Prohledávejte historii Twitch chatu

Kick Kick
Kanál agraelus
1 den 7 dní 30 dní Statistiky
Datum Čas Uživatel Zpráva
21. 06. 2026 16:50:58 ArdisCZ160
Na pár měsíců jsem od RE volný VisLaud
21. 06. 2026 16:50:51 ArdisCZ160
no nic, CV dohrát nejdřív před Vánoci, a na 5/6 si musím počkat, až kámoš dohraje Gothic remake
21. 06. 2026 16:48:48 panmackey
trošku škoda, že ich nedali do main line hry, Jill tak isto od 5ky bola iba v remaku, aj keď tam ju volať Jill je stretch jak prasa
21. 06. 2026 16:47:39 ArdisCZ160
jj
21. 06. 2026 16:47:32 panmackey
Barry od jedničky
21. 06. 2026 16:47:19 panmackey
vlastne Claire bola mimo od CV, nie?
21. 06. 2026 16:46:34 the_fryer_
ULLE
21. 06. 2026 16:44:45 ArdisCZ160
to ovládání je vyloženě trapný pro 2015 hru
21. 06. 2026 16:44:03 ArdisCZ160
reálně mě nasralo, že se Barry a Claire vrátili v takovýhle ultra sračce
21. 06. 2026 16:43:38 ArdisCZ160
stupidní, trendy honící hovno, co se snaží působit strašně cinematicky, ale selhává ve většině aspektů
21. 06. 2026 16:42:54 panmackey
@ArdisCZ160 zas tak hrozné to byť nemôže Clueless
21. 06. 2026 16:38:52 Nedric_
ORC
21. 06. 2026 16:32:43 totally_mortovec
@Jixi979 Řekni mu že tam někdo nechal koruny frfr
21. 06. 2026 16:31:11 Zasr_nyCartman
Tomfoolery
21. 06. 2026 16:30:54 Jixi979
Hmm jak nabaitit Vojtu na streamers Clash drama dneska? :tf:
21. 06. 2026 16:27:37 ArdisCZ160
7 hodin života, co už mi nikdo nevrátí
21. 06. 2026 16:27:31 ArdisCZ160
https://segs.lol/rD4SCK
21. 06. 2026 16:22:51 panmackey
hi
21. 06. 2026 16:22:32 thesoulofcinders
@panmackey hi fellow slabý kokot
21. 06. 2026 16:22:12 panmackey
@thesoulofcinders hesRight
21. 06. 2026 16:18:54 DspacemanCZ
LO
21. 06. 2026 16:18:31 Zasr_nyCartman
agrHead
21. 06. 2026 16:18:27 Zasr_nyCartman
jediné kde jsem smočil,bylo ve vaší mámě
21. 06. 2026 16:17:18 DspacemanCZ
LOL
21. 06. 2026 16:17:08 thesoulofcinders
Mezi lidma, that is
21. 06. 2026 16:16:57 thesoulofcinders
@DspacemanCZ Nechodím vůbec ani na koupaliště ani plavat, ani nikam kde musím bejt nahej LO
21. 06. 2026 16:16:32 StreamElements
🍽️ Získej až 4000 Kč pro nové klienty Komerčky a hraj o unikátní merch, který jsme vytvořili spolu s Haisetem, Flygunem a Kapesníkem. Víc info na https://bit.ly/Agraelus_Comerch 🍽️
21. 06. 2026 16:15:50 DspacemanCZ
chat do už byl z vas na koupališti
21. 06. 2026 16:15:32 StreamElements
gooning Pokud nevidíte pohyblivé emotikony a všichni okolo vás píšou divný věci, stáhněte si zdarma rozšíření 7TV do prohlížeče, nic víc v tom není. https://7tv.app/ gooning
21. 06. 2026 16:15:06 MassNonEffect
Zasr_nyCartman počkám si Waiting
21. 06. 2026 16:13:46 thesoulofcinders
Tvl, jednou jdeš na Rokáč se podívat na novej Stachův pořad na epizodu o vztazích, a teď mi ta psycholožka co tam mluvila vyskakuje v YT feedu " Co dělat, když mě nechce | Jak zvládnout odmítnutí | Proč odmítnutí bolí | Už nikoho nenajdu? " TrollDespair
21. 06. 2026 16:13:36 Shiralu
@Meewile Počkať, ty máš desktop YT appku? LO
21. 06. 2026 16:13:32 Zasr_nyCartman
@thesoulofcinders, hi
21. 06. 2026 16:13:23 Zasr_nyCartman
release*
21. 06. 2026 16:13:20 Zasr_nyCartman
jako vypadá to na brzký full realease
21. 06. 2026 16:13:09 Zasr_nyCartman
@MassNonEffect, verze 2.2
21. 06. 2026 16:12:56 algerlacey
@MassNonEffect ona ma early access
21. 06. 2026 16:12:41 poganezka
veryFors
21. 06. 2026 16:12:20 thesoulofcinders
@Zasr_nyCartman čau dědo hi agrLove
21. 06. 2026 16:11:57 Zasr_nyCartman
WeirdChamp
21. 06. 2026 16:10:50 thesoulofcinders
@DspacemanCZ Taguješ zbohatlíka s klimatizací iguessbro
21. 06. 2026 16:10:01 MassNonEffect
Zasr_nyCartman pořád to není full release ne?
21. 06. 2026 16:09:29 DspacemanCZ
@Agraelus fuj to je teplo
21. 06. 2026 16:08:58 Agraelus
NOIDONTTHINKSO
21. 06. 2026 16:08:41 Zasr_nyCartman
@Agraelus smile algerlacey: LETSGOOO mikka jde hrat elden ring https://www.convergencemod.com/ čas si nechat natrhnout řiťku
21. 06. 2026 16:07:23 DspacemanCZ
fuj to je teplo @Chat
21. 06. 2026 16:06:24 algerlacey
LETSGOOO mikka jde hrat elden ring https://www.convergencemod.com/
21. 06. 2026 16:02:26 pepaonyx
thatsCrazy
21. 06. 2026 16:00:03 panmackey
thatsCrazy
21. 06. 2026 15:40:43 NiktoSeTeNeptal
čus nerdi
21. 06. 2026 15:39:59 llukik_of_astora
forsenStanding
21. 06. 2026 15:35:38 gralpanda
počkat koupím hodinky za 100k smile
21. 06. 2026 15:34:20 Zasr_nyCartman
takže nestíháš lhůtu na refund
21. 06. 2026 15:34:12 ap1cek
tak rychle? monkaOMEGA
21. 06. 2026 15:33:42 Zasr_nyCartman
čti po půl roce LULW
21. 06. 2026 15:33:31 Zasr_nyCartman
posílá hodinky až po 14 dnech
21. 06. 2026 15:33:22 Zasr_nyCartman
tady je vojta pojištěný pepeLaugh
21. 06. 2026 15:32:19 ap1cek
vyhrát hodinky, počkat na kod a díky EU si refundnout dono Tomfoolery
21. 06. 2026 15:31:47 Zasr_nyCartman
Tomfoolery
21. 06. 2026 15:29:00 Agraelus
??
21. 06. 2026 15:22:23 MassNonEffect
subnout, vyhrát točku, refundnout , problem? :tf:
21. 06. 2026 15:21:00 algerlacey
:tf: pridame info do bota
21. 06. 2026 15:16:41 Zasr_nyCartman
:tf:
21. 06. 2026 15:16:39 Zasr_nyCartman
StreamElements: Twitch nově nabízí plnou refundaci Předplatného do 14 dní od koupě peepoSub
21. 06. 2026 15:12:17 Zasr_nyCartman
maximálně se zeptej AI
21. 06. 2026 15:10:52 Zasr_nyCartman
jestli to tam někde není
21. 06. 2026 15:10:39 Zasr_nyCartman
@Meewile zkus nastavení - vzhled - chování prohlížeče
21. 06. 2026 15:10:04 Garadosix25
ale na edgi ne youtube
21. 06. 2026 15:09:58 Garadosix25
já používám 3 najednou
21. 06. 2026 15:09:08 Meewile
kokot mě na něj nabaití a pak ho sám nepoužívá
21. 06. 2026 15:09:01 StreamElements
🥅 Buď u toho - permanentky na Slovan 2025/26 seženeš zde: https://fcsl.cz/c/16099 🥅
21. 06. 2026 15:08:59 Meewile
???
21. 06. 2026 15:08:33 Garadosix25
já nepoužívám edge
21. 06. 2026 15:07:50 Meewile
@Garadosix25 jak to máš ty blbečku
21. 06. 2026 15:06:41 Zasr_nyCartman
jedijné co nemám zapnuté je to filmové osvětlení
21. 06. 2026 15:06:02 Meewile
proč se ti prostě musí otvírat celý nový okno výhradně pro YT
21. 06. 2026 15:05:45 Meewile
píčovina, já nikde nemužu najít kde to vypnout
21. 06. 2026 15:05:27 Zasr_nyCartman
@Meewile jj
21. 06. 2026 15:04:12 ArdisCZ160
MORE PROČ TAM JE NAJEDNOU RE4 HRAD https://segs.lol/Jd5eDL
21. 06. 2026 15:04:03 Meewile
otvírá se ti taky YT když na něj klikneš z linku takhle? https://segs.lol/ASYUQK
21. 06. 2026 15:03:43 Garadosix25
based
21. 06. 2026 15:03:37 Zasr_nyCartman
jj
21. 06. 2026 15:03:30 Meewile
dědo, ty používáš edge že jo
21. 06. 2026 15:02:56 Zasr_nyCartman
to švýcarsko je tak nádherné
21. 06. 2026 15:02:48 Zasr_nyCartman
gooned https://youtu.be/54sj0WY0tOM?si=L8fcgYHcCwPDDDTw&t=676
21. 06. 2026 15:02:25 Meewile
No Law který je pod Kraftonem takže je šance že to bude hovno LO
21. 06. 2026 14:59:29 Nightbot
@dankveo -> Current Stream Title: 🤔 READY OR NOT DLC, NĚJÁKÝ HOROROVKY 🤔 TOP DONO BERE ČÍSLOVANÉ PRIM !hodinky 🤔 !madmonq 🤔
21. 06. 2026 14:59:29 dankveo
!title
21. 06. 2026 14:58:06 Zasr_nyCartman
forsenScoots https://zing.cz/article/nove-kyberpunkove-rpg-no-law-sazi-na-maximalne-zivouci-svet
21. 06. 2026 14:57:39 Zasr_nyCartman
nebo zkus vypnout a zapnout rozšíření
21. 06. 2026 14:57:32 TheInfernalEmperor
agrHD
21. 06. 2026 14:57:24 Nedric_
agrHD
21. 06. 2026 14:57:13 pepaonyx
agrHD
21. 06. 2026 14:56:37 Zasr_nyCartman
F5
21. 06. 2026 14:53:45 llukik_of_astora
ani agrHD třeba
21. 06. 2026 14:53:37 llukik_of_astora
já z nějákého důvodu nevidím nově přidané emoty, automatické doplnění se mi normálně ukáže ale v chatu je nevidím
21. 06. 2026 14:53:06 llukik_of_astora
ORC
21. 06. 2026 14:52:44 Zasr_nyCartman
ORC SmokeTime jak jako konec streamování?
21. 06. 2026 14:52:29 Zasr_nyCartman
ORC SmokeTime
21. 06. 2026 14:51:59 TheInfernalEmperor
ORC
21. 06. 2026 14:51:44 OtaynikLUL
ORC
21. 06. 2026 14:51:33 Agraelus
ORC to je crazy
21. 06. 2026 14:45:31 StreamElements
gooning Pokud nevidíte pohyblivé emotikony a všichni okolo vás píšou divný věci, stáhněte si zdarma rozšíření 7TV do prohlížeče, nic víc v tom není. https://7tv.app/ gooning
21. 06. 2026 14:45:01 TheInfernalEmperor
hi
21. 06. 2026 14:44:37 pepaonyx
mad
21. 06. 2026 14:40:55 sestramia
a dost RAGEY
21. 06. 2026 14:40:39 Nedric_
mad
21. 06. 2026 14:40:32 Meewile
mě přišlo že teda moc nepokračovala i když si na ně klepal preLOL
21. 06. 2026 14:40:16 Nedric_
To že to Vojtovi bral mic nebyla moje chyba mad
21. 06. 2026 14:40:04 Nedric_
ALE JÁ NA TY DVEŘE MUSEL KLEPAT, JINAK BY TA HRA NEPOKRAČOVALA
21. 06. 2026 14:40:00 sestramia
No a o to to byla vetší sranda
21. 06. 2026 14:39:25 Meewile
"díky že si vojtovi pomohl" a byl to Richard kterej pul hodiny klepal na dveře kterýma vojtu dokola zabíjel
21. 06. 2026 14:38:40 sestramia
@Nedric_ AHoj Richarde včera dobrej coop díky že si vojtovy pomohl <3
21. 06. 2026 14:37:59 Nedric_
MasaVChatu
21. 06. 2026 14:36:55 pepaonyx
Mashaka
21. 06. 2026 14:33:35 sestramia
Proč sotva příjdu je tu wall of text od Máši
21. 06. 2026 14:28:26 Smazik_lol
papa
21. 06. 2026 14:28:23 Smazik_lol
anyway jdu spát, mám 14 dní volno tak si mě užijete víc
21. 06. 2026 14:25:45 Smazik_lol
A už je na cestě s ním dát duo stream
21. 06. 2026 14:25:27 Smazik_lol
reálně si myslím že toyotomi by ho vymrdal
21. 06. 2026 14:24:48 Smazik_lol
@ArdisCZ160 Promiň Clav je teď ve Francii a dostává mognuto od Evropanek tak to nemůžu používat
21. 06. 2026 14:24:19 Meewile
kontext je že stellar blade je dobrá hra se všim napíču okolo toho
21. 06. 2026 14:24:12 ArdisCZ160
ok ale kde je GIGACHAD emote na konci
21. 06. 2026 14:23:49 Smazik_lol
Aha najednou potřebujete context ale na twitteru dáváte cancel denně
21. 06. 2026 14:23:35 ArdisCZ160
a jak nonchalant to je
21. 06. 2026 14:23:32 ArdisCZ160
záleží na kontextu
21. 06. 2026 14:22:48 Smazik_lol
nebere se to jako sexuální útok?
21. 06. 2026 14:22:46 Meewile
ne mášo, jen i rozbitý hodiny ukazujou správnej čas 2x denně
21. 06. 2026 14:22:37 Smazik_lol
Jsem myslel že vy levičáci potřebujete odsouhlasení na tohle
21. 06. 2026 14:22:02 ArdisCZ160
*jen
21. 06. 2026 14:22:01 Smazik_lol
však já mám moc dobrý taste a vím že ona je ta pravá
21. 06. 2026 14:21:59 ArdisCZ160
@Smazik_lol bohužel jsem obdivovala gazongas
21. 06. 2026 14:20:54 Meewile
tak aspon něco
21. 06. 2026 14:20:47 Smazik_lol
@Meewile moje žena
21. 06. 2026 14:20:34 Meewile
kdo napsal tuhle truth bombu?
21. 06. 2026 14:20:25 Smazik_lol
jakoby já přemýšlím o prstýnku
21. 06. 2026 14:19:59 Smazik_lol
@ArdisCZ160 Vyhejtila taky to jak je moc ta postava sexualizovaná a vývojáři jsou dogshit a tenhle chat je plný zkurvených primitivů kteří mají max plné ponožky coomu které jim máma pere po nocích?
21. 06. 2026 14:19:07 Meewile
xdddddddddd
21. 06. 2026 14:18:53 ArdisCZ160
https://segs.lol/uEvOTy
21. 06. 2026 14:18:41 ArdisCZ160
teď jsem ji teda nedávno ukazoval krásy apolitických underground herních gemů
21. 06. 2026 14:18:39 Smazik_lol
raději se budu smát s ní postiženým než k něm truchlit jak to mají těžké
21. 06. 2026 14:18:18 Smazik_lol
né no
21. 06. 2026 14:18:13 Meewile
on
21. 06. 2026 14:18:12 Smazik_lol
reálně
21. 06. 2026 14:18:10 Smazik_lol
kdo vyhrál
21. 06. 2026 14:18:07 Smazik_lol
Ale moje holka je nácek a jeho levičák
21. 06. 2026 14:17:43 Meewile
jeho holka se zasekla u Pacmana, ty svojí zas kupuješ monster high figurky
21. 06. 2026 14:17:07 Smazik_lol
@ArdisCZ160 tobě je 30?
21. 06. 2026 14:16:55 Smazik_lol
Zase gurmány chápu
21. 06. 2026 14:16:49 Smazik_lol
Ale tak já chci jen cítit její příchuť
21. 06. 2026 14:16:38 ArdisCZ160
Moje holka se s hrami zasekla u Pacmana, takže jsem v cajku
21. 06. 2026 14:16:37 Meewile
tvoje zkušenost se bohudík neaplikuje na ostatní
21. 06. 2026 14:16:30 Smazik_lol
taky jsem kupoval originál kvůli tomu
21. 06. 2026 14:16:19 Smazik_lol
mluvím ze zkušeností
21. 06. 2026 14:16:09 Meewile
tohle napsat zrovna ardisovi je crazy work
21. 06. 2026 14:15:54 Smazik_lol
Ardis napadlo tě být přestat být performence kkt kvůli holce co miluje re a chce aby jí Leon místo tebe vysál vagínu jen aby se cítila jako ve snu?
21. 06. 2026 14:15:51 Meewile
nebo něco takovýho
21. 06. 2026 14:15:49 Meewile
musíš těžit uhlí abys pak docenil diamanty ardis
21. 06. 2026 14:15:30 StreamElements
gooning Pokud nevidíte pohyblivé emotikony a všichni okolo vás píšou divný věci, stáhněte si zdarma rozšíření 7TV do prohlížeče, nic víc v tom není. https://7tv.app/ gooning
21. 06. 2026 14:15:14 ArdisCZ160
nechápu, že ten režisér po vytvoření takovýhohle hovna pak mohl udělat něco jako RE2/4 remake
21. 06. 2026 14:14:55 ArdisCZ160
no tpč, z toho Rev2 chčiju magi v kostkách
21. 06. 2026 14:14:52 Smazik_lol
A to i Jabkolevne posílalo scénáře ohledně toho jak měli přeprodat kradený telefon POUZE Z DOSLECHU co jsem slyšel
21. 06. 2026 14:14:15 Smazik_lol
Ale Honza prostě se na tu reakci měl vysrat a jen tahat dál peníze z blbečků a byl by v chillu, takhle akorát na sebe natáhl jednu z největších pozorností na yt úplně zbytečně a nemohlo se mu to z žádnýho důvodu vyplatit
21. 06. 2026 14:12:35 Smazik_lol
A ikdyž to i přeprodáš tak na tom prostě vyděláš protože najdeš nějakýho fanatika co to chce koupit
21. 06. 2026 14:11:51 Smazik_lol
Takže těch 100 kč za takovou věc kde máš krásnou krabičku je prostě nice spolupráce a nic moc víc tě to nestojí
21. 06. 2026 14:10:59 thesoulofcinders
@Smazik_lol jj true
21. 06. 2026 14:10:41 thesoulofcinders
@Smazik_lol Jo, ale pořád to je dražší o 300 než ten samej druh OneBlade
21. 06. 2026 14:10:40 Smazik_lol
Klasika stojí 1400 na eshopu která není nijak limitovaná, nic není speciální a prostě je to klasický oneblade
21. 06. 2026 14:09:29 Smazik_lol
@thesoulofcinders Ne no, reálně máš limitku za 1500 kč
21. 06. 2026 14:09:00 StreamElements
🥅 Buď u toho - permanentky na Slovan 2025/26 seženeš zde: https://fcsl.cz/c/16099 🥅
21. 06. 2026 14:09:00 thesoulofcinders
@Smazik_lol Až na to že ne. Ten KCD oneblade byl pořád dražší než klasickej oneblade obviously.
21. 06. 2026 14:08:57 Smazik_lol
Ale je hezký že prostě s ním 80% lidí nesouhlasí v komentářích a dokázají poznat že je to prostě zaprodaný
21. 06. 2026 14:08:52 Meewile
neznám výdaje milionářů co maj nemovitost v Praze, ale teda jestli bych na něčem nešetřil a nehledal cestu jak to mít zadarmo tak to budou základní věci jako jídlo
21. 06. 2026 14:07:35 Smazik_lol
Zrovna Honza kterýmu víc uškodí reputace než těch pár tisíc navíc a jídlo zdarma když je doslova trilionář
21. 06. 2026 14:07:01 Smazik_lol
Ale 90% prostě musíš odfiltrovat a je jen smutný jak se pak ti influenceři obhajují jen aby měli větší měšec
21. 06. 2026 14:06:22 Smazik_lol
Jakoby někdy chytíš good deal třeba jako ten oneblade KCD tady kde to reálně bylo levnější jak v DMku
21. 06. 2026 14:06:00 Meewile
a Honza si podle mě prostě nemohl pomoct a viděl free reakci
21. 06. 2026 14:05:47 Meewile
Idk já už každou spolupráci influencera filtruju, kdykoli přijde jakejkoli #ad segment tak to jde jednim uchem dovnitř a druhym ven LULE
21. 06. 2026 14:05:20 Smazik_lol
Zajebe že ty krabičky kupuješ z důvodu kvality a že jsou dietní proto tam není sýr a pak tvoje burito má o 100g víc a nemůžou ti sedět kalorie a makra hned po 10 sec cos to řekl
21. 06. 2026 14:04:37 Smazik_lol
Kdyby Haiset prostě držel píču a jel si v tom dál, tak to každý přehlédne, ale on se to snažil bránit z nějakého důvodu
21. 06. 2026 14:03:55 Smazik_lol
Jako chápu grind, ale pak se nesmíš tím obhajovat jako dement prostě
21. 06. 2026 14:03:40 Smazik_lol
Ale o tom už jsem mluvil
21. 06. 2026 14:03:35 Smazik_lol
Ale tak napíču názory influencera jsou i tady kde se ti snaží prodat plastovou platební kartičku za podepsání smlouvy
21. 06. 2026 14:03:01 Meewile
dnů bez napíču názoru influencera: 0
21. 06. 2026 14:02:42 Smazik_lol
Však v zahraničí kolik takových krabiček prostě bylo a všechno to fungovalo na stejný bázi prostě a reálně se ti vyplatilo kupovat od klasický konkurence co tyhle sračky dělat nemusí
21. 06. 2026 14:01:34 Smazik_lol
O firmě co jsi nikdy neslyšel a najednou začala se propagovat přes influencery co mají parasocial komunitu a sežerou ti všechno co jim řekneš
21. 06. 2026 14:01:30 StreamElements
🍽️ Získej až 4000 Kč pro nové klienty Komerčky a hraj o unikátní merch, který jsme vytvořili spolu s Haisetem, Flygunem a Kapesníkem. Víc info na https://bit.ly/Agraelus_Comerch 🍽️
21. 06. 2026 14:00:41 llukik_of_astora
Vůbec nevím jaká spolupráce LULE
21. 06. 2026 14:00:32 Smazik_lol
zea
21. 06. 2026 14:00:28 llukik_of_astora
ZeZadu
21. 06. 2026 14:00:25 llukik_of_astora
@Akunamus zea
21. 06. 2026 14:00:00 Akunamus
@llukik_of_astora ZeZadu
21. 06. 2026 14:00:00 Smazik_lol
Ale jako na jednu stranu chápu ten grind, ale v tom případě nemůžeš píčovat fitmana kterej se doslova zachoval stejně se svojim obhajování spolupráce
21. 06. 2026 13:59:36 llukik_of_astora
@OtaynikLUL ZeZadu
21. 06. 2026 13:59:08 Smazik_lol
Zaplatíš pár blbečků, dáš jim jídlo zdarma a k tomu nějaký drobáky a budou ti říkat jak moc je co dobrý a jak se to vyplatí
21. 06. 2026 13:58:36 Smazik_lol
@Akunamus Taky že jo, on si neskutečně sral do huby, ta společnost je prostě shady marketing sračka co se snaží uchytit na modelu co funguje v zahraničí
21. 06. 2026 13:57:58 Akunamus
@OtaynikLUL čaujkjkiii agrLove :3
21. 06. 2026 13:57:50 Smazik_lol
Jako chápu grind, ale že nadáváš v něčem na fitmana a pak uděláš 1:1 reakci na svojí spolupráci stejně jak on je prostě sračka kterou lidi prostě prokouknou že tě zajímají hlavně prachy z toho né co to je
21. 06. 2026 13:57:49 OtaynikLUL
@llukik_of_astora, ZeZadu
21. 06. 2026 13:57:46 OtaynikLUL
@Akunamus, ahujikik :3
⚠️
Zobrazeno maximálně 100000 řádků
Pro nalezení více zpráv použij vyhledávání podle uživatele nebo klíčového slova