Prohledávejte historii Twitch chatu
| Datum | Čas | Uživatel | Zpráva |
|---|---|---|---|
| 10. 06. 2026 | 23:35:49 | jdwegas | Mas to na hulvata pichnout primo pred podium :D |
| 10. 06. 2026 | 23:35:47 | KiWi79 | určitě pustí |
| 10. 06. 2026 | 23:35:42 | KiWi79 | a jsem hlava děravá, máte nějak pořešený spaní? |
| 10. 06. 2026 | 23:35:38 | Darkonis83cz | aby to nebylo vykókni jestli je to ok a Ajdam vystoupí a půjde vedle svého jedoucího auta KEKW |
| 10. 06. 2026 | 23:35:10 | MikkaVerebely | @dino_dodo_ A pustí vás ta ještě vůbec? :D |
| 10. 06. 2026 | 23:34:58 | StreamElements | Sraz se uskuteční dne 11. 7. 2026 ve Fortu XX (Fort XX, 783 36 Křelov-Břuchotín). |
| 10. 06. 2026 | 23:34:58 | KiWi79 | !sraz |
| 10. 06. 2026 | 23:34:54 | revolas | na ty 2h co tam budete stát je to asi jedno v tom dešti to kontrolovat nebudou KEKW |
| 10. 06. 2026 | 23:34:42 | KiWi79 | pajik_002, Ještě by tam měli být zítra, tak třeba se spawneš na Fortu. hehe |
| 10. 06. 2026 | 23:34:35 | ELGreco6 | koukáte jak důchodci co hledaj volný místo před kauflandem neheh :D :D |
| 10. 06. 2026 | 23:34:31 | Th3oMan1aK | "Pošli to klidně na žlutou" - Karel Janeček, 2024 Kappa |
| 10. 06. 2026 | 23:34:25 | matlyk03 | @MikkaVerebely dnddHi dnddRexAhoj |
| 10. 06. 2026 | 23:34:12 | pajik_002 | @kiwi79 musíme si udělat svůj sraz pajikOh ahaaaa tam budou jen dneska? |
| 10. 06. 2026 | 23:34:04 | Klyeo_1 | Já si pamatuju když vyšla God of War 2 a já v 9-10 jsem tam tam strávil celý nákup a chtěl jsem si ji zahrát protože v 5 my teta koupila gow 1 KEKW nevím jestli my koupila 18+ v 5 protože mě neměla ráda nebo mě chtěla dát na PEAK rychle xD |
| 10. 06. 2026 | 23:34:00 | petkoocze | já tě vrznu Adame klidně mazlflirt |
| 10. 06. 2026 | 23:33:50 | MikkaVerebely | @matlyk03 aknAhoj aknAhoj |
| 10. 06. 2026 | 23:33:49 | KiWi79 | pajik_002, Měli ještě vyřizování a Adam byl ještě s jeho kamarády venku. |
| 10. 06. 2026 | 23:33:29 | KiWi79 | pajik_002, Chyběla jis na sraze Sadding |
| 10. 06. 2026 | 23:33:28 | pajik_002 | @kiwi79 proč tam jedou takto večer? pajikOh |
| 10. 06. 2026 | 23:33:14 | pajik_002 | @kiwi79 ahoj 2020Glitchy kiwiii |
| 10. 06. 2026 | 23:33:10 | matlyk03 | Ahojky cestovatelé, přeju šťastnou cestu a hlavně BACHA, ať zase neskončíte v Mostaru. Slyšeli jste už, že tam mají hezký most?😁 (jo, já vím, že už je to trapný joke, ale mě prostě pořád bavím, omlouvám se 😄) dnddLaska |
| 10. 06. 2026 | 23:33:10 | izgrdwa | já jsem miloval když máma domů donesla z trafiky hru od špidla, ta hra stála třeba 50 korun a to mi vždy udělalo mega radost |
| 10. 06. 2026 | 23:33:08 | petkoocze | kdo jinej Adame.. KDO JINEJ |
| 10. 06. 2026 | 23:33:07 | Vekslak_ | lepší kecat s taxikárom jak trápne ticho |
| 10. 06. 2026 | 23:33:04 | petkoocze | XDDDDDDDDDDDDDDDDDD |
| 10. 06. 2026 | 23:32:53 | KiWi79 | pajik_002, papaaaaa a dobrou nockuuu! peepoLove ppKiss |
| 10. 06. 2026 | 23:32:40 | jainks25 | @dejvday3012 sex mazl |
| 10. 06. 2026 | 23:32:21 | MikkaVerebely | Půl hodina by vám fakt nestačila :D |
| 10. 06. 2026 | 23:32:16 | KiWi79 | koukám že poslední bus na letiště jelo v 23:15 gg |
| 10. 06. 2026 | 23:32:12 | pajik_002 | pajikPoker pajikPoker pajikHaha dobroooou LUL |
| 10. 06. 2026 | 23:32:08 | dejvday3012 | @jainks25 BarbarSex |
| 10. 06. 2026 | 23:32:00 | UltraToxicCZ | Funny Story |
| 10. 06. 2026 | 23:31:56 | petkoocze | BUD NA HRY! NEBO KDYŽ TU BYL INTERŠPÁR TAK JSEM BĚŽEL NA AKVÁRKO KDE PLAVALI. KAP... já to nebudu dopisovat... pak ještě na lego.. no to už vás nezajímá já vím... Sadding |
| 10. 06. 2026 | 23:31:54 | UltraToxicCZ | Já se s taxikářem bavím pokaždé xD je s nima funny |
| 10. 06. 2026 | 23:31:52 | Kupra_ | Alarm Fur Cobra 11 |
| 10. 06. 2026 | 23:31:51 | MikkaVerebely | @pajik_002 Se máš :D |
| 10. 06. 2026 | 23:31:51 | jainks25 | @dejvday3012 lets go AAAA |
| 10. 06. 2026 | 23:31:51 | Klyeo_1 | OMG SAME KOBRA 11 |
| 10. 06. 2026 | 23:31:43 | dejvday3012 | hehe |
| 10. 06. 2026 | 23:31:37 | dejvday3012 | \ invite @jainks25 to "bed" |
| 10. 06. 2026 | 23:31:36 | MikkaVerebely | @pajik_002 @ELGreco6 aknAhoj aknAhoj |
| 10. 06. 2026 | 23:31:33 | Th3oMan1aK | @izgrdwa To mi připomíná kamaráda, kterej jezdil tágo. Když mu někdo řekl, že si nechce povídat, tak jeho oblíbená odpověď byla "To je v pohodě, já mám schýzu, budu si povídat sám se sebou". Netřeba dodávat, že to bylo v době, kdy se ještě taxikáři nehodnotili. LUL |
| 10. 06. 2026 | 23:31:31 | Svaty_Delan | Jsem doma, tak taky udělám rutinu a půjdu spát, musím vstávat. Papa a mějte se hezky. |
| 10. 06. 2026 | 23:31:25 | Klyeo_1 | JÁ TO MĚL SAME ALE S PS2 |
| 10. 06. 2026 | 23:31:24 | Vekslak_ | ja z tých papierových obalov dostal k Vianocom Long Haul 18 wheel OF america a vôbec ma to nebavilo. Pak som zistil že to boli vývojári eurotruck. Malo to epicky soundtrack. To bolo asi tak že 90% budgetu ten jeden song a 10% hra. |
| 10. 06. 2026 | 23:31:23 | dejvday3012 | invite @jainks25 to "bed" |
| 10. 06. 2026 | 23:31:20 | Klyeo_1 | OMG YES |
| 10. 06. 2026 | 23:31:20 | pajik_002 | ted jsme dojeli domů LUL |
| 10. 06. 2026 | 23:31:19 | ELGreco6 | u nás to měli v albertu a měl jsem odtama emergenci 4 s cz dabingem flatOut 1,2 kobra 11 s cz dabingem |
| 10. 06. 2026 | 23:31:16 | petkoocze | MEGA!!!! |
| 10. 06. 2026 | 23:31:02 | Klyeo_1 | Mě ten EMERGENCY 4 připomíná command and conqure hrozně graficky |
| 10. 06. 2026 | 23:30:53 | dejvday3012 | @jainks25 peepoSleep |
| 10. 06. 2026 | 23:30:47 | mamhojakowhale | wtf on se někdo baví s taxikářem ? |
| 10. 06. 2026 | 23:30:29 | izgrdwa | hele už demo car mechanicu je propracovanější, aspoň teda nějaký ty detaily v tom jsou dost fajn, tak uvidíme co udělají do plné verze |
| 10. 06. 2026 | 23:30:25 | Chuunibyou_Maty | ve 26 máš více méně open world @dino_dodo_ |
| 10. 06. 2026 | 23:30:23 | pecino89 | dinouši i chat jdu spat dobrou noc užijte si zabavu dnddSleepy |
| 10. 06. 2026 | 23:30:18 | UltraToxicCZ | @jainks25 čus ne 🥹 |
| 10. 06. 2026 | 23:30:18 | TheHooperWC | čaukyy kampak se jede |
| 10. 06. 2026 | 23:30:17 | MikkaVerebely | Car Mechanic je výuková hra pro Adama LULK |
| 10. 06. 2026 | 23:30:15 | jainks25 | @dejvday3012 papa |
| 10. 06. 2026 | 23:30:09 | petkoocze | Kámo vždycky jsme dělali speedrun do tesca dozádu.. kde bylo dodělění toho elektra Cinema to už tam dávno není Sadding případně trafiku raid na tyto hry WW |
| 10. 06. 2026 | 23:30:07 | jainks25 | @UltraToxicCZ cau ne |
| 10. 06. 2026 | 23:29:59 | UltraToxicCZ | Xddd aha třeba hodinu naproti? xD jasný dojedem naproti taxíkem? xD |
| 10. 06. 2026 | 23:29:51 | MikkaVerebely | @harius_wot aknAhoj aknAhoj |
| 10. 06. 2026 | 23:29:47 | revolas | jojo jak hry tak filmy |
| 10. 06. 2026 | 23:29:44 | dejvday3012 | Ježiš, koňata, já si jdu hajínout. Ráno si opět přivstanu, abych si zahrál, když ještě nejsem unavenej z práce LO papa |
| 10. 06. 2026 | 23:29:41 | Klyeo_1 | A PS 2 HRY TAM MĚLY V TĚCH MEGA PRUHLEDNÝCH OBALECH !!! |
| 10. 06. 2026 | 23:29:37 | MedojedovaPanda | Naprosto ikonicky hasiči |
| 10. 06. 2026 | 23:29:35 | izgrdwa | Áďo kačka tě před taxikářem ochrání neboj, jen pozdravíš a pak se rozloučíš, není to nic šílenýho neboj, kdyžtak řekneš že si nechceš povídat a budeš v pohodě |
| 10. 06. 2026 | 23:29:35 | Vekslak_ | Síce to boli shitty hry ale top top |
| 10. 06. 2026 | 23:29:31 | MedojedovaPanda | Jaderná elektrárna |
| 10. 06. 2026 | 23:29:30 | Klyeo_1 | OMG JÁ MÁM AMNESII DARK DESENT Z TAMA |
| 10. 06. 2026 | 23:29:29 | klaujiiss | jeee kačí ladíme teď k sobě :3 |
| 10. 06. 2026 | 23:29:26 | MedojedovaPanda | Vlak plný jedů |
| 10. 06. 2026 | 23:29:22 | MedojedovaPanda | Banka |
| 10. 06. 2026 | 23:29:22 | Vekslak_ | jj |
| 10. 06. 2026 | 23:29:19 | Klyeo_1 | NA PS 2 HRY |
| 10. 06. 2026 | 23:29:19 | MedojedovaPanda | KÁMO |
| 10. 06. 2026 | 23:29:16 | Klyeo_1 | OMG YES |
| 10. 06. 2026 | 23:29:15 | slawe02 | A slyšel jsi sirény Belgických sanitek? To je zvuk jak ze Scoobyho |
| 10. 06. 2026 | 23:29:12 | harius_wot | dino_dodo_ Adame, letos vyjde Car mechanic simulator 2026, zatím se neví přesné datum, ale letos by to mělo být ! LUL |
| 10. 06. 2026 | 23:29:09 | revolas | jojo hodinová procházka v dešti |
| 10. 06. 2026 | 23:29:06 | Klyeo_1 | Já jsem se třeba dozvěděl když jsme u té Francie že francie nemá SWAT ale GIGN Hmm |
| 10. 06. 2026 | 23:28:54 | GrumpySmurf_cz | koknik |
| 10. 06. 2026 | 23:28:52 | UltraToxicCZ | Ve stanu a čekám na vás xD |
| 10. 06. 2026 | 23:28:51 | dejvday3012 | koknik |
| 10. 06. 2026 | 23:28:43 | UltraToxicCZ | Už jsem na powerbance |
| 10. 06. 2026 | 23:28:35 | petkoocze | teda možná kecám.. nevím kterej to je díl.. ale jak jsem to vygooglil tak jste mi odemkli vzpomínku a vím, že to tu máme v origu. Ale koukám že ty díly vizuálně vypadaj podobně.. netuším kterej. .ALE NĚJAKEJ MÁM! |
| 10. 06. 2026 | 23:28:30 | slawe02 | Já hraju nějakou novou Emergency, je to i multiplayer |
| 10. 06. 2026 | 23:28:30 | UltraToxicCZ | Musite taxíka asi |
| 10. 06. 2026 | 23:28:30 | revolas | gg |
| 10. 06. 2026 | 23:28:26 | revolas | @UltraToxicCZ gg§ |
| 10. 06. 2026 | 23:28:16 | KiWi79 | UltraToxicCZ, gg |
| 10. 06. 2026 | 23:28:12 | UltraToxicCZ | Takže smůla |
| 10. 06. 2026 | 23:28:07 | UltraToxicCZ | Dobrý MHD sem poslední jede v 19:30 xD |
| 10. 06. 2026 | 23:28:01 | Th3oMan1aK | Když už jsi zmínil Francii, víš, že švestky v Paříži mají dvě hlasitosti sirén? Prostě začnou potichu a když se nehneš, tak zvýší hlasitost. LUL |
| 10. 06. 2026 | 23:28:00 | dejvday3012 | aware |
| 10. 06. 2026 | 23:27:53 | sampionek1 | proč jedete do Hradce? Ted jsem přišel, tak jsem trosku mimo 😁 |
| 10. 06. 2026 | 23:27:53 | Klyeo_1 | Meta critik tomu dal 71/100 shame |
| 10. 06. 2026 | 23:27:46 | dejvday3012 | @Emsikof om |
| 10. 06. 2026 | 23:27:42 | petkoocze | KÁMO JÁ MÁM EMERGENCY 4 JEŠTĚ V ORIGINÁLNÍM!!!! |
| 10. 06. 2026 | 23:27:36 | ELGreco6 | ano taky hral 4 s CZ dabingem |
| 10. 06. 2026 | 23:27:33 | Emsikof | emsiHeej |
| 10. 06. 2026 | 23:27:27 | KeodaCZ | @Th3oMan1aK To není dlouho. Říkala mi to na riegráčích že ji měnili podmínky tak ji dali možnost skončit na dohodu |
| 10. 06. 2026 | 23:27:23 | revolas | @KiWi79 to ano ale takhle pozdě to je pravděpodobnější že pojede z rfp |
| 10. 06. 2026 | 23:27:16 | Emsikof | @jainks25 emsiPapa |
| 10. 06. 2026 | 23:27:12 | Emsikof | Řekl bych, že nejvíc jsem hrál Emergency 2, ale zase byste se mi smáli, že jsem starej. |
| 10. 06. 2026 | 23:27:10 | MikkaVerebely | Nezdy se vráila k dodávce? |
| 10. 06. 2026 | 23:27:10 | Klyeo_1 | EMERGENCY 4 Deluxe je na steamu za 15 euro cca 390 kč |
| 10. 06. 2026 | 23:27:09 | slawe02 | ja to hraju na telefonu |
| 10. 06. 2026 | 23:27:02 | Vekslak_ | Jj to bolo i na superhrach nejaké demo dnddAdoBojovnik |
| 10. 06. 2026 | 23:27:01 | jainks25 | @Emsikof cau kofe |
| 10. 06. 2026 | 23:26:55 | KiWi79 | UltraToxicCZ, Díky Toxiku |
| 10. 06. 2026 | 23:26:54 | jeenda26 | nebylo ve 4 i technické služby? :D |
| 10. 06. 2026 | 23:26:50 | B1ffw3g | mhm |
| 10. 06. 2026 | 23:26:48 | Klyeo_1 | TO JE NASTEAMU |
| 10. 06. 2026 | 23:26:47 | Th3oMan1aK | @KeodaCZ Aha, to jsem nevěděl. Já už jsem asi půl roku nekoukal na její stream |
| 10. 06. 2026 | 23:26:44 | hlasy_v_hlave | :D |
| 10. 06. 2026 | 23:26:44 | slawe02 | soukroma sanitka |
| 10. 06. 2026 | 23:26:41 | hlasy_v_hlave | To sem hrál taky |
| 10. 06. 2026 | 23:26:39 | B1ffw3g | ALERT |
| 10. 06. 2026 | 23:26:36 | UltraToxicCZ | Kouknu |
| 10. 06. 2026 | 23:26:35 | Adamator_Cz | jj nezdy už neježdí |
| 10. 06. 2026 | 23:26:35 | Emsikof | Dojeli jste do Francie. |
| 10. 06. 2026 | 23:26:34 | petkoocze | TYYYDUUU |
| 10. 06. 2026 | 23:26:34 | Vekslak_ | horí horí |
| 10. 06. 2026 | 23:26:33 | GrumpySmurf_cz | uz po vas dou! |
| 10. 06. 2026 | 23:26:33 | petkoocze | TYYYDUUUUU |
| 10. 06. 2026 | 23:26:33 | UltraToxicCZ | Nevím ani jestli jede v tuhle dobu xD |
| 10. 06. 2026 | 23:26:32 | dejvday3012 | ALERT |
| 10. 06. 2026 | 23:26:27 | KeodaCZ | Nezdy už ale skončila |
| 10. 06. 2026 | 23:26:26 | MikkaVerebely | @dino_dodo_ Mám nejasný pocit, že tam dorazíte až zítra LUL |
| 10. 06. 2026 | 23:26:25 | Misacekcz | Nezdy už nejezdí vůbec |
| 10. 06. 2026 | 23:26:16 | KiWi79 | revolas, jsou myslím posílené kvůli RfP |
| 10. 06. 2026 | 23:26:06 | petkoocze | jojo vyhledám ti to jojo |
| 10. 06. 2026 | 23:26:05 | MedojedovaPanda | Nn |
| 10. 06. 2026 | 23:26:03 | Klyeo_1 | Aďo já kafe nesnáším taky kromě toho ice cofee z kartonu |
| 10. 06. 2026 | 23:25:49 | MedojedovaPanda | Pojeb se adame LOL |
| 10. 06. 2026 | 23:25:46 | dejvday3012 | oh |
| 10. 06. 2026 | 23:25:45 | MedojedovaPanda | Xdddddd |
| 10. 06. 2026 | 23:25:43 | revolas | že by ještě v tuhle hodinu jel bus Hmm |
| 10. 06. 2026 | 23:25:40 | dejvday3012 | Tasty |
| 10. 06. 2026 | 23:25:39 | Stuchlajs | PogTasty |
| 10. 06. 2026 | 23:25:38 | Klyeo_1 | Dal bych ti cukr do vody |
| 10. 06. 2026 | 23:25:36 | GrumpySmurf_cz | v kavarne XDDDDDD |
| 10. 06. 2026 | 23:25:35 | B1ffw3g | přes držku |
| 10. 06. 2026 | 23:25:34 | petkoocze | XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD |
| 10. 06. 2026 | 23:25:25 | jainks25 | om |
| 10. 06. 2026 | 23:25:24 | KiWi79 | LO |
| 10. 06. 2026 | 23:25:24 | GrumpySmurf_cz | nene xDDDD |
| 10. 06. 2026 | 23:25:23 | dejvday3012 | OL |
| 10. 06. 2026 | 23:25:20 | Vekslak_ | om |
| 10. 06. 2026 | 23:25:20 | petkoocze | xddddddddddddddddddddddddd |
| 10. 06. 2026 | 23:25:19 | Klyeo_1 | no jako.... |
| 10. 06. 2026 | 23:25:19 | Stuchlajs | xdddddddddddddddddddddd |
| 10. 06. 2026 | 23:25:12 | UltraToxicCZ | Ale jsou narvaný většinou |
| 10. 06. 2026 | 23:25:08 | Th3oMan1aK | Jak se jmenuje ta slečna, co jezdí noční bolt a bývá tady v chatu? Tak si zavolej ne? Neříkej, že se nedomluvíte LUL |
| 10. 06. 2026 | 23:25:02 | MedojedovaPanda | V tomhle dešti ? Hah to budete na svatbě oba s angínou LOL |
| 10. 06. 2026 | 23:24:58 | UltraToxicCZ | Bus |
| 10. 06. 2026 | 23:24:54 | fikusak123 | jel jsem dvakrát boltem a dvakrát jsem měl pocit že umřu xdd |
| 10. 06. 2026 | 23:24:54 | Vekslak_ | Akcelerace |
| 10. 06. 2026 | 23:24:54 | KiWi79 | ty jsou myslím i zadarmo co jsem zaznamenala na stories čt24 a seznamu |
| 10. 06. 2026 | 23:24:53 | UltraToxicCZ | Svoz od nádraží |
| 10. 06. 2026 | 23:24:41 | Blooment_pig | zkusil bych... Nevím treba... dobrý den |
| 10. 06. 2026 | 23:24:37 | Klyeo_1 | TRUST |
| 10. 06. 2026 | 23:24:36 | GrumpySmurf_cz | zkus taky dobry den xD |
| 10. 06. 2026 | 23:24:34 | Klyeo_1 | DO TŘEŤICE VŠE DOBRÉ !!! |
| 10. 06. 2026 | 23:24:28 | KiWi79 | zkuste se podívat zda vám nejede bus k tomu |
| 10. 06. 2026 | 23:24:27 | revolas | a ty gumáky máte xDDD |
| 10. 06. 2026 | 23:24:26 | UltraToxicCZ | Taxíky jezdí skoro sem |
| 10. 06. 2026 | 23:24:25 | jainks25 | hodinu |
| 10. 06. 2026 | 23:24:22 | jeenda26 | hodinu pěšky :D :D gg kotník |
| 10. 06. 2026 | 23:24:19 | jainks25 | hodiny pěšky ? gg |
| 10. 06. 2026 | 23:24:14 | B1ffw3g | @harlyxx Kdyby byli v prdeli rybníky, nebyli by ryby frfr |
| 10. 06. 2026 | 23:23:56 | KiWi79 | Sadge |
| 10. 06. 2026 | 23:23:52 | McCitronlp | @TenhleAstor kyselyAhoj <3 |
| 10. 06. 2026 | 23:23:47 | petkoocze | Sadding |
| 10. 06. 2026 | 23:23:29 | Klyeo_1 | @TenhleAstor Ahoj |
| 10. 06. 2026 | 23:23:24 | petkoocze | XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD |
| 10. 06. 2026 | 23:23:23 | harlyxx | @bibinka30 nepokládej si tu otázku co by, kdyby 🤷, mohlo by i tak být cokoliv a vůbec ne tak naopak, jak si říkáš |
| 10. 06. 2026 | 23:23:21 | TenhleAstor | @Klyeo_1 @MedojedovaPanda @McCitronlp Ahoooj dnddHi dnddLaska peepoHey peepoLove |
| 10. 06. 2026 | 23:23:16 | B1ffw3g | @Horki Ahoj slečno, mám navazující otázku na nabírání lidí? Je pro tebe plusové, jestli ten člověk má třeba linkedin? |
| 10. 06. 2026 | 23:23:09 | petkoocze | SCHIZO |
| 10. 06. 2026 | 23:23:06 | petkoocze | KATEŘINO |
| 10. 06. 2026 | 23:23:05 | petkoocze | NEŘÍKEJ TO SLOVO |
| 10. 06. 2026 | 23:23:01 | McCitronlp | Jinak dávám na svůj pocit často |
| 10. 06. 2026 | 23:23:01 | petkoocze | Wokege |
| 10. 06. 2026 | 23:22:59 | Klyeo_1 | Ale všude kromě Ostravy a nedělám si srandu ani ten déšť tam nechce |
| 10. 06. 2026 | 23:22:51 | McCitronlp | Tak super, moc děkuji. Když si nejsem jistý, tak se zeptám někoho, komu věřím a upřímně mi poradí <3 |
| 10. 06. 2026 | 23:22:49 | bibinka30 | Jo 14 dní zpět se vrátila z Egypta a že prostě dostala trombózu a na následky toho slinivka selhala ale ona už od začátku měla problém s tím že Ty orgány se nechtěly uchytit No nejhorší na tom je to že má desetiletou dceru Tak hlavně pro tu malou to musí být strašný |
| 10. 06. 2026 | 23:22:48 | Th3oMan1aK | No, naposledy se mě na podobné svatbě nějakej týpek ptal, co říkám na víno a že je to [teď vyjmenoval původ a stáří a celej rodokmen toho vína]. Po mé větě, že já preferuju božkov vodku, se vzdálil. Ale bylo mu asi 60, takže to byl win pro mě |
| 10. 06. 2026 | 23:22:24 | petkoocze | myslel si že je to známka punku..... |
| 10. 06. 2026 | 23:22:12 | MedojedovaPanda | Punk je mrtvej už dlouho |
| 10. 06. 2026 | 23:22:06 | Klyeo_1 | hi |
| 10. 06. 2026 | 23:22:05 | jainks25 | vy volové xdd |
| 10. 06. 2026 | 23:22:05 | petkoocze | Pepege |
| 10. 06. 2026 | 23:22:03 | Klyeo_1 | Podle počasí bude pršet dalších cca 4 hodin cca |
| 10. 06. 2026 | 23:22:02 | McCitronlp | Kolem Hradce se dobře dělají kolečka, je tam okruh LUL A děkuji za odpověď na Insta |
| 10. 06. 2026 | 23:21:51 | KiWi79 | Matt Heafy to tam musí teď rozjíždět |
| 10. 06. 2026 | 23:21:50 | pecino89 | @bibinka30 dnddHug |