Prohledávejte historii Twitch chatu

Kick Kick
Kanál conducteir77
1 den 7 dní 30 dní Statistiky
Datum Čas Uživatel Zpráva
30. 05. 2026 11:55:22 BabyCareCZ
Však je to náročný :-D ale je to prdel :-D jinak čus všichni :-D
30. 05. 2026 11:54:58 Fireball_MK
@TLUSTOPRD LUL
30. 05. 2026 11:54:43 TLUSTOPRD
Conde konstrukter
30. 05. 2026 11:54:38 karloss1svk
...klucíí to je holý neštestí
30. 05. 2026 11:54:31 stopivcz
to je nadhera
30. 05. 2026 11:54:30 Reynoklife
LilTrickster LilTrickster
30. 05. 2026 11:54:15 tomasbiy
nějak nemají elektriku
30. 05. 2026 11:54:14 stopivcz
dobre tramvaje nebudou
30. 05. 2026 11:54:10 brtna1
past vedle pasti
30. 05. 2026 11:54:01 tomasbiy
conducKektwitch conducKektwitch conducKektwitch
30. 05. 2026 11:53:58 Vetrelec1
WutFace WutFace WutFace
30. 05. 2026 11:53:36 Fireball_MK
asi jako moje Lulko včera LUL
30. 05. 2026 11:53:10 tomasbiy
conducKektwitch conducKektwitch conducKektwitch
30. 05. 2026 11:53:10 Fireball_MK
to teda
30. 05. 2026 11:52:42 stopivcz
umite nekdo delat trubky? ze by ste.....
30. 05. 2026 11:52:25 tomasbiy
silnice nejsou jednoduché
30. 05. 2026 11:51:59 stopivcz
ten ministr do pravy to je peknej .....
30. 05. 2026 11:51:44 tomasbiy
conducWhat conducWhat
30. 05. 2026 11:51:34 Vetrelec1
vede to na ten most ne?
30. 05. 2026 11:51:31 dawa95
conducPog
30. 05. 2026 11:50:05 Nightbot
https://tiermaker.com/list/dead-by-daylight/dbd-killers-660-959801/3894271
30. 05. 2026 11:49:37 Fireball_MK
@reynoklife conducHi
30. 05. 2026 11:49:29 Reynoklife
@Poklona_ conducHi BleedPurpleHD BleedPurpleHD
30. 05. 2026 11:49:21 Reynoklife
@tomasbiy conducHi
30. 05. 2026 11:49:19 stopivcz
ty silnice ti moc nejdou
30. 05. 2026 11:49:08 Poklona_
@Reynoklife conducHi conducHi BleedPurpleHD
30. 05. 2026 11:49:04 tomasbiy
@Reynoklife conducHi conducHi
30. 05. 2026 11:48:27 Reynoklife
@Fireball_MK conducHi conducHi
30. 05. 2026 11:48:10 tomasbiy
LUL LUL
30. 05. 2026 11:47:21 only_sim0n
@Fireball_MK conducHi //
30. 05. 2026 11:47:15 Fireball_MK
@tomasbiy @only_sim0n conducHi
30. 05. 2026 11:47:12 only_sim0n
@tomasbiy conducHi /
30. 05. 2026 11:47:01 tomasbiy
@only_sim0n conducHi conducHi
30. 05. 2026 11:46:52 tomasbiy
ale žádný velký dopravní kolony, tam nemáš
30. 05. 2026 11:46:32 only_sim0n
Čau Condíku! conducHi /
30. 05. 2026 11:46:27 tomasbiy
@Fireball_MK @Andrew331990 conducHi conducHi
30. 05. 2026 11:46:05 Fireball_MK
Biden
30. 05. 2026 11:45:48 Andrew331990
@Taranelia @tomasbiy conducHi conducHi
30. 05. 2026 11:45:34 Andrew331990
conducHi conducHi
30. 05. 2026 11:45:25 samanevim
no nic, jdu dřít. Mějte se
30. 05. 2026 11:45:11 eSing
vlevo nahore mas ruzne filtry a tam je moznost si zobrazit, kam se jezdi ne? nevim uz
30. 05. 2026 11:43:46 Taranelia
@Horyczech conducHi
30. 05. 2026 11:43:09 eSing
ja to znam s mirnym praskanim
30. 05. 2026 11:42:36 tomasbiy
vypadá to dobře
30. 05. 2026 11:41:39 FUNUSonlyOne
ufo :?
30. 05. 2026 11:40:41 Horyczech
hoj @tomasbiy conducHi
30. 05. 2026 11:40:14 tomasbiy
může tam být tornádo?
30. 05. 2026 11:40:12 Nightbot
https://tiermaker.com/list/dead-by-daylight/dbd-killers-660-959801/3894271
30. 05. 2026 11:40:01 tomasbiy
@Horyczech conducHi conducHi
30. 05. 2026 11:39:36 eSing
kruhace jsou zachrana
30. 05. 2026 11:39:28 Horyczech
@Teklon conducHi
30. 05. 2026 11:39:24 Woopi666
taky budes prdet do pliny? conducKektwitch
30. 05. 2026 11:38:55 Teklon
@Horyczech conducHi
30. 05. 2026 11:38:46 Teklon
@tomasbiy conducHi conducHi
30. 05. 2026 11:38:46 Horyczech
Dobré ráno conducHi
30. 05. 2026 11:38:36 tomasbiy
@Teklon conducHi conducHi
30. 05. 2026 11:38:26 FUNUSonlyOne
conducMlicnak conducMlicnak
30. 05. 2026 11:38:23 Teklon
david hasselhoff tenhle song uměl líp Kappa
30. 05. 2026 11:38:18 Woopi666
conducMlicnak conducMlicnak
30. 05. 2026 11:38:11 eSing
a takovyhle nozicky :D
30. 05. 2026 11:37:54 Solgmir
Čau všichni HeyGuys
30. 05. 2026 11:37:42 eSing
priznavat se nebudu conducHide
30. 05. 2026 11:37:38 karloss1svk
conducHHH conducAHA conducHHH conducAHA
30. 05. 2026 11:37:31 samanevim
já Kappa
30. 05. 2026 11:37:28 karloss1svk
conducKektwitch conducKektwitch
30. 05. 2026 11:37:24 FUNUSonlyOne
conducKektwitch conducKektwitch
30. 05. 2026 11:37:19 tomasbiy
conducKektwitch conducKektwitch
30. 05. 2026 11:37:10 dawa95
conducKektwitch
30. 05. 2026 11:37:09 Woopi666
spalovac
30. 05. 2026 11:36:52 tomasbiy
spalovna je pěkně mastná
30. 05. 2026 11:36:30 tomasbiy
@eSing jo jo to by mohli přidat
30. 05. 2026 11:36:06 Nightbot
KLIKEJ SEM ! YOUTUBE - https://www.youtube.com/channel/UCKsiFqlqgZHiTPGQv4ZNDhQ Donate,členství,odběr a like SHORTS KANÁL - https://www.youtube.com/channel/UCJO9RFt5228b2NNFr8ZGbDw INSTA - instagram.com/conducteir Sledování a napsání milostné zprávy do dm. Děkujeme :-))
30. 05. 2026 11:36:05 eSing
tomasbiy libily se mi tam ty specializace, to bylo dobry rozsireni
30. 05. 2026 11:35:32 tomasbiy
@eSing pro ně pak budou kancelářský budovy
30. 05. 2026 11:35:13 tomasbiy
@Bulhy conducHi conducHi
30. 05. 2026 11:34:49 Bulhy
@tomasbiy conducHi
30. 05. 2026 11:33:50 eSing
moc vzdelany pak nexchtej delat v tovarnach :D
30. 05. 2026 11:33:47 Bulhy
conducHi Cities Skylines jsem tu neviděl hooodně dlouho LuL
30. 05. 2026 11:33:46 Poklona_
@tomasbiy conducHi
30. 05. 2026 11:33:42 tomasbiy
@Poklona_ conducHi conducHi
30. 05. 2026 11:33:18 tomasbiy
vzdělaní je základ
30. 05. 2026 11:33:08 Poklona_
Zdravím conducHi
30. 05. 2026 11:31:26 FUNUSonlyOne
Tiež by to takto fungovalo aj v réale
30. 05. 2026 11:31:08 FUNUSonlyOne
@MirekFM conducSmart conducSmart
30. 05. 2026 11:30:50 MirekFM
já si to stáhnu asi taky
30. 05. 2026 11:30:07 MirekFM
@FUNUSonlyOne a fabriku na výrobu baterií do aut za městem LUL
30. 05. 2026 11:28:53 FUNUSonlyOne
plná dôchodcov ?
30. 05. 2026 11:28:07 FUNUSonlyOne
Už tam dúfam máš zelené zóny bez áut conducPoint
30. 05. 2026 11:27:18 MirekFM
nebudeme zvyšovat občanům daně, ne nebudeme Kappa
30. 05. 2026 11:26:41 FUNUSonlyOne
conducKektwitch
30. 05. 2026 11:26:37 FUNUSonlyOne
tak zvýšime dane
30. 05. 2026 11:20:16 darman66
@tatkasmolko mrtki HypeCheer HypeRage
30. 05. 2026 11:19:26 TatkaSmolko
@darman66 conducLove conducHi
30. 05. 2026 11:17:46 darman66
A je teda super, ze mam 50 hodin na najizdeni a kdyby mi to u nějaký linky nestačilo tak si mam rict a prodlouží mi to
30. 05. 2026 11:15:55 darman66
@tomasbiy mrtki HypeCheer HypeRage
30. 05. 2026 11:15:43 darman66
I kdyz za tu autoskolu uz je mam najetý až až
30. 05. 2026 11:15:41 tomasbiy
@darman66 conducHi conducHi
30. 05. 2026 11:15:24 darman66
Zitra začínám najizdet trolejbusove linky
30. 05. 2026 11:14:55 darman66
Bambuch žehne mrtki conducHi
30. 05. 2026 11:14:12 MirekFM
@tomasbiy conducHi
30. 05. 2026 11:14:05 tomasbiy
@MirekFM conducHi conducHi
30. 05. 2026 11:13:58 tomasbiy
@FUNUSonlyOne má, ale nechce se jim hasit
30. 05. 2026 11:13:42 MirekFM
PepePls
30. 05. 2026 11:13:39 FUNUSonlyOne
más v meste hasičov ?
30. 05. 2026 11:12:25 Pep1no__
peepoPls
30. 05. 2026 11:12:04 FUNUSonlyOne
to sú vypalovačky
30. 05. 2026 11:11:39 stopivcz
odjakziva existovali blesky a lesy prezili i toto, takze samy vedi co delaj
30. 05. 2026 11:11:39 BoroCZ
@tomasbiy Čau bejkClassy
30. 05. 2026 11:11:33 tomasbiy
@BoroCZ conducHi conducHi
30. 05. 2026 11:11:26 Luckyss
Příroda si vždy poradí ..i okolí chernobylu se říkalo že to bude mrtvý a všemu se tam daří po letech
30. 05. 2026 11:11:23 Dzambulka
:D
30. 05. 2026 11:11:20 BoroCZ
Přesně bejkKEKW
30. 05. 2026 11:11:18 FUNUSonlyOne
conducMlicnak
30. 05. 2026 11:10:57 pulka_lahve
to by musel zapálit blesk
30. 05. 2026 11:10:41 tomasbiy
příroda si s tím krásně poradila
30. 05. 2026 11:10:35 Night_Fury_CZ
příroda dokáže neskutečný věci když jí do toho lidi nehází vidle
30. 05. 2026 11:10:14 Nightbot
https://tiermaker.com/list/dead-by-daylight/dbd-killers-660-959801/3894271
30. 05. 2026 11:10:08 Dzambulka
jojo to já neříkám že to je něco nepřirozenýho, ale v tom Českým Švýcarsku to nebylo nic malýho a hlavně to bylo uměle vyvolaný
30. 05. 2026 11:10:04 eSing
ono to mozna vyroste silnejsi a hustsi ne?
30. 05. 2026 11:09:36 Luckyss
Ja tu bydlím a je to o dost lepší ..
30. 05. 2026 11:09:20 FUNUSonlyOne
@dawa95 NeedHeal čauko NeedHeal
30. 05. 2026 11:09:09 Luckyss
Jo už totu roste hezky :)
30. 05. 2026 11:08:47 stopivcz
nektery seminka musi projit vysokym teplem aby vyklicili
30. 05. 2026 11:08:08 Woopi666
@tomasbiy jono jejich hra to neni conducKappa conducKektwitch
30. 05. 2026 11:07:48 tomasbiy
@Woopi666 mají to na salámu
30. 05. 2026 11:07:36 Dzambulka
co čtu tak právě záleží na intenzitě,
30. 05. 2026 11:07:35 Woopi666
ale hasici se v te hre nepretrhnou conducKektwitch
30. 05. 2026 11:07:25 dawa95
@FUNUSonlyOne conducKiss
30. 05. 2026 11:06:43 FUNUSonlyOne
@lolmanoss NotLikeThis
30. 05. 2026 11:06:05 Woopi666
on se ten les obnovi
30. 05. 2026 11:05:44 lolmanoss
@FUNUSonlyOne minulej rok se to málem stalo :D
30. 05. 2026 11:05:41 Dzambulka
no nemyslím si že by ten požár tomu ekosystému prospěl :D
30. 05. 2026 11:05:22 FUNUSonlyOne
@lolmanoss tak nie že ťa tam prejde tank conducKektwitch
30. 05. 2026 11:04:56 lolmanoss
@FUNUSonlyOne no jde i musado
30. 05. 2026 11:04:48 Woopi666
@dzambulka jak to dohori, srovna se to se zemi a Mrcinka tam postavi parkovaci mista conducKappa conducKektwitch
30. 05. 2026 11:04:26 FUNUSonlyOne
@lolmanoss a ideš tam s Condem ?
30. 05. 2026 11:04:25 tomasbiy
@Woopi666 jedno auto se tam ukázalo, ale zase odjelo
30. 05. 2026 11:04:05 Woopi666
a hasici nigde
30. 05. 2026 11:03:55 Dzambulka
to říkal nějaký Micinka
30. 05. 2026 11:03:55 lolmanoss
@FUNUSonlyOne to nejsou jen tanky tam máš i policii letos i polska armada tam ukáže stroje ukázku z ww2 apod..
30. 05. 2026 11:03:52 TatkaSmolko
FireSpeed
30. 05. 2026 11:03:48 FUNUSonlyOne
trocha smogu na plúca
30. 05. 2026 11:03:43 tomasbiy
conducKektwitch conducKektwitch :D
30. 05. 2026 11:03:32 TatkaSmolko
conducKektwitch conducKektwitch
30. 05. 2026 11:03:26 FUNUSonlyOne
Hasiči hovno hasí
30. 05. 2026 11:03:22 tomasbiy
conducKektwitch conducKektwitch
30. 05. 2026 11:03:17 tomasbiy
hoříme
30. 05. 2026 11:03:13 Dzambulka
LUL
30. 05. 2026 11:03:11 Jukka002
conducKektwitch conducKektwitch
30. 05. 2026 11:02:27 FUNUSonlyOne
na tie tanky 06.06. ideš ? s Lolmanossom ?
30. 05. 2026 11:00:59 tomasbiy
DinoDance DinoDance
30. 05. 2026 11:00:34 Nightbot
https://tiermaker.com/list/dead-by-daylight/dbd-killers-660-959801/3894271
30. 05. 2026 10:59:39 tomasbiy
@eSing conducHi conducHi
30. 05. 2026 10:58:58 FUNUSonlyOne
čierny humor doslovne conducMlicnak
30. 05. 2026 10:58:31 tomasbiy
:D :D
30. 05. 2026 10:58:18 eSing
:D
30. 05. 2026 10:57:49 FUNUSonlyOne
Si pamätám Conde keď is to kedysi hral tak si postavil domov dôchodcov vedľa cintorína zo slovami * Aby to nemali ďaleko * conducKektwitch conducKektwitch
30. 05. 2026 10:57:38 Jukka002
Dá se projít město, sednout do tram/busu
30. 05. 2026 10:57:27 Jukka002
Tuším first person mod existuje conducHippo
30. 05. 2026 10:56:15 Jukka002
Jen by to chtělo nový lidi, jinak ti všichni zestárnou a budeme jak v duchoďáku conducKektwitch
30. 05. 2026 10:56:00 FUNUSonlyOne
very Gut šušn
30. 05. 2026 10:55:41 FUNUSonlyOne
conducOk
30. 05. 2026 10:54:01 tomasbiy
DinoDance DinoDance
30. 05. 2026 10:53:12 TatkaSmolko
GoblinJam
30. 05. 2026 10:52:49 david_gsxr
RIPCheer300
30. 05. 2026 10:52:44 FUNUSonlyOne
conducKektwitch conducKektwitch
30. 05. 2026 10:52:35 TatkaSmolko
conducKektwitch conducKektwitch
30. 05. 2026 10:52:32 TatkaSmolko
clainaDance
30. 05. 2026 10:52:31 FUNUSonlyOne
@tomasbiy ahoj
30. 05. 2026 10:52:21 TatkaSmolko
@Mike_rino ve hre v pravo hore mas playlist xD
30. 05. 2026 10:51:47 Mike_rino
To je tvůj playlist a nebo to je ve hře? LUL
30. 05. 2026 10:51:21 tomasbiy
@FUNUSonlyOne conducHi conducHi
30. 05. 2026 10:51:05 FUNUSonlyOne
Túto hru si dlho nehral
30. 05. 2026 10:50:26 FUNUSonlyOne
Peknú Sobotu Conde a aj ostatným
30. 05. 2026 10:50:20 Nightbot
https://tiermaker.com/list/dead-by-daylight/dbd-killers-660-959801/3894271
30. 05. 2026 10:49:54 Dzambulka
džust jůůůů and ááájjjj peepoPls
30. 05. 2026 10:49:08 Pep1no__
@TatkaSmolko conducHi
30. 05. 2026 10:48:29 TatkaSmolko
@Pep1no__ conducLove conducHi
30. 05. 2026 10:48:17 Pep1no__
Dobrý den conducHi
30. 05. 2026 10:48:12 Mike_rino
Jaké bengry to dává za písničky
30. 05. 2026 10:47:44 brembiscze
@Mike_rino @Taranelia @tomasbiy @TatkaSmolko @pavouk321 conducHi conducHi conducPus
30. 05. 2026 10:47:27 TatkaSmolko
@Mike_rino mlceni je souhlas :D
30. 05. 2026 10:47:18 pavouk321
@brembiscze conducHi
30. 05. 2026 10:47:16 tomasbiy
@brembiscze conducHi conducHi
30. 05. 2026 10:47:08 TatkaSmolko
@brembiscze conducLove conducHi
30. 05. 2026 10:47:05 Mike_rino
Jsem čekal, že jsi jí šel helpnout a ty zavřeš dveře LUL
30. 05. 2026 10:46:29 brembiscze
však jasný :) bojuju :) dneska mam volno tak něco zapařím :)
30. 05. 2026 10:45:41 brembiscze
ty ses fakt debil ... tak ja to napíšu od srdce ... on to dá AI :D
30. 05. 2026 10:45:33 Taranelia
@brembiscze conducHi
30. 05. 2026 10:45:16 Mike_rino
@brembiscze conducKiss
30. 05. 2026 10:44:54 brembiscze
dobrý ráno conducHi
30. 05. 2026 10:42:40 Mike_rino
@david_gsxr Máš stanici
30. 05. 2026 10:42:10 tomasbiy
conducKektwitch conducKektwitch
30. 05. 2026 10:41:49 TatkaSmolko
conducKektwitch
30. 05. 2026 10:41:42 Mike_rino
Pokud neprotestuje, tak má smůlu
30. 05. 2026 10:41:34 Mike_rino
@tomasbiy Přesně, teď jsem to chtěl napsat
30. 05. 2026 10:40:55 tomasbiy
@TatkaSmolko mlčení je souhlas
30. 05. 2026 10:39:57 TatkaSmolko
@Mike_rino co udelas kdyz odmitne mlcenim? xD
30. 05. 2026 10:39:09 tomasbiy
@Mike_rino :D :D
30. 05. 2026 10:39:06 TatkaSmolko
@Mike_rino conducKektwitch