| 10. 06. 2026 | 22:02:46 | KiWi79 | Pozdravte tam za mě prosím všechny Bobíčata co znám, děkujuuuu 🥺 |
| 10. 06. 2026 | 22:02:37 | Translokator | kozy? |
| 10. 06. 2026 | 22:02:36 | Cvanilda | slender man? |
| 10. 06. 2026 | 22:02:29 | tlustej_zdenda | tak nic |
| 10. 06. 2026 | 22:02:26 | tlustej_zdenda | konecne dobry stream |
| 10. 06. 2026 | 22:02:22 | thorsten180381 | prší mhm |
| 10. 06. 2026 | 22:02:16 | venom7002 | Kam |
| 10. 06. 2026 | 22:02:12 | venom7002 | To jedete az kan |
| 10. 06. 2026 | 22:02:08 | lorrenai | Souhlasím, že jsi namakanější a sluší ti to peepoShy |
| 10. 06. 2026 | 22:02:07 | Rampa83 | U Smržic havaroval traktor s jahodami, takové škody |
| 10. 06. 2026 | 22:01:56 | commander_nick | @karel_azizov LO |
| 10. 06. 2026 | 22:01:47 | karel_azizov | @commander_nick tak určitě budu péct buchtu v autě :D |
| 10. 06. 2026 | 22:01:42 | KiWi79 | a mega cool |
| 10. 06. 2026 | 22:01:40 | Yodann | Nebylo by lepší si zhasnout v autě? Adam vidí velkou <~> |
| 10. 06. 2026 | 22:01:38 | KiWi79 | trochu |
| 10. 06. 2026 | 22:01:34 | Davezex | nechcete vypnut svetlo nech Adam viac vidi? |
| 10. 06. 2026 | 22:01:34 | KiWi79 | takovej Avril fit |
| 10. 06. 2026 | 22:01:32 | commander_nick | To jsou fakta, Adam je značně breedable |
| 10. 06. 2026 | 22:01:30 | dejvday3012 | peepoSex |
| 10. 06. 2026 | 22:01:24 | dejvday3012 | Děku.... ANO |
| 10. 06. 2026 | 22:01:21 | Charin18 | kam se teď jede? zdareeec |
| 10. 06. 2026 | 22:01:20 | Stuchlajs | peepoNohi |
| 10. 06. 2026 | 22:01:17 | steel_cold | Mizim. Užijte rfp i za nás! ❤️❤️❤️❤️ |
| 10. 06. 2026 | 22:01:15 | commander_nick | V autě se dělá víc věcí debilně...ale i tak se tam dělaj hehe |
| 10. 06. 2026 | 22:00:54 | B1ffw3g | ten vršek je mega hezký aww |
| 10. 06. 2026 | 22:00:48 | commander_nick | @Kupra_ eyo |
| 10. 06. 2026 | 22:00:45 | dejvday3012 | Ajdam JE velmi... oplodnitelnej mhm |
| 10. 06. 2026 | 22:00:44 | Translokator | ale fr v riegráčích jsi mi vubec tlustej nepřišel. jen prostě obrovskej :D nechápu že si dělaj prdel z tvojí vejšky |
| 10. 06. 2026 | 22:00:42 | commander_nick | peepoNohi |
| 10. 06. 2026 | 22:00:38 | B1ffw3g | peepoNohi |
| 10. 06. 2026 | 22:00:38 | Kupra_ | @commander_nick sup g |
| 10. 06. 2026 | 22:00:32 | KiWi79 | ale víc namakanější |
| 10. 06. 2026 | 22:00:25 | KiWi79 | za ty roky co ho znám tak je hubenější |
| 10. 06. 2026 | 22:00:24 | kristian0martinkovic | hi |
| 10. 06. 2026 | 22:00:16 | KiWi79 | Adam je hubeneeej |
| 10. 06. 2026 | 22:00:13 | B1ffw3g | Adam disponuje cvalstvem? LO |
| 10. 06. 2026 | 22:00:09 | mariex12_ | Dneska si se mnou ve vlaku chtěl povídat nějakej pán, ale pak po chvíli prostě usnul, tak nevim co si z toho vzít |
| 10. 06. 2026 | 22:00:06 | Truetuter | Však super stream, připomíná mi to vaše cesty Bruntem, to taky nesvítilo a vůbec za deště luciefLUL luciefLUL luciefLUL |
| 10. 06. 2026 | 21:59:54 | KiWi79 | Stuchlajs, Yes! hehe |
| 10. 06. 2026 | 21:59:46 | B1ffw3g | Kačí, udělej nám outfit check. Mega se mi líbí ty tvoje krátké bílé rukávy přes ty černé aww |
| 10. 06. 2026 | 21:59:36 | KiWi79 | jdu pokouřit mango loco hehe |
| 10. 06. 2026 | 21:59:31 | Stuchlajs | @KiWi79 chapu, jednu ruku mas na cervenym tlacitku banHammer |
| 10. 06. 2026 | 21:59:28 | Translokator | Adam je tak tlustej, že jeho gravitační pole pohlcuje signál |
| 10. 06. 2026 | 21:59:26 | commander_nick | Přitom reálně Adam disponuje značným procentem svalstva, jenom si ten debil nedojde na INBODY aby zjistil že na tom není tak zle hehe |
| 10. 06. 2026 | 21:59:18 | steel_cold | Polož to mango loco Feelsoldman |
| 10. 06. 2026 | 21:59:10 | Stuchlajs | nemyslim si hehe |
| 10. 06. 2026 | 21:59:06 | GrumpySmurf_cz | uz jedemeeee |
| 10. 06. 2026 | 21:59:06 | KiWi79 | už good |
| 10. 06. 2026 | 21:59:04 | lorrenai | už |
| 10. 06. 2026 | 21:59:00 | Stuchlajs | @KiWi79 hehe |
| 10. 06. 2026 | 21:58:59 | B1ffw3g | tunel |
| 10. 06. 2026 | 21:58:53 | martinekjan | Cítil sem se dost podobně u kamarádu ze Šumavy |
| 10. 06. 2026 | 21:58:51 | KiWi79 | FeelsLagMan |
| 10. 06. 2026 | 21:58:48 | PoGy_Aka_H0v4DK0 | mangooo |
| 10. 06. 2026 | 21:58:46 | GrumpySmurf_cz | gravitace je svine xDD |
| 10. 06. 2026 | 21:58:44 | dejvday3012 | @PoGy_Aka_H0v4DK0 caw |
| 10. 06. 2026 | 21:58:40 | TenhleAstor | @ftn11 @Blooment_pig @Cvanilda Ahoooj dnddHi dnddLaska peepoHey peepoLove |
| 10. 06. 2026 | 21:58:33 | lorrenai | vpohodě |
| 10. 06. 2026 | 21:58:32 | Translokator | nám jako nevěříš? |
| 10. 06. 2026 | 21:58:32 | KiWi79 | Stuchlajs, snad jop, píšu v chatu bo se mi nechce překlikávat pepeLaughTeaTime |
| 10. 06. 2026 | 21:58:30 | Hronacz | no a teď si představ Kachnu tý to říká 200 lidí každý stream chudák jak se musí cítit |
| 10. 06. 2026 | 21:58:27 | Translokator | vždyť ti to říkáme furt |
| 10. 06. 2026 | 21:58:25 | zdenek514 | kde spite? budete stanovat? |
| 10. 06. 2026 | 21:58:22 | steel_cold | Myslím, že ta kila navíc neviděli přes to mega čelo hehe |
| 10. 06. 2026 | 21:57:56 | Momonchii | bwahahaha |
| 10. 06. 2026 | 21:57:56 | Chuunibyou_Maty | @PoGy_Aka_H0v4DK0 caw šéfe hugg |
| 10. 06. 2026 | 21:57:45 | lorrenai | nedivím se že jsi je ditchnul xd |
| 10. 06. 2026 | 21:57:44 | ftn11 | milé setkání... |
| 10. 06. 2026 | 21:57:40 | PoGy_Aka_H0v4DK0 | @TenhleAstor @Truetuter @dejvday3012 @Chuunibyou_Maty caw |
| 10. 06. 2026 | 21:57:40 | GrumpySmurf_cz | o kolecku nerikali nic?! Sadge |
| 10. 06. 2026 | 21:57:39 | Horki | gg |
| 10. 06. 2026 | 21:57:39 | Blooment_pig | kekw |
| 10. 06. 2026 | 21:57:38 | KiWi79 | Stuchlajs, Susuju teď |
| 10. 06. 2026 | 21:57:36 | Blooment_pig | mróóža |
| 10. 06. 2026 | 21:57:33 | Chuunibyou_Maty | gg |
| 10. 06. 2026 | 21:57:33 | lorrenai | co prosím? |
| 10. 06. 2026 | 21:57:32 | ftn11 | LUL |
| 10. 06. 2026 | 21:57:31 | TenhleAstor | LOL |
| 10. 06. 2026 | 21:57:29 | Hronacz | tak aspoň ti nelžou |