Prohledávejte historii Twitch chatu
| Datum | Čas | Uživatel | Zpráva |
|---|---|---|---|
| 18. 06. 2026 | 01:40:20 | blumajk27 | iguessbro |
| 18. 06. 2026 | 01:40:20 | nemo__cz | To co je za lobby? NotLikeThis NotLikeThis NotLikeThis |
| 18. 06. 2026 | 01:40:19 | theconqueror_314 | LO |
| 18. 06. 2026 | 01:40:19 | Ricovaplaneta | iguessbro |
| 18. 06. 2026 | 01:40:19 | pixelutedgg | OL |
| 18. 06. 2026 | 01:40:19 | Nemhessiss | hotovooo |
| 18. 06. 2026 | 01:40:18 | sye777 | xDDD |
| 18. 06. 2026 | 01:40:18 | Swainous | xdddd |
| 18. 06. 2026 | 01:40:18 | moodxoxo | XDDDDDDDDDD |
| 18. 06. 2026 | 01:40:17 | Nemhessiss | nemůžu z těch baterek |
| 18. 06. 2026 | 01:40:16 | the_fryer_ | - |
| 18. 06. 2026 | 01:40:16 | BOGOT858 | CHUCKY BULLY OL |
| 18. 06. 2026 | 01:40:15 | the_fryer_ | LO ͏ |
| 18. 06. 2026 | 01:40:15 | the_fryer_ | LO |
| 18. 06. 2026 | 01:40:14 | PetrMagpie | urcite lukas hejlik guide xD |
| 18. 06. 2026 | 01:40:14 | blumajk27 | XDDDDDDDDDDDDDDDDDdd |
| 18. 06. 2026 | 01:40:13 | mejchar | LO |
| 18. 06. 2026 | 01:40:13 | hiratik | LO |
| 18. 06. 2026 | 01:40:13 | only_ratchet | XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD |
| 18. 06. 2026 | 01:40:12 | The_AnDrEaS_ | LO |
| 18. 06. 2026 | 01:40:11 | Shiralu | LO |
| 18. 06. 2026 | 01:40:09 | Swainous | LO |
| 18. 06. 2026 | 01:40:08 | RandomHeretic | LO |
| 18. 06. 2026 | 01:40:07 | mejchar | btw kdyz nekoho downeš tak chucky dava prostrednicek LO |
| 18. 06. 2026 | 01:40:05 | BOGOT858 | LOL |
| 18. 06. 2026 | 01:39:57 | only_ratchet | LULE |
| 18. 06. 2026 | 01:39:57 | nemo__cz | @agraelus když podržíš M1 dýl uděláš delší hit |
| 18. 06. 2026 | 01:39:57 | Shiralu | My budeme mať maximálne lepší codec, pretože vyšší bitrate nám lockuje stream na 720p. |
| 18. 06. 2026 | 01:39:54 | the_fryer_ | LULE |
| 18. 06. 2026 | 01:39:54 | SykesHateYou | Horší zážitek? Však 1080p60fps má už měsíc permamentní lagy |
| 18. 06. 2026 | 01:39:52 | blumajk27 | LULE |
| 18. 06. 2026 | 01:39:50 | M4RTY_CZMarty | Bude v nedaleké budoucnosti Golden Trio? |
| 18. 06. 2026 | 01:39:47 | Shadowkora | Běžný Twitch LLLLLLLLLLLL |
| 18. 06. 2026 | 01:39:46 | senpaikaktus_ | to jsou real hrači MgVojto, grošáky broski agrBussin |
| 18. 06. 2026 | 01:39:43 | BOGOT858 | ZeZadu vsetkych mrdat |
| 18. 06. 2026 | 01:39:38 | JohnHonza | @Shiralu však netuneluje klid WW |
| 18. 06. 2026 | 01:39:36 | pixelutedgg | specificky trh classic |
| 18. 06. 2026 | 01:39:28 | derd_luck | aDruhejMonitor me rn |
| 18. 06. 2026 | 01:39:27 | davidos174 | to je loby chaterú od MG? |
| 18. 06. 2026 | 01:39:26 | RandomHeretic | No jako podnikatel v devadesátkách |
| 18. 06. 2026 | 01:39:22 | hiratik | @M4RTY_CZMarty To má být co? |
| 18. 06. 2026 | 01:39:22 | rusowyc | Mňa tam ani nesralo, že by som nestíhal kapely, ale že som nestíhal všetky food trucky LO |
| 18. 06. 2026 | 01:39:18 | only_ratchet | MrDestructoid lobby |
| 18. 06. 2026 | 01:39:16 | blumajk27 | Bro si koupil boty do DBD lobby SmhMyHead SmhMyHead |
| 18. 06. 2026 | 01:39:14 | langmy | budes vysilat i ve 2K az to ta moznost bude? |
| 18. 06. 2026 | 01:39:12 | RandomHeretic | To je perk |
| 18. 06. 2026 | 01:39:10 | mejchar | 10s ma |
| 18. 06. 2026 | 01:39:10 | BOGOT858 | BOTS classic |
| 18. 06. 2026 | 01:39:09 | Nemhessiss | litujou, že je baterky táhnou k zemi |
| 18. 06. 2026 | 01:39:08 | Shiralu | Netuneluj LLLLLLLLLLLL |
| 18. 06. 2026 | 01:39:07 | LecramTrochuZnamy | Koule :) |
| 18. 06. 2026 | 01:39:04 | blumajk27 | LOL |
| 18. 06. 2026 | 01:39:01 | Shiralu | Čo robia? LULE |
| 18. 06. 2026 | 01:38:54 | RandomHeretic | YOLO ROFL KYS |
| 18. 06. 2026 | 01:38:41 | only_ratchet | YOLO ROFL |
| 18. 06. 2026 | 01:38:41 | PeLaPa_ | rianuuYum |
| 18. 06. 2026 | 01:38:32 | M4RTY_CZMarty | Bude zase někdy Golden Trio? |
| 18. 06. 2026 | 01:38:32 | the_fryer_ | xddd |
| 18. 06. 2026 | 01:38:28 | blumajk27 | classic |
| 18. 06. 2026 | 01:38:24 | RandomHeretic | WW |
| 18. 06. 2026 | 01:38:24 | mejchar | HEHE |
| 18. 06. 2026 | 01:38:21 | Nemhessiss | tak to bude rychlý |
| 18. 06. 2026 | 01:38:20 | only_ratchet | další Sable v zápase smile |
| 18. 06. 2026 | 01:38:20 | krvelacnynetopyrek | ja jezdila pozdeji a najedla se v atriu v hradci |
| 18. 06. 2026 | 01:38:08 | hiratik | nebo cena/výkon |
| 18. 06. 2026 | 01:38:07 | RICHMONDOSS | Děkuji za tyhle "informace" moji vrstevníci si z eventu pamatuji tak maximálně nadměrné množství alkoholu |
| 18. 06. 2026 | 01:38:05 | EnZiiiK | Trickster.. ale najhoršia mapa to be honest :D |
| 18. 06. 2026 | 01:38:01 | Swainous | @SykesHateYou LO ͏ |
| 18. 06. 2026 | 01:37:58 | hiratik | Nejlevnější je tam krajíc chleba s pomazánkou za 90 kč |
| 18. 06. 2026 | 01:37:57 | BOGOT858 | ako s Ghoulom |
| 18. 06. 2026 | 01:37:55 | Johnatynaa | Trickster |
| 18. 06. 2026 | 01:37:55 | blumajk27 | War ͏ |
| 18. 06. 2026 | 01:37:54 | mejchar | kpop |
| 18. 06. 2026 | 01:37:54 | petunieboi | moje |
| 18. 06. 2026 | 01:37:54 | the_fryer_ | idk |
| 18. 06. 2026 | 01:37:54 | Shiralu | Trickster? |
| 18. 06. 2026 | 01:37:53 | BOGOT858 | zase sme tu |
| 18. 06. 2026 | 01:37:53 | blumajk27 | War |
| 18. 06. 2026 | 01:37:52 | only_ratchet | K-Pop mapa |
| 18. 06. 2026 | 01:37:52 | mejchar | smile |
| 18. 06. 2026 | 01:37:51 | kojot_vilda | @agraelus Kdy budeš na Slovanu ? |
| 18. 06. 2026 | 01:37:50 | SykesHateYou | No jo, ale nudle za 400,- jsou součástí toho kultůrního prožitku |
| 18. 06. 2026 | 01:37:47 | theoldaloi | Mám tě rád Vojto :) |
| 18. 06. 2026 | 01:37:45 | Shiralu | TPč |
| 18. 06. 2026 | 01:37:44 | vratancz | to Tesco je nejlepsi vec, parky v rohliku pecivo all thge way |
| 18. 06. 2026 | 01:37:44 | Klyeo_1 | pepeJAM |
| 18. 06. 2026 | 01:37:42 | skerman420 | nebk6se ku |
| 18. 06. 2026 | 01:37:41 | LecramTrochuZnamy | Tam bude drahá voda LOL |
| 18. 06. 2026 | 01:37:39 | hiratik | Ta jídelna měla normálně guláš atp za 280 taky |
| 18. 06. 2026 | 01:37:39 | vojtechovy_vlasy | nabal polívky za 8,- a uvař |
| 18. 06. 2026 | 01:37:32 | mejchar | frfr |
| 18. 06. 2026 | 01:37:29 | theconqueror_314 | frfr |
| 18. 06. 2026 | 01:37:27 | hiratik | @RICHMONDOSS levnější jídlo než za 250 budeš hledat obtížně |
| 18. 06. 2026 | 01:37:18 | only_ratchet | hesRight |
| 18. 06. 2026 | 01:37:15 | BOGOT858 | 🍔 |
| 18. 06. 2026 | 01:37:09 | blumajk27 | frfr |
| 18. 06. 2026 | 01:37:07 | LecramTrochuZnamy | Richard je tak zrzavý, že vymysleli novou zrzavou barvu |
| 18. 06. 2026 | 01:37:05 | hiratik | @RICHMONDOSS že si žádné nekupuje když je vip |
| 18. 06. 2026 | 01:37:00 | the_fryer_ | delulu |
| 18. 06. 2026 | 01:36:48 | RICHMONDOSS | Slyšel jsem že občerstvení bylo pekelně drahé (podle mojich vrstevníků) tak by mě zajímalo jaký na to má názor člověk co není chudý student |
| 18. 06. 2026 | 01:36:48 | Swainous | LO |
| 18. 06. 2026 | 01:36:44 | mejchar | xdddddddd |
| 18. 06. 2026 | 01:36:44 | feiman01 | Mám tě rád Vojto :) |
| 18. 06. 2026 | 01:36:43 | only_ratchet | LO |
| 18. 06. 2026 | 01:36:42 | Klyeo_1 | LO |
| 18. 06. 2026 | 01:36:42 | the_fryer_ | synu 😭 není to tak funny |
| 18. 06. 2026 | 01:36:39 | Nemhessiss | a jedeeeeem |
| 18. 06. 2026 | 01:36:34 | blumajk27 | HEHE |
| 18. 06. 2026 | 01:36:33 | theba1u | jste podobně zrzavý 👨🦰 |
| 18. 06. 2026 | 01:36:30 | Klyeo_1 | Are ready for freddy ?! |
| 18. 06. 2026 | 01:36:29 | mejchar | chucky time HEHE |
| 18. 06. 2026 | 01:36:27 | Shiralu | Prečo je Chucky "The Good Guy"? LULE |
| 18. 06. 2026 | 01:36:26 | ali_morningstar | op lil guy |
| 18. 06. 2026 | 01:36:22 | BOGOT858 | CHUCKY TIME Stab |
| 18. 06. 2026 | 01:36:17 | davidos174 | @BOGOT858 hesRight |
| 18. 06. 2026 | 01:36:16 | LecramTrochuZnamy | @blumajk27 Ti jsou dobří |
| 18. 06. 2026 | 01:36:08 | blumajk27 | @LecramTrochuZnamy Sisi |
| 18. 06. 2026 | 01:36:01 | LecramTrochuZnamy | Elektric? Oni zpívají ratatata? |
| 18. 06. 2026 | 01:35:39 | vojtechovy_vlasy | hesRight |
| 18. 06. 2026 | 01:35:28 | blumajk27 | LULE |
| 18. 06. 2026 | 01:35:27 | NightKnight_6 | jako jo |
| 18. 06. 2026 | 01:35:24 | LecramTrochuZnamy | Hot chick |
| 18. 06. 2026 | 01:35:20 | BOGOT858 | skapal si prvy davaj gifted |
| 18. 06. 2026 | 01:35:15 | nemo__cz | F |
| 18. 06. 2026 | 01:35:15 | only_ratchet | Jill je frfr COOKED |
| 18. 06. 2026 | 01:35:15 | hiratik | COOKED ͏ |
| 18. 06. 2026 | 01:35:14 | HoangXXL | cooked |
| 18. 06. 2026 | 01:35:14 | vratancz | LO |
| 18. 06. 2026 | 01:35:13 | kojot_vilda | Lo |
| 18. 06. 2026 | 01:35:10 | sye777 | gg |
| 18. 06. 2026 | 01:35:08 | the_fryer_ | XDDDDDDDDD |
| 18. 06. 2026 | 01:35:07 | blumajk27 | uOhne |
| 18. 06. 2026 | 01:35:04 | RICHMONDOSS | RIP |
| 18. 06. 2026 | 01:35:02 | Nemhessiss | @inflace_69 prokládá to různejma proměnnejma :D |
| 18. 06. 2026 | 01:35:01 | theconqueror_314 | papa |
| 18. 06. 2026 | 01:35:01 | NightKnight_6 | ono raky záleží kde jsou, já na ně šel v Listopadu do Karlína a před pódium stály cca 1500 |
| 18. 06. 2026 | 01:35:01 | the_fryer_ | XDDDDDDDDD ͏ |
| 18. 06. 2026 | 01:35:01 | LecramTrochuZnamy | Neee! LOL |
| 18. 06. 2026 | 01:35:00 | The_AnDrEaS_ | xddddd |
| 18. 06. 2026 | 01:34:59 | HoangXXL | gg |
| 18. 06. 2026 | 01:34:58 | vojtechovy_vlasy | gg |
| 18. 06. 2026 | 01:34:58 | pixelutedgg | LOL |
| 18. 06. 2026 | 01:34:56 | the_fryer_ | XDDDDDDDDD |
| 18. 06. 2026 | 01:34:56 | onikkiry | LOL |
| 18. 06. 2026 | 01:34:56 | mejchar | gg |
| 18. 06. 2026 | 01:34:55 | BOGOT858 | papa |
| 18. 06. 2026 | 01:34:54 | Klyeo_1 | gg |
| 18. 06. 2026 | 01:34:54 | blumajk27 | gg |
| 18. 06. 2026 | 01:34:53 | EdmikDeys | RIP |
| 18. 06. 2026 | 01:34:52 | Shiralu | LOL |
| 18. 06. 2026 | 01:34:50 | hiratik | COOKED |
| 18. 06. 2026 | 01:34:50 | only_ratchet | gg |
| 18. 06. 2026 | 01:34:50 | SykesHateYou | Ticketswap to jistí. Rok vyprodaný lístky na Linkin Park půl hodiny před akcí nejsou problém. |
| 18. 06. 2026 | 01:34:45 | BOGOT858 | RIP |
| 18. 06. 2026 | 01:34:40 | blumajk27 | a stejne tu budou frajeři brečet že RFP je drahej LOL |
| 18. 06. 2026 | 01:34:35 | BOGOT858 | Tomfoolery |
| 18. 06. 2026 | 01:34:31 | HoangXXL | LO |
| 18. 06. 2026 | 01:34:30 | inflace_69 | jak někdo může zvladnout chlastat pět dní vkuse |
| 18. 06. 2026 | 01:34:29 | LecramTrochuZnamy | @Shiralu A to četl kde? V Marxově manifestu? |
| 18. 06. 2026 | 01:34:28 | the_fryer_ | xdddd |
| 18. 06. 2026 | 01:34:27 | Ricovaplaneta | gg |
| 18. 06. 2026 | 01:34:19 | blumajk27 | gg |
| 18. 06. 2026 | 01:34:14 | skerman420 | si ještě pomatuju když si s Melicharem hrál Pátek 13tyho LUL LU |
| 18. 06. 2026 | 01:34:10 | Klyeo_1 | A nebo kup teď počkej a kdyby skupiny pro tebe byly na kkt tak to prodej za to co jsi to koupil ať se necítíš jako scalper sračka |
| 18. 06. 2026 | 01:34:08 | RICHMONDOSS | Děkuji za radu. Já jakožto někdo kdo se těchhle akcí moc neúčastní kvůli zdravotním problémům se snažím aspoň ušetřit jakožto správný žid |
| 18. 06. 2026 | 01:34:08 | hiratik | pičo jestli je teď za 5k tak před vánoci zakladní bude 8 |
| 18. 06. 2026 | 01:33:52 | Shiralu | Ardis dneska niečo písal o tom, že odkúpili Ticketmaster, a že budú mať 300 kč handling fee PainChamp |
| 18. 06. 2026 | 01:33:37 | ernyy95 | už je za 5K |
| 18. 06. 2026 | 01:33:35 | only_ratchet | V září má se vrátit 2v8 mode do DBD |
| 18. 06. 2026 | 01:33:32 | rusowyc | Už o 11 keď som kupoval tak boli z 4290 za 4990 |
| 18. 06. 2026 | 01:33:30 | vojtechovy_vlasy | Nej cena je, když tam jdeš na brigádu agrSmart Máš 170/h, free vstup, lepší camp se sprchama a záchodama |
| 18. 06. 2026 | 01:33:29 | blumajk27 | mhm |
| 18. 06. 2026 | 01:33:25 | StreamElements | 🍽️ Získej až 4000 Kč pro nové klienty Komerčky a hraj o unikátní merch, který jsme vytvořili spolu s Haisetem, Flygunem a Kapesníkem. Víc info na https://bit.ly/Agraelus_Comerch 🍽️ |
| 18. 06. 2026 | 01:33:22 | Ashenek | V customkách máš všechny perky i addony. Můžeš hrát proti čtyřem vybraným lidem jako killer. |
| 18. 06. 2026 | 01:33:18 | LecramTrochuZnamy | Je vlastně vysvětleno, co je to za bytost, které ji obětují přeživší? |
| 18. 06. 2026 | 01:33:08 | EdmikDeys | Můžete hrát max custom games, ale někteří to nějak dělají, aby se do jedné hry dostal hráč i killer |
| 18. 06. 2026 | 01:33:08 | Shiralu | Richard má už rok dopredu zabookovaný hotel LULE |
| 18. 06. 2026 | 01:32:55 | vojtechovy_vlasy | Ne |
| 18. 06. 2026 | 01:32:53 | The_Ari_ | 2v8 zase přidaj dávaj ho celkem pravidelně jen to chce sledovat :) |
| 18. 06. 2026 | 01:32:52 | inflace_69 | jsem jediny komu se libi jak vzdycha ?? |
| 18. 06. 2026 | 01:32:50 | Shiralu | Už teraz LO |
| 18. 06. 2026 | 01:32:48 | dzejemski | ted |
| 18. 06. 2026 | 01:32:44 | Pavlos_BLACK | ten mod uz neni no, jedine customka jde kdyz vas bude 5 aby jste byli jiny tym |
| 18. 06. 2026 | 01:32:40 | blumajk27 | COOKED |
| 18. 06. 2026 | 01:32:35 | BOGOT858 | HOOKED AND COOKED |
| 18. 06. 2026 | 01:32:34 | HoangXXL | jseš lehkej cíl |
| 18. 06. 2026 | 01:32:30 | hejmirku | vojto křičíš jak holka |
| 18. 06. 2026 | 01:32:29 | Klyeo_1 | TimeIsTicking TimeIsTicking TimeIsTicking TimeIsTicking TimeIsTicking TimeIsTicking TimeIsTicking TimeIsTicking TimeIsTicking |
| 18. 06. 2026 | 01:32:28 | nemo__cz | jedině custom games |
| 18. 06. 2026 | 01:32:25 | EnZiiiK | @Agraelus Mužeš si založit CUSOTM lobby jedině a tak hrát 1v1, ale pokud chceš hrát spolu jako spolu tak musíte oba survíky :) |
| 18. 06. 2026 | 01:32:25 | SykesHateYou | Takže throwback na legendary 07/2016 stream, kde jste hráli s Melicharem DBD v betě? |
| 18. 06. 2026 | 01:32:25 | RICHMONDOSS | Pane Agraelus mohu se zeptat kdy je nejlepší doba na zakoupení lístků na RFP?? |
| 18. 06. 2026 | 01:32:23 | M4RTY_CZMarty | Streamoval by jsi i kdyby ti nikdo neposlal týden v kuse nic? Jakože paystop Challenge? 🤔🙂 |
| 18. 06. 2026 | 01:32:19 | Nemhessiss | jen teda netušim, jak to udělal :D |
| 18. 06. 2026 | 01:32:16 | LecramTrochuZnamy | Ta má ječák |
| 18. 06. 2026 | 01:32:14 | deril44 | jenom v custom |
| 18. 06. 2026 | 01:32:09 | Nemhessiss | mně zaučoval kámoš, hrál killera, já s dalším co znám hrála v lobíčku a další dva cizí a šlo to |
| 18. 06. 2026 | 01:32:07 | only_ratchet | na podzim ma byt 2v8 event takze, tam jsou 2 killeri |
| 18. 06. 2026 | 01:32:06 | Pavlos_BLACK | nejde |
| 18. 06. 2026 | 01:32:06 | Ashenek | Máš tlv DBDčku customky |