Prohledávejte historii Twitch chatu

Kick Kick
Kanál agraelus
1 den 7 dní 30 dní Statistiky
Datum Čas Uživatel Zpráva
20. 06. 2026 21:46:10 johnt605
Clap Děkujem že jste nás nezabil ..
20. 06. 2026 21:46:08 StreamElements
Xetar23 hodil 100.00 dolalů! agrNaM
20. 06. 2026 21:46:08 CocKroacNeS
myslím že tu uhlíkovou stopu chcou platit bo když nasereš v tom letadle namají to jak vyvětrat Lula
20. 06. 2026 21:46:05 Meewile
@Agraelus Když nedáš dýško pilotovi, skončíš takhle https://www.echo24.cz/a/HwY2G/zpravy-svet-tragicky-konce-herni-vizionar-guillemot-assassins-creed-rayman
20. 06. 2026 21:46:03 mala_elen
@lukin007adc dáme šepot?
20. 06. 2026 21:46:02 fazikkk525
Placená přepážka při výstupu z letadla
20. 06. 2026 21:46:00 bloxtrcz1
jako dýško pilota Clap neš
20. 06. 2026 21:45:57 Yopplate
@Agraelus jo ale pak by letušky a letovej personal hned davali stavku za pravo na svoje dyska
20. 06. 2026 21:45:56 omegalul_88
no a když ne tak dopadneš jako Oliver Tree
20. 06. 2026 21:45:56 poskiiiii
S takovou budeš dávat dýško autobusakovi co tě doveze na Dolní Syslomrdy, náves
20. 06. 2026 21:45:54 Zasr_nyCartman
jo ale ono se to fakt může stát no pepeLaugh
20. 06. 2026 21:45:53 skalkaboss
Dysko bude trapnej potlesk pri pristani
20. 06. 2026 21:45:51 VicToR__r__
a co za to ze jsi muz a k tomu beloch
20. 06. 2026 21:45:50 SUSTROJ
OL
20. 06. 2026 21:45:50 sh4d0warri
XD
20. 06. 2026 21:45:48 BeBE73_
LO
20. 06. 2026 21:45:48 rockemebaby
nebo zatleskej 5 minut
20. 06. 2026 21:45:47 Shiralu
XDDDDDDDDDDDDDD
20. 06. 2026 21:45:46 VelitelShepardCZ
xDDDDDDDD
20. 06. 2026 21:45:46 Simon__Z
Clap
20. 06. 2026 21:45:45 Lukyneer
však za ně přistává autopilot
20. 06. 2026 21:45:44 PetrMagpie
chcete priste znovu, bylo by fajn prispet : )
20. 06. 2026 21:45:42 duckman_cz
daň za to že si bílej už je jmenuje se daň příjmu @Agraelus ͏
20. 06. 2026 21:45:42 Dorian4690
To ze bily udelali ty nejhorsi veci doslova neni pravda... ...Okamura je asiat. XD
20. 06. 2026 21:45:41 SPEKTEJT
@metelin977 XDDD
20. 06. 2026 21:45:39 Shiralu
Americké aerolinky dávajú druhú sedačku zadarmo, ak si dostaatočné vyžraný agrChin
20. 06. 2026 21:45:37 petlahev__
LOL
20. 06. 2026 21:45:37 garapan_
dysko = Clap
20. 06. 2026 21:45:36 MiaErrian
ale ono by tě to soukromý vlastně možná vyšlo levněji LUL není to tak drahý se podívej
20. 06. 2026 21:45:36 problem_tri_teles
Ještě povinná daň pro týpky z Izraele
20. 06. 2026 21:45:36 mmartin94
sýrový mlsoun v ceně letenky?
20. 06. 2026 21:45:36 lukin007adc
@mala_elen houby 😅 jak vypadaj
20. 06. 2026 21:45:36 brumik33332222
Jo docela jo okrát nemáš zlomenou čest
20. 06. 2026 21:45:35 AidenCze
LOL
20. 06. 2026 21:45:34 drbinactkaaphrasiova
Dýško pilotovi je vřelý potlesk
20. 06. 2026 21:45:34 deda_lebeda_official
smile
20. 06. 2026 21:45:32 metelin977
od toho je potlesk Kappa
20. 06. 2026 21:45:32 fildanosiiik
Spíš Logan fool ddx
20. 06. 2026 21:45:30 Zasr_nyCartman
LOL
20. 06. 2026 21:45:30 StreamElements
gooning Pokud nevidíte pohyblivé emotikony a všichni okolo vás píšou divný věci, stáhněte si zdarma rozšíření 7TV do prohlížeče, nic víc v tom není. https://7tv.app/ gooning
20. 06. 2026 21:45:29 Grounder1408
smile
20. 06. 2026 21:45:24 Du6in3K
https://www.youtube.com/shorts/qvzieIxVlQE @Agraelus není to to drama
20. 06. 2026 21:45:22 mala_elen
@lukin007adc pracuji tam chceš je ? 🤣
20. 06. 2026 21:45:22 drbinactkaaphrasiova
@titspunch Tu On platit nebude
20. 06. 2026 21:45:20 rockemebaby
50 % americnau neopustily hranice USA
20. 06. 2026 21:45:20 b_collin_h
Český logan ?
20. 06. 2026 21:45:18 duckman_cz
daň za to že si bílej už je jmenuje se daň příjmu @Agraelus
20. 06. 2026 21:45:17 LecramTrochuZnamy
Daň za to, že miluješ vagíny LOL
20. 06. 2026 21:45:17 mejchar
:tf:
20. 06. 2026 21:45:16 skalkaboss
Dan z papirove letenky
20. 06. 2026 21:45:15 mejchar
čau vojto bude dnes dbd
20. 06. 2026 21:45:15 DrunkenFoks
j
20. 06. 2026 21:45:13 Simon__Z
jj
20. 06. 2026 21:45:11 ExXtaTeS
Húú húú BeholdThis
20. 06. 2026 21:45:09 Yoziphek
a dýško pilotovi
20. 06. 2026 21:45:09 titspunch
a ještě daň za to že jsi hetero
20. 06. 2026 21:45:06 HovnoNaKlacku904
daň za plyny slze střev
20. 06. 2026 21:45:05 spoluzivocich
ještě daň za to žebjsi mladej
20. 06. 2026 21:45:04 twixercz
daň z daně ještě
20. 06. 2026 21:45:04 Grounder1408
LO
20. 06. 2026 21:45:02 mrphoenlx
Dobre a čo daň za 2 obsadene sedadlá?
20. 06. 2026 21:45:01 PelaloRemastered
Jojo bílí, Čingischán neexistoval LO
20. 06. 2026 21:45:00 theconqueror_314
xddddddd
20. 06. 2026 21:45:00 drbinactkaaphrasiova
Buržoust
20. 06. 2026 21:44:58 Nrid3rN
not true znám jednu udalost ze 45týho která byla uspěšná
20. 06. 2026 21:44:56 rockemebaby
Jsou ZIde bily ??
20. 06. 2026 21:44:56 Shiralu
To je ako keď odobrali nabíjačky z balenia mobilov, a tvrdia že je to pre životné prostredie OMEGALUL @Agraelus
20. 06. 2026 21:44:55 petlahev__
a proč si nepronajmeš svoje letadlo?
20. 06. 2026 21:44:55 fildanosiiik
Clueless doslova asiati
20. 06. 2026 21:44:50 had_v_letadle
platíš daň za Izrael? oBrat
20. 06. 2026 21:44:46 problem_tri_teles
Daň za to že jsi z Evropy
20. 06. 2026 21:44:44 Lavaseras
mhm
20. 06. 2026 21:44:41 zalarnik_semko
jako jaký?
20. 06. 2026 21:44:41 LecramTrochuZnamy
Já platím daň z toho, že miluji péra. Fr.
20. 06. 2026 21:44:40 metelin977
mhm
20. 06. 2026 21:44:39 Meewile
zapla%t za každej let Taylor Swift
20. 06. 2026 21:44:39 Mor4vak
to už platíme, říká se tomu zdravotní pojištění
20. 06. 2026 21:44:38 johnt605
mhm
20. 06. 2026 21:44:38 duckman_cz
daň za to že si bílej je už daň z příjmu @Agraelus
20. 06. 2026 21:44:37 blumajk27
jojo
20. 06. 2026 21:44:37 XGoldar
to by měli dávat k účtenkám v KFC LO
20. 06. 2026 21:44:35 H6fty
To bude mít Británie brzo
20. 06. 2026 21:44:35 Ricovaplaneta
LO
20. 06. 2026 21:44:33 skalkaboss
Dan z bydleni v Praze
20. 06. 2026 21:44:32 denzoss_
pepeJAM
20. 06. 2026 21:44:31 BeBE73_
BANGER
20. 06. 2026 21:44:31 MiaErrian
zaplatíme uhlíkovou daň a stejně to nakonec dýcháme my
20. 06. 2026 21:44:30 dettoxs
LO
20. 06. 2026 21:44:30 drbinactkaaphrasiova
Jamgie
20. 06. 2026 21:44:29 spoluzivocich
BANGER
20. 06. 2026 21:44:29 Abaddeon
jj
20. 06. 2026 21:44:28 rockemebaby
uhlikova stopa byla vymyslena ropnyma spolecnostma aby si lide mysleli ze je to jejich vina
20. 06. 2026 21:44:28 blumajk27
LOL
20. 06. 2026 21:44:28 Lemochod
BANGER
20. 06. 2026 21:44:28 drbinactkaaphrasiova
BANGER
20. 06. 2026 21:44:27 Mezmro
BANGER
20. 06. 2026 21:44:27 omegalul_88
za to , že dýcháš můj vzduch
20. 06. 2026 21:44:27 theconqueror_314
pepeJAM
20. 06. 2026 21:44:27 The_AnDrEaS_
pepeJAM
20. 06. 2026 21:44:27 sh4d0warri
BANGER
20. 06. 2026 21:44:25 Grounder1408
BANGER
20. 06. 2026 21:44:25 blumajk27
pepeJAM
20. 06. 2026 21:44:24 VelitelShepardCZ
pepeJAM
20. 06. 2026 21:44:23 Jixi979
dan za dýchání
20. 06. 2026 21:44:23 DanVonKrug
jj
20. 06. 2026 21:44:21 problem_tri_teles
Třeba jo
20. 06. 2026 21:44:21 petlahev__
XDDDDDDD
20. 06. 2026 21:44:21 WuVirr
Tu už platíš bro TwitchUnity LUL
20. 06. 2026 21:44:20 Lavaseras
jj
20. 06. 2026 21:44:20 spoluzivocich
TriEasy
20. 06. 2026 21:44:19 domca040400
jj
20. 06. 2026 21:44:18 Ricovaplaneta
jj
20. 06. 2026 21:44:17 StreamElements
JJ hodil 500.00 dolalů! agrNaM
20. 06. 2026 21:44:17 holy_disease
jj
20. 06. 2026 21:44:17 theconqueror_314
true LULW
20. 06. 2026 21:44:17 twixercz
jj
20. 06. 2026 21:44:16 YGHY
produkuje to tvaja tlsta prdel
20. 06. 2026 21:44:16 xking1
jo
20. 06. 2026 21:44:16 jurasek2000
Sisi
20. 06. 2026 21:44:16 gralpanda
zaplatíš dan za Chem Trails
20. 06. 2026 21:44:16 VelitelShepardCZ
jn
20. 06. 2026 21:44:15 Du6in3K
jo
20. 06. 2026 21:44:15 bloxtrcz1
jo
20. 06. 2026 21:44:14 dettoxs
to bys mohl ale
20. 06. 2026 21:44:13 johnt605
jj
20. 06. 2026 21:44:12 blumajk27
jo
20. 06. 2026 21:44:11 sabejnos
jo
20. 06. 2026 21:44:08 lukin007adc
nene. myslím ty od Botasu. dneska mě přišel od nich mail a stojí 189 euro
20. 06. 2026 21:44:07 dettoxs
pepeLaugh
20. 06. 2026 21:44:04 Angel_Bikemare
na stojaka v lietadle , ako v mhd LuL
20. 06. 2026 21:44:04 sam_auditore
čaaau hi
20. 06. 2026 21:44:02 WuVirr
To jsou ty lety ve stoje? LUL
20. 06. 2026 21:44:02 zalarnik_semko
NOIDONTTHINKSO
20. 06. 2026 21:44:01 Shiralu
To je dobrý gaslight LULE
20. 06. 2026 21:44:00 drbinactkaaphrasiova
Tak on už si koupil i Boty na Kingdom come?
20. 06. 2026 21:43:56 w4r4n_czech
Tu z tvojí předkožky?
20. 06. 2026 21:43:52 styrator
stojis a drzis se mastny tyce
20. 06. 2026 21:43:51 blumajk27
LOL ͏
20. 06. 2026 21:43:49 fildanosiiik
jooooooooooo tak kofolka jooooooo
20. 06. 2026 21:43:49 Nrid3rN
ekonomicka třída je ta kde tě nechají stát místo sedaček LUL
20. 06. 2026 21:43:48 bosskamposscz
prdiš do plechovky
20. 06. 2026 21:43:48 H6fty
Eko je že máš pedály pod sedačkou abys rozjel motor
20. 06. 2026 21:43:48 Jixi979
to je že máš másto sedačky rotoped
20. 06. 2026 21:43:47 duckman_cz
eko třída je že vedle tebe bude sedět Turek a celou cestu bude říkat že si libtard
20. 06. 2026 21:43:46 fazikkk525
To jsou ty místa kde v letadle stojíš
20. 06. 2026 21:43:43 starkiller07012
📞 agrSadding Mami, zdvihni to, prosím! Za 20 minut to letí! - Tomfoolery 👍
20. 06. 2026 21:43:42 jericocz
A presne tyhle lidi s temahle nazorama nikdy nebudou mit prachy.
20. 06. 2026 21:43:41 CocKroacNeS
lowbudget
20. 06. 2026 21:43:40 rockemebaby
ze doplatis uhlikovou stopu
20. 06. 2026 21:43:40 fanymen
@Agraelus no že běžíš za tim letadlem
20. 06. 2026 21:43:39 Sukdolakus
Co to je za příchuť kofoly?
20. 06. 2026 21:43:38 mates_no
Za koule do průvanu
20. 06. 2026 21:43:38 petlahev__
máš min prostoru na nohy
20. 06. 2026 21:43:36 anonymni_koren
Ekotridá je Přivázaný Gumicukem na Palete v nákladovém prostoru
20. 06. 2026 21:43:35 johnt605
Balónem Kappa
20. 06. 2026 21:43:35 spoluzivocich
vystřelí tě z praku
20. 06. 2026 21:43:34 herakles699
na flinstonov sposob
20. 06. 2026 21:43:33 Karibson
LOL
20. 06. 2026 21:43:32 X_Bauglir_X
dobytčák ..econmy
20. 06. 2026 21:43:32 dettoxs
že budeš na stojáka
20. 06. 2026 21:43:31 Nrid3rN
třeba ti chtěl dat echo ne
20. 06. 2026 21:43:30 sh4d0warri
sedíš u okna
20. 06. 2026 21:43:28 lukin007adc
viděl jsi ty boty od KDC 2 ?
20. 06. 2026 21:43:28 HovnoNaKlacku904
jakže větroněm
20. 06. 2026 21:43:27 Shiralu
📞 agrSadding Mami, zdvihni to, prosím! Za 20 minut to letí! - Tomfoolery 👍
20. 06. 2026 21:43:27 jirka_fiala
XDDDDDDDD
20. 06. 2026 21:43:26 sh4d0warri
OL ͏
20. 06. 2026 21:43:25 xJudasz
LOL
20. 06. 2026 21:43:23 blumajk27
LOL
20. 06. 2026 21:43:22 starkiller07012
LO ͏
20. 06. 2026 21:43:21 theconqueror_314
XDDDDDDDD
20. 06. 2026 21:43:21 herakles699
eko šetriš životne prostredie
20. 06. 2026 21:43:19 WuVirr
U záchodků
20. 06. 2026 21:43:17 MiaErrian
to je že běžíš za letadlem
20. 06. 2026 21:43:17 BeBE73_
XDDDDDDDDDDDDDDDDD
20. 06. 2026 21:43:17 VelitelShepardCZ
LO ͏
20. 06. 2026 21:43:16 Jejma11
elektro vrtulák
20. 06. 2026 21:43:16 XGoldar
třída pro eko teroristy ? smile
20. 06. 2026 21:43:15 omegalul_88
Čas navštívit Slavjansk nebo Kramatorsk dokud to neobsadí rusko agrCanon
20. 06. 2026 21:43:14 vikrikr
agr zna jenom buzik
20. 06. 2026 21:43:13 PetrMagpie
se zviraty v nakladnim prostoru? xD
20. 06. 2026 21:43:12 mmartin94
ekologická voe
20. 06. 2026 21:43:11 kuckkuck
Tam máš rostliny kolem sebe LULE
20. 06. 2026 21:43:11 brumik33332222
Co mele
20. 06. 2026 21:43:10 dettoxs
TUREK ??? Eko
20. 06. 2026 21:43:09 johnt605
ekotřída na šlapadle Kappa
20. 06. 2026 21:43:08 skalkaboss
Myslim ten na Filipinach, jak tam potkas tu stavnatou Bond girl
20. 06. 2026 21:43:07 sterix3
eko je že tam jedeš na kole
20. 06. 2026 21:43:07 HovnoNaKlacku904
XDDDDD
20. 06. 2026 21:43:05 SUSTROJ
??
20. 06. 2026 21:43:05 tarinek
economy
20. 06. 2026 21:43:05 simon_preco
ta basic třída
20. 06. 2026 21:43:04 HaizleT
normal
20. 06. 2026 21:43:04 UNPRECIOUS412
ekologická
20. 06. 2026 21:43:04 sabejnos
On myslel EGO třída @Agraelus
20. 06. 2026 21:43:04 gralpanda
TUREK
20. 06. 2026 21:43:03 MaervinCZ
to je bez nafty
20. 06. 2026 21:43:03 rockemebaby
Private Jet
20. 06. 2026 21:43:02 spoluzivocich
že jdeš pěšky jak němci
20. 06. 2026 21:43:02 petlahev__
Economy
⚠️
Zobrazeno maximálně 100000 řádků
Pro nalezení více zpráv použij vyhledávání podle uživatele nebo klíčového slova