Prohledávejte historii Twitch chatu

Kick Kick
Kanál dino_dodo_
1 den 7 dní 30 dní Statistiky
Datum Čas Uživatel Zpráva
10. 06. 2026 23:35:49 jdwegas
Mas to na hulvata pichnout primo pred podium :D
10. 06. 2026 23:35:47 KiWi79
určitě pustí
10. 06. 2026 23:35:42 KiWi79
a jsem hlava děravá, máte nějak pořešený spaní?
10. 06. 2026 23:35:38 Darkonis83cz
aby to nebylo vykókni jestli je to ok a Ajdam vystoupí a půjde vedle svého jedoucího auta KEKW
10. 06. 2026 23:35:10 MikkaVerebely
@dino_dodo_ A pustí vás ta ještě vůbec? :D
10. 06. 2026 23:34:58 StreamElements
Sraz se uskuteční dne 11. 7. 2026 ve Fortu XX (Fort XX, 783 36 Křelov-Břuchotín).
10. 06. 2026 23:34:58 KiWi79
!sraz
10. 06. 2026 23:34:54 revolas
na ty 2h co tam budete stát je to asi jedno v tom dešti to kontrolovat nebudou KEKW
10. 06. 2026 23:34:42 KiWi79
pajik_002, Ještě by tam měli být zítra, tak třeba se spawneš na Fortu. hehe
10. 06. 2026 23:34:35 ELGreco6
koukáte jak důchodci co hledaj volný místo před kauflandem neheh :D :D
10. 06. 2026 23:34:31 Th3oMan1aK
"Pošli to klidně na žlutou" - Karel Janeček, 2024 Kappa
10. 06. 2026 23:34:25 matlyk03
@MikkaVerebely dnddHi dnddRexAhoj
10. 06. 2026 23:34:12 pajik_002
@kiwi79 musíme si udělat svůj sraz pajikOh ahaaaa tam budou jen dneska?
10. 06. 2026 23:34:04 Klyeo_1
Já si pamatuju když vyšla God of War 2 a já v 9-10 jsem tam tam strávil celý nákup a chtěl jsem si ji zahrát protože v 5 my teta koupila gow 1 KEKW nevím jestli my koupila 18+ v 5 protože mě neměla ráda nebo mě chtěla dát na PEAK rychle xD
10. 06. 2026 23:34:00 petkoocze
já tě vrznu Adame klidně mazlflirt
10. 06. 2026 23:33:50 MikkaVerebely
@matlyk03 aknAhoj aknAhoj
10. 06. 2026 23:33:49 KiWi79
pajik_002, Měli ještě vyřizování a Adam byl ještě s jeho kamarády venku.
10. 06. 2026 23:33:29 KiWi79
pajik_002, Chyběla jis na sraze Sadding
10. 06. 2026 23:33:28 pajik_002
@kiwi79 proč tam jedou takto večer? pajikOh
10. 06. 2026 23:33:14 pajik_002
@kiwi79 ahoj 2020Glitchy kiwiii
10. 06. 2026 23:33:10 matlyk03
Ahojky cestovatelé, přeju šťastnou cestu a hlavně BACHA, ať zase neskončíte v Mostaru. Slyšeli jste už, že tam mají hezký most?😁 (jo, já vím, že už je to trapný joke, ale mě prostě pořád bavím, omlouvám se 😄) dnddLaska
10. 06. 2026 23:33:10 izgrdwa
já jsem miloval když máma domů donesla z trafiky hru od špidla, ta hra stála třeba 50 korun a to mi vždy udělalo mega radost
10. 06. 2026 23:33:08 petkoocze
kdo jinej Adame.. KDO JINEJ
10. 06. 2026 23:33:07 Vekslak_
lepší kecat s taxikárom jak trápne ticho
10. 06. 2026 23:33:04 petkoocze
XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
10. 06. 2026 23:32:53 KiWi79
pajik_002, papaaaaa a dobrou nockuuu! peepoLove ppKiss
10. 06. 2026 23:32:40 jainks25
@dejvday3012 sex mazl
10. 06. 2026 23:32:21 MikkaVerebely
Půl hodina by vám fakt nestačila :D
10. 06. 2026 23:32:16 KiWi79
koukám že poslední bus na letiště jelo v 23:15 gg
10. 06. 2026 23:32:12 pajik_002
pajikPoker pajikPoker pajikHaha dobroooou LUL
10. 06. 2026 23:32:08 dejvday3012
@jainks25 BarbarSex
10. 06. 2026 23:32:00 UltraToxicCZ
Funny Story
10. 06. 2026 23:31:56 petkoocze
BUD NA HRY! NEBO KDYŽ TU BYL INTERŠPÁR TAK JSEM BĚŽEL NA AKVÁRKO KDE PLAVALI. KAP... já to nebudu dopisovat... pak ještě na lego.. no to už vás nezajímá já vím... Sadding
10. 06. 2026 23:31:54 UltraToxicCZ
Já se s taxikářem bavím pokaždé xD je s nima funny
10. 06. 2026 23:31:52 Kupra_
Alarm Fur Cobra 11
10. 06. 2026 23:31:51 MikkaVerebely
@pajik_002 Se máš :D
10. 06. 2026 23:31:51 jainks25
@dejvday3012 lets go AAAA
10. 06. 2026 23:31:51 Klyeo_1
OMG SAME KOBRA 11
10. 06. 2026 23:31:43 dejvday3012
hehe
10. 06. 2026 23:31:37 dejvday3012
\ invite @jainks25 to "bed"
10. 06. 2026 23:31:36 MikkaVerebely
@pajik_002 @ELGreco6 aknAhoj aknAhoj
10. 06. 2026 23:31:33 Th3oMan1aK
@izgrdwa To mi připomíná kamaráda, kterej jezdil tágo. Když mu někdo řekl, že si nechce povídat, tak jeho oblíbená odpověď byla "To je v pohodě, já mám schýzu, budu si povídat sám se sebou". Netřeba dodávat, že to bylo v době, kdy se ještě taxikáři nehodnotili. LUL
10. 06. 2026 23:31:31 Svaty_Delan
Jsem doma, tak taky udělám rutinu a půjdu spát, musím vstávat. Papa a mějte se hezky.
10. 06. 2026 23:31:25 Klyeo_1
JÁ TO MĚL SAME ALE S PS2
10. 06. 2026 23:31:24 Vekslak_
ja z tých papierových obalov dostal k Vianocom Long Haul 18 wheel OF america a vôbec ma to nebavilo. Pak som zistil že to boli vývojári eurotruck. Malo to epicky soundtrack. To bolo asi tak že 90% budgetu ten jeden song a 10% hra.
10. 06. 2026 23:31:23 dejvday3012
invite @jainks25 to "bed"
10. 06. 2026 23:31:20 Klyeo_1
OMG YES
10. 06. 2026 23:31:20 pajik_002
ted jsme dojeli domů LUL
10. 06. 2026 23:31:19 ELGreco6
u nás to měli v albertu a měl jsem odtama emergenci 4 s cz dabingem flatOut 1,2 kobra 11 s cz dabingem
10. 06. 2026 23:31:16 petkoocze
MEGA!!!!
10. 06. 2026 23:31:02 Klyeo_1
Mě ten EMERGENCY 4 připomíná command and conqure hrozně graficky
10. 06. 2026 23:30:53 dejvday3012
@jainks25 peepoSleep
10. 06. 2026 23:30:47 mamhojakowhale
wtf on se někdo baví s taxikářem ?
10. 06. 2026 23:30:29 izgrdwa
hele už demo car mechanicu je propracovanější, aspoň teda nějaký ty detaily v tom jsou dost fajn, tak uvidíme co udělají do plné verze
10. 06. 2026 23:30:25 Chuunibyou_Maty
ve 26 máš více méně open world @dino_dodo_
10. 06. 2026 23:30:23 pecino89
dinouši i chat jdu spat dobrou noc užijte si zabavu dnddSleepy
10. 06. 2026 23:30:18 UltraToxicCZ
@jainks25 čus ne 🥹
10. 06. 2026 23:30:18 TheHooperWC
čaukyy kampak se jede
10. 06. 2026 23:30:17 MikkaVerebely
Car Mechanic je výuková hra pro Adama LULK
10. 06. 2026 23:30:15 jainks25
@dejvday3012 papa
10. 06. 2026 23:30:09 petkoocze
Kámo vždycky jsme dělali speedrun do tesca dozádu.. kde bylo dodělění toho elektra Cinema to už tam dávno není Sadding případně trafiku raid na tyto hry WW
10. 06. 2026 23:30:07 jainks25
@UltraToxicCZ cau ne
10. 06. 2026 23:29:59 UltraToxicCZ
Xddd aha třeba hodinu naproti? xD jasný dojedem naproti taxíkem? xD
10. 06. 2026 23:29:51 MikkaVerebely
@harius_wot aknAhoj aknAhoj
10. 06. 2026 23:29:47 revolas
jojo jak hry tak filmy
10. 06. 2026 23:29:44 dejvday3012
Ježiš, koňata, já si jdu hajínout. Ráno si opět přivstanu, abych si zahrál, když ještě nejsem unavenej z práce LO papa
10. 06. 2026 23:29:41 Klyeo_1
A PS 2 HRY TAM MĚLY V TĚCH MEGA PRUHLEDNÝCH OBALECH !!!
10. 06. 2026 23:29:37 MedojedovaPanda
Naprosto ikonicky hasiči
10. 06. 2026 23:29:35 izgrdwa
Áďo kačka tě před taxikářem ochrání neboj, jen pozdravíš a pak se rozloučíš, není to nic šílenýho neboj, kdyžtak řekneš že si nechceš povídat a budeš v pohodě
10. 06. 2026 23:29:35 Vekslak_
Síce to boli shitty hry ale top top
10. 06. 2026 23:29:31 MedojedovaPanda
Jaderná elektrárna
10. 06. 2026 23:29:30 Klyeo_1
OMG JÁ MÁM AMNESII DARK DESENT Z TAMA
10. 06. 2026 23:29:29 klaujiiss
jeee kačí ladíme teď k sobě :3
10. 06. 2026 23:29:26 MedojedovaPanda
Vlak plný jedů
10. 06. 2026 23:29:22 MedojedovaPanda
Banka
10. 06. 2026 23:29:22 Vekslak_
jj
10. 06. 2026 23:29:19 Klyeo_1
NA PS 2 HRY
10. 06. 2026 23:29:19 MedojedovaPanda
KÁMO
10. 06. 2026 23:29:16 Klyeo_1
OMG YES
10. 06. 2026 23:29:15 slawe02
A slyšel jsi sirény Belgických sanitek? To je zvuk jak ze Scoobyho
10. 06. 2026 23:29:12 harius_wot
dino_dodo_ Adame, letos vyjde Car mechanic simulator 2026, zatím se neví přesné datum, ale letos by to mělo být ! LUL
10. 06. 2026 23:29:09 revolas
jojo hodinová procházka v dešti
10. 06. 2026 23:29:06 Klyeo_1
Já jsem se třeba dozvěděl když jsme u té Francie že francie nemá SWAT ale GIGN Hmm
10. 06. 2026 23:28:54 GrumpySmurf_cz
koknik
10. 06. 2026 23:28:52 UltraToxicCZ
Ve stanu a čekám na vás xD
10. 06. 2026 23:28:51 dejvday3012
koknik
10. 06. 2026 23:28:43 UltraToxicCZ
Už jsem na powerbance
10. 06. 2026 23:28:35 petkoocze
teda možná kecám.. nevím kterej to je díl.. ale jak jsem to vygooglil tak jste mi odemkli vzpomínku a vím, že to tu máme v origu. Ale koukám že ty díly vizuálně vypadaj podobně.. netuším kterej. .ALE NĚJAKEJ MÁM!
10. 06. 2026 23:28:30 slawe02
Já hraju nějakou novou Emergency, je to i multiplayer
10. 06. 2026 23:28:30 UltraToxicCZ
Musite taxíka asi
10. 06. 2026 23:28:30 revolas
gg
10. 06. 2026 23:28:26 revolas
@UltraToxicCZ gg§
10. 06. 2026 23:28:16 KiWi79
UltraToxicCZ, gg
10. 06. 2026 23:28:12 UltraToxicCZ
Takže smůla
10. 06. 2026 23:28:07 UltraToxicCZ
Dobrý MHD sem poslední jede v 19:30 xD
10. 06. 2026 23:28:01 Th3oMan1aK
Když už jsi zmínil Francii, víš, že švestky v Paříži mají dvě hlasitosti sirén? Prostě začnou potichu a když se nehneš, tak zvýší hlasitost. LUL
10. 06. 2026 23:28:00 dejvday3012
aware
10. 06. 2026 23:27:53 sampionek1
proč jedete do Hradce? Ted jsem přišel, tak jsem trosku mimo 😁
10. 06. 2026 23:27:53 Klyeo_1
Meta critik tomu dal 71/100 shame
10. 06. 2026 23:27:46 dejvday3012
@Emsikof om
10. 06. 2026 23:27:42 petkoocze
KÁMO JÁ MÁM EMERGENCY 4 JEŠTĚ V ORIGINÁLNÍM!!!!
10. 06. 2026 23:27:36 ELGreco6
ano taky hral 4 s CZ dabingem
10. 06. 2026 23:27:33 Emsikof
emsiHeej
10. 06. 2026 23:27:27 KeodaCZ
@Th3oMan1aK To není dlouho. Říkala mi to na riegráčích že ji měnili podmínky tak ji dali možnost skončit na dohodu
10. 06. 2026 23:27:23 revolas
@KiWi79 to ano ale takhle pozdě to je pravděpodobnější že pojede z rfp
10. 06. 2026 23:27:16 Emsikof
@jainks25 emsiPapa
10. 06. 2026 23:27:12 Emsikof
Řekl bych, že nejvíc jsem hrál Emergency 2, ale zase byste se mi smáli, že jsem starej.
10. 06. 2026 23:27:10 MikkaVerebely
Nezdy se vráila k dodávce?
10. 06. 2026 23:27:10 Klyeo_1
EMERGENCY 4 Deluxe je na steamu za 15 euro cca 390 kč
10. 06. 2026 23:27:09 slawe02
ja to hraju na telefonu
10. 06. 2026 23:27:02 Vekslak_
Jj to bolo i na superhrach nejaké demo dnddAdoBojovnik
10. 06. 2026 23:27:01 jainks25
@Emsikof cau kofe
10. 06. 2026 23:26:55 KiWi79
UltraToxicCZ, Díky Toxiku
10. 06. 2026 23:26:54 jeenda26
nebylo ve 4 i technické služby? :D
10. 06. 2026 23:26:50 B1ffw3g
mhm
10. 06. 2026 23:26:48 Klyeo_1
TO JE NASTEAMU
10. 06. 2026 23:26:47 Th3oMan1aK
@KeodaCZ Aha, to jsem nevěděl. Já už jsem asi půl roku nekoukal na její stream
10. 06. 2026 23:26:44 hlasy_v_hlave
:D
10. 06. 2026 23:26:44 slawe02
soukroma sanitka
10. 06. 2026 23:26:41 hlasy_v_hlave
To sem hrál taky
10. 06. 2026 23:26:39 B1ffw3g
ALERT
10. 06. 2026 23:26:36 UltraToxicCZ
Kouknu
10. 06. 2026 23:26:35 Adamator_Cz
jj nezdy už neježdí
10. 06. 2026 23:26:35 Emsikof
Dojeli jste do Francie.
10. 06. 2026 23:26:34 petkoocze
TYYYDUUU
10. 06. 2026 23:26:34 Vekslak_
horí horí
10. 06. 2026 23:26:33 GrumpySmurf_cz
uz po vas dou!
10. 06. 2026 23:26:33 petkoocze
TYYYDUUUUU
10. 06. 2026 23:26:33 UltraToxicCZ
Nevím ani jestli jede v tuhle dobu xD
10. 06. 2026 23:26:32 dejvday3012
ALERT
10. 06. 2026 23:26:27 KeodaCZ
Nezdy už ale skončila
10. 06. 2026 23:26:26 MikkaVerebely
@dino_dodo_ Mám nejasný pocit, že tam dorazíte až zítra LUL
10. 06. 2026 23:26:25 Misacekcz
Nezdy už nejezdí vůbec
10. 06. 2026 23:26:16 KiWi79
revolas, jsou myslím posílené kvůli RfP
10. 06. 2026 23:26:06 petkoocze
jojo vyhledám ti to jojo
10. 06. 2026 23:26:05 MedojedovaPanda
Nn
10. 06. 2026 23:26:03 Klyeo_1
Aďo já kafe nesnáším taky kromě toho ice cofee z kartonu
10. 06. 2026 23:25:49 MedojedovaPanda
Pojeb se adame LOL
10. 06. 2026 23:25:46 dejvday3012
oh
10. 06. 2026 23:25:45 MedojedovaPanda
Xdddddd
10. 06. 2026 23:25:43 revolas
že by ještě v tuhle hodinu jel bus Hmm
10. 06. 2026 23:25:40 dejvday3012
Tasty
10. 06. 2026 23:25:39 Stuchlajs
PogTasty
10. 06. 2026 23:25:38 Klyeo_1
Dal bych ti cukr do vody
10. 06. 2026 23:25:36 GrumpySmurf_cz
v kavarne XDDDDDD
10. 06. 2026 23:25:35 B1ffw3g
přes držku
10. 06. 2026 23:25:34 petkoocze
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
10. 06. 2026 23:25:25 jainks25
om
10. 06. 2026 23:25:24 KiWi79
LO
10. 06. 2026 23:25:24 GrumpySmurf_cz
nene xDDDD
10. 06. 2026 23:25:23 dejvday3012
OL
10. 06. 2026 23:25:20 Vekslak_
om
10. 06. 2026 23:25:20 petkoocze
xddddddddddddddddddddddddd
10. 06. 2026 23:25:19 Klyeo_1
no jako....
10. 06. 2026 23:25:19 Stuchlajs
xdddddddddddddddddddddd
10. 06. 2026 23:25:12 UltraToxicCZ
Ale jsou narvaný většinou
10. 06. 2026 23:25:08 Th3oMan1aK
Jak se jmenuje ta slečna, co jezdí noční bolt a bývá tady v chatu? Tak si zavolej ne? Neříkej, že se nedomluvíte LUL
10. 06. 2026 23:25:02 MedojedovaPanda
V tomhle dešti ? Hah to budete na svatbě oba s angínou LOL
10. 06. 2026 23:24:58 UltraToxicCZ
Bus
10. 06. 2026 23:24:54 fikusak123
jel jsem dvakrát boltem a dvakrát jsem měl pocit že umřu xdd
10. 06. 2026 23:24:54 Vekslak_
Akcelerace
10. 06. 2026 23:24:54 KiWi79
ty jsou myslím i zadarmo co jsem zaznamenala na stories čt24 a seznamu
10. 06. 2026 23:24:53 UltraToxicCZ
Svoz od nádraží
10. 06. 2026 23:24:41 Blooment_pig
zkusil bych... Nevím treba... dobrý den
10. 06. 2026 23:24:37 Klyeo_1
TRUST
10. 06. 2026 23:24:36 GrumpySmurf_cz
zkus taky dobry den xD
10. 06. 2026 23:24:34 Klyeo_1
DO TŘEŤICE VŠE DOBRÉ !!!
10. 06. 2026 23:24:28 KiWi79
zkuste se podívat zda vám nejede bus k tomu
10. 06. 2026 23:24:27 revolas
a ty gumáky máte xDDD
10. 06. 2026 23:24:26 UltraToxicCZ
Taxíky jezdí skoro sem
10. 06. 2026 23:24:25 jainks25
hodinu
10. 06. 2026 23:24:22 jeenda26
hodinu pěšky :D :D gg kotník
10. 06. 2026 23:24:19 jainks25
hodiny pěšky ? gg
10. 06. 2026 23:24:14 B1ffw3g
@harlyxx Kdyby byli v prdeli rybníky, nebyli by ryby frfr
10. 06. 2026 23:23:56 KiWi79
Sadge
10. 06. 2026 23:23:52 McCitronlp
@TenhleAstor kyselyAhoj <3
10. 06. 2026 23:23:47 petkoocze
Sadding
10. 06. 2026 23:23:29 Klyeo_1
@TenhleAstor Ahoj
10. 06. 2026 23:23:24 petkoocze
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
10. 06. 2026 23:23:23 harlyxx
@bibinka30 nepokládej si tu otázku co by, kdyby 🤷, mohlo by i tak být cokoliv a vůbec ne tak naopak, jak si říkáš
10. 06. 2026 23:23:21 TenhleAstor
@Klyeo_1 @MedojedovaPanda @McCitronlp Ahoooj dnddHi dnddLaska peepoHey peepoLove
10. 06. 2026 23:23:16 B1ffw3g
@Horki Ahoj slečno, mám navazující otázku na nabírání lidí? Je pro tebe plusové, jestli ten člověk má třeba linkedin?
10. 06. 2026 23:23:09 petkoocze
SCHIZO
10. 06. 2026 23:23:06 petkoocze
KATEŘINO
10. 06. 2026 23:23:05 petkoocze
NEŘÍKEJ TO SLOVO
10. 06. 2026 23:23:01 McCitronlp
Jinak dávám na svůj pocit často
10. 06. 2026 23:23:01 petkoocze
Wokege
10. 06. 2026 23:22:59 Klyeo_1
Ale všude kromě Ostravy a nedělám si srandu ani ten déšť tam nechce
10. 06. 2026 23:22:51 McCitronlp
Tak super, moc děkuji. Když si nejsem jistý, tak se zeptám někoho, komu věřím a upřímně mi poradí <3
10. 06. 2026 23:22:49 bibinka30
Jo 14 dní zpět se vrátila z Egypta a že prostě dostala trombózu a na následky toho slinivka selhala ale ona už od začátku měla problém s tím že Ty orgány se nechtěly uchytit No nejhorší na tom je to že má desetiletou dceru Tak hlavně pro tu malou to musí být strašný
10. 06. 2026 23:22:48 Th3oMan1aK
No, naposledy se mě na podobné svatbě nějakej týpek ptal, co říkám na víno a že je to [teď vyjmenoval původ a stáří a celej rodokmen toho vína]. Po mé větě, že já preferuju božkov vodku, se vzdálil. Ale bylo mu asi 60, takže to byl win pro mě
10. 06. 2026 23:22:24 petkoocze
myslel si že je to známka punku.....
10. 06. 2026 23:22:12 MedojedovaPanda
Punk je mrtvej už dlouho
10. 06. 2026 23:22:06 Klyeo_1
hi
10. 06. 2026 23:22:05 jainks25
vy volové xdd
10. 06. 2026 23:22:05 petkoocze
Pepege
10. 06. 2026 23:22:03 Klyeo_1
Podle počasí bude pršet dalších cca 4 hodin cca
10. 06. 2026 23:22:02 McCitronlp
Kolem Hradce se dobře dělají kolečka, je tam okruh LUL A děkuji za odpověď na Insta
10. 06. 2026 23:21:51 KiWi79
Matt Heafy to tam musí teď rozjíždět
10. 06. 2026 23:21:50 pecino89
@bibinka30 dnddHug
⚠️
Zobrazeno maximálně 100000 řádků
Pro nalezení více zpráv použij vyhledávání podle uživatele nebo klíčového slova