Prohledávejte historii Twitch chatu

Kick Kick
Kanál conducteir77
1 den 7 dní 30 dní Statistiky
Datum Čas Uživatel Zpráva
31. 05. 2026 17:13:27 Joey_CZ
LUL
31. 05. 2026 17:13:08 svkfoker
Jasné chápem ťa robím to isté. Záleží aj od situácie
31. 05. 2026 17:13:07 Kruci4L
to s tou čepicí je od tebe krutý, to se ti to mluví když máš vlasy @Conducteir77
31. 05. 2026 17:12:47 eSing
objeti prekazky :D
31. 05. 2026 17:12:26 podchlumecka_vychodni
důležitý je si tu chybu uvědomit a poučit se z toho
31. 05. 2026 17:12:23 Nashonza
Souběžná jízda je v pohodě, ve chvíli, kdy někdo v levém pruhu jede pomalu a řidič v pravém pruhu jede konstantně, neni to podjíždění. Podjíždění je ve chvíli, kdy aktivně jedeš v pravém pruhu s tím, že ho predjedeš, tak se jednao podjíždění
31. 05. 2026 17:12:08 mambucax
@mirusox jj to jo já jen reagoval na tu brzdnou dráhu nic proti tomu co říkáš
31. 05. 2026 17:12:06 svkfoker
To je tak nezmyselný zákon. Absolútne... jako jelito pôjde na dialnici v ľavom 70 na 130 a ja budem ešte pokutovaný za to že si pôjdem v pravom predpisovo 130?
31. 05. 2026 17:11:18 Carlos_CZ_
aha, já také to bral, že v Práglu
31. 05. 2026 17:11:11 mirusox
@mambucax ja patrím medzi tých ktorí jazdia predpisovo, a nerobím na moto kokotiny, a pozerám sa ďaleko pred seba a predvídam viac ako keď šoférujem auto, ale keď ti niekto vyjde z vedľajšiej na poslednú chvíľu a ja mám problém to ubrzdiť, alebo mi bába na bicykli začne prechádzať cez cestu a ani sa nepozre tak ťažko brzdiť aby som neurobil nejaký pohyb buď na krajnicu alebo do protismeru, kde ako vieš máš bars jaký bordel ..
31. 05. 2026 17:10:51 Valec730
jo já bral tunel, že si byl v Praze :D
31. 05. 2026 17:10:41 podchlumecka_vychodni
když je to blanka, tak je to ve městě LUL
31. 05. 2026 17:10:25 g0g0mil161
@zawi44 aspoň nejsem sám conducKektwitch conducKektwitch conducKektwitch
31. 05. 2026 17:10:09 Nightbot
https://tiermaker.com/list/dead-by-daylight/dbd-killers-660-959801/3894271
31. 05. 2026 17:10:08 zawi44
i já já ji nosím furt
31. 05. 2026 17:10:07 eSing
to se nebere jako podjizdeni ne? kdyz on zpomali
31. 05. 2026 17:10:05 lolmanoss
conducKektwitch conducKektwitch conducKektwitch
31. 05. 2026 17:10:04 g0g0mil161
conducKektwitch conducKektwitch conducKektwitch
31. 05. 2026 17:09:50 g0g0mil161
Takže jsem debil?
31. 05. 2026 17:09:47 Carlos_CZ_
souběžná jízda
31. 05. 2026 17:09:39 g0g0mil161
Taky mám čepici na hlave conducKektwitch
31. 05. 2026 17:09:33 zawi44
aha
31. 05. 2026 17:09:21 Valec730
V tunelu můžeš podjet. Je to jízda v pruzích po městě
31. 05. 2026 17:08:53 Gard125
beztak make america great again conducKektwitch
31. 05. 2026 17:08:43 Rsko
škoda toho auta
31. 05. 2026 17:08:38 Valec730
já zas chápu, že o sobě dávají aspoň vědět. spoustu lidí nepoužívá zrcátka a furt čumí do telefonu. Klakson můžeš používat jen v určitých situacích podle pravidel ne?
31. 05. 2026 17:08:02 mambucax
@mirusox ale jako motorkář máš vědět že co neubrzdíž tak jedeš moc rychle
31. 05. 2026 17:08:02 zawi44
milacku jsem doma
31. 05. 2026 17:07:44 mirusox
Ak toto robí ale za tebou a ty ideš normálne tak to sú malozgovia no..
31. 05. 2026 17:07:17 eSing
nebrzdis na motorc eobema najednou?
31. 05. 2026 17:07:03 mirusox
obmedzí tak ťa aj ohrozí sorry :D
31. 05. 2026 17:06:54 n00bLORD123
Je to namiesto klaksónu, plyn máš v ruke vždy, ale robím to doslova len vtedy keď ma šofér nevidí, alebo ignoruje
31. 05. 2026 17:06:52 mirusox
No keď ťa obmedzí tak ťa aj obmedzí, na motorke máš brzdnú dráhu jak kamion, zadupneš predok preletíš, zadupneš zadok si na zemi
31. 05. 2026 17:05:59 Biff_CZ
to je škody kurva
31. 05. 2026 17:05:49 Joey_CZ
conducKektwitch
31. 05. 2026 17:05:49 Homelander77
LUL LUL
31. 05. 2026 17:05:46 mirusox
Ja to robím keď ma nejaký kokot obmedzí a tlačidlo na klakson je úplne nakokot umiestnene :D
31. 05. 2026 17:05:45 Ferrello
já su taky motorkář ale tohle nedělám nevim k čemu je to dobré
31. 05. 2026 17:05:44 Valec730
conducKektwitch conducKektwitch conducKektwitch conducKektwitch conducKektwitch
31. 05. 2026 17:05:33 lolmanoss
conducKektwitch
31. 05. 2026 17:05:14 Hujer_13
conducKektwitch
31. 05. 2026 17:05:04 mirusox
Neser do mňa
31. 05. 2026 17:04:20 Valec730
to mu hodně nevyšlo conducKektwitch conducKektwitch
31. 05. 2026 17:04:15 Joey_CZ
conducKektwitch
31. 05. 2026 17:04:05 Hujer_13
conducWhat
31. 05. 2026 17:03:48 lolmanoss
conducKektwitch conducKektwitch
31. 05. 2026 17:03:32 Valec730
ještě koule za Condíky conducOk conducOk
31. 05. 2026 17:03:11 STREAMERScz
helloooo pane peepoHappy
31. 05. 2026 17:02:27 svkfoker
Skladajú to jak počítač :D
31. 05. 2026 17:01:31 Nightbot
KLIKEJ SEM ! YOUTUBE - https://www.youtube.com/channel/UCKsiFqlqgZHiTPGQv4ZNDhQ Donate,členství,odběr a like SHORTS KANÁL - https://www.youtube.com/channel/UCJO9RFt5228b2NNFr8ZGbDw INSTA - instagram.com/conducteir Sledování a napsání milostné zprávy do dm. Děkujeme :-))
31. 05. 2026 17:01:15 Nightbot
Oprava autobusu po Indicky ZDE! https://youtu.be/ncu4-f3Y1ho
31. 05. 2026 17:00:58 mirusox
@Hujer_13 ahoj
31. 05. 2026 17:00:53 Nightbot
https://tiermaker.com/list/dead-by-daylight/dbd-killers-660-959801/3894271
31. 05. 2026 17:00:49 mirusox
Ja a čechy? :D kéž by, chcem ešte dokončiť projekt a potom by som sa tam skúsil ozvať a potom sa uvidí :D
31. 05. 2026 17:00:43 Biff_CZ
to je sranda měnit :D
31. 05. 2026 17:00:39 Biff_CZ
jůůů simering na klice :D
31. 05. 2026 17:00:10 Hujer_13
@mirusox conducHi
31. 05. 2026 17:00:04 mirusox
@Taranelia ahoj
31. 05. 2026 16:59:52 Taranelia
@mirusox conducHi
31. 05. 2026 16:59:43 mirusox
Do Cyclothonu by som šiel do toho s tebou :D
31. 05. 2026 16:59:35 mirusox
@Gramaticka_policie ahoj
31. 05. 2026 16:59:24 Gramaticka_policie
@mirusox conducSlep /
31. 05. 2026 16:58:51 mirusox
Zdravíčko
31. 05. 2026 16:58:26 Rsko
jj
31. 05. 2026 16:56:49 Gard125
kdyby byl chůzeton tak by to byl cajk
31. 05. 2026 16:56:46 Biff_CZ
a jezdil jsi na kole ap
31. 05. 2026 16:56:22 Biff_CZ
ale i tak to je masakr Conde
31. 05. 2026 16:56:16 Biff_CZ
jooooo jsi borec
31. 05. 2026 16:53:06 zugixx
zvuky jak racek LUL
31. 05. 2026 16:51:23 MirekFM
Já bych se už nezvedl WutFace
31. 05. 2026 16:50:26 eSing
ta vlna
31. 05. 2026 16:50:06 Jihus
Volal si záchranku :)
31. 05. 2026 16:49:33 TatkaSmolko
conducKektwitch conducKektwitch
31. 05. 2026 16:48:58 czechtrancemaster1
co to :D
31. 05. 2026 16:45:00 czechtrancemaster1
zdraží*
31. 05. 2026 16:44:50 czechtrancemaster1
zdarží suby taky :D :D Kappa
31. 05. 2026 16:44:45 Rsko
a jakmile něco se zdraží už to cenou dolu nepůjde
31. 05. 2026 16:44:08 czechtrancemaster1
oteplení asi o 2,7 stupně myslím nebo kolik to psali
31. 05. 2026 16:44:06 Hujer_13
monkaS
31. 05. 2026 16:43:42 sickkuntmatteo
El Nino má mít koncert
31. 05. 2026 16:41:58 TatkaSmolko
xD
31. 05. 2026 16:41:55 TatkaSmolko
ou jee nx
31. 05. 2026 16:41:19 TatkaSmolko
jak ji zahodil xD
31. 05. 2026 16:37:37 TatkaSmolko
conducKektwitch
31. 05. 2026 16:36:48 TatkaSmolko
takovy vytlem xD
31. 05. 2026 16:36:42 TatkaSmolko
conducKektwitch
31. 05. 2026 16:36:04 Nightbot
KLIKEJ SEM ! YOUTUBE - https://www.youtube.com/channel/UCKsiFqlqgZHiTPGQv4ZNDhQ Donate,členství,odběr a like SHORTS KANÁL - https://www.youtube.com/channel/UCJO9RFt5228b2NNFr8ZGbDw INSTA - instagram.com/conducteir Sledování a napsání milostné zprávy do dm. Děkujeme :-))
31. 05. 2026 16:35:18 Jihus
Skoro :)
31. 05. 2026 16:35:17 Taranelia
LUL ͏
31. 05. 2026 16:35:14 Reynoklife
LUL
31. 05. 2026 16:35:06 TatkaSmolko
conducPoint
31. 05. 2026 16:34:18 TatkaSmolko
conducKektwitch
31. 05. 2026 16:34:14 TatkaSmolko
papa
31. 05. 2026 16:33:39 Reynoklife
@Hujer_13 conducHi
31. 05. 2026 16:33:30 Hujer_13
@Reynoklife conducHi
31. 05. 2026 16:33:28 TatkaSmolko
to nacasovani xD
31. 05. 2026 16:33:20 Taranelia
LUL
31. 05. 2026 16:33:19 TatkaSmolko
conducKektwitch
31. 05. 2026 16:33:17 czechtrancemaster1
LUL
31. 05. 2026 16:33:16 Reynoklife
conducKektwitch conducKektwitch conducKektwitch
31. 05. 2026 16:32:56 Carlos_CZ_
mmám uplně husinu při těchle pádech
31. 05. 2026 16:32:41 3swolfs
ten mohl bejt mrtvej.. narazit si spodinu lebeční ..
31. 05. 2026 16:32:33 Teklon
ťuk LUL
31. 05. 2026 16:32:23 Horyczech
ta hlava
31. 05. 2026 16:32:23 eSing
to i tuklo krasne
31. 05. 2026 16:32:13 Carlos_CZ_
kdo při takovém náledí vyrazí autem je potencionální vrah
31. 05. 2026 16:31:47 TatkaSmolko
conducPoint
31. 05. 2026 16:31:42 Hujer_13
PepePls
31. 05. 2026 16:31:07 bukanirko
tvl..to ta moze prepichnutt uff
31. 05. 2026 16:30:59 TatkaSmolko
conducKektwitch
31. 05. 2026 16:30:36 Nightbot
Oprava autobusu po Indicky ZDE! https://youtu.be/ncu4-f3Y1ho
31. 05. 2026 16:30:30 samanevim
au
31. 05. 2026 16:30:16 Nightbot
https://tiermaker.com/list/dead-by-daylight/dbd-killers-660-959801/3894271
31. 05. 2026 16:30:06 Hujer_13
conducKektwitch
31. 05. 2026 16:29:51 ThePietro7
xdddd
31. 05. 2026 16:29:50 czechtrancemaster1
🤣🤣🤣🤣🤣
31. 05. 2026 16:29:49 Carlos_CZ_
LUL
31. 05. 2026 16:29:49 PIJUALPU
tyvoleeeeeeee
31. 05. 2026 16:29:05 czechtrancemaster1
LUL
31. 05. 2026 16:28:45 eSing
mi prijde ze nekery lidi jsou radi ze umej stat :D
31. 05. 2026 16:28:10 3swolfs
na Nových Mlýnech jsou taky šutry ...
31. 05. 2026 16:28:07 czechtrancemaster1
:D :D
31. 05. 2026 16:27:36 Gard125
já nebyl bejkPain
31. 05. 2026 16:27:33 samanevim
jj, to je děs
31. 05. 2026 16:27:19 PIJUALPU
jsou tam i menší oblásky a ty jsou super
31. 05. 2026 16:26:48 bukanirko
presne
31. 05. 2026 16:26:46 bukanirko
ten drsny povrch tvl uff..
31. 05. 2026 16:25:34 czechtrancemaster1
:D D:
31. 05. 2026 16:24:56 czechtrancemaster1
mnam
31. 05. 2026 16:24:53 TatkaSmolko
conducPride
31. 05. 2026 16:24:28 Hujer_13
monkaX
31. 05. 2026 16:23:54 Valec730
co koule až dokoukame
31. 05. 2026 16:23:46 TatkaSmolko
bejkPoint
31. 05. 2026 16:23:40 czechtrancemaster1
jeeežiš :D
31. 05. 2026 16:23:24 TatkaSmolko
chudak jak ulit xD
31. 05. 2026 16:22:57 gruna87
ja se malem pochcal jak tam mel toho plysaka a rikel! Ukažte mi na tejto pande kde sa vas dotykali :D
31. 05. 2026 16:22:30 bukanirko
smiech cez slzy u nas no
31. 05. 2026 16:21:43 Rsko
LUL
31. 05. 2026 16:21:37 czechtrancemaster1
😁😁😁😁🤣🤣🤣🤣🤣
31. 05. 2026 16:21:36 TatkaSmolko
conducAHA
31. 05. 2026 16:21:34 Hujer_13
conducKektwitch
31. 05. 2026 16:20:47 Rsko
jako Milouš Babiš dle posledního vyjádření na adresu Moravce
31. 05. 2026 16:20:45 czechtrancemaster1
:D :D
31. 05. 2026 16:20:38 g0g0mil161
conducKektwitch conducKektwitch conducKektwitch conducKektwitch
31. 05. 2026 16:20:28 Gard125
skrytý talent.. procházky v lese conducKektwitch
31. 05. 2026 16:20:14 Nightbot
https://tiermaker.com/list/dead-by-daylight/dbd-killers-660-959801/3894271
31. 05. 2026 16:19:57 Rsko
CondeLiz
31. 05. 2026 16:19:53 czechtrancemaster1
prtože jí chce oprcat
31. 05. 2026 16:19:51 bukanirko
podlizovanie je odporne no.
31. 05. 2026 16:19:51 Fi3Ldy
skor machala je pod stolom ked pozeram na nho :D
31. 05. 2026 16:19:20 czechtrancemaster1
claasiHeart2 claasiHeart2 claasiHeart2
31. 05. 2026 16:19:18 Rsko
již brzy v České televizi
31. 05. 2026 16:19:16 czechtrancemaster1
wtf
31. 05. 2026 16:18:43 TatkaSmolko
conducReally
31. 05. 2026 16:18:39 Valec730
co mi tohle jen připomíná
31. 05. 2026 16:18:38 czechtrancemaster1
:D :D
31. 05. 2026 16:18:06 TatkaSmolko
conducKektwitch
31. 05. 2026 16:17:57 Rsko
tam má v rukávu dávkovač
31. 05. 2026 16:17:47 3swolfs
Dobře sestříhaný ..
31. 05. 2026 16:17:36 Rsko
LUL
31. 05. 2026 16:17:31 g0g0mil161
Toto je stejně borec conducKektwitch conducKektwitch conducKektwitch
31. 05. 2026 16:16:40 Rsko
teď už tam míchá maltu a rovná cihly
31. 05. 2026 16:16:28 Gard125
jak řekl.. nikto conducKektwitch
31. 05. 2026 16:16:22 bukanirko
zial na ich blbych volicov...toto funguje
31. 05. 2026 16:16:12 Rsko
LUL
31. 05. 2026 16:15:58 czechtrancemaster1
no ty kráso :D
31. 05. 2026 16:15:23 Hujer_13
conducKektwitch
31. 05. 2026 16:15:22 samanevim
@Taranelia conducHi
31. 05. 2026 16:15:19 czechtrancemaster1
:D :D
31. 05. 2026 16:15:18 bukanirko
Kalinak robi uplne vsetko v utajenom rezime...kolke 100-ky milionov sa v tom utopia, ttvl
31. 05. 2026 16:15:16 samanevim
@TatkaSmolko dobrý den oslíku :D conducHi
31. 05. 2026 16:15:11 Taranelia
@samanevim conducHi
31. 05. 2026 16:14:56 czechtrancemaster1
tpč
31. 05. 2026 16:14:54 czechtrancemaster1
LUL
31. 05. 2026 16:14:48 samanevim
@Hujer_13 překrásný den Hujerku NeedHeal conducKiss
31. 05. 2026 16:14:23 TatkaSmolko
@samanevim i tobe hezky odpoledne conducLove conducHi
31. 05. 2026 16:14:14 Hujer_13
@samanevim hezký den slečno conducKiss
31. 05. 2026 16:13:53 TatkaSmolko
conducKektwitch
31. 05. 2026 16:13:52 bukanirko
ano student to dal do vizualnej podoby
31. 05. 2026 16:13:46 Rsko
doslova
31. 05. 2026 16:13:45 samanevim
hezké odpoledne conducHi
31. 05. 2026 16:13:42 bukanirko
vsak Fico povedal, ze Slovensko je v r***
31. 05. 2026 16:13:42 Hujer_13
@g0g0mil161 conducHi
31. 05. 2026 16:13:30 PIJUALPU
LUL LUL
31. 05. 2026 16:13:25 g0g0mil161
conducKektwitch conducKektwitch conducKektwitch conducKektwitch
31. 05. 2026 16:13:17 Valec730
nechápu proč furt někdo přírovnává Liberály k nějakým magorům co chtějí ovládnout svět conducKektwitch conducKektwitch conducKektwitch conducKektwitch
31. 05. 2026 16:12:41 bukanirko
tragedi..ach jaj :)
31. 05. 2026 16:12:22 Hujer_13
ja milujem Fica vadamsNodders
31. 05. 2026 16:10:34 TatkaSmolko
bejkPoint
31. 05. 2026 16:10:32 gruna87
gachiGASM gachiGASM gachiGASM gachiGASM gachiGASM gachiGASM gachiGASM
31. 05. 2026 16:10:27 Hujer_13
conducKektwitch
31. 05. 2026 16:10:24 czechtrancemaster1
:D
31. 05. 2026 16:10:19 Nightbot
https://tiermaker.com/list/dead-by-daylight/dbd-killers-660-959801/3894271
31. 05. 2026 16:10:12 TatkaSmolko
conducKektwitch conducKektwitch conducKektwitch
31. 05. 2026 16:09:51 bukanirko
to je puk ..ten Danko :)
31. 05. 2026 16:09:38 TatkaSmolko
conducAHA
31. 05. 2026 16:09:20 TatkaSmolko
conducKektwitch
31. 05. 2026 16:09:00 Hujer_13
conducKektwitch
31. 05. 2026 16:08:07 3swolfs
tak frajer nebo blázen
31. 05. 2026 16:07:58 OiyST
No proto ho tu máme aby nás mohl oživovat