Prohledávejte historii Twitch chatu

Kick Kick
Kanál agraelus
1 den 7 dní 30 dní Statistiky
Datum Čas Uživatel Zpráva
18. 06. 2026 01:40:20 blumajk27
iguessbro
18. 06. 2026 01:40:20 nemo__cz
To co je za lobby? NotLikeThis NotLikeThis NotLikeThis
18. 06. 2026 01:40:19 theconqueror_314
LO
18. 06. 2026 01:40:19 Ricovaplaneta
iguessbro
18. 06. 2026 01:40:19 pixelutedgg
OL
18. 06. 2026 01:40:19 Nemhessiss
hotovooo
18. 06. 2026 01:40:18 sye777
xDDD
18. 06. 2026 01:40:18 Swainous
xdddd
18. 06. 2026 01:40:18 moodxoxo
XDDDDDDDDDD
18. 06. 2026 01:40:17 Nemhessiss
nemůžu z těch baterek
18. 06. 2026 01:40:16 the_fryer_
-
18. 06. 2026 01:40:16 BOGOT858
CHUCKY BULLY OL
18. 06. 2026 01:40:15 the_fryer_
LO ͏
18. 06. 2026 01:40:15 the_fryer_
LO
18. 06. 2026 01:40:14 PetrMagpie
urcite lukas hejlik guide xD
18. 06. 2026 01:40:14 blumajk27
XDDDDDDDDDDDDDDDDDdd
18. 06. 2026 01:40:13 mejchar
LO
18. 06. 2026 01:40:13 hiratik
LO
18. 06. 2026 01:40:13 only_ratchet
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
18. 06. 2026 01:40:12 The_AnDrEaS_
LO
18. 06. 2026 01:40:11 Shiralu
LO
18. 06. 2026 01:40:09 Swainous
LO
18. 06. 2026 01:40:08 RandomHeretic
LO
18. 06. 2026 01:40:07 mejchar
btw kdyz nekoho downeš tak chucky dava prostrednicek LO
18. 06. 2026 01:40:05 BOGOT858
LOL
18. 06. 2026 01:39:57 only_ratchet
LULE
18. 06. 2026 01:39:57 nemo__cz
@agraelus když podržíš M1 dýl uděláš delší hit
18. 06. 2026 01:39:57 Shiralu
My budeme mať maximálne lepší codec, pretože vyšší bitrate nám lockuje stream na 720p.
18. 06. 2026 01:39:54 the_fryer_
LULE
18. 06. 2026 01:39:54 SykesHateYou
Horší zážitek? Však 1080p60fps má už měsíc permamentní lagy
18. 06. 2026 01:39:52 blumajk27
LULE
18. 06. 2026 01:39:50 M4RTY_CZMarty
Bude v nedaleké budoucnosti Golden Trio?
18. 06. 2026 01:39:47 Shadowkora
Běžný Twitch LLLLLLLLLLLL
18. 06. 2026 01:39:46 senpaikaktus_
to jsou real hrači MgVojto, grošáky broski agrBussin
18. 06. 2026 01:39:43 BOGOT858
ZeZadu vsetkych mrdat
18. 06. 2026 01:39:38 JohnHonza
@Shiralu však netuneluje klid WW
18. 06. 2026 01:39:36 pixelutedgg
specificky trh classic
18. 06. 2026 01:39:28 derd_luck
aDruhejMonitor me rn
18. 06. 2026 01:39:27 davidos174
to je loby chaterú od MG?
18. 06. 2026 01:39:26 RandomHeretic
No jako podnikatel v devadesátkách
18. 06. 2026 01:39:22 hiratik
@M4RTY_CZMarty To má být co?
18. 06. 2026 01:39:22 rusowyc
Mňa tam ani nesralo, že by som nestíhal kapely, ale že som nestíhal všetky food trucky LO
18. 06. 2026 01:39:18 only_ratchet
MrDestructoid lobby
18. 06. 2026 01:39:16 blumajk27
Bro si koupil boty do DBD lobby SmhMyHead SmhMyHead
18. 06. 2026 01:39:14 langmy
budes vysilat i ve 2K az to ta moznost bude?
18. 06. 2026 01:39:12 RandomHeretic
To je perk
18. 06. 2026 01:39:10 mejchar
10s ma
18. 06. 2026 01:39:10 BOGOT858
BOTS classic
18. 06. 2026 01:39:09 Nemhessiss
litujou, že je baterky táhnou k zemi
18. 06. 2026 01:39:08 Shiralu
Netuneluj LLLLLLLLLLLL
18. 06. 2026 01:39:07 LecramTrochuZnamy
Koule :)
18. 06. 2026 01:39:04 blumajk27
LOL
18. 06. 2026 01:39:01 Shiralu
Čo robia? LULE
18. 06. 2026 01:38:54 RandomHeretic
YOLO ROFL KYS
18. 06. 2026 01:38:41 only_ratchet
YOLO ROFL
18. 06. 2026 01:38:41 PeLaPa_
rianuuYum
18. 06. 2026 01:38:32 M4RTY_CZMarty
Bude zase někdy Golden Trio?
18. 06. 2026 01:38:32 the_fryer_
xddd
18. 06. 2026 01:38:28 blumajk27
classic
18. 06. 2026 01:38:24 RandomHeretic
WW
18. 06. 2026 01:38:24 mejchar
HEHE
18. 06. 2026 01:38:21 Nemhessiss
tak to bude rychlý
18. 06. 2026 01:38:20 only_ratchet
další Sable v zápase smile
18. 06. 2026 01:38:20 krvelacnynetopyrek
ja jezdila pozdeji a najedla se v atriu v hradci
18. 06. 2026 01:38:08 hiratik
nebo cena/výkon
18. 06. 2026 01:38:07 RICHMONDOSS
Děkuji za tyhle "informace" moji vrstevníci si z eventu pamatuji tak maximálně nadměrné množství alkoholu
18. 06. 2026 01:38:05 EnZiiiK
Trickster.. ale najhoršia mapa to be honest :D
18. 06. 2026 01:38:01 Swainous
@SykesHateYou LO ͏
18. 06. 2026 01:37:58 hiratik
Nejlevnější je tam krajíc chleba s pomazánkou za 90 kč
18. 06. 2026 01:37:57 BOGOT858
ako s Ghoulom
18. 06. 2026 01:37:55 Johnatynaa
Trickster
18. 06. 2026 01:37:55 blumajk27
War ͏
18. 06. 2026 01:37:54 mejchar
kpop
18. 06. 2026 01:37:54 petunieboi
moje
18. 06. 2026 01:37:54 the_fryer_
idk
18. 06. 2026 01:37:54 Shiralu
Trickster?
18. 06. 2026 01:37:53 BOGOT858
zase sme tu
18. 06. 2026 01:37:53 blumajk27
War
18. 06. 2026 01:37:52 only_ratchet
K-Pop mapa
18. 06. 2026 01:37:52 mejchar
smile
18. 06. 2026 01:37:51 kojot_vilda
@agraelus Kdy budeš na Slovanu ?
18. 06. 2026 01:37:50 SykesHateYou
No jo, ale nudle za 400,- jsou součástí toho kultůrního prožitku
18. 06. 2026 01:37:47 theoldaloi
Mám tě rád Vojto :)
18. 06. 2026 01:37:45 Shiralu
TPč
18. 06. 2026 01:37:44 vratancz
to Tesco je nejlepsi vec, parky v rohliku pecivo all thge way
18. 06. 2026 01:37:44 Klyeo_1
pepeJAM
18. 06. 2026 01:37:42 skerman420
nebk6se ku
18. 06. 2026 01:37:41 LecramTrochuZnamy
Tam bude drahá voda LOL
18. 06. 2026 01:37:39 hiratik
Ta jídelna měla normálně guláš atp za 280 taky
18. 06. 2026 01:37:39 vojtechovy_vlasy
nabal polívky za 8,- a uvař
18. 06. 2026 01:37:32 mejchar
frfr
18. 06. 2026 01:37:29 theconqueror_314
frfr
18. 06. 2026 01:37:27 hiratik
@RICHMONDOSS levnější jídlo než za 250 budeš hledat obtížně
18. 06. 2026 01:37:18 only_ratchet
hesRight
18. 06. 2026 01:37:15 BOGOT858
🍔
18. 06. 2026 01:37:09 blumajk27
frfr
18. 06. 2026 01:37:07 LecramTrochuZnamy
Richard je tak zrzavý, že vymysleli novou zrzavou barvu
18. 06. 2026 01:37:05 hiratik
@RICHMONDOSS že si žádné nekupuje když je vip
18. 06. 2026 01:37:00 the_fryer_
delulu
18. 06. 2026 01:36:48 RICHMONDOSS
Slyšel jsem že občerstvení bylo pekelně drahé (podle mojich vrstevníků) tak by mě zajímalo jaký na to má názor člověk co není chudý student
18. 06. 2026 01:36:48 Swainous
LO
18. 06. 2026 01:36:44 mejchar
xdddddddd
18. 06. 2026 01:36:44 feiman01
Mám tě rád Vojto :)
18. 06. 2026 01:36:43 only_ratchet
LO
18. 06. 2026 01:36:42 Klyeo_1
LO
18. 06. 2026 01:36:42 the_fryer_
synu 😭 není to tak funny
18. 06. 2026 01:36:39 Nemhessiss
a jedeeeeem
18. 06. 2026 01:36:34 blumajk27
HEHE
18. 06. 2026 01:36:33 theba1u
jste podobně zrzavý 👨‍🦰
18. 06. 2026 01:36:30 Klyeo_1
Are ready for freddy ?!
18. 06. 2026 01:36:29 mejchar
chucky time HEHE
18. 06. 2026 01:36:27 Shiralu
Prečo je Chucky "The Good Guy"? LULE
18. 06. 2026 01:36:26 ali_morningstar
op lil guy
18. 06. 2026 01:36:22 BOGOT858
CHUCKY TIME Stab
18. 06. 2026 01:36:17 davidos174
@BOGOT858 hesRight
18. 06. 2026 01:36:16 LecramTrochuZnamy
@blumajk27 Ti jsou dobří
18. 06. 2026 01:36:08 blumajk27
@LecramTrochuZnamy Sisi
18. 06. 2026 01:36:01 LecramTrochuZnamy
Elektric? Oni zpívají ratatata?
18. 06. 2026 01:35:39 vojtechovy_vlasy
hesRight
18. 06. 2026 01:35:28 blumajk27
LULE
18. 06. 2026 01:35:27 NightKnight_6
jako jo
18. 06. 2026 01:35:24 LecramTrochuZnamy
Hot chick
18. 06. 2026 01:35:20 BOGOT858
skapal si prvy davaj gifted
18. 06. 2026 01:35:15 nemo__cz
F
18. 06. 2026 01:35:15 only_ratchet
Jill je frfr COOKED
18. 06. 2026 01:35:15 hiratik
COOKED ͏
18. 06. 2026 01:35:14 HoangXXL
cooked
18. 06. 2026 01:35:14 vratancz
LO
18. 06. 2026 01:35:13 kojot_vilda
Lo
18. 06. 2026 01:35:10 sye777
gg
18. 06. 2026 01:35:08 the_fryer_
XDDDDDDDDD
18. 06. 2026 01:35:07 blumajk27
uOhne
18. 06. 2026 01:35:04 RICHMONDOSS
RIP
18. 06. 2026 01:35:02 Nemhessiss
@inflace_69 prokládá to různejma proměnnejma :D
18. 06. 2026 01:35:01 theconqueror_314
papa
18. 06. 2026 01:35:01 NightKnight_6
ono raky záleží kde jsou, já na ně šel v Listopadu do Karlína a před pódium stály cca 1500
18. 06. 2026 01:35:01 the_fryer_
XDDDDDDDDD ͏
18. 06. 2026 01:35:01 LecramTrochuZnamy
Neee! LOL
18. 06. 2026 01:35:00 The_AnDrEaS_
xddddd
18. 06. 2026 01:34:59 HoangXXL
gg
18. 06. 2026 01:34:58 vojtechovy_vlasy
gg
18. 06. 2026 01:34:58 pixelutedgg
LOL
18. 06. 2026 01:34:56 the_fryer_
XDDDDDDDDD
18. 06. 2026 01:34:56 onikkiry
LOL
18. 06. 2026 01:34:56 mejchar
gg
18. 06. 2026 01:34:55 BOGOT858
papa
18. 06. 2026 01:34:54 Klyeo_1
gg
18. 06. 2026 01:34:54 blumajk27
gg
18. 06. 2026 01:34:53 EdmikDeys
RIP
18. 06. 2026 01:34:52 Shiralu
LOL
18. 06. 2026 01:34:50 hiratik
COOKED
18. 06. 2026 01:34:50 only_ratchet
gg
18. 06. 2026 01:34:50 SykesHateYou
Ticketswap to jistí. Rok vyprodaný lístky na Linkin Park půl hodiny před akcí nejsou problém.
18. 06. 2026 01:34:45 BOGOT858
RIP
18. 06. 2026 01:34:40 blumajk27
a stejne tu budou frajeři brečet že RFP je drahej LOL
18. 06. 2026 01:34:35 BOGOT858
Tomfoolery
18. 06. 2026 01:34:31 HoangXXL
LO
18. 06. 2026 01:34:30 inflace_69
jak někdo může zvladnout chlastat pět dní vkuse
18. 06. 2026 01:34:29 LecramTrochuZnamy
@Shiralu A to četl kde? V Marxově manifestu?
18. 06. 2026 01:34:28 the_fryer_
xdddd
18. 06. 2026 01:34:27 Ricovaplaneta
gg
18. 06. 2026 01:34:19 blumajk27
gg
18. 06. 2026 01:34:14 skerman420
si ještě pomatuju když si s Melicharem hrál Pátek 13tyho LUL LU
18. 06. 2026 01:34:10 Klyeo_1
A nebo kup teď počkej a kdyby skupiny pro tebe byly na kkt tak to prodej za to co jsi to koupil ať se necítíš jako scalper sračka
18. 06. 2026 01:34:08 RICHMONDOSS
Děkuji za radu. Já jakožto někdo kdo se těchhle akcí moc neúčastní kvůli zdravotním problémům se snažím aspoň ušetřit jakožto správný žid
18. 06. 2026 01:34:08 hiratik
pičo jestli je teď za 5k tak před vánoci zakladní bude 8
18. 06. 2026 01:33:52 Shiralu
Ardis dneska niečo písal o tom, že odkúpili Ticketmaster, a že budú mať 300 kč handling fee PainChamp
18. 06. 2026 01:33:37 ernyy95
už je za 5K
18. 06. 2026 01:33:35 only_ratchet
V září má se vrátit 2v8 mode do DBD
18. 06. 2026 01:33:32 rusowyc
Už o 11 keď som kupoval tak boli z 4290 za 4990
18. 06. 2026 01:33:30 vojtechovy_vlasy
Nej cena je, když tam jdeš na brigádu agrSmart Máš 170/h, free vstup, lepší camp se sprchama a záchodama
18. 06. 2026 01:33:29 blumajk27
mhm
18. 06. 2026 01:33:25 StreamElements
🍽️ Získej až 4000 Kč pro nové klienty Komerčky a hraj o unikátní merch, který jsme vytvořili spolu s Haisetem, Flygunem a Kapesníkem. Víc info na https://bit.ly/Agraelus_Comerch 🍽️
18. 06. 2026 01:33:22 Ashenek
V customkách máš všechny perky i addony. Můžeš hrát proti čtyřem vybraným lidem jako killer.
18. 06. 2026 01:33:18 LecramTrochuZnamy
Je vlastně vysvětleno, co je to za bytost, které ji obětují přeživší?
18. 06. 2026 01:33:08 EdmikDeys
Můžete hrát max custom games, ale někteří to nějak dělají, aby se do jedné hry dostal hráč i killer
18. 06. 2026 01:33:08 Shiralu
Richard má už rok dopredu zabookovaný hotel LULE
18. 06. 2026 01:32:55 vojtechovy_vlasy
Ne
18. 06. 2026 01:32:53 The_Ari_
2v8 zase přidaj dávaj ho celkem pravidelně jen to chce sledovat :)
18. 06. 2026 01:32:52 inflace_69
jsem jediny komu se libi jak vzdycha ??
18. 06. 2026 01:32:50 Shiralu
Už teraz LO
18. 06. 2026 01:32:48 dzejemski
ted
18. 06. 2026 01:32:44 Pavlos_BLACK
ten mod uz neni no, jedine customka jde kdyz vas bude 5 aby jste byli jiny tym
18. 06. 2026 01:32:40 blumajk27
COOKED
18. 06. 2026 01:32:35 BOGOT858
HOOKED AND COOKED
18. 06. 2026 01:32:34 HoangXXL
jseš lehkej cíl
18. 06. 2026 01:32:30 hejmirku
vojto křičíš jak holka
18. 06. 2026 01:32:29 Klyeo_1
TimeIsTicking TimeIsTicking TimeIsTicking TimeIsTicking TimeIsTicking TimeIsTicking TimeIsTicking TimeIsTicking TimeIsTicking
18. 06. 2026 01:32:28 nemo__cz
jedině custom games
18. 06. 2026 01:32:25 EnZiiiK
@Agraelus Mužeš si založit CUSOTM lobby jedině a tak hrát 1v1, ale pokud chceš hrát spolu jako spolu tak musíte oba survíky :)
18. 06. 2026 01:32:25 SykesHateYou
Takže throwback na legendary 07/2016 stream, kde jste hráli s Melicharem DBD v betě?
18. 06. 2026 01:32:25 RICHMONDOSS
Pane Agraelus mohu se zeptat kdy je nejlepší doba na zakoupení lístků na RFP??
18. 06. 2026 01:32:23 M4RTY_CZMarty
Streamoval by jsi i kdyby ti nikdo neposlal týden v kuse nic? Jakože paystop Challenge? 🤔🙂
18. 06. 2026 01:32:19 Nemhessiss
jen teda netušim, jak to udělal :D
18. 06. 2026 01:32:16 LecramTrochuZnamy
Ta má ječák
18. 06. 2026 01:32:14 deril44
jenom v custom
18. 06. 2026 01:32:09 Nemhessiss
mně zaučoval kámoš, hrál killera, já s dalším co znám hrála v lobíčku a další dva cizí a šlo to
18. 06. 2026 01:32:07 only_ratchet
na podzim ma byt 2v8 event takze, tam jsou 2 killeri
18. 06. 2026 01:32:06 Pavlos_BLACK
nejde
18. 06. 2026 01:32:06 Ashenek
Máš tlv DBDčku customky
⚠️
Zobrazeno maximálně 100000 řádků
Pro nalezení více zpráv použij vyhledávání podle uživatele nebo klíčového slova