Prohledávejte historii Twitch chatu
| Datum | Čas | Uživatel | Zpráva |
|---|---|---|---|
| 21. 06. 2026 | 16:50:58 | ArdisCZ160 | Na pár měsíců jsem od RE volný VisLaud |
| 21. 06. 2026 | 16:50:51 | ArdisCZ160 | no nic, CV dohrát nejdřív před Vánoci, a na 5/6 si musím počkat, až kámoš dohraje Gothic remake |
| 21. 06. 2026 | 16:48:48 | panmackey | trošku škoda, že ich nedali do main line hry, Jill tak isto od 5ky bola iba v remaku, aj keď tam ju volať Jill je stretch jak prasa |
| 21. 06. 2026 | 16:47:39 | ArdisCZ160 | jj |
| 21. 06. 2026 | 16:47:32 | panmackey | Barry od jedničky |
| 21. 06. 2026 | 16:47:19 | panmackey | vlastne Claire bola mimo od CV, nie? |
| 21. 06. 2026 | 16:46:34 | the_fryer_ | ULLE |
| 21. 06. 2026 | 16:44:45 | ArdisCZ160 | to ovládání je vyloženě trapný pro 2015 hru |
| 21. 06. 2026 | 16:44:03 | ArdisCZ160 | reálně mě nasralo, že se Barry a Claire vrátili v takovýhle ultra sračce |
| 21. 06. 2026 | 16:43:38 | ArdisCZ160 | stupidní, trendy honící hovno, co se snaží působit strašně cinematicky, ale selhává ve většině aspektů |
| 21. 06. 2026 | 16:42:54 | panmackey | @ArdisCZ160 zas tak hrozné to byť nemôže Clueless |
| 21. 06. 2026 | 16:38:52 | Nedric_ | ORC |
| 21. 06. 2026 | 16:32:43 | totally_mortovec | @Jixi979 Řekni mu že tam někdo nechal koruny frfr |
| 21. 06. 2026 | 16:31:11 | Zasr_nyCartman | Tomfoolery |
| 21. 06. 2026 | 16:30:54 | Jixi979 | Hmm jak nabaitit Vojtu na streamers Clash drama dneska? :tf: |
| 21. 06. 2026 | 16:27:37 | ArdisCZ160 | 7 hodin života, co už mi nikdo nevrátí |
| 21. 06. 2026 | 16:27:31 | ArdisCZ160 | https://segs.lol/rD4SCK |
| 21. 06. 2026 | 16:22:51 | panmackey | hi |
| 21. 06. 2026 | 16:22:32 | thesoulofcinders | @panmackey hi fellow slabý kokot |
| 21. 06. 2026 | 16:22:12 | panmackey | @thesoulofcinders hesRight |
| 21. 06. 2026 | 16:18:54 | DspacemanCZ | LO |
| 21. 06. 2026 | 16:18:31 | Zasr_nyCartman | agrHead |
| 21. 06. 2026 | 16:18:27 | Zasr_nyCartman | jediné kde jsem smočil,bylo ve vaší mámě |
| 21. 06. 2026 | 16:17:18 | DspacemanCZ | LOL |
| 21. 06. 2026 | 16:17:08 | thesoulofcinders | Mezi lidma, that is |
| 21. 06. 2026 | 16:16:57 | thesoulofcinders | @DspacemanCZ Nechodím vůbec ani na koupaliště ani plavat, ani nikam kde musím bejt nahej LO |
| 21. 06. 2026 | 16:16:32 | StreamElements | 🍽️ Získej až 4000 Kč pro nové klienty Komerčky a hraj o unikátní merch, který jsme vytvořili spolu s Haisetem, Flygunem a Kapesníkem. Víc info na https://bit.ly/Agraelus_Comerch 🍽️ |
| 21. 06. 2026 | 16:15:50 | DspacemanCZ | chat do už byl z vas na koupališti |
| 21. 06. 2026 | 16:15:32 | StreamElements | gooning Pokud nevidíte pohyblivé emotikony a všichni okolo vás píšou divný věci, stáhněte si zdarma rozšíření 7TV do prohlížeče, nic víc v tom není. https://7tv.app/ gooning |
| 21. 06. 2026 | 16:15:06 | MassNonEffect | Zasr_nyCartman počkám si Waiting |
| 21. 06. 2026 | 16:13:46 | thesoulofcinders | Tvl, jednou jdeš na Rokáč se podívat na novej Stachův pořad na epizodu o vztazích, a teď mi ta psycholožka co tam mluvila vyskakuje v YT feedu " Co dělat, když mě nechce | Jak zvládnout odmítnutí | Proč odmítnutí bolí | Už nikoho nenajdu? " TrollDespair |
| 21. 06. 2026 | 16:13:36 | Shiralu | @Meewile Počkať, ty máš desktop YT appku? LO |
| 21. 06. 2026 | 16:13:32 | Zasr_nyCartman | @thesoulofcinders, hi |
| 21. 06. 2026 | 16:13:23 | Zasr_nyCartman | release* |
| 21. 06. 2026 | 16:13:20 | Zasr_nyCartman | jako vypadá to na brzký full realease |
| 21. 06. 2026 | 16:13:09 | Zasr_nyCartman | @MassNonEffect, verze 2.2 |
| 21. 06. 2026 | 16:12:56 | algerlacey | @MassNonEffect ona ma early access |
| 21. 06. 2026 | 16:12:41 | poganezka | veryFors |
| 21. 06. 2026 | 16:12:20 | thesoulofcinders | @Zasr_nyCartman čau dědo hi agrLove |
| 21. 06. 2026 | 16:11:57 | Zasr_nyCartman | WeirdChamp |
| 21. 06. 2026 | 16:10:50 | thesoulofcinders | @DspacemanCZ Taguješ zbohatlíka s klimatizací iguessbro |
| 21. 06. 2026 | 16:10:01 | MassNonEffect | Zasr_nyCartman pořád to není full release ne? |
| 21. 06. 2026 | 16:09:29 | DspacemanCZ | @Agraelus fuj to je teplo |
| 21. 06. 2026 | 16:08:58 | Agraelus | NOIDONTTHINKSO |
| 21. 06. 2026 | 16:08:41 | Zasr_nyCartman | @Agraelus smile algerlacey: LETSGOOO mikka jde hrat elden ring https://www.convergencemod.com/ čas si nechat natrhnout řiťku |
| 21. 06. 2026 | 16:07:23 | DspacemanCZ | fuj to je teplo @Chat |
| 21. 06. 2026 | 16:06:24 | algerlacey | LETSGOOO mikka jde hrat elden ring https://www.convergencemod.com/ |
| 21. 06. 2026 | 16:02:26 | pepaonyx | thatsCrazy |
| 21. 06. 2026 | 16:00:03 | panmackey | thatsCrazy |
| 21. 06. 2026 | 15:40:43 | NiktoSeTeNeptal | čus nerdi |
| 21. 06. 2026 | 15:39:59 | llukik_of_astora | forsenStanding |
| 21. 06. 2026 | 15:35:38 | gralpanda | počkat koupím hodinky za 100k smile |
| 21. 06. 2026 | 15:34:20 | Zasr_nyCartman | takže nestíháš lhůtu na refund |
| 21. 06. 2026 | 15:34:12 | ap1cek | tak rychle? monkaOMEGA |
| 21. 06. 2026 | 15:33:42 | Zasr_nyCartman | čti po půl roce LULW |
| 21. 06. 2026 | 15:33:31 | Zasr_nyCartman | posílá hodinky až po 14 dnech |
| 21. 06. 2026 | 15:33:22 | Zasr_nyCartman | tady je vojta pojištěný pepeLaugh |
| 21. 06. 2026 | 15:32:19 | ap1cek | vyhrát hodinky, počkat na kod a díky EU si refundnout dono Tomfoolery |
| 21. 06. 2026 | 15:31:47 | Zasr_nyCartman | Tomfoolery |
| 21. 06. 2026 | 15:29:00 | Agraelus | ?? |
| 21. 06. 2026 | 15:22:23 | MassNonEffect | subnout, vyhrát točku, refundnout , problem? :tf: |
| 21. 06. 2026 | 15:21:00 | algerlacey | :tf: pridame info do bota |
| 21. 06. 2026 | 15:16:41 | Zasr_nyCartman | :tf: |
| 21. 06. 2026 | 15:16:39 | Zasr_nyCartman | StreamElements: Twitch nově nabízí plnou refundaci Předplatného do 14 dní od koupě peepoSub |
| 21. 06. 2026 | 15:12:17 | Zasr_nyCartman | maximálně se zeptej AI |
| 21. 06. 2026 | 15:10:52 | Zasr_nyCartman | jestli to tam někde není |
| 21. 06. 2026 | 15:10:39 | Zasr_nyCartman | @Meewile zkus nastavení - vzhled - chování prohlížeče |
| 21. 06. 2026 | 15:10:04 | Garadosix25 | ale na edgi ne youtube |
| 21. 06. 2026 | 15:09:58 | Garadosix25 | já používám 3 najednou |
| 21. 06. 2026 | 15:09:08 | Meewile | kokot mě na něj nabaití a pak ho sám nepoužívá |
| 21. 06. 2026 | 15:09:01 | StreamElements | 🥅 Buď u toho - permanentky na Slovan 2025/26 seženeš zde: https://fcsl.cz/c/16099 🥅 |
| 21. 06. 2026 | 15:08:59 | Meewile | ??? |
| 21. 06. 2026 | 15:08:33 | Garadosix25 | já nepoužívám edge |
| 21. 06. 2026 | 15:07:50 | Meewile | @Garadosix25 jak to máš ty blbečku |
| 21. 06. 2026 | 15:06:41 | Zasr_nyCartman | jedijné co nemám zapnuté je to filmové osvětlení |
| 21. 06. 2026 | 15:06:02 | Meewile | proč se ti prostě musí otvírat celý nový okno výhradně pro YT |
| 21. 06. 2026 | 15:05:45 | Meewile | píčovina, já nikde nemužu najít kde to vypnout |
| 21. 06. 2026 | 15:05:27 | Zasr_nyCartman | @Meewile jj |
| 21. 06. 2026 | 15:04:12 | ArdisCZ160 | MORE PROČ TAM JE NAJEDNOU RE4 HRAD https://segs.lol/Jd5eDL |
| 21. 06. 2026 | 15:04:03 | Meewile | otvírá se ti taky YT když na něj klikneš z linku takhle? https://segs.lol/ASYUQK |
| 21. 06. 2026 | 15:03:43 | Garadosix25 | based |
| 21. 06. 2026 | 15:03:37 | Zasr_nyCartman | jj |
| 21. 06. 2026 | 15:03:30 | Meewile | dědo, ty používáš edge že jo |
| 21. 06. 2026 | 15:02:56 | Zasr_nyCartman | to švýcarsko je tak nádherné |
| 21. 06. 2026 | 15:02:48 | Zasr_nyCartman | gooned https://youtu.be/54sj0WY0tOM?si=L8fcgYHcCwPDDDTw&t=676 |
| 21. 06. 2026 | 15:02:25 | Meewile | No Law který je pod Kraftonem takže je šance že to bude hovno LO |
| 21. 06. 2026 | 14:59:29 | Nightbot | @dankveo -> Current Stream Title: 🤔 READY OR NOT DLC, NĚJÁKÝ HOROROVKY 🤔 TOP DONO BERE ČÍSLOVANÉ PRIM !hodinky 🤔 !madmonq 🤔 |
| 21. 06. 2026 | 14:59:29 | dankveo | !title |
| 21. 06. 2026 | 14:58:06 | Zasr_nyCartman | forsenScoots https://zing.cz/article/nove-kyberpunkove-rpg-no-law-sazi-na-maximalne-zivouci-svet |
| 21. 06. 2026 | 14:57:39 | Zasr_nyCartman | nebo zkus vypnout a zapnout rozšíření |
| 21. 06. 2026 | 14:57:32 | TheInfernalEmperor | agrHD |
| 21. 06. 2026 | 14:57:24 | Nedric_ | agrHD |
| 21. 06. 2026 | 14:57:13 | pepaonyx | agrHD |
| 21. 06. 2026 | 14:56:37 | Zasr_nyCartman | F5 |
| 21. 06. 2026 | 14:53:45 | llukik_of_astora | ani agrHD třeba |
| 21. 06. 2026 | 14:53:37 | llukik_of_astora | já z nějákého důvodu nevidím nově přidané emoty, automatické doplnění se mi normálně ukáže ale v chatu je nevidím |
| 21. 06. 2026 | 14:53:06 | llukik_of_astora | ORC |
| 21. 06. 2026 | 14:52:44 | Zasr_nyCartman | ORC SmokeTime jak jako konec streamování? |
| 21. 06. 2026 | 14:52:29 | Zasr_nyCartman | ORC SmokeTime |
| 21. 06. 2026 | 14:51:59 | TheInfernalEmperor | ORC |
| 21. 06. 2026 | 14:51:44 | OtaynikLUL | ORC |
| 21. 06. 2026 | 14:51:33 | Agraelus | ORC to je crazy |
| 21. 06. 2026 | 14:45:31 | StreamElements | gooning Pokud nevidíte pohyblivé emotikony a všichni okolo vás píšou divný věci, stáhněte si zdarma rozšíření 7TV do prohlížeče, nic víc v tom není. https://7tv.app/ gooning |
| 21. 06. 2026 | 14:45:01 | TheInfernalEmperor | hi |
| 21. 06. 2026 | 14:44:37 | pepaonyx | mad |
| 21. 06. 2026 | 14:40:55 | sestramia | a dost RAGEY |
| 21. 06. 2026 | 14:40:39 | Nedric_ | mad |
| 21. 06. 2026 | 14:40:32 | Meewile | mě přišlo že teda moc nepokračovala i když si na ně klepal preLOL |
| 21. 06. 2026 | 14:40:16 | Nedric_ | To že to Vojtovi bral mic nebyla moje chyba mad |
| 21. 06. 2026 | 14:40:04 | Nedric_ | ALE JÁ NA TY DVEŘE MUSEL KLEPAT, JINAK BY TA HRA NEPOKRAČOVALA |
| 21. 06. 2026 | 14:40:00 | sestramia | No a o to to byla vetší sranda |
| 21. 06. 2026 | 14:39:25 | Meewile | "díky že si vojtovi pomohl" a byl to Richard kterej pul hodiny klepal na dveře kterýma vojtu dokola zabíjel |
| 21. 06. 2026 | 14:38:40 | sestramia | @Nedric_ AHoj Richarde včera dobrej coop díky že si vojtovy pomohl <3 |
| 21. 06. 2026 | 14:37:59 | Nedric_ | MasaVChatu |
| 21. 06. 2026 | 14:36:55 | pepaonyx | Mashaka |
| 21. 06. 2026 | 14:33:35 | sestramia | Proč sotva příjdu je tu wall of text od Máši |
| 21. 06. 2026 | 14:28:26 | Smazik_lol | papa |
| 21. 06. 2026 | 14:28:23 | Smazik_lol | anyway jdu spát, mám 14 dní volno tak si mě užijete víc |
| 21. 06. 2026 | 14:25:45 | Smazik_lol | A už je na cestě s ním dát duo stream |
| 21. 06. 2026 | 14:25:27 | Smazik_lol | reálně si myslím že toyotomi by ho vymrdal |
| 21. 06. 2026 | 14:24:48 | Smazik_lol | @ArdisCZ160 Promiň Clav je teď ve Francii a dostává mognuto od Evropanek tak to nemůžu používat |
| 21. 06. 2026 | 14:24:19 | Meewile | kontext je že stellar blade je dobrá hra se všim napíču okolo toho |
| 21. 06. 2026 | 14:24:12 | ArdisCZ160 | ok ale kde je GIGACHAD emote na konci |
| 21. 06. 2026 | 14:23:49 | Smazik_lol | Aha najednou potřebujete context ale na twitteru dáváte cancel denně |
| 21. 06. 2026 | 14:23:35 | ArdisCZ160 | a jak nonchalant to je |
| 21. 06. 2026 | 14:23:32 | ArdisCZ160 | záleží na kontextu |
| 21. 06. 2026 | 14:22:48 | Smazik_lol | nebere se to jako sexuální útok? |
| 21. 06. 2026 | 14:22:46 | Meewile | ne mášo, jen i rozbitý hodiny ukazujou správnej čas 2x denně |
| 21. 06. 2026 | 14:22:37 | Smazik_lol | Jsem myslel že vy levičáci potřebujete odsouhlasení na tohle |
| 21. 06. 2026 | 14:22:02 | ArdisCZ160 | *jen |
| 21. 06. 2026 | 14:22:01 | Smazik_lol | však já mám moc dobrý taste a vím že ona je ta pravá |
| 21. 06. 2026 | 14:21:59 | ArdisCZ160 | @Smazik_lol bohužel jsem obdivovala gazongas |
| 21. 06. 2026 | 14:20:54 | Meewile | tak aspon něco |
| 21. 06. 2026 | 14:20:47 | Smazik_lol | @Meewile moje žena |
| 21. 06. 2026 | 14:20:34 | Meewile | kdo napsal tuhle truth bombu? |
| 21. 06. 2026 | 14:20:25 | Smazik_lol | jakoby já přemýšlím o prstýnku |
| 21. 06. 2026 | 14:19:59 | Smazik_lol | @ArdisCZ160 Vyhejtila taky to jak je moc ta postava sexualizovaná a vývojáři jsou dogshit a tenhle chat je plný zkurvených primitivů kteří mají max plné ponožky coomu které jim máma pere po nocích? |
| 21. 06. 2026 | 14:19:07 | Meewile | xdddddddddd |
| 21. 06. 2026 | 14:18:53 | ArdisCZ160 | https://segs.lol/uEvOTy |
| 21. 06. 2026 | 14:18:41 | ArdisCZ160 | teď jsem ji teda nedávno ukazoval krásy apolitických underground herních gemů |
| 21. 06. 2026 | 14:18:39 | Smazik_lol | raději se budu smát s ní postiženým než k něm truchlit jak to mají těžké |
| 21. 06. 2026 | 14:18:18 | Smazik_lol | né no |
| 21. 06. 2026 | 14:18:13 | Meewile | on |
| 21. 06. 2026 | 14:18:12 | Smazik_lol | reálně |
| 21. 06. 2026 | 14:18:10 | Smazik_lol | kdo vyhrál |
| 21. 06. 2026 | 14:18:07 | Smazik_lol | Ale moje holka je nácek a jeho levičák |
| 21. 06. 2026 | 14:17:43 | Meewile | jeho holka se zasekla u Pacmana, ty svojí zas kupuješ monster high figurky |
| 21. 06. 2026 | 14:17:07 | Smazik_lol | @ArdisCZ160 tobě je 30? |
| 21. 06. 2026 | 14:16:55 | Smazik_lol | Zase gurmány chápu |
| 21. 06. 2026 | 14:16:49 | Smazik_lol | Ale tak já chci jen cítit její příchuť |
| 21. 06. 2026 | 14:16:38 | ArdisCZ160 | Moje holka se s hrami zasekla u Pacmana, takže jsem v cajku |
| 21. 06. 2026 | 14:16:37 | Meewile | tvoje zkušenost se bohudík neaplikuje na ostatní |
| 21. 06. 2026 | 14:16:30 | Smazik_lol | taky jsem kupoval originál kvůli tomu |
| 21. 06. 2026 | 14:16:19 | Smazik_lol | mluvím ze zkušeností |
| 21. 06. 2026 | 14:16:09 | Meewile | tohle napsat zrovna ardisovi je crazy work |
| 21. 06. 2026 | 14:15:54 | Smazik_lol | Ardis napadlo tě být přestat být performence kkt kvůli holce co miluje re a chce aby jí Leon místo tebe vysál vagínu jen aby se cítila jako ve snu? |
| 21. 06. 2026 | 14:15:51 | Meewile | nebo něco takovýho |
| 21. 06. 2026 | 14:15:49 | Meewile | musíš těžit uhlí abys pak docenil diamanty ardis |
| 21. 06. 2026 | 14:15:30 | StreamElements | gooning Pokud nevidíte pohyblivé emotikony a všichni okolo vás píšou divný věci, stáhněte si zdarma rozšíření 7TV do prohlížeče, nic víc v tom není. https://7tv.app/ gooning |
| 21. 06. 2026 | 14:15:14 | ArdisCZ160 | nechápu, že ten režisér po vytvoření takovýhohle hovna pak mohl udělat něco jako RE2/4 remake |
| 21. 06. 2026 | 14:14:55 | ArdisCZ160 | no tpč, z toho Rev2 chčiju magi v kostkách |
| 21. 06. 2026 | 14:14:52 | Smazik_lol | A to i Jabkolevne posílalo scénáře ohledně toho jak měli přeprodat kradený telefon POUZE Z DOSLECHU co jsem slyšel |
| 21. 06. 2026 | 14:14:15 | Smazik_lol | Ale Honza prostě se na tu reakci měl vysrat a jen tahat dál peníze z blbečků a byl by v chillu, takhle akorát na sebe natáhl jednu z největších pozorností na yt úplně zbytečně a nemohlo se mu to z žádnýho důvodu vyplatit |
| 21. 06. 2026 | 14:12:35 | Smazik_lol | A ikdyž to i přeprodáš tak na tom prostě vyděláš protože najdeš nějakýho fanatika co to chce koupit |
| 21. 06. 2026 | 14:11:51 | Smazik_lol | Takže těch 100 kč za takovou věc kde máš krásnou krabičku je prostě nice spolupráce a nic moc víc tě to nestojí |
| 21. 06. 2026 | 14:10:59 | thesoulofcinders | @Smazik_lol jj true |
| 21. 06. 2026 | 14:10:41 | thesoulofcinders | @Smazik_lol Jo, ale pořád to je dražší o 300 než ten samej druh OneBlade |
| 21. 06. 2026 | 14:10:40 | Smazik_lol | Klasika stojí 1400 na eshopu která není nijak limitovaná, nic není speciální a prostě je to klasický oneblade |
| 21. 06. 2026 | 14:09:29 | Smazik_lol | @thesoulofcinders Ne no, reálně máš limitku za 1500 kč |
| 21. 06. 2026 | 14:09:00 | StreamElements | 🥅 Buď u toho - permanentky na Slovan 2025/26 seženeš zde: https://fcsl.cz/c/16099 🥅 |
| 21. 06. 2026 | 14:09:00 | thesoulofcinders | @Smazik_lol Až na to že ne. Ten KCD oneblade byl pořád dražší než klasickej oneblade obviously. |
| 21. 06. 2026 | 14:08:57 | Smazik_lol | Ale je hezký že prostě s ním 80% lidí nesouhlasí v komentářích a dokázají poznat že je to prostě zaprodaný |
| 21. 06. 2026 | 14:08:52 | Meewile | neznám výdaje milionářů co maj nemovitost v Praze, ale teda jestli bych na něčem nešetřil a nehledal cestu jak to mít zadarmo tak to budou základní věci jako jídlo |
| 21. 06. 2026 | 14:07:35 | Smazik_lol | Zrovna Honza kterýmu víc uškodí reputace než těch pár tisíc navíc a jídlo zdarma když je doslova trilionář |
| 21. 06. 2026 | 14:07:01 | Smazik_lol | Ale 90% prostě musíš odfiltrovat a je jen smutný jak se pak ti influenceři obhajují jen aby měli větší měšec |
| 21. 06. 2026 | 14:06:22 | Smazik_lol | Jakoby někdy chytíš good deal třeba jako ten oneblade KCD tady kde to reálně bylo levnější jak v DMku |
| 21. 06. 2026 | 14:06:00 | Meewile | a Honza si podle mě prostě nemohl pomoct a viděl free reakci |
| 21. 06. 2026 | 14:05:47 | Meewile | Idk já už každou spolupráci influencera filtruju, kdykoli přijde jakejkoli #ad segment tak to jde jednim uchem dovnitř a druhym ven LULE |
| 21. 06. 2026 | 14:05:20 | Smazik_lol | Zajebe že ty krabičky kupuješ z důvodu kvality a že jsou dietní proto tam není sýr a pak tvoje burito má o 100g víc a nemůžou ti sedět kalorie a makra hned po 10 sec cos to řekl |
| 21. 06. 2026 | 14:04:37 | Smazik_lol | Kdyby Haiset prostě držel píču a jel si v tom dál, tak to každý přehlédne, ale on se to snažil bránit z nějakého důvodu |
| 21. 06. 2026 | 14:03:55 | Smazik_lol | Jako chápu grind, ale pak se nesmíš tím obhajovat jako dement prostě |
| 21. 06. 2026 | 14:03:40 | Smazik_lol | Ale o tom už jsem mluvil |
| 21. 06. 2026 | 14:03:35 | Smazik_lol | Ale tak napíču názory influencera jsou i tady kde se ti snaží prodat plastovou platební kartičku za podepsání smlouvy |
| 21. 06. 2026 | 14:03:01 | Meewile | dnů bez napíču názoru influencera: 0 |
| 21. 06. 2026 | 14:02:42 | Smazik_lol | Však v zahraničí kolik takových krabiček prostě bylo a všechno to fungovalo na stejný bázi prostě a reálně se ti vyplatilo kupovat od klasický konkurence co tyhle sračky dělat nemusí |
| 21. 06. 2026 | 14:01:34 | Smazik_lol | O firmě co jsi nikdy neslyšel a najednou začala se propagovat přes influencery co mají parasocial komunitu a sežerou ti všechno co jim řekneš |
| 21. 06. 2026 | 14:01:30 | StreamElements | 🍽️ Získej až 4000 Kč pro nové klienty Komerčky a hraj o unikátní merch, který jsme vytvořili spolu s Haisetem, Flygunem a Kapesníkem. Víc info na https://bit.ly/Agraelus_Comerch 🍽️ |
| 21. 06. 2026 | 14:00:41 | llukik_of_astora | Vůbec nevím jaká spolupráce LULE |
| 21. 06. 2026 | 14:00:32 | Smazik_lol | zea |
| 21. 06. 2026 | 14:00:28 | llukik_of_astora | ZeZadu |
| 21. 06. 2026 | 14:00:25 | llukik_of_astora | @Akunamus zea |
| 21. 06. 2026 | 14:00:00 | Akunamus | @llukik_of_astora ZeZadu |
| 21. 06. 2026 | 14:00:00 | Smazik_lol | Ale jako na jednu stranu chápu ten grind, ale v tom případě nemůžeš píčovat fitmana kterej se doslova zachoval stejně se svojim obhajování spolupráce |
| 21. 06. 2026 | 13:59:36 | llukik_of_astora | @OtaynikLUL ZeZadu |
| 21. 06. 2026 | 13:59:08 | Smazik_lol | Zaplatíš pár blbečků, dáš jim jídlo zdarma a k tomu nějaký drobáky a budou ti říkat jak moc je co dobrý a jak se to vyplatí |
| 21. 06. 2026 | 13:58:36 | Smazik_lol | @Akunamus Taky že jo, on si neskutečně sral do huby, ta společnost je prostě shady marketing sračka co se snaží uchytit na modelu co funguje v zahraničí |
| 21. 06. 2026 | 13:57:58 | Akunamus | @OtaynikLUL čaujkjkiii agrLove :3 |
| 21. 06. 2026 | 13:57:50 | Smazik_lol | Jako chápu grind, ale že nadáváš v něčem na fitmana a pak uděláš 1:1 reakci na svojí spolupráci stejně jak on je prostě sračka kterou lidi prostě prokouknou že tě zajímají hlavně prachy z toho né co to je |
| 21. 06. 2026 | 13:57:49 | OtaynikLUL | @llukik_of_astora, ZeZadu |
| 21. 06. 2026 | 13:57:46 | OtaynikLUL | @Akunamus, ahujikik :3 |