Prohledávejte historii Twitch chatu
| Datum | Čas | Uživatel | Zpráva |
|---|---|---|---|
| 10. 06. 2026 | 23:07:18 | petkoocze | slyšíme no OL |
| 10. 06. 2026 | 23:07:16 | Translokator | jo |
| 10. 06. 2026 | 23:07:14 | Misacekcz | 70 lidí říkal Honza |
| 10. 06. 2026 | 23:07:12 | BuryLePitch | slyším to od levého předního kola fluffczDance |
| 10. 06. 2026 | 23:07:05 | PacmanCZ | To bude super mechanik stream jak to adam dojebe LOL |
| 10. 06. 2026 | 23:07:04 | Th3oMan1aK | Já dávám na svatbách 2k. Na mojí obranu... jsem chudej. Stačí, když přijedu Fiatem, hned je to vidět. Když zaparkuju moc blízko vody, tak mi labutě začnou házet chleba RlyTho |
| 10. 06. 2026 | 23:07:00 | B1ffw3g | To jak dlouho může firma nabírat zaměstnance? To může být klidně třeba 3 měsíce, než se rozhodnou? monkaS |
| 10. 06. 2026 | 23:06:59 | Translokator | doslova to je jedinej zvuk co slyšíme |
| 10. 06. 2026 | 23:06:58 | KiWi79 | Chuunibyou_Maty, ono to pár lidem dělá, twitch teď blbne jak kopanec ale jak komu no |
| 10. 06. 2026 | 23:06:50 | MikkaVerebely | @BuryLePitch aknAhoj aknAhoj |
| 10. 06. 2026 | 23:06:39 | fligo123 | Jj 2.5.2026 som i ja zaplakal, ale tak.prerába chalupu pre rodinu, tak som to i takto bral ;) |
| 10. 06. 2026 | 23:06:38 | PacmanCZ | lagovalo ale už v pohodě |
| 10. 06. 2026 | 23:06:36 | its3WaD | @MikkaVerebely VoHiYo |
| 10. 06. 2026 | 23:06:33 | zdenek514 | Chat and drive |
| 10. 06. 2026 | 23:06:32 | MikkaVerebely | Stream v poho. |
| 10. 06. 2026 | 23:06:32 | Chuunibyou_Maty | @KiWi79 gg mě se to co pár sec lagne SMH |
| 10. 06. 2026 | 23:06:31 | KiWi79 | je to ok |
| 10. 06. 2026 | 23:06:31 | BuryLePitch | to ložisko hučí to je hrozný KEKLEO |
| 10. 06. 2026 | 23:06:30 | klaujiiss | Nelaguje mi to vubec |
| 10. 06. 2026 | 23:06:29 | Klyeo_1 | strím jede v poho |
| 10. 06. 2026 | 23:06:29 | StreamElements | Kdyby někdo chtěl kouknout taky na instagram : https://www.instagram.com/dino_dodo_/ |
| 10. 06. 2026 | 23:06:27 | KiWi79 | nelaguje |
| 10. 06. 2026 | 23:06:21 | MikkaVerebely | @its3WaD aknAhoj aknAhoj |
| 10. 06. 2026 | 23:06:18 | mamhojakowhale | @Chuunibyou_Maty jj |
| 10. 06. 2026 | 23:06:15 | KiWi79 | Chuunibyou_Maty, jj |
| 10. 06. 2026 | 23:06:14 | tlustej_zdenda | kdybych dal bratrovi 1000eur tak mu dam podepsat ze jestli se rozvede tak chci 500 zpatky xd |
| 10. 06. 2026 | 23:06:04 | Chuunibyou_Maty | Laguje to tak jen mě ? huh |
| 10. 06. 2026 | 23:05:54 | its3WaD | Já dával ségře na svatbu 50k. Sice nedobrovolně už předem aby vůbec mohla být ale tak.. LUL |
| 10. 06. 2026 | 23:05:53 | Klyeo_1 | Na R4P je ted v 23:00 Trivium a Thrown pak za 10 minut od toho začíná Pendl v 0:00 začíná Zuzaně Navarové do nebes a v 0:30 začíná Joey Valence & Brae a Alyx Holcombe @dino_dodo_ |
| 10. 06. 2026 | 23:05:36 | KiWi79 | a i Thrown ale ti jsou ve stejnej čas jak Trivium |
| 10. 06. 2026 | 23:05:18 | KiWi79 | na E2 stage |
| 10. 06. 2026 | 23:05:12 | fligo123 | Ja dal bratovi teraz 1000€ , tak dúfam že sa žení iba raz ;) |
| 10. 06. 2026 | 23:05:04 | KiWi79 | ale pokud budete stíhat tak doporučuji poslechnout Trivium |
| 10. 06. 2026 | 23:04:59 | MikkaVerebely | @dino_dodo_ Víme, že do obchodů jezdíte jen v noci, ale že i fesťáky? :D |
| 10. 06. 2026 | 23:04:52 | Translokator | to byl kyselej pendrek? peepoHappier |
| 10. 06. 2026 | 23:04:44 | Vekslak_ | 5k je FR najlepši možnosť. Oba stojíte tak 2.5k a 2.5k je dar |
| 10. 06. 2026 | 23:04:42 | mamhojakowhale | @Ego_Leg0 Ahoooj bobánku |
| 10. 06. 2026 | 23:04:34 | Svaty_Delan | @mikkaverebely dnddRexAhoj |
| 10. 06. 2026 | 23:04:26 | KiWi79 | Jako po půlnoci tam ještě nějakej program vidím |
| 10. 06. 2026 | 23:04:23 | Ego_Leg0 | @mamhojakowhale ahuuuj shonny24Lovee shonny24Lovee |
| 10. 06. 2026 | 23:04:19 | fikusak123 | proč umělé? um |
| 10. 06. 2026 | 23:04:18 | tlustej_zdenda | @MikkaVerebely Ahooj peepoHey |
| 10. 06. 2026 | 23:04:17 | Misacekcz | @mikkaverebely misaceHI misaceKing zombie923Heart zombie923Heart |
| 10. 06. 2026 | 23:04:17 | MikkaVerebely | @B1ffw3g aknAhoj aknAhoj |
| 10. 06. 2026 | 23:04:14 | steel_cold | @izgrdwa dnddLaska |
| 10. 06. 2026 | 23:04:05 | MikkaVerebely | @Ego_Leg0 @Svaty_Delan @hudi1 @tlustej_zdenda @adell311_ @Misacekcz @Darkpower168 aknAhoj aknAhoj |
| 10. 06. 2026 | 23:04:04 | B1ffw3g | Jak nás budeš vypínat??? monkaS tenseSmash |
| 10. 06. 2026 | 23:04:01 | petkoocze | nevezmete? Sadding |
| 10. 06. 2026 | 23:03:58 | izgrdwa | @steel_cold ano dneska na úřadě, při výměně, naštěstí ani nestraš že bych přišel o papíry, to by bylo na provaz |
| 10. 06. 2026 | 23:03:55 | Darkpower168 | takže 2k nejsou dar, ale zaplacení vlastní účasti? to zní jako zajímavá perspektiva |
| 10. 06. 2026 | 23:03:55 | mamhojakowhale | @MikkaVerebely dnddHi |
| 10. 06. 2026 | 23:03:45 | Ego_Leg0 | @mikkaverebely čus čus |
| 10. 06. 2026 | 23:03:45 | adell311_ | kolik lidí bude na svatbě? bude to velký? :D |
| 10. 06. 2026 | 23:03:45 | steel_cold | Delší déšť je dýšť. Prostě dýl déšť Kappa |
| 10. 06. 2026 | 23:03:38 | Misacekcz | Tak že moje 3k jsou jako moc? |
| 10. 06. 2026 | 23:03:34 | Vekslak_ | @mikkaverebely dnddHi dnddHi |
| 10. 06. 2026 | 23:03:33 | hudi1 | hlavne ked den pred tym dostanete 100k dono na streame a do obalky date 5k tak to bude take divne Kappa |
| 10. 06. 2026 | 23:03:26 | Veruuu__ | @MikkaVerebely dnddHi dnddHi |
| 10. 06. 2026 | 23:03:22 | MikkaVerebely | *Dýšť |
| 10. 06. 2026 | 23:03:21 | tlustej_zdenda | dej 6 a nic tim neposeres ig |
| 10. 06. 2026 | 23:03:17 | MikkaVerebely | Fýšť neexistuje :D |
| 10. 06. 2026 | 23:03:13 | Svaty_Delan | A co to slovo má jako znamenat? |
| 10. 06. 2026 | 23:03:11 | Ego_Leg0 | Palacký se v hrobě obrací NotLikeThis |
| 10. 06. 2026 | 23:03:10 | steel_cold | @izgrdwa Při výměně doufám! |
| 10. 06. 2026 | 23:03:10 | MikkaVerebely | @Kupra_ @mamhojakowhale @Veruuu__ @fikusak123 @Vekslak_ aknAhoj aknAhoj |
| 10. 06. 2026 | 23:03:05 | Chuunibyou_Maty | ne není |
| 10. 06. 2026 | 23:03:01 | martinekjan | Jednou sem si odnovoval občanku tak sem tu občanku potom využil kvuĺi alkoholu z kamaradem |
| 10. 06. 2026 | 23:03:01 | Veruuu__ | tak je tam déšť žádný dýšť |
| 10. 06. 2026 | 23:03:01 | DANIELfishandtravel | to jsem nikdy neslysel |
| 10. 06. 2026 | 23:02:52 | izgrdwa | @steel_cold tak to je fajn, že ti aspoň ta fotka zůstala, já ji ztratil na dobro, starej řidičak mi sebrali... |
| 10. 06. 2026 | 23:02:51 | Vekslak_ | díšt používajú narecovo trnavaci na Slovensku. |
| 10. 06. 2026 | 23:02:51 | Horki | není |
| 10. 06. 2026 | 23:02:50 | petkoocze | jste kokoti |
| 10. 06. 2026 | 23:02:49 | petkoocze | chat tomu nerozumí |
| 10. 06. 2026 | 23:02:45 | petkoocze | WW je no |
| 10. 06. 2026 | 23:02:44 | adell311_ | není |
| 10. 06. 2026 | 23:02:44 | Th3oMan1aK | moravština moment |
| 10. 06. 2026 | 23:02:44 | tlustej_zdenda | co kurva ?? jaky dyst do pici |
| 10. 06. 2026 | 23:02:43 | KiWi79 | Dýšť je normální slovo |
| 10. 06. 2026 | 23:02:43 | petkoocze | WW ͏ |
| 10. 06. 2026 | 23:02:42 | mamhojakowhale | a pak těch 5 k Kappa |
| 10. 06. 2026 | 23:02:42 | fikusak123 | ne no |
| 10. 06. 2026 | 23:02:42 | petkoocze | WW |
| 10. 06. 2026 | 23:02:42 | Chuunibyou_Maty | NENÍ |
| 10. 06. 2026 | 23:02:40 | petkoocze | dyšt je WW |
| 10. 06. 2026 | 23:02:37 | steel_cold | Adame ten dýšť je dýl hehe @dino_dodo_ |
| 10. 06. 2026 | 23:02:35 | Veruuu__ | No to není teda |
| 10. 06. 2026 | 23:02:35 | Translokator | @KiWi79 RytirSex |
| 10. 06. 2026 | 23:02:34 | mamhojakowhale | já bych do té obálky dal umělý hovno |
| 10. 06. 2026 | 23:02:24 | Kupra_ | Když jsem měnil bydliště, bylo mi řečeno že mohu použít starou fotku, jenže to byl scam. Já se ani neoholil a nezašel ke kadeřnici, takže tam vypadám jak bezďák co váží jak malé auto (nevážim) |
| 10. 06. 2026 | 23:02:22 | KiWi79 | Translokator, jojo |
| 10. 06. 2026 | 23:02:18 | MikkaVerebely | @hobiittt aknAhoj aknAhoj |
| 10. 06. 2026 | 23:02:10 | Horki | ADAME DÝŠŤ neexistuje NotLikeThis |
| 10. 06. 2026 | 23:02:10 | steel_cold | @izgrdwa Přesně. Naštěstí mi dali tehdy 3 kopie fotky na ostatní věci, tak jsem jednu strčila Balinovi do peněženky hehe měla jsem štěstí |
| 10. 06. 2026 | 23:02:07 | MikkaVerebely | @MarekToth_ aknAhoj aknAhoj |
| 10. 06. 2026 | 23:02:05 | petkoocze | krásně využít spánku? jebe ti? člověk tu usne a zachvilu ho probudí rámus kapely nějaké |
| 10. 06. 2026 | 23:02:03 | KiWi79 | petkoocze, LO |
| 10. 06. 2026 | 23:01:48 | Translokator | @KiWi79 jakože už je ti 15? |
| 10. 06. 2026 | 23:01:42 | izgrdwa | @MikkaVerebely hi |
| 10. 06. 2026 | 23:01:39 | petkoocze | @KiWi79 new občanka new me? frfr |
| 10. 06. 2026 | 23:01:39 | MedojedovaPanda | @kiwi79 jo dobry ,uz vidim |
| 10. 06. 2026 | 23:01:34 | KiWi79 | MedojedovaPanda, psala jsem ti to |
| 10. 06. 2026 | 23:01:33 | Vekslak_ | @tenhleastor @pacmancz cawte |
| 10. 06. 2026 | 23:01:32 | Th3oMan1aK | @TenhleAstor HeyGuys |
| 10. 06. 2026 | 23:01:29 | MarekToth_ | Já už myslel, že plánujete dát tak 2K dohromady :D ale 5K je v poho |
| 10. 06. 2026 | 23:01:26 | MikkaVerebely | @akina_donnly @Emsikof @DANIELfishandtravel @izgrdwa @Momonchii aknAhoj aknAhoj |
| 10. 06. 2026 | 23:01:22 | KiWi79 | si taky budu muset udělat občanku monkaS |
| 10. 06. 2026 | 23:01:21 | MedojedovaPanda | @kiwi79 a kdo ? Co se dívám na lineup, tak gorillaz byli poslední na hlavní stage a teď skončili Hmm |
| 10. 06. 2026 | 23:01:15 | Momonchii | těžký asmr ten déšť na okně |
| 10. 06. 2026 | 23:01:09 | DANIELfishandtravel | caute, vam tam prsi? |
| 10. 06. 2026 | 23:01:07 | izgrdwa | @steel_cold bohužel jsem si nemohl starou fotku nechat no, dokonce jsem se i zeptal a prý to nejde |
| 10. 06. 2026 | 23:01:04 | TenhleAstor | @Vekslak_ dnddHi |
| 10. 06. 2026 | 23:01:01 | akina_donnly | Je to rodina tak podľa mna to nieje veľa |
| 10. 06. 2026 | 23:00:58 | Emsikof | Vlasy, vousy a 15 kilo nahoru. |
| 10. 06. 2026 | 23:00:53 | Vekslak_ | Ježiš vy čakáte v zápche? Tak ju preskocte hehehuaha ha … ha. ahhhh inak pekný večer decka. Nedupou vám moc králici? dnddAdoHi |
| 10. 06. 2026 | 23:00:52 | B1ffw3g | om |
| 10. 06. 2026 | 23:00:50 | Jimysak | @jeenda26 co kupuješ za NASku |
| 10. 06. 2026 | 23:00:46 | MarekToth_ | Já si myslím, že 5K za oba je v poho... teď jsem to chtěl psát. |
| 10. 06. 2026 | 23:00:46 | jainks25 | @MikkaVerebely Ahoj hi |
| 10. 06. 2026 | 23:00:46 | KiWi79 | MedojedovaPanda, Trivium, Thrown,... |
| 10. 06. 2026 | 23:00:46 | Emsikof | LUL |
| 10. 06. 2026 | 23:00:42 | Emsikof | Řekl jsi mi právě "bobi", nebo se mi to zdálo? |
| 10. 06. 2026 | 23:00:37 | steel_cold | @petkoocze auuuj aww |
| 10. 06. 2026 | 23:00:37 | vocko_opil_barneyho | Prchám spát, dobrou noc :) |
| 10. 06. 2026 | 23:00:36 | TenhleAstor | @jainks25 @jirrik @harasteek @Th3oMan1aK Ahoooj dnddHi dnddLaska peepoHey peepoLove |
| 10. 06. 2026 | 23:00:36 | revolas | @dino_dodo_ proto má každý dát podle sebe ne podle ostatních |
| 10. 06. 2026 | 23:00:34 | PacmanCZ | @MikkaVerebely hi |
| 10. 06. 2026 | 23:00:27 | petkoocze | @steel_cold aww Coldíík |
| 10. 06. 2026 | 23:00:21 | MikkaVerebely | @jainks25 @Jimysak @petkoocze @PacmanCZ @MedojedovaPanda @Blooment_pig aknAhoj aknAhoj |
| 10. 06. 2026 | 23:00:20 | jeenda26 | nn |
| 10. 06. 2026 | 23:00:19 | MedojedovaPanda | Je |
| 10. 06. 2026 | 23:00:16 | tlustej_zdenda | aha tak sorry, ja jsem z chudeho kraje |
| 10. 06. 2026 | 23:00:11 | KiWi79 | MedojedovaPanda, Je |
| 10. 06. 2026 | 23:00:09 | steel_cold | @izgrdwa Feeluju, mám to stejně. První fotka na řidičáku byla nejvíc! |
| 10. 06. 2026 | 23:00:09 | PacmanCZ | hobbit je takovej co rozhazuje LOL |
| 10. 06. 2026 | 23:00:05 | Blooment_pig | já mám na občance tolik brad že to vypadá jak kdybych si vytlačil pupek pod bradu LUL a to jsem jim zalichotil tak mě vyfotila na 2x že ťa předtím vypadala blbě, tak raději nechci vědět jak špatný to bylo dnddKaciLUL @dino_dodo_ |
| 10. 06. 2026 | 23:00:03 | MedojedovaPanda | Počkej na co tam teď jedete ? Tam je o půlnoci nějakej koncert? |
| 10. 06. 2026 | 23:00:01 | martinekjan | Jeden bezdomovec napadnul strážníka ten bezdomovec stejnak dělal ve městě bordel |
| 10. 06. 2026 | 22:59:56 | PacmanCZ | @jainks25 hi |
| 10. 06. 2026 | 22:59:50 | Translokator | @jainks25 @mikkaverebely caw |
| 10. 06. 2026 | 22:59:43 | KiWi79 | jainks25, ahuuuj! peepoHey |
| 10. 06. 2026 | 22:59:42 | Jimysak | gay tu? |
| 10. 06. 2026 | 22:59:42 | petkoocze | v hotovosti? tak nebudte škrti a hoďte tam kreditní kartu ne? frfr |
| 10. 06. 2026 | 22:59:42 | jirrik | lásky klobásky |
| 10. 06. 2026 | 22:59:34 | izgrdwa | já měl dobrou fotku na předchozím řidičáku, dneska jsem si vyzvedával novej s rozšířením a zase tam vypadám, jak kdybych předtím vyhulil všechny zásoby trávy drogovýho kartelu LOL |
| 10. 06. 2026 | 22:59:33 | PacmanCZ | kde je ? doma LOL |
| 10. 06. 2026 | 22:59:30 | jirrik | aooooj |
| 10. 06. 2026 | 22:59:29 | MikkaVerebely | @steel_cold @jirrik @Translokator @revolas @Davezex aknAhoj aknAhoj |
| 10. 06. 2026 | 22:59:26 | jainks25 | @KiWi79 @Translokator @steel_cold @PacmanCZ @TenhleAstor hi |
| 10. 06. 2026 | 22:59:17 | petkoocze | :3 |
| 10. 06. 2026 | 22:59:14 | Davezex | a kde teda je ale? LUL |
| 10. 06. 2026 | 22:59:14 | revolas | gg |
| 10. 06. 2026 | 22:59:13 | Svaty_Delan | @emsikof tebe každá kontrola vytipuje "náhodně" |
| 10. 06. 2026 | 22:59:07 | Translokator | jsem si tak uvědomil, že když jsem dělal na Toyotě, tak mi prošly rukama stovky dokladů, ale ani jednou jsem se nepodíval na fotku jestli jsou si ty lidi podobný :D kdyby mi někdo dal cizi občanku tak si toho ani nevšimnu |
| 10. 06. 2026 | 22:59:04 | Xywerny | classic |
| 10. 06. 2026 | 22:59:03 | Stuchlajs | hehe |
| 10. 06. 2026 | 22:59:01 | jirrik | nepotřebuješ |
| 10. 06. 2026 | 22:59:01 | KiWi79 | kde jsi ji naposledy viděl? |
| 10. 06. 2026 | 22:58:58 | steel_cold | Takže to otáčíme a jedeme domů? xD |
| 10. 06. 2026 | 22:58:52 | StreamElements | Sraz se uskuteční dne 11. 7. 2026 ve Fortu XX (Fort XX, 783 36 Křelov-Břuchotín). |
| 10. 06. 2026 | 22:58:52 | RodinneBaleniRyze | !sraz |
| 10. 06. 2026 | 22:58:51 | Stuchlajs | gg penenzeka |
| 10. 06. 2026 | 22:58:47 | TenhleAstor | D: |
| 10. 06. 2026 | 22:58:46 | petkoocze | Romge RapThis já mám tvojí peněženku Romge RapThis |
| 10. 06. 2026 | 22:58:45 | Stuchlajs | om |
| 10. 06. 2026 | 22:58:45 | PacmanCZ | Adam nechal doklady doma LOL |
| 10. 06. 2026 | 22:58:43 | tlustej_zdenda | oh |
| 10. 06. 2026 | 22:58:42 | KeodaCZ | tvl teď jsem se taky podíval na svoji občanku a já tam ještě nemám vousy D: |
| 10. 06. 2026 | 22:58:42 | slawe02 | mestaci pokutuji za parkovani. |
| 10. 06. 2026 | 22:58:39 | jirrik | čůs |
| 10. 06. 2026 | 22:58:38 | petkoocze | oh |
| 10. 06. 2026 | 22:58:37 | PacmanCZ | LOL |
| 10. 06. 2026 | 22:58:36 | KiWi79 | oh |
| 10. 06. 2026 | 22:58:33 | petkoocze | Měšťáci? nic Cinema |
| 10. 06. 2026 | 22:58:28 | petkoocze | Romge RapThis |
| 10. 06. 2026 | 22:58:22 | KiWi79 | Jakoby být ta paní za přepážkou, tak tou přepážkou proskočím a skočím na tebe. 😏 |
| 10. 06. 2026 | 22:58:20 | Stuchlajs | Romge |
| 10. 06. 2026 | 22:58:16 | petkoocze | Romge |
| 10. 06. 2026 | 22:58:13 | MikkaVerebely | @Stuchlajs aknAhoj aknAhoj |
| 10. 06. 2026 | 22:58:08 | hudi1 | je na tej obcanke neco co chat nevi ze se to zakryva ? stav zenata ze tu obcanku spojili s necim dalsim Kappa |
| 10. 06. 2026 | 22:58:01 | Stuchlajs | @MikkaVerebely true KKomrade |
| 10. 06. 2026 | 22:57:59 | martinekjan | Hot |
| 10. 06. 2026 | 22:57:55 | Jimysak | já vypadám na nový občance jak bezdomovec LO |
| 10. 06. 2026 | 22:57:48 | MikkaVerebely | Taková agentka KGB ze Studený války :D |
| 10. 06. 2026 | 22:57:47 | Th3oMan1aK | SeemsGood |
| 10. 06. 2026 | 22:57:44 | B1ffw3g | Škoda, že teď Kateřina vypadá jak zlobr frfr |
| 10. 06. 2026 | 22:57:44 | Hakirawashi | Krásná fotka BleedPurpleHD |
| 10. 06. 2026 | 22:57:38 | harasteek | hot |
| 10. 06. 2026 | 22:57:38 | Stuchlajs | CAUGHT ruce na stul |
| 10. 06. 2026 | 22:57:35 | Emsikof | Za tejden a kus letim pracovně do Manchesteru, tak jsem zvědavej, jestli mě pustí LUL |
| 10. 06. 2026 | 22:57:35 | KiWi79 | hot |
| 10. 06. 2026 | 22:57:35 | RodinneBaleniRyze | Hej, ty tam vypadáš jak člověk |
| 10. 06. 2026 | 22:57:35 | petkoocze | Cheer100 Tady to máte, ať to Kačka nemusí číst <3 Prvně zkouším číslo na telefon co si hlídky střídaj.. pokud to nevyjde tak 158.. oni když je víc hlídek ve městě tak je možný že ten mobil je zrovna mimo a používaj jinej.. pendluje to.. takže to je taková gamba kde se zvládneš dovolat.. ujezdovej se volá jen když někdo odjede bez placení. v Neděli třeba italové natankovali. rychle sedli do auta a odjeli... tak tam se volá ujezd.. jinak 158 když se nedovoláš... Měštáky serem. hehe. |
| 10. 06. 2026 | 22:57:34 | KiWi79 | hot |
| 10. 06. 2026 | 22:57:33 | KiWi79 | hot |
| 10. 06. 2026 | 22:57:31 | PacmanCZ | hot |
| 10. 06. 2026 | 22:57:31 | Veruuu__ | hot |
| 10. 06. 2026 | 22:57:30 | TenhleAstor | Pog hot |
| 10. 06. 2026 | 22:57:29 | KiWi79 | TPČ |
| 10. 06. 2026 | 22:57:29 | Svaty_Delan | Pog |