Prohledávejte historii Twitch chatu
| Datum | Čas | Uživatel | Zpráva |
|---|---|---|---|
| 17. 06. 2026 | 21:32:23 | Grounder1408 | a proč nedáváš punch? |
| 17. 06. 2026 | 21:32:23 | erigeron_ | jojo |
| 17. 06. 2026 | 21:32:22 | only_ratchet | jojo |
| 17. 06. 2026 | 21:32:21 | mejchar | dostal mog |
| 17. 06. 2026 | 21:32:21 | zalarnik_semko | jojo |
| 17. 06. 2026 | 21:32:20 | kublekcze | XDDDD |
| 17. 06. 2026 | 21:32:19 | blumajk27 | jojo |
| 17. 06. 2026 | 21:32:19 | Snownook | zbičuj tu svini! |
| 17. 06. 2026 | 21:32:19 | anastazyje | LO ͏ |
| 17. 06. 2026 | 21:32:16 | chao5__ | WW |
| 17. 06. 2026 | 21:32:16 | Kapalina | Meg málopixelová LO |
| 17. 06. 2026 | 21:32:15 | Shiralu | Chcel poflexiť červíka, ale bol mognutý LULE |
| 17. 06. 2026 | 21:32:14 | kration_czech | LO |
| 17. 06. 2026 | 21:32:13 | fkroupic | XDDDDDDDDDDDDDDD |
| 17. 06. 2026 | 21:32:13 | erigeron_ | xddddddddddddddddd |
| 17. 06. 2026 | 21:32:12 | domin481 | lo |
| 17. 06. 2026 | 21:32:12 | SLEJKi | CiziNestesti missnul |
| 17. 06. 2026 | 21:32:12 | jirifrajer24 | Prosím o sub |
| 17. 06. 2026 | 21:32:12 | mates_no | groSmile groSmile |
| 17. 06. 2026 | 21:32:11 | jajjks | LO |
| 17. 06. 2026 | 21:32:10 | Davexis12 | XDDDDD |
| 17. 06. 2026 | 21:32:09 | PelaloRemastered | LO LO |
| 17. 06. 2026 | 21:32:08 | posilon_ | Solidni tunel🤣 |
| 17. 06. 2026 | 21:32:08 | BOGOT858 | SO BAD LO |
| 17. 06. 2026 | 21:32:08 | zalarnik_semko | aim |
| 17. 06. 2026 | 21:32:07 | The_AnDrEaS_ | LO |
| 17. 06. 2026 | 21:32:06 | Doub1 | LO ͏ |
| 17. 06. 2026 | 21:32:06 | Kapalina | LO |
| 17. 06. 2026 | 21:32:06 | mejchar | LOL |
| 17. 06. 2026 | 21:32:06 | Davexis12 | bro |
| 17. 06. 2026 | 21:32:06 | Ricovaplaneta | LO |
| 17. 06. 2026 | 21:32:06 | Roalolxd | agrAim |
| 17. 06. 2026 | 21:32:06 | blumajk27 | XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD |
| 17. 06. 2026 | 21:32:06 | chao5__ | LO |
| 17. 06. 2026 | 21:32:05 | Gadonwa | LO |
| 17. 06. 2026 | 21:32:05 | only_ratchet | LO |
| 17. 06. 2026 | 21:32:05 | Grounder1408 | LO |
| 17. 06. 2026 | 21:32:03 | Snownook | @lovedokapsy to je historie, která by se neměla opakovat :D |
| 17. 06. 2026 | 21:31:59 | Shiralu | Chcel poflexiť červíka, ale bol mognutý LULE |
| 17. 06. 2026 | 21:31:59 | domin481 | LO |
| 17. 06. 2026 | 21:31:59 | Shiralu | Chcel poflexiť červíka, ale bol mognutý LULE |
| 17. 06. 2026 | 21:31:59 | lovedokapsy | FirstTimeChadder |
| 17. 06. 2026 | 21:31:59 | Shiralu | Chcel poflexiť červíka, ale bol mognutý LULE |
| 17. 06. 2026 | 21:31:57 | asocialka | LO ͏ |
| 17. 06. 2026 | 21:31:57 | Scru9 | @Agraelus uz jsi koukal na novy trailer na spidermana ? |
| 17. 06. 2026 | 21:31:56 | akheadshotmaster123 | FirstTimeChadder |
| 17. 06. 2026 | 21:31:56 | SoaaeK | Blbecek |
| 17. 06. 2026 | 21:31:55 | mejchar | BANGER |
| 17. 06. 2026 | 21:31:54 | Grounder1408 | CiziNestesti |
| 17. 06. 2026 | 21:31:54 | SetaS_68 | ... |
| 17. 06. 2026 | 21:31:52 | PelaloRemastered | LO |
| 17. 06. 2026 | 21:31:52 | jeddax54 | dala dead hard :D proto nepadla na zem :D |
| 17. 06. 2026 | 21:31:52 | kration_czech | hi |
| 17. 06. 2026 | 21:31:49 | metelin977 | Squid1 |
| 17. 06. 2026 | 21:31:48 | blumajk27 | LOL |
| 17. 06. 2026 | 21:31:48 | anastazyje | LO |
| 17. 06. 2026 | 21:31:48 | fkroupic | Blbecek |
| 17. 06. 2026 | 21:31:47 | turbokaneccz | maj infekci, chapadlo a zombici jim nedaj damage pokud nemaj infekci, musej sehnat injekci aby se toho zbavili |
| 17. 06. 2026 | 21:31:47 | poganezka | LO ͏ |
| 17. 06. 2026 | 21:31:46 | markozud | agrS agrS |
| 17. 06. 2026 | 21:31:46 | The_AnDrEaS_ | xdddd |
| 17. 06. 2026 | 21:31:45 | bajaja1337 | LO |
| 17. 06. 2026 | 21:31:43 | only_ratchet | kdyz maji naprahnuty ruce zombici tak to znamena ze nasli prezivsiho |
| 17. 06. 2026 | 21:31:43 | chao5__ | LO ͏ |
| 17. 06. 2026 | 21:31:43 | Johnypherphis | LO |
| 17. 06. 2026 | 21:31:41 | Shiralu | XDDDDDDDDDDDDDDDD |
| 17. 06. 2026 | 21:31:40 | blumajk27 | LO |
| 17. 06. 2026 | 21:31:38 | justTremor | Jak je švihneš tak je nakazíš T-virem a oni se pak musí lečit takovou spešl věcí @Agraelus |
| 17. 06. 2026 | 21:31:37 | Gadonwa | Když má zombík natažený ruce tak je locknutej na survíka. |
| 17. 06. 2026 | 21:31:36 | blumajk27 | SUBprise |
| 17. 06. 2026 | 21:31:34 | lovedokapsy | @Snownook díky bohu :D |
| 17. 06. 2026 | 21:31:33 | Kapalina | ale jsou pomalí |
| 17. 06. 2026 | 21:31:31 | mejchar | kdyz jsou blizko survikovi jdou za nim |
| 17. 06. 2026 | 21:31:28 | gronzo_xd | ku zvukom |
| 17. 06. 2026 | 21:31:28 | mejchar | ale kdyz vidi survika tak jdou za nim |
| 17. 06. 2026 | 21:31:26 | Johnypherphis | mají aggro range, ale jinak random |
| 17. 06. 2026 | 21:31:26 | BOGOT858 | 1 KIL zoloPome |
| 17. 06. 2026 | 21:31:25 | Kapalina | slyší hluk @Agraelus |
| 17. 06. 2026 | 21:31:21 | mejchar | random |
| 17. 06. 2026 | 21:31:20 | DarkGoblinCZ | random |
| 17. 06. 2026 | 21:31:20 | mejchar | jj |
| 17. 06. 2026 | 21:31:20 | Shiralu | Modrý efekt - infected. Čiarky nad nickom - zárezy na hooku - na tretí sú dead. |
| 17. 06. 2026 | 21:31:14 | Snownook | @lovedokapsy ne tohle ne :D |
| 17. 06. 2026 | 21:31:11 | mejchar | ty jim dáváš infekci a pak i dmg chapadlem |
| 17. 06. 2026 | 21:31:11 | DarkGoblinCZ | musí se vylečit jinak jdou na hit pokud jsou infected |
| 17. 06. 2026 | 21:31:10 | Anakin1190 | že si je švihnul tou abilitou |
| 17. 06. 2026 | 21:31:10 | Grounder1408 | to jim dává myslim mangle, tudíž se musí nejdřív mendnout a pak healnout |
| 17. 06. 2026 | 21:31:10 | Kapalina | po mapě jsou injekce co ruší infekci |
| 17. 06. 2026 | 21:31:10 | Gadonwa | Na to aby Whip dával dmg musí bejt nejdřív nakažený |
| 17. 06. 2026 | 21:31:08 | kublekcze | @Agraelus zraníš je bičem |
| 17. 06. 2026 | 21:31:06 | had_v_letadle | že je delal James Cameron? Shrug |
| 17. 06. 2026 | 21:31:06 | Niekselt | LO |
| 17. 06. 2026 | 21:31:04 | Ashenek | Když jsou modří, tak jsou infected. To znamená, že je tentaclem dáš do injures stavu. |
| 17. 06. 2026 | 21:31:02 | lovedokapsy | blue waffle |
| 17. 06. 2026 | 21:31:01 | Kapalina | s infekcí je zraňuješ chapadlem nebo zombíkem, jinak nejdřív nakazíš |
| 17. 06. 2026 | 21:30:59 | mejchar | maj tu injekce v truhlách |
| 17. 06. 2026 | 21:30:58 | blumajk27 | LO |
| 17. 06. 2026 | 21:30:58 | Davexis12 | XDDDDDDDDD |
| 17. 06. 2026 | 21:30:57 | chao5__ | LO |
| 17. 06. 2026 | 21:30:54 | mejchar | musí se vyléčit |
| 17. 06. 2026 | 21:30:54 | jeddax54 | dal si jim virus :D to znamena že další chapadlo da dmg :D |
| 17. 06. 2026 | 21:30:53 | ik_offline | že jim můžeš dát dmg tím chapadlem |
| 17. 06. 2026 | 21:30:50 | TransHolkanaCekacce01 | LO |
| 17. 06. 2026 | 21:30:48 | Naffys1 | Že si dávaj vakcínu |
| 17. 06. 2026 | 21:30:48 | ToyotomiCZ | něco jako blue balls |
| 17. 06. 2026 | 21:30:47 | Gadonwa | Je nakaženej |
| 17. 06. 2026 | 21:30:47 | only_ratchet | jsou infikovani tim chapadlem |
| 17. 06. 2026 | 21:30:47 | mejchar | jsou infikovaný |
| 17. 06. 2026 | 21:30:46 | internet_lumberjack | Infected |
| 17. 06. 2026 | 21:30:46 | Kapalina | modrá je infekce |
| 17. 06. 2026 | 21:30:45 | Grounder1408 | jsou nakažení |
| 17. 06. 2026 | 21:30:44 | mejchar | infect |
| 17. 06. 2026 | 21:30:42 | StreamElements | NotTom1k je bráškou už 10 měsíců Aware |
| 17. 06. 2026 | 21:30:42 | Shiralu | Infected |
| 17. 06. 2026 | 21:30:40 | mejchar | to je počet hooku |
| 17. 06. 2026 | 21:30:40 | anastazyje | XDDDD ͏ |
| 17. 06. 2026 | 21:30:34 | deadriderczech | jj to je max |
| 17. 06. 2026 | 21:30:33 | Shiralu | Chat, tie biele má scorch hooky, že? |
| 17. 06. 2026 | 21:30:33 | LecramTrochuZnamy | Tam je nějaký, co má i ze třetí? |
| 17. 06. 2026 | 21:30:31 | kublekcze | @kalemcye si muzeš nastavit |
| 17. 06. 2026 | 21:30:30 | JenomPetosek | jak ziskam jason badge? |
| 17. 06. 2026 | 21:30:30 | mejchar | maš max |
| 17. 06. 2026 | 21:30:28 | Kapalina | už máš max no |
| 17. 06. 2026 | 21:30:28 | mejchar | jj |
| 17. 06. 2026 | 21:30:24 | senduskan | o čem je tahle hra🙄 |
| 17. 06. 2026 | 21:30:23 | jirifrajer24 | Sub prosím |
| 17. 06. 2026 | 21:30:19 | BOGOT858 | zoloPome dame kill |
| 17. 06. 2026 | 21:30:19 | fkroupic | právě že nic ... |
| 17. 06. 2026 | 21:30:17 | WuVirr | XDDDDDDD |
| 17. 06. 2026 | 21:30:15 | Kapalina | tier 3 Pog |
| 17. 06. 2026 | 21:30:15 | deadriderczech | @Agraelus muzes zaabit zombika a tak vylepsit chapadlo |
| 17. 06. 2026 | 21:30:13 | kalemcye | Proč modrá barva? To Devs mají strach z krve? |
| 17. 06. 2026 | 21:30:11 | anastazyje | XDDDD |
| 17. 06. 2026 | 21:30:11 | chao5__ | LO ͏ |
| 17. 06. 2026 | 21:30:11 | Gadonwa | ?? HUH |
| 17. 06. 2026 | 21:30:08 | SLEJKi | ? |
| 17. 06. 2026 | 21:30:08 | MedviidekPuu | ? |
| 17. 06. 2026 | 21:30:07 | Shiralu | Ten totem na open LO |
| 17. 06. 2026 | 21:30:06 | fkroupic | ?? |
| 17. 06. 2026 | 21:30:04 | The_AnDrEaS_ | ? |
| 17. 06. 2026 | 21:30:03 | poganezka | ? |
| 17. 06. 2026 | 21:30:03 | Grounder1408 | ? |
| 17. 06. 2026 | 21:30:02 | StreamElements | lukas_songbird je bráškou už 48 měsíců Aware |
| 17. 06. 2026 | 21:29:59 | ToyotomiCZ | ? |
| 17. 06. 2026 | 21:29:49 | only_ratchet | jenom malo killeru maji pohled z třetí osoby |
| 17. 06. 2026 | 21:29:47 | Naffys1 | ? |
| 17. 06. 2026 | 21:29:46 | wortasey | LOL prej uz nebude dbd |
| 17. 06. 2026 | 21:29:45 | ToyotomiCZ | utekli oba OL |
| 17. 06. 2026 | 21:29:43 | JenomPetosek | dbd pred gta 6 😭 |
| 17. 06. 2026 | 21:29:41 | Anakin1190 | dava |
| 17. 06. 2026 | 21:29:40 | LecramTrochuZnamy | JAk dobře tam funguje xenomorph? |
| 17. 06. 2026 | 21:29:39 | Shiralu | Btw, potom je dobré meniť svoj focus, pretože za jedného survíka nedostaneš toľko bodov a berie sa to ako tunneling - toxic behaviour. |
| 17. 06. 2026 | 21:29:39 | jeddax54 | chucky :D je vyjmka :D a krasue myslim ve formě :D |
| 17. 06. 2026 | 21:29:37 | Grounder1408 | už zase DBD LO , jinak hi chat a @Agraelus |
| 17. 06. 2026 | 21:29:27 | deadriderczech | jop |
| 17. 06. 2026 | 21:29:26 | mejchar | chucky má 3 osobu pov |
| 17. 06. 2026 | 21:29:26 | Davexis12 | XDDDDD zase hraje proti MGftiman divákům LO |
| 17. 06. 2026 | 21:29:22 | moznalukyss | LO |
| 17. 06. 2026 | 21:29:21 | mejchar | chucky je v 3 osobe |
| 17. 06. 2026 | 21:29:21 | Kapalina | ale když crouchne, vezme to paletu |
| 17. 06. 2026 | 21:29:20 | Kresbes | agr666 |
| 17. 06. 2026 | 21:29:19 | Gadonwa | Ideálně chceš Tier 3 co nejdřív. |
| 17. 06. 2026 | 21:29:18 | zalarnik_semko | high key frfr |
| 17. 06. 2026 | 21:29:17 | Drakotrak69 | xdd |
| 17. 06. 2026 | 21:29:14 | ultra_pepega02 | LO |
| 17. 06. 2026 | 21:29:12 | The_AnDrEaS_ | LO |
| 17. 06. 2026 | 21:29:12 | Kapalina | btw hitnutí survíka má prio před rozbitím palety @Agraelus |
| 17. 06. 2026 | 21:29:11 | chao5__ | LO |
| 17. 06. 2026 | 21:29:11 | mejchar | LOL |
| 17. 06. 2026 | 21:29:09 | deadriderczech | nn 3 |
| 17. 06. 2026 | 21:29:05 | skalkaboss | Proc byl survik ve treti osobe a ted ses killier v prvni? |
| 17. 06. 2026 | 21:29:05 | Doub1 | LO |
| 17. 06. 2026 | 21:29:05 | ToyotomiCZ | boink |
| 17. 06. 2026 | 21:29:02 | chao5__ | LO ͏ |
| 17. 06. 2026 | 21:29:01 | ToyotomiCZ | xddddddd |
| 17. 06. 2026 | 21:29:01 | poganezka | LO |
| 17. 06. 2026 | 21:29:01 | only_ratchet | na level 3 potom mas vetsi range toho chapadla a mas rychlejsi cooldown |
| 17. 06. 2026 | 21:28:59 | jeddax54 | ne 3 |
| 17. 06. 2026 | 21:28:59 | Gadonwa | nn 3 |
| 17. 06. 2026 | 21:28:59 | Ashenek | Tier 3 je max |
| 17. 06. 2026 | 21:28:57 | mejchar | tak to ti jebe LOL |
| 17. 06. 2026 | 21:28:57 | Anakin1190 | 3 |
| 17. 06. 2026 | 21:28:54 | mejchar | LOL . |
| 17. 06. 2026 | 21:28:53 | BOGOT858 | slepec LOL |
| 17. 06. 2026 | 21:28:52 | jirifrajer24 | Sub prosím prosím |
| 17. 06. 2026 | 21:28:51 | mejchar | LOL |
| 17. 06. 2026 | 21:28:49 | DarkGoblinCZ | @Agraelus a sundavaní zombiku chapadlem si nabijiš abilitku. a nabíjíš tier pomalu na 2 až na třetí tier |
| 17. 06. 2026 | 21:28:44 | Ashenek | Teď máš Tier 2 tentacle |
| 17. 06. 2026 | 21:28:44 | Steven_John11 | Necampi hák 🧐 |
| 17. 06. 2026 | 21:28:44 | Gadonwa | YEP |
| 17. 06. 2026 | 21:28:43 | Haartman | @Agraelus občas se vyplatí chodit bokem kolempřekážek tak aby survík neviděl jakým směrem jdeš (to červené světlo) |
| 17. 06. 2026 | 21:28:42 | lukas_murphy00 | mám dost opožděný zvuk a nevím co s tím |
| 17. 06. 2026 | 21:28:42 | Kapalina | máš tier 2 |
| 17. 06. 2026 | 21:28:41 | Doub1 | WW |
| 17. 06. 2026 | 21:28:41 | zalarnik_semko | jj |
| 17. 06. 2026 | 21:28:40 | SLEJKi | jj |
| 17. 06. 2026 | 21:28:39 | mejchar | jj |
| 17. 06. 2026 | 21:28:39 | Kapalina | jj |
| 17. 06. 2026 | 21:28:38 | mejchar | WW |
| 17. 06. 2026 | 21:28:38 | LecramTrochuZnamy | I tak je nějaký extra slow |