Prohledávejte historii Twitch chatu

Kick Kick
Kanál dino_dodo_
1 den 7 dní 30 dní Statistiky
Datum Čas Uživatel Zpráva
10. 06. 2026 22:27:44 RodinneBaleniRyze
čau lidi, lidem podobná stvoření, nižší formy života, bakterie, viry a slawe02
10. 06. 2026 22:27:43 KiWi79
teda
10. 06. 2026 22:27:41 Emsikof
emsiEeeh
10. 06. 2026 22:27:40 Emsikof
Určitě ne.
10. 06. 2026 22:27:39 KiWi79
snad né pana D LO
10. 06. 2026 22:27:38 Emsikof
Naštěstí by se určitě nikdo neurazil bez osobního setkání.
10. 06. 2026 22:27:34 zrzinaodkolina
@Translokator #MeToo 🤣🙈
10. 06. 2026 22:27:29 slawe02
Steraka
10. 06. 2026 22:27:28 Chuunibyou_Maty
Herdyna EZ
10. 06. 2026 22:27:26 commander_nick
@Kupra_ Je toto oficiální nabídka k sňatku? HmmNotes
10. 06. 2026 22:27:23 Translokator
@MikkaVerebely MLADY
10. 06. 2026 22:27:14 MikkaVerebely
@Translokator @TenhleAstor @petkoocze @RodinneBaleniRyze @Kupra_ aknAhoj aknAhoj
10. 06. 2026 22:27:11 Translokator
@zrzinaodkolina to zní jako story of my life
10. 06. 2026 22:27:00 Kupra_
@commander_nick pojďme se dát dohromady a budeme mezi ně taky patřit
10. 06. 2026 22:26:57 petkoocze
peepoShy
10. 06. 2026 22:26:51 petkoocze
Zdravím všechny, jsem tu taky nová
10. 06. 2026 22:26:51 RodinneBaleniRyze
čau děcka :D Adame, jestli ještě riskuješ KFC, tak do neděle platí promo kod KFC50 na 50% slevu z celé objednávky :D Neplati pro rozvoz, tam se vyplatí objednávat přes foodoru s kodem Dino_Dodo.
10. 06. 2026 22:26:45 zrzinaodkolina
@Translokator Nejen Oldge ale i Zrzge LUL LUL
10. 06. 2026 22:26:43 MikkaVerebely
@dino_dodo_ Zásilkovna psala jen o podání :D
10. 06. 2026 22:26:42 Translokator
zenaDetekovana
10. 06. 2026 22:26:39 TenhleAstor
@petkoocze yo
10. 06. 2026 22:26:35 f4llc0
@dino_dodo_ chybička dnddVlhkekoutky
10. 06. 2026 22:26:34 bibinka30
@mikkaverebely dnddHi dnddHi
10. 06. 2026 22:26:28 Translokator
@zrzinaodkolina Oldge
10. 06. 2026 22:26:09 petkoocze
aww je tohle můj oblíbenej řidič červeného vozu? aww
10. 06. 2026 22:26:03 zrzinaodkolina
Nechce si mě taky někdo vzít? Když se tu všichni berou. Ideálně žena, ale člověk si po třicítce nevybere LUL LUL
10. 06. 2026 22:25:45 MikkaVerebely
@dino_dodo_ A myslím, že na Fortu budete mít víc lidí, než na RfP LUL
10. 06. 2026 22:25:42 Itri_czsk
Ale to dieta ma 1/3 tvojej vahy :D
10. 06. 2026 22:25:37 martinekjan
Tenkrát sem taky lezl na stěnu lezeckou a nedal sem to až nahoru
10. 06. 2026 22:25:31 commander_nick
Tolik tolik zadaných lidí Hmm
10. 06. 2026 22:25:20 bibinka30
@martinekjan ahoj
10. 06. 2026 22:25:20 Hakirawashi
@petra_krismanova Ahoj Peťo. dnddCink dnddHug
10. 06. 2026 22:25:20 Translokator
děti vážej fakin 20kg. jasné že jim to leze samo
10. 06. 2026 22:25:11 fikusak123
xdd
10. 06. 2026 22:25:10 f4llc0
@petra_krismanova ahooj dnddAdoHi
10. 06. 2026 22:25:03 MikkaVerebely
@petra_krismanova @bibinka30 aknAhoj aknAhoj
10. 06. 2026 22:24:57 TenhleAstor
@petra_krismanova Ahoooj dnddHi dnddLaska
10. 06. 2026 22:24:50 bibinka30
@tenhleastor ahojky astorku hezký večer přeji dnddHi dnddLaska
10. 06. 2026 22:24:49 MikkaVerebely
@dino_dodo_ Nemocná hlava :D
10. 06. 2026 22:24:43 KiWi79
MikkaVerebely, Ahuuuj! peepoHey
10. 06. 2026 22:24:41 zrzinaodkolina
@MikkaVerebely Čaukoooo andullCat andullCat andullHello
10. 06. 2026 22:24:38 petra_krismanova
zdravím všechny, jsem tu nová cleonkaAhoooj
10. 06. 2026 22:24:25 MikkaVerebely
@KiWi79 @Horki @zrzinaodkolina aknAhoj aknAhoj
10. 06. 2026 22:24:24 Translokator
6b je už docela hard ne?
10. 06. 2026 22:24:17 Chuunibyou_Maty
BE
10. 06. 2026 22:24:16 f4llc0
@tenhleastor ahooj dnddRexAhoj
10. 06. 2026 22:24:12 TenhleAstor
BE
10. 06. 2026 22:24:03 zrzinaodkolina
@KeodaCZ A dobrou chuť, pokud právě obědváte drokalLUL drokalLUL
10. 06. 2026 22:24:02 KiWi79
MarekToth_, Ahuuuuuuj Mároooo! peepoHey peepoLove
10. 06. 2026 22:23:48 TenhleAstor
@PeeTee_2401 @Jimysak @MarekToth_ @f4llc0 @pipaJS88 @KeodaCZ Ahoooj dnddHi dnddLaska peepoHey peepoLove
10. 06. 2026 22:23:36 KeodaCZ
Dobré ráno keodacHi
10. 06. 2026 22:23:35 Horki
gg jsem pořád čekala, že dorazí 8.6. a už jsem si říkala jestli jsem nedala třeba blbou adresu v úterý pořád věřím, že dorazí do příští středy.
10. 06. 2026 22:23:35 KiWi79
LO
10. 06. 2026 22:23:34 KiWi79
tak teď nevím co jste říkali
10. 06. 2026 22:23:21 MarekToth_
Ahoj klobouKeyes klobouKhii
10. 06. 2026 22:23:05 commander_nick
@KiWi79 Je jich tam víc, něco vymyslím Kapp
10. 06. 2026 22:23:01 MikkaVerebely
@dino_dodo_ A co ty plakáty? Snažím se zjistit, kdo mi co posílá na Zásilkovnu :O
10. 06. 2026 22:22:56 f4llc0
gg ja si triko taky zrovna obědval LUL
10. 06. 2026 22:22:51 martinekjan
GG
10. 06. 2026 22:22:46 Hronacz
to zní jako chyba dodavatelského řetězce, to tak trošku dělám, hned bych jim naúčtoval více náklady
10. 06. 2026 22:22:36 KiWi79
commander_nick, zkus to u jiných lidí co mají práva na přidávání emotes, na mě je to moc meh emote.
10. 06. 2026 22:22:35 TenhleAstor
gg
10. 06. 2026 22:22:28 commander_nick
gg
10. 06. 2026 22:22:28 GrumpySmurf_cz
gg ͏
10. 06. 2026 22:22:28 pipaJS88
Fesťák ne, ale za 10dní se žením. to bude jiná párty.
10. 06. 2026 22:22:22 dejvday3012
gg
10. 06. 2026 22:22:21 TenhleAstor
Waiting merch
10. 06. 2026 22:22:20 Chuunibyou_Maty
gg
10. 06. 2026 22:21:42 MikkaVerebely
@logenstrong aknAhoj aknAhoj
10. 06. 2026 22:21:32 logenstrong
@MikkaVerebely Ola drokalHIHI zombie923Hello
10. 06. 2026 22:21:29 zrzinaodkolina
@logenstrong Papa drokalHIHI
10. 06. 2026 22:21:29 StreamElements
Kdyby někdo chtěl kouknout taky na instagram : https://www.instagram.com/dino_dodo_/
10. 06. 2026 22:21:25 humornyhumr
MITR WORL WÉÉÉÉ, SHAKIRA, DU SRAT alveusDance
10. 06. 2026 22:21:25 commander_nick
@KiWi79 Já vim hehe ale musíme najít nějakej freaky emote LUL
10. 06. 2026 22:21:23 Chuunibyou_Maty
OL
10. 06. 2026 22:21:19 TenhleAstor
LOL
10. 06. 2026 22:21:15 zrzinaodkolina
Mr. Worldwide
10. 06. 2026 22:21:11 fikusak123
to je ten jak tam byl a jak to dělal Kapp
10. 06. 2026 22:21:10 logenstrong
@zrzinaodkolina pegu05BearDance janege2Fallinghearts mumzyvH1 Jasná věc dneska mrkev jdu zalehnout hezký zbytek večera
10. 06. 2026 22:21:06 Translokator
však to nebylo najednou na talíři LUL
10. 06. 2026 22:21:05 plzensky_bizar
um
10. 06. 2026 22:21:05 zrzinaodkolina
@B1ffw3g LUL LUL
10. 06. 2026 22:20:58 Itri_czsk
Prvy krat planujem B4L...
10. 06. 2026 22:20:56 Jimysak
čůs bobíci
10. 06. 2026 22:20:55 zrzinaodkolina
@GruberCZ gg 🤞🤞🥰
10. 06. 2026 22:20:55 KiWi79
commander_nick, to je strašnej emote
10. 06. 2026 22:20:54 dejvday3012
LO
10. 06. 2026 22:20:47 B1ffw3g
Jsem si spletl zprávy a omylem jsem to poslal vám. Ještě jednou se omlouvám Sadge
10. 06. 2026 22:20:40 TenhleAstor
@bibinka30 Ahoooj Bibinko, pěkný večer přeju dnddHi dnddLaska
10. 06. 2026 22:20:38 MikkaVerebely
@dino_dodo_ Já bych rád na Fort, ale bohužel
10. 06. 2026 22:20:38 martinekjan
@bibinka30 ahoj
10. 06. 2026 22:20:29 dejvday3012
Jako... zvíře?
10. 06. 2026 22:20:27 PeeTee_2401
Ajdame neřeš to že jsi tělnatý, já jezdím s kroužkem horolezectví abych jistil učitele kroužku, no prostě jsem závaží jelikož všichni ostatní jsou 70 kilové šlachaté tyčky
10. 06. 2026 22:20:26 B1ffw3g
NOWAY
10. 06. 2026 22:20:26 Translokator
huh
10. 06. 2026 22:20:21 KiWi79
??
10. 06. 2026 22:20:19 GruberCZ
Při převozu nebo když jsem vyndaval dort z auta, tak se sesunul a spodní patro se propadlo.. takže spodní patro dortu se muselo udělat nové a horní se opravilo :D
10. 06. 2026 22:20:16 KiWi79
jako pokud budou finance tak bych chtěla na Ugot festival
10. 06. 2026 22:20:12 zdenek514
benatska noc, roxette
10. 06. 2026 22:20:04 Hakirawashi
@dino_dodo_ Dneska mě potěšilo, že mi přišla výplata dřív, tak jsem okamžitě objednal merch, ale napasali mi, že dodání 18.6., tak jsem zvědav, zda budu to tričko mít ještě na trip, nebo až po. dnddHype dnddHype dnddLaska dnddLaska
10. 06. 2026 22:19:54 bibinka30
Fesťák ne ale na konci července jedu do Prahy do Letňan na koncert Pitbulla jinak olaaa srdíčka dnddHi dnddLaska
10. 06. 2026 22:19:51 KiWi79
měla jsem hlad jak hovado
10. 06. 2026 22:19:50 Translokator
jo to psala kiwi
10. 06. 2026 22:19:38 KiWi79
Fotky koláčů, sušenek, pudinku a utopenců
10. 06. 2026 22:19:33 Cvanilda
nemám kamarády na fesťáky :((( a prachy taky ne no XD
10. 06. 2026 22:19:29 commander_nick
@KiWi79 https://7tv.app/emotes/01JFMRZRXYXSQ7K7A95P4HA72K ??
10. 06. 2026 22:19:24 zrzinaodkolina
@KiWi79 LUL LUL LUL
10. 06. 2026 22:19:14 zrzinaodkolina
@logenstrong Žjuuuuuu, já su úžo? 🥹🥹🥹🥰
10. 06. 2026 22:19:12 Kupra_
A ty snad teď jedeš přes starlink? LOL
10. 06. 2026 22:19:10 Translokator
ddHuh
10. 06. 2026 22:19:09 dejvday3012
um
10. 06. 2026 22:18:56 KiWi79
LO
10. 06. 2026 22:18:55 KiWi79
kdyby mi poslal dikobraze tak to screenu a dám na stories jako Andull
10. 06. 2026 22:18:53 zrzinaodkolina
@KiWi79 Dickobraz? andullFlirt LUL LUL
10. 06. 2026 22:18:53 lorrenai
tak Hradec je trošku pozadu
10. 06. 2026 22:18:43 Hronacz
fesťák zní něco jako zábava, co se s tím přesně dělá to se jí?
10. 06. 2026 22:18:41 tlustej_zdenda
festak ne, ale na vratu hoska bych se chtel jit podivat
10. 06. 2026 22:18:35 Chuunibyou_Maty
Já budu asi na Beatech v Ově
10. 06. 2026 22:18:32 GruberCZ
Vyšlo to, nakonec, ale byla tam taková krizovka.. :D rozbitý dort den před svatbou, ale naštěstí to opravili, takže jsme se nakonec nerozvedli dříve, než jsme se vzali :D
10. 06. 2026 22:18:30 zrzinaodkolina
Pekelný ostrov v Plzni 🙈 ale bizárek tam nebude
10. 06. 2026 22:18:27 Blooment_pig
kámo byl jsem na RFP a najezdil jsem se přes Hradec a tu oblast hodně LUL nevím kde chceš parkovat ale vím jak tam ta oblast vypadá docela důvěrně LUL
10. 06. 2026 22:18:26 KiWi79
a jídla kdyžtak
10. 06. 2026 22:18:22 dejvday3012
Nemístný... to si povíme, kde je jazyk místný a kde ne hehe @dino_dodo_
10. 06. 2026 22:18:22 xena6666
@tenhleastor achoooj PinkMercy
10. 06. 2026 22:18:20 MikkaVerebely
@dino_dodo_ Ahojte :O Kde že to jste? :O shonny24Hiii shonny24Hiii
10. 06. 2026 22:18:19 KiWi79
Já měla chuť lízat obrazovku když mi posílal Lokátor fotky Tasty
10. 06. 2026 22:18:17 logenstrong
@zrzinaodkolina shonny24Bulba drokalHIHI erican2MoomiTwerk čuuus úžo ženo
10. 06. 2026 22:18:04 lorrenai
xd
10. 06. 2026 22:18:02 lorrenai
huh
10. 06. 2026 22:17:59 commander_nick
FREAKY ahhh
10. 06. 2026 22:17:53 dejvday3012
LICKA
10. 06. 2026 22:17:44 pipaJS88
čusan
10. 06. 2026 22:17:43 GruberCZ
ne, jen vtip.. :D
10. 06. 2026 22:17:42 Translokator
v Náchodě mám neprší ale Hradec je kousek níž tak tezko říct
10. 06. 2026 22:17:39 GruberCZ
Protože jsem chudej :D
10. 06. 2026 22:17:32 GrumpySmurf_cz
gg
10. 06. 2026 22:17:27 zrzinaodkolina
@logenstrong andullCat andullCat andullHello
10. 06. 2026 22:17:23 slawe02
V Brně jsem promokl 🤣
10. 06. 2026 22:17:20 dejvday3012
Beztak je pokuta levnější než celodenní parkování classic
10. 06. 2026 22:16:44 vocko_opil_barneyho
Dneska jsem uvažoval nad tím, že když je perpetuum mobile stroj, který by trvale konal práci, aniž by mu byla dodávána jakákoliv energie. Tak by se dalo říci, že lidi kteří mají zdravotní stav zvaný syndrom vlastního pivovaru mají perpetuum promile. Nebo se mýlím? Není toto jeden z příznaků ADD?
10. 06. 2026 22:16:34 fikusak123
říkat, že jsi neprovozoval grilování je poněkud nebezpečné hehe cmonBruh
10. 06. 2026 22:16:28 TenhleAstor
@kachn1cka_ @xena6666 @slawe02 Ahoooj dnddHi dnddLaska peepoHey peepoLove
10. 06. 2026 22:16:25 humornyhumr
zlatý B4L, ostravské tramvaje a kemp přes cestu od arealu LUL vemte si, že těch 8-10km co dáte tam a zpět je pro mě celodenní výšlap LUL
10. 06. 2026 22:16:22 zrzinaodkolina
Takže budeš zítra ještě víc hot, než dneska? Asi budu lízat obrazovku 😈🤣🤣
10. 06. 2026 22:16:17 Big_QweE
Sadding
10. 06. 2026 22:16:13 GruberCZ
Když jsme u té svatby, tak jsme se v sobotu oženil :D
10. 06. 2026 22:16:07 slawe02
Hamamen, vy jedete až teď? A v tomhle počasí? No tak to gg
10. 06. 2026 22:16:02 Blooment_pig
ta hlavní brána je standardně bez kolabujici dopravy tak 4 minuty autem od toho kde chceš zaparkovat LUL
10. 06. 2026 22:15:59 StreamElements
Píšou lidé zvláštní slova jako " Pepega peepoHey OMEGALUL " a podobné? Stáhni si do prohlížeče BTTV, FFZ a 7TV a uvidíš všechny emotikony! Najdeš je zde: https://betterttv.com/ , https://www.frankerfacez.com/ , https://7tv.app/
10. 06. 2026 22:15:52 jeenda26
5 km pěšky :D tvl :D to bych nedal :D je mi tě líto ajdamos
10. 06. 2026 22:15:32 kachn1cka_
a máte to parkoviště zaplacený??
10. 06. 2026 22:15:18 KiWi79
brb
10. 06. 2026 22:15:12 Chuunibyou_Maty
@Hakirawashi caw
10. 06. 2026 22:15:07 Hakirawashi
@TenhleAstor @steel_cold @Horki @hobiittt @kachn1cka_ @Chuunibyou_Maty @Blooment_pig Ahoj fluffczHello cleonkaHug dnddLaska
10. 06. 2026 22:14:48 Translokator
v tomhle není no. to není tunel na dálnici WeSmart
10. 06. 2026 22:14:40 commander_nick
Cože? Cignály? Romge
10. 06. 2026 22:14:39 Horki
tunel
10. 06. 2026 22:14:36 Horki
Xdddddd
10. 06. 2026 22:14:34 xena6666
HypeLUL HypeLUL HypeLUL
10. 06. 2026 22:14:33 Big_QweE
Vy mi vezete steak? hehe
10. 06. 2026 22:14:32 Davezex
lol
10. 06. 2026 22:14:27 Chuunibyou_Maty
Já včera brzo usl.... tak to mám poslední dobou.. kvuli depkám brzo usinám Sadge
10. 06. 2026 22:14:26 tlustej_zdenda
"nic neznamena" rikali
10. 06. 2026 22:14:25 lorrenai
xddd
10. 06. 2026 22:14:22 KiWi79
tunel
10. 06. 2026 22:14:21 Cvanilda
XDDD
10. 06. 2026 22:14:21 zrzinaodkolina
LUL LUL LUL
10. 06. 2026 22:14:19 Misacekcz
F
10. 06. 2026 22:14:19 tlustej_zdenda
tunel
10. 06. 2026 22:14:18 KiWi79
LO
10. 06. 2026 22:14:18 fikusak123
xddddddddddd
10. 06. 2026 22:14:17 Translokator
mhm
10. 06. 2026 22:14:16 TenhleAstor
tunel
10. 06. 2026 22:14:15 dejvday3012
LO
10. 06. 2026 22:14:13 Big_QweE
tunel
10. 06. 2026 22:14:10 commander_nick
tunel
10. 06. 2026 22:14:09 Big_QweE
@dino_dodo_ polil se CiziNestesti
10. 06. 2026 22:14:00 commander_nick
@Translokator no měli jsme hromadný sex
10. 06. 2026 22:13:51 Stuchlajs
hehe Kadernice ti uz bude delat uces na svatbu? Tak at se ti na RfP moc nepokazi hehe
10. 06. 2026 22:13:50 tlustej_zdenda
a ja uz spal Sadge
10. 06. 2026 22:13:49 kachn1cka_
Za jak dlouho tady +- budete?
10. 06. 2026 22:13:48 zrzinaodkolina
Já chyběla na sex ? 😭😭😭
10. 06. 2026 22:13:47 humornyhumr
tak já missnu pissing, missnu i tohle, abych ho zas foukl do vysavače
10. 06. 2026 22:13:45 KiWi79
jojo to bude určitě ono
10. 06. 2026 22:13:38 vocko_opil_barneyho
Tak mi dneska přišla výplata a kdyby mi neodešla pojistka na barák, tak bych na Mostar měl, ale těch 5500,- co mi zbylo, by nebylo ani na cestu. Viděl bych to na sraz v ČR. @dino_dodo_
10. 06. 2026 22:13:34 Translokator
co se zase dělo?
10. 06. 2026 22:13:32 KiWi79
xddddddddddddddddddd
10. 06. 2026 22:13:32 B1ffw3g
sex
10. 06. 2026 22:13:26 kachn1cka_
my určitě spát nejdeme, těšíme se na vás
10. 06. 2026 22:13:26 martinekjan
@kachn1cka_ @plzensky_bizar ahoj
10. 06. 2026 22:13:24 commander_nick
Je to tím jak je Kateřina hot taky myslim
10. 06. 2026 22:13:23 KiWi79
no?
10. 06. 2026 22:13:13 humornyhumr
po cestě potkáš cisternu a si v řiti Kappa ale ne, užíjte si to alveusLove jinak na serii člověku vyskočí upozornění aby si člověk pustil klip nebo něco a započítá se to
10. 06. 2026 22:13:12 KiWi79
Fremaner, Ahuuuuj Fremčoooo! peepoHey peepoLove
10. 06. 2026 22:13:05 plzensky_bizar
LO
10. 06. 2026 22:13:02 Translokator
a kadeřnice “jee vy jste si na to umyla vlasy?”
10. 06. 2026 22:12:59 KiWi79
zrzinaodkolina, Ahuuuuuj krásná Ženooo! peepoHey peepoLove
10. 06. 2026 22:12:41 commander_nick
@KiWi79 To je nějaký znamení monkaW
10. 06. 2026 22:12:31 TenhleAstor
@Hakirawashi dnddHi dnddHi
10. 06. 2026 22:12:26 clefairee
@zrzinaodkolina děkuju <3 jenom trošičku chlupaté hehe to se ztratí hehe
⚠️
Zobrazeno maximálně 100000 řádků
Pro nalezení více zpráv použij vyhledávání podle uživatele nebo klíčového slova