Prohledávejte historii Twitch chatu

Kick Kick
Kanál dino_dodo_
1 den 7 dní 30 dní Statistiky
Datum Čas Uživatel Zpráva
17. 06. 2026 17:24:38 UltraToxicCZ
knížepááán
17. 06. 2026 17:24:34 TerkaKodulka
pestaurace je absolutně skvělý slovo
17. 06. 2026 17:23:48 Translokator
praocet mhm
17. 06. 2026 17:23:45 barb8
adam ma i posilku ve fit min ceně
17. 06. 2026 17:23:36 DinnoTheSaurus
Praotech je něco jako praotec, ale z budoucnosti frfr
17. 06. 2026 17:23:22 DinnoTheSaurus
praotec…
17. 06. 2026 17:23:18 DinnoTheSaurus
Kdo neskáče není čech… borec je očividně praotech čech
17. 06. 2026 17:22:53 TerkaKodulka
jak to jumpoval
17. 06. 2026 17:22:51 Translokator
jump everybody
17. 06. 2026 17:22:49 Truetuter
LUL LUL LUL LUL
17. 06. 2026 17:22:40 TerkaKodulka
om
17. 06. 2026 17:21:55 Translokator
jestli budete dělat terapii hromadným mazlením s kočkama a psama, dojedu
17. 06. 2026 17:21:54 UltraToxicCZ
Adam získává zkušenosti LOL
17. 06. 2026 17:21:53 DinnoTheSaurus
A už nosí Pavlik plínky?
17. 06. 2026 17:21:37 Rampa83
muj ten Fitmin nestíhá žrát
17. 06. 2026 17:21:21 AndyisQueen
psí sraz beru
17. 06. 2026 17:21:19 DinnoTheSaurus
My máme jen 3 psy frfr
17. 06. 2026 17:21:12 matlyk03
Psí sraz
17. 06. 2026 17:21:08 Dubbi5
zase booba zaber kačko
17. 06. 2026 17:20:00 slawe02
tvl jedu do Zábřehu! LUL
17. 06. 2026 17:19:59 Translokator
já taky asi náhodou pojedu kolem, dejte mi dvě hoďky
17. 06. 2026 17:19:54 Truetuter
fluffczLol fluffczLol fluffczLol fluffczLol fluffczLol fluffczLol
17. 06. 2026 17:19:52 Lamazak
Jaka Farm a
17. 06. 2026 17:19:47 Translokator
borec si přišel pro jídlo regulerně :D
17. 06. 2026 17:19:47 DinnoTheSaurus
Tak to jedu do Zábřeha taky, chci free jídlo
17. 06. 2026 17:19:42 Dubbi5
@Constantin_Costelo mostar
17. 06. 2026 17:19:42 HeutenCZ
Je smutny ze jidla pro mazlicky jsou slozenim casto kvalitnejsi nez jidla pro lidi
17. 06. 2026 17:19:38 syky01
@TerkaKodulka to až po s3xu
17. 06. 2026 17:19:35 matlyk03
Ať si to namočí doma do tatarky LUL
17. 06. 2026 17:19:33 Constantin_Costelo
@dino_dodo_ neni možný, další roadtrit. super, kam se jede?
17. 06. 2026 17:19:24 Dubbi5
streamsnipe sa vypláca
17. 06. 2026 17:19:18 MedvediKnihovnaArchiv
no nevyblili to tak to snad bude nějak aspoň poživatelný jojo
17. 06. 2026 17:18:53 B1ffw3g
je to dobrý jojo
17. 06. 2026 17:18:52 TerkaKodulka
a neblili
17. 06. 2026 17:18:49 TerkaKodulka
fakt to chutnali
17. 06. 2026 17:18:37 matlyk03
BOOBA LUL
17. 06. 2026 17:18:32 DinnoTheSaurus
Podle pupíčku to je brácha Adama!
17. 06. 2026 17:18:23 feelsgodmichal
Kam že jede s tim fitminem? Do Lanškrouna?
17. 06. 2026 17:18:22 Dubbi5
BOOBA záber
17. 06. 2026 17:18:21 syky01
detailní záběr na prsa?
17. 06. 2026 17:18:16 Translokator
zas se mi chce lyžovat
17. 06. 2026 17:18:11 Mr_HME
a nejen granulky, doplní jim to třeba i ovocem, hráškem atd akitac2Paw dnddLaska
17. 06. 2026 17:17:58 TerkaKodulka
to je váš brácha?
17. 06. 2026 17:17:55 StreamElements
Streamy jsou momentálně každý den kromě pondělí a začíná se kolem 20. hodiny. Konec 1-2 hodina ranní.
17. 06. 2026 17:17:51 Chuunibyou_Maty
jojo cesta kolem
17. 06. 2026 17:17:45 slawe02
Sniper!
17. 06. 2026 17:17:44 ashinnaa
Pog
17. 06. 2026 17:17:44 Translokator
člověk
17. 06. 2026 17:17:38 B1ffw3g
monkaS
17. 06. 2026 17:17:35 Martin75_
Pog
17. 06. 2026 17:17:25 TerkaKodulka
to určitě jo, ale pejsci mají radost Plead
17. 06. 2026 17:16:38 Dedwert
a to jedete do Mostaru tou dodavkou nebo kam to všechno dáte? KEKW ͏
17. 06. 2026 17:16:28 TerkaKodulka
jako dávat pejskům ochutnávat granulky, to je práce snů jakoby
17. 06. 2026 17:16:20 slawe02
A bude na Fortu?
17. 06. 2026 17:15:46 petanos
kam se hrabou pringles nebo bohemia chips, když můžeš mít snacky od fitmninu
17. 06. 2026 17:15:30 Translokator
na gramáž to beztak bude levnější než chipsy :D
17. 06. 2026 17:15:28 jirka_cz91
KEKW
17. 06. 2026 17:15:25 B1ffw3g
Kdy si Fitmin otevře restauraci? LO
17. 06. 2026 17:15:10 TerkaKodulka
takže to berete vše, protože to spráskáte u televize gg
17. 06. 2026 17:15:08 princhaosu
fuuuj
17. 06. 2026 17:14:58 TerkaKodulka
no já se poseru
17. 06. 2026 17:14:55 B1ffw3g
om ͏
17. 06. 2026 17:14:55 StreamElements
Připojte se k nám na Discord: http://dinododo.cz/discord
17. 06. 2026 17:14:51 ashinnaa
om
17. 06. 2026 17:14:48 MedvediKnihovnaArchiv
adam je tedy oficiálně jedno takové zvířátko LUL
17. 06. 2026 17:14:46 Lamazak
BrokeBack
17. 06. 2026 17:14:44 Truetuter
Proč to nechutná Adam sám? SMH
17. 06. 2026 17:14:38 TerkaKodulka
om
17. 06. 2026 17:14:37 jirka_cz91
HYPERS HYPERS HYPERS HYPERS jirkac1HYPEB jirkac1HYPE jirkac1HYPEB
17. 06. 2026 17:14:35 Chuunibyou_Maty
OL
17. 06. 2026 17:14:33 Dubbi5
@barb8 aj ja sa hlásim, haf
17. 06. 2026 17:14:28 syky01
Adam první
17. 06. 2026 17:14:14 barb8
muzu jet s vama na pozici psa?
17. 06. 2026 17:14:13 Dedwert
a to jedete do Mostaru tou dodavkou nebo kam to všechno dáte? KEKW
17. 06. 2026 17:14:12 TerkaKodulka
obojetné
17. 06. 2026 17:14:02 Dubbi5
Hafo
17. 06. 2026 17:14:00 StreamElements
Moje holka 👧 je nějaká divná 🙄 Má na sobě obojek ⛓ ️ a chodí po čtyrech 🐕 a ukazuje ass 🍑 💦 já slintám jak pes 🐶 Hafo Hafo chci ji mít nahoře bez 😈 🔞 baby 🍼 ty seš Hafo baby chci tě Hafo 😩 baby ty seš Hafo 🐶 baby tak pojď na to 😏 🔥 POGGIES
17. 06. 2026 17:14:00 Freenzyy
!hafo
17. 06. 2026 17:13:59 Dubbi5
myslíme na to isté mhm
17. 06. 2026 17:13:58 Martin75_
Hafo
17. 06. 2026 17:13:53 DinnoTheSaurus
!hafo
17. 06. 2026 17:13:52 Dubbi5
!hafo
17. 06. 2026 17:13:52 StreamElements
Moje holka 👧 je nějaká divná 🙄 Má na sobě obojek ⛓ ️ a chodí po čtyrech 🐕 a ukazuje ass 🍑 💦 já slintám jak pes 🐶 Hafo Hafo chci ji mít nahoře bez 😈 🔞 baby 🍼 ty seš Hafo baby chci tě Hafo 😩 baby ty seš Hafo 🐶 baby tak pojď na to 😏 🔥 POGGIES
17. 06. 2026 17:13:51 Translokator
!hafo
17. 06. 2026 17:13:50 TerkaKodulka
Hafo
17. 06. 2026 17:13:42 Translokator
to bude jíst Ajdam až bude krize
17. 06. 2026 17:13:12 TerkaKodulka
ano
17. 06. 2026 17:13:07 B1ffw3g
om
17. 06. 2026 17:12:24 TerkaKodulka
naše mimi milujou chicken & fish od Fitmin
17. 06. 2026 17:11:59 TerkaKodulka
epický!
17. 06. 2026 17:11:57 Dubbi5
a kod sourozenci neni ?
17. 06. 2026 17:11:48 B1ffw3g
To je zvíře, ten kluk LO
17. 06. 2026 17:11:26 TerkaKodulka
aha! vy máte i spolupráci s fitmin! extrémek
17. 06. 2026 17:11:09 UltraToxicCZ
a mazání taky používáme
17. 06. 2026 17:11:08 matlyk03
Takže až si Kaček zase zvrtne kotník, dostane psí obinadlo LUL
17. 06. 2026 17:11:04 DinnoTheSaurus
Protože jim to zařizuje někdo jiný Kapp
17. 06. 2026 17:10:58 StreamElements
🐾Víte, že naše zvířectvo krmíme dobrotami z Fitmin. Právě u nich do 25.5. probíhá velká BLACK FRIDAY akce: až -20% slevy na produkty! Tak pokud bys potřeboval doplnit nějaké zásoby, budeme rádi, když to uděláš přes náš link: https://www.fitmin.cz/?utm_source=dinododo&utm_medium=influencer&utm_campaign=fitmin_blackfriday_2026&utm_content=post
17. 06. 2026 17:10:58 B1ffw3g
!fitmin WW
17. 06. 2026 17:10:56 UltraToxicCZ
btw ty gely na blinkání a podobně pro glety máte? XD
17. 06. 2026 17:10:50 barb8
ony budou jak na all inclusive wellness
17. 06. 2026 17:10:47 jirka_cz91
@Millaw_cz Ti to mají, se psem chodím normálně do zverimexu, a vždycky si sám vybere.
17. 06. 2026 17:10:40 Lamazak
Kdyz se Adam zakousne tak ho muzes vytahnout LUL
17. 06. 2026 17:10:37 TerkaKodulka
WW
17. 06. 2026 17:10:02 DinnoTheSaurus
“ale ty se klidně koukni” xdddddd
17. 06. 2026 17:09:58 Millaw_cz
to ani nevím že existuje takovy misky pro na cesty pro ty nase mazlicky
17. 06. 2026 17:09:50 ashinnaa
Pog
17. 06. 2026 17:09:45 B1ffw3g
Pog
17. 06. 2026 17:09:33 StreamElements
🐾Víte, že naše zvířectvo krmíme dobrotami z Fitmin. Právě u nich do 25.5. probíhá velká BLACK FRIDAY akce: až -20% slevy na produkty! Tak pokud bys potřeboval doplnit nějaké zásoby, budeme rádi, když to uděláš přes náš link: https://www.fitmin.cz/?utm_source=dinododo&utm_medium=influencer&utm_campaign=fitmin_blackfriday_2026&utm_content=post
17. 06. 2026 17:09:33 Martin75_
!fitmin
17. 06. 2026 17:09:24 DinnoTheSaurus
Glet sežere misku NOTED
17. 06. 2026 17:08:53 matlyk03
Takže pejsci jsou něco jako Pohlreich?😁
17. 06. 2026 17:08:46 jirka_cz91
cca
17. 06. 2026 17:08:38 jirka_cz91
A co to stojí pane? Tak 10kg?
17. 06. 2026 17:08:33 adell311_
všechno známe, strašně moc našich psích ig kámošů tam bylo, jen my ještě ne :D musíme napravit
17. 06. 2026 17:08:29 strasny666prase
je to za free, berem happE
17. 06. 2026 17:08:25 TerkaKodulka
a ti pejsci si dělají poznámky NOTED
17. 06. 2026 17:08:19 DinnoTheSaurus
takže se tak můžu najíst?
17. 06. 2026 17:08:17 Millaw_cz
teda do kaufu
17. 06. 2026 17:08:11 Millaw_cz
místnáku studenti beztak takova klasika jak tam ze skoly vsichni do albu XD
17. 06. 2026 17:08:00 slawe02
tu Pestauraci by mohl vzít na fort ne?
17. 06. 2026 17:07:34 UltraToxicCZ
to jsou rozsekané kočičky aby měli pejsci co papat LOL
17. 06. 2026 17:07:29 DinnoTheSaurus
lístek jak sviňa na brýlách
17. 06. 2026 17:07:27 Dedwert
sluší Pog
17. 06. 2026 17:07:26 Truetuter
fluffczCool fluffczCool fluffczCool
17. 06. 2026 17:07:23 barb8
sexy
17. 06. 2026 17:07:19 slawe02
Pes, který štěká, je nedovařený.
17. 06. 2026 17:07:11 Millaw_cz
aa no konecne správný řidič
17. 06. 2026 17:07:05 DinnoTheSaurus
A proč Adam zastavil kilometr daleko, ty krabice se budou nosit daleko fluffczLol
17. 06. 2026 17:07:01 Xywerny
štěkanátky v pytlích
17. 06. 2026 17:06:57 petrsedla
Hot dogy? 🤣🤣🤣🤣
17. 06. 2026 17:06:51 Mr_HME
mohu Pestauraci všemi 8 tlapkami mých pejsků doporučit dnddLaska
17. 06. 2026 17:06:51 jirka_cz91
Bóóbika
17. 06. 2026 17:06:48 Dedwert
jakože tam vařej psi jako kuchaři nebo že tam vařej psy?
17. 06. 2026 17:06:44 TerkaKodulka
wait on tam pracuje? Pog ať dodá na rohlík modré fish&chicken granulky pro kočičky, dík Kreygasm
17. 06. 2026 17:06:42 UltraToxicCZ
S tím pojedeme mostar? :D Pog
17. 06. 2026 17:06:29 Translokator
v těch krabicích jsou ti psi? :D
17. 06. 2026 17:06:28 barb8
oooooo
17. 06. 2026 17:06:24 Truetuter
Pog
17. 06. 2026 17:06:10 UltraToxicCZ
to je pan granulka Pog
17. 06. 2026 17:06:09 Translokator
pestaurace je supr název :D
17. 06. 2026 17:06:09 DinnoTheSaurus
Tam vaří psy?
17. 06. 2026 17:06:01 Truetuter
hi
17. 06. 2026 17:05:56 petrsedla
Ahoj 😁
17. 06. 2026 17:05:55 TerkaKodulka
fitmin? tam dělaj mazlíčkovské bašto žejo
17. 06. 2026 17:05:51 MedvediKnihovnaArchiv
hi
17. 06. 2026 17:05:51 UltraToxicCZ
hugg
17. 06. 2026 17:05:44 jirka_cz91
Sniperinos
17. 06. 2026 17:05:38 Honzic
Adam hééééérečka LUL
17. 06. 2026 17:05:35 Translokator
utíkejte
17. 06. 2026 17:05:33 Translokator
stalker
17. 06. 2026 17:05:30 DinnoTheSaurus
ŽIVOT LIFE VŠECHNO JE ALRIGHT
17. 06. 2026 17:05:22 adell311_
nebuď na ni zlý RAGEY
17. 06. 2026 17:05:19 strasny666prase
AdamAloo už je to v cajku
17. 06. 2026 17:05:14 TerkaKodulka
Adame nebuď drama queen
17. 06. 2026 17:05:13 Millaw_cz
jsem si daval tady test internetu rikam divny internet vali rychlosti svetla a strem fuc XD
17. 06. 2026 17:05:13 barb8
ada ma hormony dneska
17. 06. 2026 17:05:11 BuryLePitch
život
17. 06. 2026 17:05:09 MedvediKnihovnaArchiv
morseovka stream byl celkem zábavnej, než jsem viděl ten velký nos kačí frfr
17. 06. 2026 17:05:08 Truetuter
Takže to nespadlo ale Kačka mačká náhodný tlačítka? fluffczLol fluffczLol fluffczLol fluffczLol fluffczLol fluffczLol fluffczLol fluffczLol fluffczLol fluffczLol fluffczLol fluffczLol fluffczLol
17. 06. 2026 17:05:01 TerkaKodulka
LICKA LICKA
17. 06. 2026 17:04:59 matlyk03
Už ok
17. 06. 2026 17:04:54 Dubbi5
teda co
17. 06. 2026 17:04:52 jirka_cz91
SNIFFA SNIFFA SNIFFA
17. 06. 2026 17:04:51 Dubbi5
bohužel
17. 06. 2026 17:04:49 malagelo11
1
17. 06. 2026 17:04:48 Millaw_cz
nejaky divyn
17. 06. 2026 17:04:46 UltraToxicCZ
už ok ok
17. 06. 2026 17:04:45 Millaw_cz
já jsem si řekl
17. 06. 2026 17:04:43 TerkaKodulka
slyšíme
17. 06. 2026 17:04:41 barb8
uz
17. 06. 2026 17:04:39 barb8
jeee
17. 06. 2026 17:04:35 Mr_HME
@slegrien dnddKaciLUL dnddKaciLUL dnddKaciLUL
17. 06. 2026 17:04:35 barb8
měli by rozsvítit xd
17. 06. 2026 17:04:12 Slegrien
Asi bych měl vypnout rušičku LUL LUL
17. 06. 2026 17:03:59 Translokator
v*
17. 06. 2026 17:03:57 matlyk03
Nakonec skončí předčasně v Mostaru
17. 06. 2026 17:03:45 Mr_HME
to co je za kout republiky toto NotLikeThis
17. 06. 2026 17:03:38 Translokator
@TerkaKodulka to je kousek od té nejlepší ulice a ČR hehe
17. 06. 2026 17:03:37 Slegrien
Tak to jsme mohli dát sraz rovnou v Lanškrouně NotLikeThis LUL LUL
17. 06. 2026 17:03:31 Avintheus
@slegrien známe Adama 😂
17. 06. 2026 17:03:10 matlyk03
Dostali se do Mordoru?😄
17. 06. 2026 17:03:10 DinnoTheSaurus
@Slegrien Jeli přes Lanškroun
17. 06. 2026 17:02:54 Slegrien
Proč mám pocit že to přejeli?
17. 06. 2026 17:02:53 VelkoprdelnikPavel
Už jedou směr Mohelnice?
17. 06. 2026 17:02:47 jirka_cz91
@DinnoTheSaurus GG
17. 06. 2026 17:02:37 Millaw_cz
@DinnoTheSaurus presne
17. 06. 2026 17:02:35 Translokator
nashlé
17. 06. 2026 17:02:32 Translokator
dobrydén
17. 06. 2026 17:02:24 DinnoTheSaurus
Měli jet ale do Zábřehu, ne do Přerova…
17. 06. 2026 17:02:13 matlyk03
Totální TUNEL
17. 06. 2026 17:02:01 DinnoTheSaurus
@jirka_cz91 Mezi Olomoucí a Ostravou fluffczLol
17. 06. 2026 17:01:46 kristian0martinkovic
tunel
17. 06. 2026 17:01:45 Translokator
n tunel r
17. 06. 2026 17:01:44 TerkaKodulka
tyvole vy jste v Lanškrouně? u svitav? lessgo
17. 06. 2026 17:01:44 Avintheus
Tunel
17. 06. 2026 17:01:43 michal_hraje2009
u dekače je fajn že stany mají vystavené venku a že se clovek muže do nich kouknout
17. 06. 2026 17:01:42 SKLADmotyk
ani signál tam nikdy nebyl
17. 06. 2026 17:01:41 jirka_cz91
@DinnoTheSaurus Libavá nevím neví z hlavy, ale z ní to jako západ
17. 06. 2026 17:01:40 UltraToxicCZ
tunel
17. 06. 2026 17:01:40 barb8
tuneel
⚠️
Zobrazeno maximálně 100000 řádků
Pro nalezení více zpráv použij vyhledávání podle uživatele nebo klíčového slova