Prohledávejte historii Twitch chatu

Kick Kick
Kanál dino_dodo_
1 den 7 dní 30 dní Statistiky
Datum Čas Uživatel Zpráva
10. 06. 2026 23:07:18 petkoocze
slyšíme no OL
10. 06. 2026 23:07:16 Translokator
jo
10. 06. 2026 23:07:14 Misacekcz
70 lidí říkal Honza
10. 06. 2026 23:07:12 BuryLePitch
slyším to od levého předního kola fluffczDance
10. 06. 2026 23:07:05 PacmanCZ
To bude super mechanik stream jak to adam dojebe LOL
10. 06. 2026 23:07:04 Th3oMan1aK
Já dávám na svatbách 2k. Na mojí obranu... jsem chudej. Stačí, když přijedu Fiatem, hned je to vidět. Když zaparkuju moc blízko vody, tak mi labutě začnou házet chleba RlyTho
10. 06. 2026 23:07:00 B1ffw3g
To jak dlouho může firma nabírat zaměstnance? To může být klidně třeba 3 měsíce, než se rozhodnou? monkaS
10. 06. 2026 23:06:59 Translokator
doslova to je jedinej zvuk co slyšíme
10. 06. 2026 23:06:58 KiWi79
Chuunibyou_Maty, ono to pár lidem dělá, twitch teď blbne jak kopanec ale jak komu no
10. 06. 2026 23:06:50 MikkaVerebely
@BuryLePitch aknAhoj aknAhoj
10. 06. 2026 23:06:39 fligo123
Jj 2.5.2026 som i ja zaplakal, ale tak.prerába chalupu pre rodinu, tak som to i takto bral ;)
10. 06. 2026 23:06:38 PacmanCZ
lagovalo ale už v pohodě
10. 06. 2026 23:06:36 its3WaD
@MikkaVerebely VoHiYo
10. 06. 2026 23:06:33 zdenek514
Chat and drive
10. 06. 2026 23:06:32 MikkaVerebely
Stream v poho.
10. 06. 2026 23:06:32 Chuunibyou_Maty
@KiWi79 gg mě se to co pár sec lagne SMH
10. 06. 2026 23:06:31 KiWi79
je to ok
10. 06. 2026 23:06:31 BuryLePitch
to ložisko hučí to je hrozný KEKLEO
10. 06. 2026 23:06:30 klaujiiss
Nelaguje mi to vubec
10. 06. 2026 23:06:29 Klyeo_1
strím jede v poho
10. 06. 2026 23:06:29 StreamElements
Kdyby někdo chtěl kouknout taky na instagram : https://www.instagram.com/dino_dodo_/
10. 06. 2026 23:06:27 KiWi79
nelaguje
10. 06. 2026 23:06:21 MikkaVerebely
@its3WaD aknAhoj aknAhoj
10. 06. 2026 23:06:18 mamhojakowhale
@Chuunibyou_Maty jj
10. 06. 2026 23:06:15 KiWi79
Chuunibyou_Maty, jj
10. 06. 2026 23:06:14 tlustej_zdenda
kdybych dal bratrovi 1000eur tak mu dam podepsat ze jestli se rozvede tak chci 500 zpatky xd
10. 06. 2026 23:06:04 Chuunibyou_Maty
Laguje to tak jen mě ? huh
10. 06. 2026 23:05:54 its3WaD
Já dával ségře na svatbu 50k. Sice nedobrovolně už předem aby vůbec mohla být ale tak.. LUL
10. 06. 2026 23:05:53 Klyeo_1
Na R4P je ted v 23:00 Trivium a Thrown pak za 10 minut od toho začíná Pendl v 0:00 začíná Zuzaně Navarové do nebes a v 0:30 začíná Joey Valence & Brae a Alyx Holcombe @dino_dodo_
10. 06. 2026 23:05:36 KiWi79
a i Thrown ale ti jsou ve stejnej čas jak Trivium
10. 06. 2026 23:05:18 KiWi79
na E2 stage
10. 06. 2026 23:05:12 fligo123
Ja dal bratovi teraz 1000€ , tak dúfam že sa žení iba raz ;)
10. 06. 2026 23:05:04 KiWi79
ale pokud budete stíhat tak doporučuji poslechnout Trivium
10. 06. 2026 23:04:59 MikkaVerebely
@dino_dodo_ Víme, že do obchodů jezdíte jen v noci, ale že i fesťáky? :D
10. 06. 2026 23:04:52 Translokator
to byl kyselej pendrek? peepoHappier
10. 06. 2026 23:04:44 Vekslak_
5k je FR najlepši možnosť. Oba stojíte tak 2.5k a 2.5k je dar
10. 06. 2026 23:04:42 mamhojakowhale
@Ego_Leg0 Ahoooj bobánku
10. 06. 2026 23:04:34 Svaty_Delan
@mikkaverebely dnddRexAhoj
10. 06. 2026 23:04:26 KiWi79
Jako po půlnoci tam ještě nějakej program vidím
10. 06. 2026 23:04:23 Ego_Leg0
@mamhojakowhale ahuuuj shonny24Lovee shonny24Lovee
10. 06. 2026 23:04:19 fikusak123
proč umělé? um
10. 06. 2026 23:04:18 tlustej_zdenda
@MikkaVerebely Ahooj peepoHey
10. 06. 2026 23:04:17 Misacekcz
@mikkaverebely misaceHI misaceKing zombie923Heart zombie923Heart
10. 06. 2026 23:04:17 MikkaVerebely
@B1ffw3g aknAhoj aknAhoj
10. 06. 2026 23:04:14 steel_cold
@izgrdwa dnddLaska
10. 06. 2026 23:04:05 MikkaVerebely
@Ego_Leg0 @Svaty_Delan @hudi1 @tlustej_zdenda @adell311_ @Misacekcz @Darkpower168 aknAhoj aknAhoj
10. 06. 2026 23:04:04 B1ffw3g
Jak nás budeš vypínat??? monkaS tenseSmash
10. 06. 2026 23:04:01 petkoocze
nevezmete? Sadding
10. 06. 2026 23:03:58 izgrdwa
@steel_cold ano dneska na úřadě, při výměně, naštěstí ani nestraš že bych přišel o papíry, to by bylo na provaz
10. 06. 2026 23:03:55 Darkpower168
takže 2k nejsou dar, ale zaplacení vlastní účasti? to zní jako zajímavá perspektiva
10. 06. 2026 23:03:55 mamhojakowhale
@MikkaVerebely dnddHi
10. 06. 2026 23:03:45 Ego_Leg0
@mikkaverebely čus čus
10. 06. 2026 23:03:45 adell311_
kolik lidí bude na svatbě? bude to velký? :D
10. 06. 2026 23:03:45 steel_cold
Delší déšť je dýšť. Prostě dýl déšť Kappa
10. 06. 2026 23:03:38 Misacekcz
Tak že moje 3k jsou jako moc?
10. 06. 2026 23:03:34 Vekslak_
@mikkaverebely dnddHi dnddHi
10. 06. 2026 23:03:33 hudi1
hlavne ked den pred tym dostanete 100k dono na streame a do obalky date 5k tak to bude take divne Kappa
10. 06. 2026 23:03:26 Veruuu__
@MikkaVerebely dnddHi dnddHi
10. 06. 2026 23:03:22 MikkaVerebely
*Dýšť
10. 06. 2026 23:03:21 tlustej_zdenda
dej 6 a nic tim neposeres ig
10. 06. 2026 23:03:17 MikkaVerebely
Fýšť neexistuje :D
10. 06. 2026 23:03:13 Svaty_Delan
A co to slovo má jako znamenat?
10. 06. 2026 23:03:11 Ego_Leg0
Palacký se v hrobě obrací NotLikeThis
10. 06. 2026 23:03:10 steel_cold
@izgrdwa Při výměně doufám!
10. 06. 2026 23:03:10 MikkaVerebely
@Kupra_ @mamhojakowhale @Veruuu__ @fikusak123 @Vekslak_ aknAhoj aknAhoj
10. 06. 2026 23:03:05 Chuunibyou_Maty
ne není
10. 06. 2026 23:03:01 martinekjan
Jednou sem si odnovoval občanku tak sem tu občanku potom využil kvuĺi alkoholu z kamaradem
10. 06. 2026 23:03:01 Veruuu__
tak je tam déšť žádný dýšť
10. 06. 2026 23:03:01 DANIELfishandtravel
to jsem nikdy neslysel
10. 06. 2026 23:02:52 izgrdwa
@steel_cold tak to je fajn, že ti aspoň ta fotka zůstala, já ji ztratil na dobro, starej řidičak mi sebrali...
10. 06. 2026 23:02:51 Vekslak_
díšt používajú narecovo trnavaci na Slovensku.
10. 06. 2026 23:02:51 Horki
není
10. 06. 2026 23:02:50 petkoocze
jste kokoti
10. 06. 2026 23:02:49 petkoocze
chat tomu nerozumí
10. 06. 2026 23:02:45 petkoocze
WW je no
10. 06. 2026 23:02:44 adell311_
není
10. 06. 2026 23:02:44 Th3oMan1aK
moravština moment
10. 06. 2026 23:02:44 tlustej_zdenda
co kurva ?? jaky dyst do pici
10. 06. 2026 23:02:43 KiWi79
Dýšť je normální slovo
10. 06. 2026 23:02:43 petkoocze
WW ͏
10. 06. 2026 23:02:42 mamhojakowhale
a pak těch 5 k Kappa
10. 06. 2026 23:02:42 fikusak123
ne no
10. 06. 2026 23:02:42 petkoocze
WW
10. 06. 2026 23:02:42 Chuunibyou_Maty
NENÍ
10. 06. 2026 23:02:40 petkoocze
dyšt je WW
10. 06. 2026 23:02:37 steel_cold
Adame ten dýšť je dýl hehe @dino_dodo_
10. 06. 2026 23:02:35 Veruuu__
No to není teda
10. 06. 2026 23:02:35 Translokator
@KiWi79 RytirSex
10. 06. 2026 23:02:34 mamhojakowhale
já bych do té obálky dal umělý hovno
10. 06. 2026 23:02:24 Kupra_
Když jsem měnil bydliště, bylo mi řečeno že mohu použít starou fotku, jenže to byl scam. Já se ani neoholil a nezašel ke kadeřnici, takže tam vypadám jak bezďák co váží jak malé auto (nevážim)
10. 06. 2026 23:02:22 KiWi79
Translokator, jojo
10. 06. 2026 23:02:18 MikkaVerebely
@hobiittt aknAhoj aknAhoj
10. 06. 2026 23:02:10 Horki
ADAME DÝŠŤ neexistuje NotLikeThis
10. 06. 2026 23:02:10 steel_cold
@izgrdwa Přesně. Naštěstí mi dali tehdy 3 kopie fotky na ostatní věci, tak jsem jednu strčila Balinovi do peněženky hehe měla jsem štěstí
10. 06. 2026 23:02:07 MikkaVerebely
@MarekToth_ aknAhoj aknAhoj
10. 06. 2026 23:02:05 petkoocze
krásně využít spánku? jebe ti? člověk tu usne a zachvilu ho probudí rámus kapely nějaké
10. 06. 2026 23:02:03 KiWi79
petkoocze, LO
10. 06. 2026 23:01:48 Translokator
@KiWi79 jakože už je ti 15?
10. 06. 2026 23:01:42 izgrdwa
@MikkaVerebely hi
10. 06. 2026 23:01:39 petkoocze
@KiWi79 new občanka new me? frfr
10. 06. 2026 23:01:39 MedojedovaPanda
@kiwi79 jo dobry ,uz vidim
10. 06. 2026 23:01:34 KiWi79
MedojedovaPanda, psala jsem ti to
10. 06. 2026 23:01:33 Vekslak_
@tenhleastor @pacmancz cawte
10. 06. 2026 23:01:32 Th3oMan1aK
@TenhleAstor HeyGuys
10. 06. 2026 23:01:29 MarekToth_
Já už myslel, že plánujete dát tak 2K dohromady :D ale 5K je v poho
10. 06. 2026 23:01:26 MikkaVerebely
@akina_donnly @Emsikof @DANIELfishandtravel @izgrdwa @Momonchii aknAhoj aknAhoj
10. 06. 2026 23:01:22 KiWi79
si taky budu muset udělat občanku monkaS
10. 06. 2026 23:01:21 MedojedovaPanda
@kiwi79 a kdo ? Co se dívám na lineup, tak gorillaz byli poslední na hlavní stage a teď skončili Hmm
10. 06. 2026 23:01:15 Momonchii
těžký asmr ten déšť na okně
10. 06. 2026 23:01:09 DANIELfishandtravel
caute, vam tam prsi?
10. 06. 2026 23:01:07 izgrdwa
@steel_cold bohužel jsem si nemohl starou fotku nechat no, dokonce jsem se i zeptal a prý to nejde
10. 06. 2026 23:01:04 TenhleAstor
@Vekslak_ dnddHi
10. 06. 2026 23:01:01 akina_donnly
Je to rodina tak podľa mna to nieje veľa
10. 06. 2026 23:00:58 Emsikof
Vlasy, vousy a 15 kilo nahoru.
10. 06. 2026 23:00:53 Vekslak_
Ježiš vy čakáte v zápche? Tak ju preskocte hehehuaha ha … ha. ahhhh inak pekný večer decka. Nedupou vám moc králici? dnddAdoHi
10. 06. 2026 23:00:52 B1ffw3g
om
10. 06. 2026 23:00:50 Jimysak
@jeenda26 co kupuješ za NASku
10. 06. 2026 23:00:46 MarekToth_
Já si myslím, že 5K za oba je v poho... teď jsem to chtěl psát.
10. 06. 2026 23:00:46 jainks25
@MikkaVerebely Ahoj hi
10. 06. 2026 23:00:46 KiWi79
MedojedovaPanda, Trivium, Thrown,...
10. 06. 2026 23:00:46 Emsikof
LUL
10. 06. 2026 23:00:42 Emsikof
Řekl jsi mi právě "bobi", nebo se mi to zdálo?
10. 06. 2026 23:00:37 steel_cold
@petkoocze auuuj aww
10. 06. 2026 23:00:37 vocko_opil_barneyho
Prchám spát, dobrou noc :)
10. 06. 2026 23:00:36 TenhleAstor
@jainks25 @jirrik @harasteek @Th3oMan1aK Ahoooj dnddHi dnddLaska peepoHey peepoLove
10. 06. 2026 23:00:36 revolas
@dino_dodo_ proto má každý dát podle sebe ne podle ostatních
10. 06. 2026 23:00:34 PacmanCZ
@MikkaVerebely hi
10. 06. 2026 23:00:27 petkoocze
@steel_cold aww Coldíík
10. 06. 2026 23:00:21 MikkaVerebely
@jainks25 @Jimysak @petkoocze @PacmanCZ @MedojedovaPanda @Blooment_pig aknAhoj aknAhoj
10. 06. 2026 23:00:20 jeenda26
nn
10. 06. 2026 23:00:19 MedojedovaPanda
Je
10. 06. 2026 23:00:16 tlustej_zdenda
aha tak sorry, ja jsem z chudeho kraje
10. 06. 2026 23:00:11 KiWi79
MedojedovaPanda, Je
10. 06. 2026 23:00:09 steel_cold
@izgrdwa Feeluju, mám to stejně. První fotka na řidičáku byla nejvíc!
10. 06. 2026 23:00:09 PacmanCZ
hobbit je takovej co rozhazuje LOL
10. 06. 2026 23:00:05 Blooment_pig
já mám na občance tolik brad že to vypadá jak kdybych si vytlačil pupek pod bradu LUL a to jsem jim zalichotil tak mě vyfotila na 2x že ťa předtím vypadala blbě, tak raději nechci vědět jak špatný to bylo dnddKaciLUL @dino_dodo_
10. 06. 2026 23:00:03 MedojedovaPanda
Počkej na co tam teď jedete ? Tam je o půlnoci nějakej koncert?
10. 06. 2026 23:00:01 martinekjan
Jeden bezdomovec napadnul strážníka ten bezdomovec stejnak dělal ve městě bordel
10. 06. 2026 22:59:56 PacmanCZ
@jainks25 hi
10. 06. 2026 22:59:50 Translokator
@jainks25 @mikkaverebely caw
10. 06. 2026 22:59:43 KiWi79
jainks25, ahuuuj! peepoHey
10. 06. 2026 22:59:42 Jimysak
gay tu?
10. 06. 2026 22:59:42 petkoocze
v hotovosti? tak nebudte škrti a hoďte tam kreditní kartu ne? frfr
10. 06. 2026 22:59:42 jirrik
lásky klobásky
10. 06. 2026 22:59:34 izgrdwa
já měl dobrou fotku na předchozím řidičáku, dneska jsem si vyzvedával novej s rozšířením a zase tam vypadám, jak kdybych předtím vyhulil všechny zásoby trávy drogovýho kartelu LOL
10. 06. 2026 22:59:33 PacmanCZ
kde je ? doma LOL
10. 06. 2026 22:59:30 jirrik
aooooj
10. 06. 2026 22:59:29 MikkaVerebely
@steel_cold @jirrik @Translokator @revolas @Davezex aknAhoj aknAhoj
10. 06. 2026 22:59:26 jainks25
@KiWi79 @Translokator @steel_cold @PacmanCZ @TenhleAstor hi
10. 06. 2026 22:59:17 petkoocze
:3
10. 06. 2026 22:59:14 Davezex
a kde teda je ale? LUL
10. 06. 2026 22:59:14 revolas
gg
10. 06. 2026 22:59:13 Svaty_Delan
@emsikof tebe každá kontrola vytipuje "náhodně"
10. 06. 2026 22:59:07 Translokator
jsem si tak uvědomil, že když jsem dělal na Toyotě, tak mi prošly rukama stovky dokladů, ale ani jednou jsem se nepodíval na fotku jestli jsou si ty lidi podobný :D kdyby mi někdo dal cizi občanku tak si toho ani nevšimnu
10. 06. 2026 22:59:04 Xywerny
classic
10. 06. 2026 22:59:03 Stuchlajs
hehe
10. 06. 2026 22:59:01 jirrik
nepotřebuješ
10. 06. 2026 22:59:01 KiWi79
kde jsi ji naposledy viděl?
10. 06. 2026 22:58:58 steel_cold
Takže to otáčíme a jedeme domů? xD
10. 06. 2026 22:58:52 StreamElements
Sraz se uskuteční dne 11. 7. 2026 ve Fortu XX (Fort XX, 783 36 Křelov-Břuchotín).
10. 06. 2026 22:58:52 RodinneBaleniRyze
!sraz
10. 06. 2026 22:58:51 Stuchlajs
gg penenzeka
10. 06. 2026 22:58:47 TenhleAstor
D:
10. 06. 2026 22:58:46 petkoocze
Romge RapThis já mám tvojí peněženku Romge RapThis
10. 06. 2026 22:58:45 Stuchlajs
om
10. 06. 2026 22:58:45 PacmanCZ
Adam nechal doklady doma LOL
10. 06. 2026 22:58:43 tlustej_zdenda
oh
10. 06. 2026 22:58:42 KeodaCZ
tvl teď jsem se taky podíval na svoji občanku a já tam ještě nemám vousy D:
10. 06. 2026 22:58:42 slawe02
mestaci pokutuji za parkovani.
10. 06. 2026 22:58:39 jirrik
čůs
10. 06. 2026 22:58:38 petkoocze
oh
10. 06. 2026 22:58:37 PacmanCZ
LOL
10. 06. 2026 22:58:36 KiWi79
oh
10. 06. 2026 22:58:33 petkoocze
Měšťáci? nic Cinema
10. 06. 2026 22:58:28 petkoocze
Romge RapThis
10. 06. 2026 22:58:22 KiWi79
Jakoby být ta paní za přepážkou, tak tou přepážkou proskočím a skočím na tebe. 😏
10. 06. 2026 22:58:20 Stuchlajs
Romge
10. 06. 2026 22:58:16 petkoocze
Romge
10. 06. 2026 22:58:13 MikkaVerebely
@Stuchlajs aknAhoj aknAhoj
10. 06. 2026 22:58:08 hudi1
je na tej obcanke neco co chat nevi ze se to zakryva ? stav zenata ze tu obcanku spojili s necim dalsim Kappa
10. 06. 2026 22:58:01 Stuchlajs
@MikkaVerebely true KKomrade
10. 06. 2026 22:57:59 martinekjan
Hot
10. 06. 2026 22:57:55 Jimysak
já vypadám na nový občance jak bezdomovec LO
10. 06. 2026 22:57:48 MikkaVerebely
Taková agentka KGB ze Studený války :D
10. 06. 2026 22:57:47 Th3oMan1aK
SeemsGood
10. 06. 2026 22:57:44 B1ffw3g
Škoda, že teď Kateřina vypadá jak zlobr frfr
10. 06. 2026 22:57:44 Hakirawashi
Krásná fotka BleedPurpleHD
10. 06. 2026 22:57:38 harasteek
hot
10. 06. 2026 22:57:38 Stuchlajs
CAUGHT ruce na stul
10. 06. 2026 22:57:35 Emsikof
Za tejden a kus letim pracovně do Manchesteru, tak jsem zvědavej, jestli mě pustí LUL
10. 06. 2026 22:57:35 KiWi79
hot
10. 06. 2026 22:57:35 RodinneBaleniRyze
Hej, ty tam vypadáš jak člověk
10. 06. 2026 22:57:35 petkoocze
Cheer100 Tady to máte, ať to Kačka nemusí číst <3 Prvně zkouším číslo na telefon co si hlídky střídaj.. pokud to nevyjde tak 158.. oni když je víc hlídek ve městě tak je možný že ten mobil je zrovna mimo a používaj jinej.. pendluje to.. takže to je taková gamba kde se zvládneš dovolat.. ujezdovej se volá jen když někdo odjede bez placení. v Neděli třeba italové natankovali. rychle sedli do auta a odjeli... tak tam se volá ujezd.. jinak 158 když se nedovoláš... Měštáky serem. hehe.
10. 06. 2026 22:57:34 KiWi79
hot
10. 06. 2026 22:57:33 KiWi79
hot
10. 06. 2026 22:57:31 PacmanCZ
hot
10. 06. 2026 22:57:31 Veruuu__
hot
10. 06. 2026 22:57:30 TenhleAstor
Pog hot
10. 06. 2026 22:57:29 KiWi79
TPČ
10. 06. 2026 22:57:29 Svaty_Delan
Pog
⚠️
Zobrazeno maximálně 100000 řádků
Pro nalezení více zpráv použij vyhledávání podle uživatele nebo klíčového slova