Prohledávejte historii Twitch chatu

Kick Kick
Kanál agraelus
1 den 7 dní 30 dní Statistiky
Datum Čas Uživatel Zpráva
18. 06. 2026 21:25:50 thesoulofcinders
@ToyotomiCZ Ani Morello, jak je vyhlásil "All those guys in the rich people seats" LO
18. 06. 2026 21:25:45 SCUDERIAKAZUHA
to je na gumáky ne LO
18. 06. 2026 21:25:44 misigenos
smile
18. 06. 2026 21:25:43 raza_bro
Toto je ta cedule z VIPU: https://ctrlv.cz/ujWX @Agraelus
18. 06. 2026 21:25:41 RSA3666
uz mas koupeno na pristi rok? ;-)
18. 06. 2026 21:25:40 drbinactkaaphrasiova
Jako 4K za Blink 187 koncík je crazy
18. 06. 2026 21:25:40 jskthe80
uz prodali 15k listku
18. 06. 2026 21:25:39 ArdisCZ160
tak Faith No More už jsou víceméně semi-confirmed pepeLaugh
18. 06. 2026 21:25:35 TheInfernalEmperor
jen jeden gg
18. 06. 2026 21:25:32 panvcelka
@endyxos Dobrá cena
18. 06. 2026 21:25:29 misigenos
gg
18. 06. 2026 21:25:27 ToyotomiCZ
klasická stačí asi
18. 06. 2026 21:25:26 pixelutedgg
LO
18. 06. 2026 21:25:24 pixelutedgg
18K za VIP
18. 06. 2026 21:25:23 Meewile
budu ještě 8 měsíců trpět každou zmínku EC koncertu
18. 06. 2026 21:25:22 JohnHonza
@zaky_py proč bys moshoval ??
18. 06. 2026 21:25:18 malydobi
@petroranka 15-20k
18. 06. 2026 21:25:15 ToyotomiCZ
ventolin tam ty zmrdy z vip nechce
18. 06. 2026 21:25:12 Nedric_
Jdeš na Quicksand a přijde o uši War
18. 06. 2026 21:25:11 endyxos
@panvcelka 190
18. 06. 2026 21:25:10 SCUDERIAKAZUHA
pry tam byl i prezident na iron maiden mhm
18. 06. 2026 21:25:06 hodneholoube
@Meewile nedelat bordel behem koncertu EWWW
18. 06. 2026 21:25:04 petroranka
Kolik to výjde to Vip tak cca??
18. 06. 2026 21:25:02 panvcelka
Langoš za 500?
18. 06. 2026 21:24:56 Nedric_
@TokaTheFirst gg toho jsem si tam vůbec nevšiml
18. 06. 2026 21:24:55 endyxos
langoše byly totální jeba
18. 06. 2026 21:24:53 ArdisCZ160
REAL metalcore reprezentován
18. 06. 2026 21:24:52 ToyotomiCZ
langoše za 500, výrobní cena 5 korun
18. 06. 2026 21:24:51 SCUDERIAKAZUHA
langoše HOLY za 500
18. 06. 2026 21:24:42 ArdisCZ160
hovno
18. 06. 2026 21:24:41 ArdisCZ160
VisLaud
18. 06. 2026 21:24:40 Nedric_
Já s Melicharem jsme byli na Benovi LO
18. 06. 2026 21:24:37 zaky_py
Nechybí ti to moshování a celkově ta energie mezi lidma vepředu, když jsi v tom VIP? @Agraelus
18. 06. 2026 21:24:36 TheInfernalEmperor
DatSheffy pec?
18. 06. 2026 21:24:34 TokaTheFirst
@Nedric_ Tos neměl? Karalemilovaná cibulka v tom, sýr, mega dobrý to bylo.
18. 06. 2026 21:24:32 omegalul_88
oBrat ??
18. 06. 2026 21:24:31 llukik_of_astora
PogTasty Ty sýrové toasty byly mňamózní no
18. 06. 2026 21:24:31 Meewile
@hodneholoube z argumentu "každej si to užívá po svém" vždy kvetu
18. 06. 2026 21:24:29 misigenos
Pogging
18. 06. 2026 21:24:27 SCUDERIAKAZUHA
HOLY
18. 06. 2026 21:24:27 kubulak12
Kreygasm
18. 06. 2026 21:24:26 drbinactkaaphrasiova
Jak si to píská
18. 06. 2026 21:24:26 ToyotomiCZ
na židy
18. 06. 2026 21:24:25 legocholas
HOLY
18. 06. 2026 21:24:25 monsieurPloski
PogTasty
18. 06. 2026 21:24:25 MedviidekPuu
jedinej unc jsi tam byl ty
18. 06. 2026 21:24:24 ZdenekHavir
chci vidět tebe v pětačtyřiceti LuL @Agraelus
18. 06. 2026 21:24:19 dava_
Kreygasm
18. 06. 2026 21:24:19 stepanfoto007
baitNaHlad
18. 06. 2026 21:24:19 aldoss
PogTasty
18. 06. 2026 21:24:18 ArdisCZ160
strejc řekne tohle, a pak místo mlácenda na Dying Wish čumí na Bena 🥀 🥀 🥀
18. 06. 2026 21:24:18 drbinactkaaphrasiova
Ty hambatej fízle
18. 06. 2026 21:24:17 StreamElements
evicek10 je bráškou už 63 měsíců Aware
18. 06. 2026 21:24:17 DNAprimer
EWWW
18. 06. 2026 21:24:17 Nedric_
Proč to nevim
18. 06. 2026 21:24:17 petroranka
Kolok stojí to Vip @agraelus
18. 06. 2026 21:24:15 hodneholoube
@Meewile fér, fér
18. 06. 2026 21:24:15 Nedric_
TO TAM BYLO??????
18. 06. 2026 21:24:15 sh4d0warri
PogTasty
18. 06. 2026 21:24:11 sabejnos
@Nedric_ LLLLLLLLLLLL
18. 06. 2026 21:24:10 ToyotomiCZ
to je clavicular kterej si nechal prodloužit nohy, nemůže skákat
18. 06. 2026 21:24:07 SCUDERIAKAZUHA
PogTasty
18. 06. 2026 21:24:05 skalkaboss
Docela uprimna reakce
18. 06. 2026 21:24:05 Nedric_
@sabejnos Ne
18. 06. 2026 21:24:03 llukik_of_astora
Larping
18. 06. 2026 21:24:02 Premiumdadasxdau
to sem byl zrovna v pitu
18. 06. 2026 21:24:00 PelaloRemastered
Typický ředitel podniku LO
18. 06. 2026 21:24:00 sabejnos
@Nedric_ @Agraelus Měli ve VIP i langoše ??
18. 06. 2026 21:24:00 Jixi979
on čekal na ortel
18. 06. 2026 21:23:58 kaktusovy_citron
agrThink agrLULE
18. 06. 2026 21:23:57 bloxtrcz1
ICANT
18. 06. 2026 21:23:56 StreamElements
jezevec1376 hodil 64.00 dolalů! agrNaM
18. 06. 2026 21:23:55 StreamElements
🍽️ Získej až 4000 Kč pro nové klienty Komerčky a hraj o unikátní merch, který jsme vytvořili spolu s Haisetem, Flygunem a Kapesníkem. Víc info na https://bit.ly/Agraelus_Comerch 🍽️
18. 06. 2026 21:23:55 Meewile
@hodneholoube Bro i kdybych byl na vozíku, i lidi na vozíku see legit hábou víc jak ty lidi co vždy vidíš jak tam prostě stojej
18. 06. 2026 21:23:55 drbinactkaaphrasiova
Ten jeden cápek byl Zmrdus, protože pak jel půl hodiny autem aby nebyl unavený zmrdusPosezeni
18. 06. 2026 21:23:55 legocholas
definice dinousaura
18. 06. 2026 21:23:52 thewitcher025
LO
18. 06. 2026 21:23:52 ToyotomiCZ
mýval ve vip leaked
18. 06. 2026 21:23:51 The_AnDrEaS_
LO
18. 06. 2026 21:23:51 StreamElements
mleaekech je bráškou už 48 měsíců Aware
18. 06. 2026 21:23:51 panvcelka
ty jsi unc
18. 06. 2026 21:23:50 VelitelShepardCZ
@Nedric_ agrE /
18. 06. 2026 21:23:49 dava_
to si neviděl iron maiden publikum
18. 06. 2026 21:23:48 Nrid3rN
czechcloud experience
18. 06. 2026 21:23:48 Samculak
LO
18. 06. 2026 21:23:47 SCUDERIAKAZUHA
ICANT
18. 06. 2026 21:23:47 TheInfernalEmperor
unc
18. 06. 2026 21:23:47 onikkiry
LO
18. 06. 2026 21:23:46 pixelutedgg
LO
18. 06. 2026 21:23:46 ToyotomiCZ
ty bys totiž v davu na tu stage neviděl
18. 06. 2026 21:23:44 TokaTheFirst
Ani hlavou tam nekejvali ty vole. Prostě stáli a čuměli jak troubové.
18. 06. 2026 21:23:44 call_me_crazy_2202
LO
18. 06. 2026 21:23:44 omegalul_88
doslova to bych byl i já ve 29 letech
18. 06. 2026 21:23:42 ToyotomiCZ
sám jsi strejc
18. 06. 2026 21:23:41 kubulak12
LO
18. 06. 2026 21:23:41 sh4d0warri
LO
18. 06. 2026 21:23:40 soferkamionu22
LO
18. 06. 2026 21:23:39 ultra_pepega02
LO ͏
18. 06. 2026 21:23:38 SCUDERIAKAZUHA
LO
18. 06. 2026 21:23:38 malydobi
ten jeden byl Meewile?
18. 06. 2026 21:23:38 Nedric_
@Agraelus Ale posunuli se kvůli nám, aby tam bylo místo i pro tebe, takže WW
18. 06. 2026 21:23:37 legocholas
veryFors
18. 06. 2026 21:23:37 TomDo666
LO ͏
18. 06. 2026 21:23:35 wendy_quinn13
LO
18. 06. 2026 21:23:34 endy152
LO
18. 06. 2026 21:23:34 XGoldar
KEKE
18. 06. 2026 21:23:33 monsieurPloski
LO
18. 06. 2026 21:23:33 akheadshotmaster123
VeryPog
18. 06. 2026 21:23:32 aldoss
LO
18. 06. 2026 21:23:31 hodneholoube
@Meewile agrVozejk
18. 06. 2026 21:23:30 PelaloRemastered
jojo
18. 06. 2026 21:23:29 jakfoxs
LO
18. 06. 2026 21:23:29 Meewile
????
18. 06. 2026 21:23:29 StreamElements
gryfynn zapomněl odpojit kreditku už 92 měsíců PainChamp
18. 06. 2026 21:23:28 ToyotomiCZ
lowcortisol
18. 06. 2026 21:23:25 StreamElements
🥅 Buď u toho - permanentky na Slovan 2025/26 seženeš zde: https://fcsl.cz/c/16099 🥅
18. 06. 2026 21:23:25 kubulak12
jojo
18. 06. 2026 21:23:21 twixercz
jojo ͏
18. 06. 2026 21:23:21 drbinactkaaphrasiova
Ten jeden cápek byl Zmrdus, protože pak jel půl hodiny autem aby nebyl unavený zmrdusPosezeni
18. 06. 2026 21:23:21 duckman_cz
jojo
18. 06. 2026 21:23:19 Portgas_D_Andbass
jojo ͏
18. 06. 2026 21:23:19 jajjks
jojo
18. 06. 2026 21:23:18 sh4d0warri
jojo
18. 06. 2026 21:23:17 Meewile
Já nikdy nepochopim lidi co stojej jak Y na hudbu
18. 06. 2026 21:23:17 petroranka
Osprchují mě i na tom VIP😂
18. 06. 2026 21:23:16 TheInfernalEmperor
jojo
18. 06. 2026 21:23:16 thewitcher025
jojo
18. 06. 2026 21:23:14 Du6in3K
zmrdusPosezeni
18. 06. 2026 21:23:11 XGoldar
LO
18. 06. 2026 21:23:09 WuVirr
Já rok neměl ani pivko, žádný alkohol. Za týden jsou tu slavnosti, bojím se kamarádů, lini mě opili agrT CheersToThat
18. 06. 2026 21:23:09 TheInfernalEmperor
zmrdusPosezeni
18. 06. 2026 21:23:08 kubulak12
XD
18. 06. 2026 21:23:07 ultra_pepega02
LO
18. 06. 2026 21:23:05 holy_disease
LO
18. 06. 2026 21:23:04 Du6in3K
zmrdusHodiny
18. 06. 2026 21:23:04 Mrazulik
GIGACHAD
18. 06. 2026 21:23:04 thesoulofcinders
LO
18. 06. 2026 21:23:03 hodneholoube
XD
18. 06. 2026 21:23:02 wendy_quinn13
XDD
18. 06. 2026 21:23:01 ada1687
:D
18. 06. 2026 21:23:01 SCUDERIAKAZUHA
real frfr
18. 06. 2026 21:23:00 VelitelShepardCZ
@TokaTheFirst agrE /
18. 06. 2026 21:22:59 thewitcher025
LO
18. 06. 2026 21:22:58 rockemebaby
Richie Chlad?
18. 06. 2026 21:22:58 pixelutedgg
OL
18. 06. 2026 21:22:58 vrah_lezbickych_upirek_
Kde seženu to tričko
18. 06. 2026 21:22:56 drbinactkaaphrasiova
zmrdusPosezeni
18. 06. 2026 21:22:56 stepanfoto007
LO
18. 06. 2026 21:22:55 jakfoxs
Based
18. 06. 2026 21:22:54 sh4d0warri
LO
18. 06. 2026 21:22:54 hodneholoube
XD
18. 06. 2026 21:22:54 SCUDERIAKAZUHA
LO
18. 06. 2026 21:22:51 vampirus0908
2 roky!!! O.O
18. 06. 2026 21:22:50 TokaTheFirst
Ty lidi ve VIP byli úplně chvíplý, na Limp bizkit to bylo tragický.
18. 06. 2026 21:22:50 Nedric_
4 tam byli preLOL
18. 06. 2026 21:22:46 pixelutedgg
tričko*
18. 06. 2026 21:22:42 SCUDERIAKAZUHA
preLOL
18. 06. 2026 21:22:42 pixelutedgg
dobrý tričky OL
18. 06. 2026 21:22:39 panvcelka
Kysela je něco jako uzenáč? @agraelus
18. 06. 2026 21:22:39 StreamElements
vampirus0908 je bráškou už 48 měsíců Aware
18. 06. 2026 21:22:37 drbinactkaaphrasiova
Ventolin Fog0 SmokeTime
18. 06. 2026 21:22:25 Abaddeon
mmm mad catz kyseláč PogTasty
18. 06. 2026 21:22:25 Meewile
@m8ttty_ LO
18. 06. 2026 21:22:24 PelaloRemastered
Já první den měl 13 piv LO
18. 06. 2026 21:22:20 marko_258
kyseláč je nanuk
18. 06. 2026 21:22:19 ArdisCZ160
mango broskev nebo malinu
18. 06. 2026 21:22:18 m8ttty_
@Meewile dá si jen mouku
18. 06. 2026 21:22:15 ArdisCZ160
ok ale kterýho
18. 06. 2026 21:22:15 HepsL
Takže Radovan to dihanel za tebe xdd
18. 06. 2026 21:22:11 drbinactkaaphrasiova
VapeNation
18. 06. 2026 21:22:10 kennando
co je kyseláč?
18. 06. 2026 21:22:08 WuVirr
WW TwitchUnity
18. 06. 2026 21:22:08 ToyotomiCZ
kyselou okurku?
18. 06. 2026 21:22:07 Mrazulik
njn přišlo málo buržoustů LULE
18. 06. 2026 21:22:00 Nedric_
??
18. 06. 2026 21:21:59 Nedric_
@Meewile
18. 06. 2026 21:21:54 ToyotomiCZ
bych tam přišel jenom žrát, nějaký drnkání na podiu eeeh
18. 06. 2026 21:21:52 sabejnos
@Agraelus Vojto, koupil jsem na další rok VIP. Dá se tam přežít?
18. 06. 2026 21:21:51 TomHardy40
dobrej cap
18. 06. 2026 21:21:47 SCUDERIAKAZUHA
BANGER
18. 06. 2026 21:21:47 petroranka
To je chyba ten je dobrý škoda že jsi ho neměl
18. 06. 2026 21:21:46 pixelutedgg
OL
18. 06. 2026 21:21:44 WuVirr
Vojto, ty jsi celí RfP abstinoval?
18. 06. 2026 21:21:43 Meewile
kdyby si to Brownie vzal Nedric, tak si tam veme jen to těsto z kterýho se to brownie dělalo
18. 06. 2026 21:21:39 apollik
ukaž břicho Kappa
18. 06. 2026 21:21:37 dava_
@TokaTheFirst jooo nám to týpek vždycky přinesl, pizzař ale musel chcípnout po těch 5 dnech LO
18. 06. 2026 21:21:37 TheInfernalEmperor
jojo
18. 06. 2026 21:21:36 panvcelka
Zeptáme se Clainy
18. 06. 2026 21:21:36 legocholas
tě nezabije ne trochu sladkyho
18. 06. 2026 21:21:35 kajakuc9
jojo
18. 06. 2026 21:21:35 VelitelShepardCZ
jojo
18. 06. 2026 21:21:35 speed_dominic66
ty sis vzal celej regal vole
18. 06. 2026 21:21:34 hodneholoube
Šárka rikala, že tě musela brzdit abys tam nesezral celej dort ty prase
18. 06. 2026 21:21:33 prochy_123
Jojo
18. 06. 2026 21:21:33 ToyotomiCZ
to je dobře protože už teď máš 90 kg
18. 06. 2026 21:21:32 raza_bro
Top byla ta pizza se smetanou. Tu jsem miloval
18. 06. 2026 21:21:31 vojcabrCZ
jojo
18. 06. 2026 21:21:31 twixercz
jojo
18. 06. 2026 21:21:31 wosmi20
jojo
18. 06. 2026 21:21:31 Agraelus
jojo
⚠️
Zobrazeno maximálně 100000 řádků
Pro nalezení více zpráv použij vyhledávání podle uživatele nebo klíčového slova