Prohledávejte historii Twitch chatu

Kick Kick
Kanál agraelus
1 den 7 dní 30 dní Statistiky
Datum Čas Uživatel Zpráva
19. 06. 2026 01:48:14 RandomHeretic
Tady někde v rohu budovy myslím budou
19. 06. 2026 01:47:55 kojot_vilda
Třeba jako Nekopara 4
19. 06. 2026 01:47:54 prdelniopice
bude lets play na youtubu z gta 6?
19. 06. 2026 01:47:53 RandomHeretic
WW
19. 06. 2026 01:47:53 dejvid_tw
LO
19. 06. 2026 01:47:49 fanymen
@Agraelus ale on se neptal, neni tam otazník LO
19. 06. 2026 01:47:49 Swainous
frfr
19. 06. 2026 01:47:45 domca040400
WW
19. 06. 2026 01:47:44 pe7rik
WW
19. 06. 2026 01:47:41 Ricovaplaneta
WW
19. 06. 2026 01:47:39 Karibson
jojo
19. 06. 2026 01:47:38 the_fryer_
Based
19. 06. 2026 01:47:27 najtrik
budeš hrát gta6
19. 06. 2026 01:47:17 tyrionovamatka
to je last of us?
19. 06. 2026 01:47:10 RandomHeretic
Nahoře a vlevo bych hádal
19. 06. 2026 01:47:08 Jajax7
Green flary tak vis kde je clearnuto
19. 06. 2026 01:46:53 legocholas
fakt zvlášni jednotka rychlého nasazeni LOL
19. 06. 2026 01:46:41 RandomHeretic
Až tady dole ne
19. 06. 2026 01:46:32 fkroupic
je vidět že mají maturitu no
19. 06. 2026 01:46:29 M4RTY_CZMarty
Zbývá to už jen vyhodit do povětří. To stejně nikdo rekonstruovat nebude
19. 06. 2026 01:46:27 legocholas
Clap
19. 06. 2026 01:46:20 pe7rik
LO
19. 06. 2026 01:46:19 fkroupic
LO
19. 06. 2026 01:46:18 RandomHeretic
LO
19. 06. 2026 01:45:46 RandomHeretic
Je jich dost no, do New Americy to byla nejhorší mise
19. 06. 2026 01:45:31 tyrionovamatka
vprao nahore jak turek
19. 06. 2026 01:45:30 Smazik_lol
Všechno tohle a pak ho vypne smažka co vyskočí ze zdi gg
19. 06. 2026 01:45:29 fkroupic
dobré tak se to asi jeblo jako tehdá u czechclouda xD už tam je 72 lidí mhm
19. 06. 2026 01:45:26 legocholas
zastřel tu bombu
19. 06. 2026 01:44:56 RandomHeretic
Clueless
19. 06. 2026 01:44:55 StreamElements
gooning Pokud nevidíte pohyblivé emotikony a všichni okolo vás píšou divný věci, stáhněte si zdarma rozšíření 7TV do prohlížeče, nic víc v tom není. https://7tv.app/ gooning
19. 06. 2026 01:44:52 asocialka
Clueless
19. 06. 2026 01:44:41 RandomHeretic
Podívej se dolů, bude tam tunel do Mexika
19. 06. 2026 01:44:39 weirdlookingman
to hodně vypadá jak escape from tarkov
19. 06. 2026 01:44:29 pe7rik
a měl brokovnici to by byla jednička
19. 06. 2026 01:44:20 Smazik_lol
Ještě 90 nepřátel Vojtas
19. 06. 2026 01:44:12 tyrionovamatka
VoHiYo
19. 06. 2026 01:44:05 asocialka
LO
19. 06. 2026 01:43:57 najtrik
@tyrionovamatka jsme boti agrLULE
19. 06. 2026 01:43:57 Smazik_lol
https://ctrlv.cz/3Ily Jen twitchi jebe a ukazuje ty botted lidi v doporučených
19. 06. 2026 01:43:57 RandomHeretic
LO
19. 06. 2026 01:43:55 StreamElements
🍽️ Získej až 4000 Kč pro nové klienty Komerčky a hraj o unikátní merch, který jsme vytvořili spolu s Haisetem, Flygunem a Kapesníkem. Víc info na https://bit.ly/Agraelus_Comerch 🍽️
19. 06. 2026 01:43:55 kojot_vilda
@agraelus Nejlepší byli boti na Kicku u Melichara když začínal. Dali se jednoduše poznat. Nejhorší bylo že ty ai boti se učili od těch nejhorších chatterů. Od Palpatina a Tasmana
19. 06. 2026 01:43:50 the_fryer_
LULE
19. 06. 2026 01:43:48 fkroupic
jak udělám ten odkaz na screen? to sem pošlu xD chat pls help
19. 06. 2026 01:43:41 RandomHeretic
preLOL
19. 06. 2026 01:43:38 DawnPlayton
hezky ti nahulil
19. 06. 2026 01:43:34 najtrik
ja ty bot
19. 06. 2026 01:43:33 the_fryer_
čas to poslat SpyGun aby to leeknul
19. 06. 2026 01:43:26 tyrionovamatka
taky jsem bot
19. 06. 2026 01:43:25 RandomHeretic
Tady je hlavně na hovno, jak si jsou ty roomky podobný
19. 06. 2026 01:43:25 StreamElements
FeelsMadmonqMan MADMONQ 4.0 ve formě tablet. 14 pečlivě vybraných extraktů z bylin, rostlin, ovoce a dalších nutrientů + nově Brainberry®. Vstup pro brášky zde: https://www.madmonq.gg/agraelus FeelsMadmonqMan
19. 06. 2026 01:43:20 Aseregatki
a hraje minecraft... to je tím
19. 06. 2026 01:43:18 WhiteBepix
bro zase dramabaití LO
19. 06. 2026 01:43:11 najtrik
botovat
19. 06. 2026 01:43:10 Sailentia
botuje, to je jasny
19. 06. 2026 01:43:09 fkroupic
ale fr mi to ukazuje 3,3k xD
19. 06. 2026 01:43:08 Karibson
Mám zajímavější akcičku která se jmenuje, Mordor konečně bude vypadat jako mordor. Těším se na další fázi toho to seriálu PauseChamp
19. 06. 2026 01:43:01 najtrik
to je nový trend si notovat stream agr3 agr3 agr3
19. 06. 2026 01:42:58 RandomHeretic
Cinema
19. 06. 2026 01:42:57 Smazik_lol
Však PTK už streamuje dlouho
19. 06. 2026 01:42:48 Aseregatki
Já tam byl tak 10 min zpátky a bylo tam snad 42 lidí xdd
19. 06. 2026 01:42:36 the_fryer_
však tam má 68 lidí LULE
19. 06. 2026 01:42:27 fkroupic
na viktora jsem si tu na twitchi zvykl už ale tady PTK? xD
19. 06. 2026 01:42:26 RandomHeretic
gachiHYPER
19. 06. 2026 01:42:11 Smazik_lol
teď je nabotovanej na twitchi
19. 06. 2026 01:42:10 tibor741
MGbotman si taky myslel že je znamej xDD
19. 06. 2026 01:42:05 RandomHeretic
@tyrionovamatka PogO
19. 06. 2026 01:42:03 Naffys1
njn
19. 06. 2026 01:42:03 Smazik_lol
PTK má normálně kolem 100 lidí
19. 06. 2026 01:41:53 tyrionovamatka
Založime AgrVíru. Když začne hrát postavíme se ze židlí a dáme minutu ticha, když někdo pošle dono, budeme to brát jako poděkování Bohu gamingu a když se stane že Agraelus jednoho dne skončí a nebude hrát hry, postavíme mu sochu na Nerdím náměstí. Poté vše pošleme jako námět Ubisoftu na Far Cry 8. Hlavním záporákem budou korporace které zavírají kvalitní vývojáře her a v hlavní roli bude Vojtěch s lepším Aim control. Haleluja 🫡😂
19. 06. 2026 01:41:52 fkroupic
na twitchi
19. 06. 2026 01:41:49 asocialka
WW
19. 06. 2026 01:41:48 jackhybrid
done tohle 5/5
19. 06. 2026 01:41:48 Sharpenzi
To je nějaký režisér?
19. 06. 2026 01:41:45 Smazik_lol
Ještě 70 nepřátel
19. 06. 2026 01:41:42 RandomHeretic
WW
19. 06. 2026 01:41:38 fkroupic
jako já vím xD ale stejně mě to dosti udivuje xD
19. 06. 2026 01:41:34 the_fryer_
to je ten co mě nevezme z klubu dom ?
19. 06. 2026 01:41:31 RandomHeretic
Jak přisprintil k tomu kvéru LO
19. 06. 2026 01:41:29 M4RTY_CZMarty
Založime AgrVíru. Když začne hrát postavíme se ze židlí a dáme minutu ticha, když někdo pošle dono, budeme to brát jako poděkování Bohu gamingu a když se stane že Agraelus jednoho dne skončí a nebude hrát hry, postavíme mu sochu na Nerdím náměstí. Poté vše pošleme jako námět Ubisoftu na Far Cry 8. Hlavním záporákem budou korporace které zavírají kvalitní vývojáře her a v hlavní roli bude Vojtěch s lepším Aim control. Haleluja 🫡😂
19. 06. 2026 01:41:24 WhiteBepix
neposlouchám hiphop
19. 06. 2026 01:41:23 pe7rik
a kdo to je?
19. 06. 2026 01:41:19 fanymen
PTK? po troše koksu?
19. 06. 2026 01:41:12 Smazik_lol
tak PTK botuje
19. 06. 2026 01:41:11 the_fryer_
WHOISTHAT
19. 06. 2026 01:40:58 StreamElements
strikestevecz hodil 79.00 dolalů! agrNaM
19. 06. 2026 01:40:58 MistrMeda
PauseChamp
19. 06. 2026 01:40:56 RandomHeretic
preLOL
19. 06. 2026 01:40:53 the_fryer_
PauseChamp
19. 06. 2026 01:40:34 Radar_3121
chceš říct ZATÍM ŽIVEJ
19. 06. 2026 01:40:29 fkroupic
jak je kurva možný že PTK ma na streamu 3,3k lidí wtf mhm
19. 06. 2026 01:40:27 asocialka
otázka je, na jak dlouho Lo
19. 06. 2026 01:40:19 tibor741
ještě tak 15 nepřatel
19. 06. 2026 01:40:04 RandomHeretic
Hovno, Swan je živej
19. 06. 2026 01:39:56 legocholas
ABDULpls
19. 06. 2026 01:39:48 jackhybrid
4/5
19. 06. 2026 01:39:48 Radar_3121
to nebol moj flash
19. 06. 2026 01:39:46 the_fryer_
Hmm
19. 06. 2026 01:39:39 RandomHeretic
4/5
19. 06. 2026 01:39:32 RandomHeretic
Chatteři, kokoti, chatujte
19. 06. 2026 01:39:26 the_fryer_
LULE
19. 06. 2026 01:39:10 RandomHeretic
@kojot_vilda AI pasta EWWW
19. 06. 2026 01:38:53 RandomHeretic
Někde tady by pak měla bejt stěna na kterou jde dát C2 a je za ní easter egg
19. 06. 2026 01:38:49 kojot_vilda
Jsem Mashaka , SpezNaz maskot bez pudu sebezáchovy Tomfoolery . Chlupáč rychlého vysazení! Mým posláním je vejít do místnosti a okamžitě se stát gasslighterem BabyRage . Kchatom je mým štítem 🛡 a Monster moji matkou 👩‍🦰. Mým jediným posláním na misi je svádět svoje selhání na Vojtu a Zrzdrica Diggoru. Backseet, panika 🦵 ,...pláč 😭 . Já zase mrtvej ⚰️ . 20 řádků v chatu essaying
19. 06. 2026 01:38:40 fanymen
@Agraelus ten tvůj tým se chová jako modi tady, přijdou až po tom, co už je nepotřebuješ LO
19. 06. 2026 01:38:38 r3ktnar0s
to nebol moj flash
19. 06. 2026 01:38:37 Smazik_lol
to dáš
19. 06. 2026 01:38:34 legocholas
oni nemaj 4tisice hodin na codku jak ty xd
19. 06. 2026 01:38:33 Smazik_lol
Ještě 30 nepřátel
19. 06. 2026 01:38:16 frankybouchac
LO
19. 06. 2026 01:38:16 Doub1
LO
19. 06. 2026 01:38:15 pe7rik
LO
19. 06. 2026 01:38:14 Truborcz
xdddddd
19. 06. 2026 01:38:13 RandomHeretic
LO
19. 06. 2026 01:38:10 the_fryer_
LO
19. 06. 2026 01:38:08 DawnPlayton
xDDDD
19. 06. 2026 01:38:02 the_fryer_
Tomfoolery Tomfoolery Tomfoolery agrSWAT
19. 06. 2026 01:37:59 jackhybrid
to nezvladne je zatknout tech 5/2 zbyvajici
19. 06. 2026 01:37:53 tibor741
tahle m ístnost
19. 06. 2026 01:37:53 Abysstor
Tým šlápl na minu gg
19. 06. 2026 01:37:51 asocialka
where
19. 06. 2026 01:37:51 RandomHeretic
Vzdali to aby nedopadli jak Swan
19. 06. 2026 01:37:49 Smazik_lol
Bro zas chce poslat Swana na porážku
19. 06. 2026 01:37:42 RandomHeretic
smile
19. 06. 2026 01:37:26 RandomHeretic
Nemáš tým
19. 06. 2026 01:37:17 legocholas
ten mrtvej už na kolena nepujde
19. 06. 2026 01:37:01 Smazik_lol
už jsi 2 sejmul, podle tvojich slov by tam nikdo neměl zůstat
19. 06. 2026 01:36:58 RandomHeretic
Náhodou, VOID právě skenuje Dolní Syslomrdy jako Bohemka Řecko, jenom je taky zavřeli
19. 06. 2026 01:36:45 ste_pii
Volam policajti
19. 06. 2026 01:36:32 luke_sherman
Ten tam raguje jak když se má každou chvíli proměnit na Hulka :D
19. 06. 2026 01:36:26 FNCY88
docela gg xD
19. 06. 2026 01:36:20 FNCY88
https://cdn.phototourl.com/free/2026-06-18-76175c47-1de2-4d6d-9ff2-a77d4d0e115e.png
19. 06. 2026 01:36:17 RandomHeretic
gachiHYPER
19. 06. 2026 01:36:15 the_fryer_
gachiHYPER
19. 06. 2026 01:36:06 fanymen
@Agraelus kdy dáš mapu ze spodních syslomrdů? nebo už byla?
19. 06. 2026 01:35:58 jackhybrid
@RandomHeretic 2? okay
19. 06. 2026 01:35:57 frankybouchac
jojo
19. 06. 2026 01:35:46 legocholas
zapni uav
19. 06. 2026 01:35:43 RandomHeretic
jojo
19. 06. 2026 01:35:36 RandomHeretic
Zbejvaj 2
19. 06. 2026 01:35:29 jackhybrid
zbyva ji ti tak 3 k zatceni
19. 06. 2026 01:35:25 Smazik_lol
máš dost životů na to že ti zbývá ještě 50 nepřátel
19. 06. 2026 01:35:22 conroymusic
To je už úplně last mise?
19. 06. 2026 01:34:48 RandomHeretic
War
19. 06. 2026 01:34:39 Radar_3121
přestříhni ten červenej
19. 06. 2026 01:34:38 Smazik_lol
easter egg
19. 06. 2026 01:34:33 the_fryer_
T vir War
19. 06. 2026 01:34:32 Smazik_lol
střel do toho
19. 06. 2026 01:34:32 vojtechovy_vlasy
Cage čeká v DBD
19. 06. 2026 01:34:30 RandomHeretic
To je Elpis
19. 06. 2026 01:34:27 asocialka
War
19. 06. 2026 01:34:18 RandomHeretic
War
19. 06. 2026 01:34:13 Ricovaplaneta
Springles
19. 06. 2026 01:34:07 the_fryer_
monkaW
19. 06. 2026 01:34:06 ste_pii
LO
19. 06. 2026 01:34:04 MrMikeCZE
tik classic tak classic
19. 06. 2026 01:33:57 RandomHeretic
ANELE
19. 06. 2026 01:33:52 RandomHeretic
LO
19. 06. 2026 01:33:50 the_fryer_
ULLE
19. 06. 2026 01:33:39 ste_pii
xd
19. 06. 2026 01:33:32 conroymusic
Rodriguez Lakatoš
19. 06. 2026 01:33:26 the_fryer_
gangy = mossad classic
19. 06. 2026 01:33:25 StreamElements
🍽️ Získej až 4000 Kč pro nové klienty Komerčky a hraj o unikátní merch, který jsme vytvořili spolu s Haisetem, Flygunem a Kapesníkem. Víc info na https://bit.ly/Agraelus_Comerch 🍽️
19. 06. 2026 01:33:18 asocialka
jojo
19. 06. 2026 01:33:15 RandomHeretic
gachiHYPER
19. 06. 2026 01:33:09 ste_pii
Rikam Karviná live
19. 06. 2026 01:32:56 RandomHeretic
jojo Gangama
19. 06. 2026 01:32:51 onusss22
agrLove agrLove agrLove agrLove
19. 06. 2026 01:32:49 RandomHeretic
@Smazik_lol Ticho smile
19. 06. 2026 01:32:49 ste_pii
A ON SA TOCIII
19. 06. 2026 01:32:45 tomishuri
nezapomeň že musíš arrestnout 5 suspectů
19. 06. 2026 01:32:41 MrMikeCZE
1/5 zoloPome
19. 06. 2026 01:32:39 RandomHeretic
LO
19. 06. 2026 01:32:39 DawnPlayton
jak mu natáhl xD
19. 06. 2026 01:32:36 Smazik_lol
Ale jo, 19
19. 06. 2026 01:32:30 conroymusic
Takhle se tam kamuflují cigoši před úřady
19. 06. 2026 01:32:30 Smazik_lol
Tak 40
19. 06. 2026 01:32:28 the_fryer_
xddd
19. 06. 2026 01:32:20 ste_pii
karvinsko live
19. 06. 2026 01:32:19 RandomHeretic
19 jojo
19. 06. 2026 01:32:17 Fake5V
Actually to vypadá jako urbex na ostrově v Chorvatsku
19. 06. 2026 01:32:08 ste_pii
najs
19. 06. 2026 01:32:07 frankybouchac
Gdy bude coop?
19. 06. 2026 01:31:59 M4RTY_CZMarty
Nemiř mi do oken
19. 06. 2026 01:31:55 RandomHeretic
LO
19. 06. 2026 01:31:52 the_fryer_
xddddd
19. 06. 2026 01:31:50 Simon__Z
LO
19. 06. 2026 01:31:43 ste_pii
orlova n.2
19. 06. 2026 01:31:43 RandomHeretic
Tohle vypadá jak ta farma orgánů z Max Payne 3
19. 06. 2026 01:31:43 r3ktnar0s
vojtasovi sousedi
19. 06. 2026 01:31:39 Smazik_lol
Frychard
19. 06. 2026 01:31:34 kuckkuck
Sisi
19. 06. 2026 01:31:30 tyrionovamatka
chánov
19. 06. 2026 01:31:29 frankybouchac
Sisi
19. 06. 2026 01:31:29 Man1Log1
LO
19. 06. 2026 01:31:28 ste_pii
volam policajti
19. 06. 2026 01:31:27 the_fryer_
vidím LO píšu lowkeyCute
19. 06. 2026 01:31:19 hrubyfiltr
Sisi
19. 06. 2026 01:31:18 Simon__Z
LO
⚠️
Zobrazeno maximálně 100000 řádků
Pro nalezení více zpráv použij vyhledávání podle uživatele nebo klíčového slova