Prohledávejte historii Twitch chatu

Kick Kick
Kanál conducteir77
1 den 7 dní 30 dní Statistiky
Datum Čas Uživatel Zpráva
31. 05. 2026 20:47:16 Dzambulka
teď to stojí celkem 18K, 5 dní základní kurz, 5 dní dolétání v Alpách
31. 05. 2026 20:46:51 mirunanervoza
4s
31. 05. 2026 20:46:49 Horyczech
:D
31. 05. 2026 20:46:48 Horyczech
jo tak
31. 05. 2026 20:46:45 Horyczech
5s
31. 05. 2026 20:46:22 Dzambulka
a kdybych byl v Česku tak polítám s tebou
31. 05. 2026 20:45:47 Dzambulka
na Černý se lítá, já na tandem nemám licenci ale někoho ti dohodím CondeBoss
31. 05. 2026 20:45:18 FUNUSonlyOne
nezabudni 10 kilo rízku
31. 05. 2026 20:45:17 Sir_AleS
To rade@ji Slovinsko
31. 05. 2026 20:45:16 Bukajcze
@tomasbiy nojo
31. 05. 2026 20:45:12 Dzambulka
však tandem CondeBan
31. 05. 2026 20:45:02 mirunanervoza
hele jebat po 22.6 jedu směr Albánie SeemsGood
31. 05. 2026 20:44:55 Dzambulka
nechceš zalítat paraglide na Černý? CondeBoss
31. 05. 2026 20:44:48 FUNUSonlyOne
Chorvátsko super
31. 05. 2026 20:44:46 tomasbiy
@Bukajcze nebude
31. 05. 2026 20:44:36 mirunanervoza
@marchenys nooo jsem smolař conducCry
31. 05. 2026 20:44:25 Bukajcze
goool :P
31. 05. 2026 20:44:19 tomasbiy
fuj zase se můžu jít koupat
31. 05. 2026 20:44:11 marchenys
@mirunanervoza Vždycky příjdeš po donu conducKektwitch conducPus
31. 05. 2026 20:44:05 mirunanervoza
@g0g0mil161 mam svoje ale SeemsGood
31. 05. 2026 20:43:44 okiccz
Dobry vecer preji
31. 05. 2026 20:43:25 FUNUSonlyOne
už cítiš že ti niečo vyliezlo cez kukátko ? conducKektwitch
31. 05. 2026 20:43:20 zabmrcha14
@mirunanervoza tak to si delas picu ne
31. 05. 2026 20:43:18 mirunanervoza
já teď přišel.. vocogou?
31. 05. 2026 20:43:15 g0g0mil161
@mirunanervoza dlužíš mi trenky conducKektwitch conducKektwitch
31. 05. 2026 20:43:01 alf6052
rozmlaťte mu někco čéšky na kaši za toto
31. 05. 2026 20:43:00 Hujer_13
conducHyper conducHippo conducHyper conducHippo conducHyper conducHippo conducHyper conducHippo conducHyper conducHippo
31. 05. 2026 20:42:55 DarkRiddickCZ
jdu se utřít
31. 05. 2026 20:42:55 Taranelia
LUL
31. 05. 2026 20:42:53 FUNUSonlyOne
conducHyper conducHippo conducHyper conducHippo conducHyper conducHippo conducHyper
31. 05. 2026 20:42:53 pavouk321
conducHyper conducHyper conducHyper conducHyper conducHippo conducHippo conducHippo conducHippo conducHippo conducHippo
31. 05. 2026 20:42:52 Horyczech
až se ve mě dítě hnulo.. kua
31. 05. 2026 20:42:50 Hujer_13
conducHyper conducHippo conducHyper conducHippo conducHyper conducHippo conducHyper conducHippo conducHyper conducHippo conducHyper conducHippo conducHyper conducHippo conducHyper conducHippo conducHyper conducHippo conducHyper conducHippo
31. 05. 2026 20:42:49 MegaHousenka
Jsem ahodil cígo někam kurva
31. 05. 2026 20:42:46 g0g0mil161
Trenky špinavý conducKektwitch conducKektwitch conducKektwitch conducKektwitch
31. 05. 2026 20:42:45 Hujer_13
conducHyper conducHippo conducHyper conducHippo conducHyper conducHippo conducHyper conducHippo conducHyper conducHippo conducHyper conducHippo conducHyper conducHippo conducHyper conducHippo conducHyper conducHippo conducHyper conducHippo
31. 05. 2026 20:42:42 havlajscz
tak ted sem se posral i ja.. conducLol
31. 05. 2026 20:42:40 Hujer_13
conducHyper conducHippo conducHyper conducHippo conducHyper conducHippo conducHyper conducHippo conducHyper conducHippo conducHyper conducHippo conducHyper conducHippo
31. 05. 2026 20:42:39 marchenys
conducHyper conducHyper conducHyper conducHyper conducHyper
31. 05. 2026 20:42:32 Hujer_13
conducHyper conducHippo conducHyper conducHippo conducHyper conducHippo conducHyper conducHippo conducHyper conducHippo conducHyper conducHippo conducHyper conducHippo conducHyper conducHippo conducHyper conducHippo
31. 05. 2026 20:42:31 FUNUSonlyOne
do pč až mi upadla rtenka
31. 05. 2026 20:42:27 Hujer_13
já se lekl
31. 05. 2026 20:42:27 marchenys
conducKektwitch conducPus
31. 05. 2026 20:42:25 Raduna83
gg
31. 05. 2026 20:42:25 TatkaSmolko
conducKektwitch conducKektwitch conducKektwitch
31. 05. 2026 20:42:24 zabmrcha14
tak to mam dost
31. 05. 2026 20:42:24 Taranelia
conducKektwitch ͏
31. 05. 2026 20:42:22 Horyczech
ty kraaavo
31. 05. 2026 20:42:18 Hujer_13
conducKektwitch
31. 05. 2026 20:42:17 Dzambulka
conducKektwitch
31. 05. 2026 20:41:53 Hujer_13
conducSellout
31. 05. 2026 20:39:14 Hujer_13
@FUNUSonlyOne taky bych potřeboval něco na mobil a peněženku vadamsNodders
31. 05. 2026 20:37:48 FUNUSonlyOne
@Hujer_13 dúfam že tam nájdem aj mužskú kabelku
31. 05. 2026 20:36:37 mirunanervoza
to jebu tu hru tpč
31. 05. 2026 20:36:33 Hujer_13
@FUNUSonlyOne sem to vygooglil conducSmart
31. 05. 2026 20:36:28 mirunanervoza
jako scav dodá červený rámec jo?
31. 05. 2026 20:36:07 Nightbot
KLIKEJ SEM ! YOUTUBE - https://www.youtube.com/channel/UCKsiFqlqgZHiTPGQv4ZNDhQ Donate,členství,odběr a like SHORTS KANÁL - https://www.youtube.com/channel/UCJO9RFt5228b2NNFr8ZGbDw INSTA - instagram.com/conducteir Sledování a napsání milostné zprávy do dm. Děkujeme :-))
31. 05. 2026 20:35:51 FUNUSonlyOne
@Hujer_13 ďakujem
31. 05. 2026 20:34:50 Hujer_13
@FUNUSonlyOne zelando tečka cz vadamsNodders
31. 05. 2026 20:34:29 stanleyvein
To nikdy nebude
31. 05. 2026 20:33:55 FUNUSonlyOne
stále čakám na ružový merch
31. 05. 2026 20:33:31 stanleyvein
Dopiče jak je nízká oblačnost a má chať všude sama muške, mouche, komáre, hmyze dopiče, musim pořídit repelente
31. 05. 2026 20:33:21 mirunanervoza
@zawi44 jo vole, když prší, bomba LuL
31. 05. 2026 20:33:17 FUNUSonlyOne
conducAim
31. 05. 2026 20:33:00 FUNUSonlyOne
Hoši vie mi niekto poradit kde sa dá kúpiť ružová mikina
31. 05. 2026 20:32:54 mirunanervoza
hoši slovenský.. zeptejte se jaký má bagančata!
31. 05. 2026 20:32:46 zawi44
@mirunanervoza tak u mě se to nestává tohle je po hodně dlouhé době
31. 05. 2026 20:32:15 stanleyvein
conducPride conducJavla woolzPolice
31. 05. 2026 20:32:14 answ3r_v
co sazky
31. 05. 2026 20:32:11 stanleyvein
@funusonlyone dobre pane funus
31. 05. 2026 20:32:04 FUNUSonlyOne
@stanleyvein to ani nepíš lebo ti zaklepe na dvere conducKektwitch
31. 05. 2026 20:31:49 mirunanervoza
@zawi44 v jaký prdeli žiješ? conducKektwitch conducKektwitch conducLogoshadow conducKektwitch conducKektwitch
31. 05. 2026 20:31:39 stanleyvein
To neni bouřka to se jen Chuck Norris zlobí
31. 05. 2026 20:31:29 FUNUSonlyOne
lepšie ako keby sa tam prásilo
31. 05. 2026 20:31:21 zawi44
je tu bouřka
31. 05. 2026 20:31:18 FUNUSonlyOne
však preto sa to vola bahno
31. 05. 2026 20:31:18 zawi44
no nic tak nevím jestli se pridam padá nam tu net
31. 05. 2026 20:31:14 stanleyvein
Bahni války
31. 05. 2026 20:31:10 stanleyvein
Ale to bude to pravé bahno
31. 05. 2026 20:30:56 mauglicz
Shulman a na kolikatou tam dorazite?? My se dneska domlouvali ze bysme tam dorazili neco pred 10tou
31. 05. 2026 20:30:48 stanleyvein
Nech ai
31. 05. 2026 20:30:43 Nightbot
Oprava autobusu po Indicky ZDE! https://youtu.be/ncu4-f3Y1ho
31. 05. 2026 20:30:40 stanleyvein
Tvle
31. 05. 2026 20:30:37 stanleyvein
Po včerejších 81 km by to bodlo
31. 05. 2026 20:30:35 mirunanervoza
a bude zejtra?
31. 05. 2026 20:30:28 mirunanervoza
ooooo
31. 05. 2026 20:30:27 stanleyvein
Pry mají přijít brutální bouřky
31. 05. 2026 20:30:15 Nightbot
https://tiermaker.com/list/dead-by-daylight/dbd-killers-660-959801/3894271
31. 05. 2026 20:30:05 stanleyvein
No primárně to je v CZ RU je nejaka chyba 😆
31. 05. 2026 20:30:02 mirunanervoza
německy Schreklische als Straschovice mein Gott .. tjn @stanleyvein
31. 05. 2026 20:29:48 Bukajcze
to je pro agenty, aby tam dokázali trefit :P
31. 05. 2026 20:29:25 stanleyvein
?
31. 05. 2026 20:29:18 FUNUSonlyOne
to je škoda
31. 05. 2026 20:28:58 tortod_cz
Bahna jsou pěkná akce, mne se to vždy líbilo, když mne taťka vzal
31. 05. 2026 20:28:44 stanleyvein
Strašovice to zní strašně
31. 05. 2026 20:28:43 FUNUSonlyOne
do takej karosy sa zmestí aj 100 ľudí
31. 05. 2026 20:28:02 stanleyvein
@mirunanervoza no jistě 😆
31. 05. 2026 20:27:48 mirunanervoza
@stanleyvein kecá.. ty víš
31. 05. 2026 20:27:42 mauglicz
Shulman, my z jednoho ztech parkovist pudem pesky
31. 05. 2026 20:27:36 eSing
Parkoviště je vzdálené cca 6 km
31. 05. 2026 20:27:24 stanleyvein
Co se děje? Zápasí v bahně? Cáká si občas datlík pindíka v blátě?
31. 05. 2026 20:26:51 mirunanervoza
ale budu kousek vod vás.. můžem dát wacap videjko SeemsGood
31. 05. 2026 20:26:48 mauglicz
Jedno je myslim 2 a druhy 3km
31. 05. 2026 20:26:10 stanleyvein
Pane ale to ste vůl pane
31. 05. 2026 20:25:58 stanleyvein
Je mu hodně
31. 05. 2026 20:25:52 stanleyvein
Udělal ho zevnitř
31. 05. 2026 20:25:49 Hujer_13
vadamsPanic
31. 05. 2026 20:25:09 mirunanervoza
Conde jak jsme si volali, a nevěděl jsi jak říct Lolmanovi jakej je vocas.. už to ví?
31. 05. 2026 20:25:03 eSing
on se hraje hokej? monkaX
31. 05. 2026 20:24:30 zawi44
jo jinak zatím je to 0:0
31. 05. 2026 20:24:29 Taranelia
@App1us conducKektwitch
31. 05. 2026 20:24:09 marchenys
@App1us conducKektwitch
31. 05. 2026 20:24:02 Hujer_13
conducKektwitch
31. 05. 2026 20:23:54 App1us
@marchenys vysavač :D
31. 05. 2026 20:23:42 marchenys
Tak jak mu mám říkat? conducKektwitch
31. 05. 2026 20:23:42 stanleyvein
Prcíř smaženka
31. 05. 2026 20:23:41 Bedy97
nakladanej hermelin
31. 05. 2026 20:23:19 eSing
pikaoo ma kazdy rad
31. 05. 2026 20:23:16 tomasbiy
conducKektwitch conducKektwitch
31. 05. 2026 20:23:06 Taranelia
LUL ͏
31. 05. 2026 20:22:58 stanleyvein
Smažáktrancemaster?
31. 05. 2026 20:22:53 Hujer_13
conducKektwitch conducKektwitch
31. 05. 2026 20:22:41 marchenys
@tomasbiy conducHi conducHi
31. 05. 2026 20:22:39 mirunanervoza
on je v židli v ruce pivo chvástajíce v mysli kdyby to Kladno aspoň trochu hrálo gachiBASS
31. 05. 2026 20:22:34 tomasbiy
@marchenys conducHi conducHi
31. 05. 2026 20:22:34 answ3r_v
moc sew neraduj za chvili zacne fotbal conducKektwitch
31. 05. 2026 20:22:29 stanleyvein
LUL
31. 05. 2026 20:22:29 Bukajcze
hraje se 20 sekunda :D
31. 05. 2026 20:22:27 stanleyvein
Tak nejvíc co to spamoval smažák
31. 05. 2026 20:22:17 marchenys
Neboj zachvilku fotbal :D
31. 05. 2026 20:22:14 Bukajcze
@Conducteir77 zatím to je 0:0
31. 05. 2026 20:22:12 Taranelia
LUL
31. 05. 2026 20:21:53 Hujer_13
conducKektwitch
31. 05. 2026 20:21:38 tomasbiy
@mirunanervoza conducAHA conducAHA
31. 05. 2026 20:21:17 zawi44
:D
31. 05. 2026 20:21:16 zawi44
jo pujdu jen je hokej ted
31. 05. 2026 20:21:12 mirunanervoza
@tomasbiy od mojí mamči právě tyo
31. 05. 2026 20:20:55 DarkRiddickCZ
dáme sázky ať trošku lítají kondíčky?
31. 05. 2026 20:20:53 tomasbiy
@mirunanervoza od koho?
31. 05. 2026 20:20:45 eSing
:D
31. 05. 2026 20:20:37 mirunanervoza
@tomasbiy prej jsi úplně v poho, to se mi nechce věřit
31. 05. 2026 20:20:25 Nightbot
https://tiermaker.com/list/dead-by-daylight/dbd-killers-660-959801/3894271
31. 05. 2026 20:20:19 ManiKCze
kam že by se jelo? :D
31. 05. 2026 20:20:14 eSing
sype maslo a maze poppel
31. 05. 2026 20:20:11 Bukajcze
sypat máslo?
31. 05. 2026 20:20:07 tomasbiy
@mirunanervoza copak jsi slyšel?
31. 05. 2026 20:19:50 mirunanervoza
@tomasbiy co jsem to o tobě slyšel? conducHi
31. 05. 2026 20:19:43 zawi44
mě taky no to píše
31. 05. 2026 20:19:39 zawi44
a ted se omluv :D
31. 05. 2026 20:19:37 Cartricc
@Conducteir77 :D Ok mi to pise ze to hrajes :D
31. 05. 2026 20:19:27 Dzambulka
tomasbiy 2020ByeGuys
31. 05. 2026 20:19:17 eSing
hru jako na steamu
31. 05. 2026 20:19:16 Dzambulka
přečti si to ještě jednou LUL
31. 05. 2026 20:19:16 tomasbiy
@FUNUSonlyOne @Dzambulka @mirunanervoza conducHi conducHi
31. 05. 2026 20:19:15 Bukajcze
conducShu conducLin
31. 05. 2026 20:19:14 mirunanervoza
@Hujer_13 čuus :D
31. 05. 2026 20:19:13 zawi44
ale na steamu ti sviti age
31. 05. 2026 20:19:04 Hujer_13
@mirunanervoza conducHi
31. 05. 2026 20:18:50 Cartricc
@Conducteir77 mas jeste pustene AOE, sviti mi to na Steamu. Ja jen at neuvarirs PC Kappa :D
31. 05. 2026 20:18:50 BlueMoravian
LUL
31. 05. 2026 20:18:47 mirunanervoza
čumák
31. 05. 2026 20:18:32 tomasbiy
@Woopi666 hele dneska jsem v poločase házel v šatně s kartama, absolutně jsem nebyl spokojen s výkonem v prvním poločase, tak jsem se potřeboval nabudit
31. 05. 2026 20:18:23 mirunanervoza
víš že je minimální dono kilko a máš tam v repertoáru i pod touto částkou ? všechno Mike zkurvil
31. 05. 2026 20:18:16 eSing
platba predem
31. 05. 2026 20:17:50 DarkRiddickCZ
@Woopi666 stejně napíšeš to !play když tu budeš conducKektwitch
31. 05. 2026 20:17:21 Dzambulka
z Prahy to je 300 jeden směr busem z Čerňáku, jinak 400 vlak, takže se dost vyplatí SeemsGood
31. 05. 2026 20:17:08 FUNUSonlyOne
to chce double Decker
31. 05. 2026 20:17:07 stanleyvein
Max 10
31. 05. 2026 20:17:03 stanleyvein
Jasný
31. 05. 2026 20:16:37 Horyczech
500
31. 05. 2026 20:16:28 Woopi666
@Hujer_13 nechapu tw conducKektwitch
31. 05. 2026 20:16:23 xRr4zZz0rRx
500
31. 05. 2026 20:16:12 Dzambulka
kdyžtak doporučuju Jelení louky na ubytko SeemsGood
31. 05. 2026 20:16:10 Woopi666
@tomasbiy ne no
31. 05. 2026 20:16:03 stanleyvein
@conducteir77 jo ještě ohledně ubytka když jsme šli přechod tak jsme pospávali po menších penzionech a ty větší kde fakt seženou lidi Je tam velký turistický ruch tak jsou většinou dost mastný
31. 05. 2026 20:16:00 eSing
osmnaset
31. 05. 2026 20:15:32 Hujer_13
Woopiho trefí šlak z toho FeelsBadMan
31. 05. 2026 20:15:22 tomasbiy
@Woopi666 ty by jsi nemohl dělat rozhodčího :D
31. 05. 2026 20:15:03 Tydys
tak ze zitra prijdu i ja o VIP? conducCrycond
31. 05. 2026 20:14:55 stanleyvein
Conde promiň já mám hlasové zadávání a píše to hovna
31. 05. 2026 20:14:52 eSing
nesmí
31. 05. 2026 20:14:48 stanleyvein
Jak jste kondo vymysleli tu Sněžku?
31. 05. 2026 20:14:41 Hujer_13
@stanleyvein dobře žes to ukázal
31. 05. 2026 20:14:35 Woopi666
borova nemoc prichazi
31. 05. 2026 20:14:29 Woopi666
sranda ze mam tep 180 a nasranej na cip conducKektwitch
31. 05. 2026 20:14:23 stanleyvein
woolzLOUD
31. 05. 2026 20:14:20 stanleyvein
Ne ne zábava je vzdát se dobrovolně VIP jako já
31. 05. 2026 20:14:19 FUNUSonlyOne
hovadská sranda
31. 05. 2026 20:14:09 Kapparol
conducLol
31. 05. 2026 20:14:00 Sir_AleS
Díky
31. 05. 2026 20:14:00 stanleyvein
@hujer_13 ja sem musel me to přišlo strašný prostě 😆
31. 05. 2026 20:13:53 Woopi666
@DarkRiddickCZ na to jebu
31. 05. 2026 20:13:45 DarkRiddickCZ
@Woopi666 tak bojuj další měsíc a ono to tam padne conducOk
31. 05. 2026 20:13:41 tomasbiy
@Woopi666 zítra začíná nový měsíc a tam už to vyjde
31. 05. 2026 20:13:34 krky11
@woopi666 jednou to klapne conducKektwitch
31. 05. 2026 20:13:29 Hujer_13
@stanleyvein hlavně tam ty hromady za tím plotem conducKektwitch
31. 05. 2026 20:13:27 stanleyvein
Kde mam ja víajpíčko D:
31. 05. 2026 20:13:25 Sir_AleS
Něco
31. 05. 2026 20:13:18 Woopi666
mrtkovina
31. 05. 2026 20:13:14 Woopi666
jebu tooooo