Prohledávejte historii Twitch chatu
| Datum | Čas | Uživatel | Zpráva |
|---|---|---|---|
| 20. 06. 2026 | 21:46:10 | johnt605 | Clap Děkujem že jste nás nezabil .. |
| 20. 06. 2026 | 21:46:08 | StreamElements | Xetar23 hodil 100.00 dolalů! agrNaM |
| 20. 06. 2026 | 21:46:08 | CocKroacNeS | myslím že tu uhlíkovou stopu chcou platit bo když nasereš v tom letadle namají to jak vyvětrat Lula |
| 20. 06. 2026 | 21:46:05 | Meewile | @Agraelus Když nedáš dýško pilotovi, skončíš takhle https://www.echo24.cz/a/HwY2G/zpravy-svet-tragicky-konce-herni-vizionar-guillemot-assassins-creed-rayman |
| 20. 06. 2026 | 21:46:03 | mala_elen | @lukin007adc dáme šepot? |
| 20. 06. 2026 | 21:46:02 | fazikkk525 | Placená přepážka při výstupu z letadla |
| 20. 06. 2026 | 21:46:00 | bloxtrcz1 | jako dýško pilota Clap neš |
| 20. 06. 2026 | 21:45:57 | Yopplate | @Agraelus jo ale pak by letušky a letovej personal hned davali stavku za pravo na svoje dyska |
| 20. 06. 2026 | 21:45:56 | omegalul_88 | no a když ne tak dopadneš jako Oliver Tree |
| 20. 06. 2026 | 21:45:56 | poskiiiii | S takovou budeš dávat dýško autobusakovi co tě doveze na Dolní Syslomrdy, náves |
| 20. 06. 2026 | 21:45:54 | Zasr_nyCartman | jo ale ono se to fakt může stát no pepeLaugh |
| 20. 06. 2026 | 21:45:53 | skalkaboss | Dysko bude trapnej potlesk pri pristani |
| 20. 06. 2026 | 21:45:51 | VicToR__r__ | a co za to ze jsi muz a k tomu beloch |
| 20. 06. 2026 | 21:45:50 | SUSTROJ | OL |
| 20. 06. 2026 | 21:45:50 | sh4d0warri | XD |
| 20. 06. 2026 | 21:45:48 | BeBE73_ | LO |
| 20. 06. 2026 | 21:45:48 | rockemebaby | nebo zatleskej 5 minut |
| 20. 06. 2026 | 21:45:47 | Shiralu | XDDDDDDDDDDDDDD |
| 20. 06. 2026 | 21:45:46 | VelitelShepardCZ | xDDDDDDDD |
| 20. 06. 2026 | 21:45:46 | Simon__Z | Clap |
| 20. 06. 2026 | 21:45:45 | Lukyneer | však za ně přistává autopilot |
| 20. 06. 2026 | 21:45:44 | PetrMagpie | chcete priste znovu, bylo by fajn prispet : ) |
| 20. 06. 2026 | 21:45:42 | duckman_cz | daň za to že si bílej už je jmenuje se daň příjmu @Agraelus ͏ |
| 20. 06. 2026 | 21:45:42 | Dorian4690 | To ze bily udelali ty nejhorsi veci doslova neni pravda... ...Okamura je asiat. XD |
| 20. 06. 2026 | 21:45:41 | SPEKTEJT | @metelin977 XDDD |
| 20. 06. 2026 | 21:45:39 | Shiralu | Americké aerolinky dávajú druhú sedačku zadarmo, ak si dostaatočné vyžraný agrChin |
| 20. 06. 2026 | 21:45:37 | petlahev__ | LOL |
| 20. 06. 2026 | 21:45:37 | garapan_ | dysko = Clap |
| 20. 06. 2026 | 21:45:36 | MiaErrian | ale ono by tě to soukromý vlastně možná vyšlo levněji LUL není to tak drahý se podívej |
| 20. 06. 2026 | 21:45:36 | problem_tri_teles | Ještě povinná daň pro týpky z Izraele |
| 20. 06. 2026 | 21:45:36 | mmartin94 | sýrový mlsoun v ceně letenky? |
| 20. 06. 2026 | 21:45:36 | lukin007adc | @mala_elen houby 😅 jak vypadaj |
| 20. 06. 2026 | 21:45:36 | brumik33332222 | Jo docela jo okrát nemáš zlomenou čest |
| 20. 06. 2026 | 21:45:35 | AidenCze | LOL |
| 20. 06. 2026 | 21:45:34 | drbinactkaaphrasiova | Dýško pilotovi je vřelý potlesk |
| 20. 06. 2026 | 21:45:34 | deda_lebeda_official | smile |
| 20. 06. 2026 | 21:45:32 | metelin977 | od toho je potlesk Kappa |
| 20. 06. 2026 | 21:45:32 | fildanosiiik | Spíš Logan fool ddx |
| 20. 06. 2026 | 21:45:30 | Zasr_nyCartman | LOL |
| 20. 06. 2026 | 21:45:30 | StreamElements | gooning Pokud nevidíte pohyblivé emotikony a všichni okolo vás píšou divný věci, stáhněte si zdarma rozšíření 7TV do prohlížeče, nic víc v tom není. https://7tv.app/ gooning |
| 20. 06. 2026 | 21:45:29 | Grounder1408 | smile |
| 20. 06. 2026 | 21:45:24 | Du6in3K | https://www.youtube.com/shorts/qvzieIxVlQE @Agraelus není to to drama |
| 20. 06. 2026 | 21:45:22 | mala_elen | @lukin007adc pracuji tam chceš je ? 🤣 |
| 20. 06. 2026 | 21:45:22 | drbinactkaaphrasiova | @titspunch Tu On platit nebude |
| 20. 06. 2026 | 21:45:20 | rockemebaby | 50 % americnau neopustily hranice USA |
| 20. 06. 2026 | 21:45:20 | b_collin_h | Český logan ? |
| 20. 06. 2026 | 21:45:18 | duckman_cz | daň za to že si bílej už je jmenuje se daň příjmu @Agraelus |
| 20. 06. 2026 | 21:45:17 | LecramTrochuZnamy | Daň za to, že miluješ vagíny LOL |
| 20. 06. 2026 | 21:45:17 | mejchar | :tf: |
| 20. 06. 2026 | 21:45:16 | skalkaboss | Dan z papirove letenky |
| 20. 06. 2026 | 21:45:15 | mejchar | čau vojto bude dnes dbd |
| 20. 06. 2026 | 21:45:15 | DrunkenFoks | j |
| 20. 06. 2026 | 21:45:13 | Simon__Z | jj |
| 20. 06. 2026 | 21:45:11 | ExXtaTeS | Húú húú BeholdThis |
| 20. 06. 2026 | 21:45:09 | Yoziphek | a dýško pilotovi |
| 20. 06. 2026 | 21:45:09 | titspunch | a ještě daň za to že jsi hetero |
| 20. 06. 2026 | 21:45:06 | HovnoNaKlacku904 | daň za plyny slze střev |
| 20. 06. 2026 | 21:45:05 | spoluzivocich | ještě daň za to žebjsi mladej |
| 20. 06. 2026 | 21:45:04 | twixercz | daň z daně ještě |
| 20. 06. 2026 | 21:45:04 | Grounder1408 | LO |
| 20. 06. 2026 | 21:45:02 | mrphoenlx | Dobre a čo daň za 2 obsadene sedadlá? |
| 20. 06. 2026 | 21:45:01 | PelaloRemastered | Jojo bílí, Čingischán neexistoval LO |
| 20. 06. 2026 | 21:45:00 | theconqueror_314 | xddddddd |
| 20. 06. 2026 | 21:45:00 | drbinactkaaphrasiova | Buržoust |
| 20. 06. 2026 | 21:44:58 | Nrid3rN | not true znám jednu udalost ze 45týho která byla uspěšná |
| 20. 06. 2026 | 21:44:56 | rockemebaby | Jsou ZIde bily ?? |
| 20. 06. 2026 | 21:44:56 | Shiralu | To je ako keď odobrali nabíjačky z balenia mobilov, a tvrdia že je to pre životné prostredie OMEGALUL @Agraelus |
| 20. 06. 2026 | 21:44:55 | petlahev__ | a proč si nepronajmeš svoje letadlo? |
| 20. 06. 2026 | 21:44:55 | fildanosiiik | Clueless doslova asiati |
| 20. 06. 2026 | 21:44:50 | had_v_letadle | platíš daň za Izrael? oBrat |
| 20. 06. 2026 | 21:44:46 | problem_tri_teles | Daň za to že jsi z Evropy |
| 20. 06. 2026 | 21:44:44 | Lavaseras | mhm |
| 20. 06. 2026 | 21:44:41 | zalarnik_semko | jako jaký? |
| 20. 06. 2026 | 21:44:41 | LecramTrochuZnamy | Já platím daň z toho, že miluji péra. Fr. |
| 20. 06. 2026 | 21:44:40 | metelin977 | mhm |
| 20. 06. 2026 | 21:44:39 | Meewile | zapla%t za každej let Taylor Swift |
| 20. 06. 2026 | 21:44:39 | Mor4vak | to už platíme, říká se tomu zdravotní pojištění |
| 20. 06. 2026 | 21:44:38 | johnt605 | mhm |
| 20. 06. 2026 | 21:44:38 | duckman_cz | daň za to že si bílej je už daň z příjmu @Agraelus |
| 20. 06. 2026 | 21:44:37 | blumajk27 | jojo |
| 20. 06. 2026 | 21:44:37 | XGoldar | to by měli dávat k účtenkám v KFC LO |
| 20. 06. 2026 | 21:44:35 | H6fty | To bude mít Británie brzo |
| 20. 06. 2026 | 21:44:35 | Ricovaplaneta | LO |
| 20. 06. 2026 | 21:44:33 | skalkaboss | Dan z bydleni v Praze |
| 20. 06. 2026 | 21:44:32 | denzoss_ | pepeJAM |
| 20. 06. 2026 | 21:44:31 | BeBE73_ | BANGER |
| 20. 06. 2026 | 21:44:31 | MiaErrian | zaplatíme uhlíkovou daň a stejně to nakonec dýcháme my |
| 20. 06. 2026 | 21:44:30 | dettoxs | LO |
| 20. 06. 2026 | 21:44:30 | drbinactkaaphrasiova | Jamgie |
| 20. 06. 2026 | 21:44:29 | spoluzivocich | BANGER |
| 20. 06. 2026 | 21:44:29 | Abaddeon | jj |
| 20. 06. 2026 | 21:44:28 | rockemebaby | uhlikova stopa byla vymyslena ropnyma spolecnostma aby si lide mysleli ze je to jejich vina |
| 20. 06. 2026 | 21:44:28 | blumajk27 | LOL |
| 20. 06. 2026 | 21:44:28 | Lemochod | BANGER |
| 20. 06. 2026 | 21:44:28 | drbinactkaaphrasiova | BANGER |
| 20. 06. 2026 | 21:44:27 | Mezmro | BANGER |
| 20. 06. 2026 | 21:44:27 | omegalul_88 | za to , že dýcháš můj vzduch |
| 20. 06. 2026 | 21:44:27 | theconqueror_314 | pepeJAM |
| 20. 06. 2026 | 21:44:27 | The_AnDrEaS_ | pepeJAM |
| 20. 06. 2026 | 21:44:27 | sh4d0warri | BANGER |
| 20. 06. 2026 | 21:44:25 | Grounder1408 | BANGER |
| 20. 06. 2026 | 21:44:25 | blumajk27 | pepeJAM |
| 20. 06. 2026 | 21:44:24 | VelitelShepardCZ | pepeJAM |
| 20. 06. 2026 | 21:44:23 | Jixi979 | dan za dýchání |
| 20. 06. 2026 | 21:44:23 | DanVonKrug | jj |
| 20. 06. 2026 | 21:44:21 | problem_tri_teles | Třeba jo |
| 20. 06. 2026 | 21:44:21 | petlahev__ | XDDDDDDD |
| 20. 06. 2026 | 21:44:21 | WuVirr | Tu už platíš bro TwitchUnity LUL |
| 20. 06. 2026 | 21:44:20 | Lavaseras | jj |
| 20. 06. 2026 | 21:44:20 | spoluzivocich | TriEasy |
| 20. 06. 2026 | 21:44:19 | domca040400 | jj |
| 20. 06. 2026 | 21:44:18 | Ricovaplaneta | jj |
| 20. 06. 2026 | 21:44:17 | StreamElements | JJ hodil 500.00 dolalů! agrNaM |
| 20. 06. 2026 | 21:44:17 | holy_disease | jj |
| 20. 06. 2026 | 21:44:17 | theconqueror_314 | true LULW |
| 20. 06. 2026 | 21:44:17 | twixercz | jj |
| 20. 06. 2026 | 21:44:16 | YGHY | produkuje to tvaja tlsta prdel |
| 20. 06. 2026 | 21:44:16 | xking1 | jo |
| 20. 06. 2026 | 21:44:16 | jurasek2000 | Sisi |
| 20. 06. 2026 | 21:44:16 | gralpanda | zaplatíš dan za Chem Trails |
| 20. 06. 2026 | 21:44:16 | VelitelShepardCZ | jn |
| 20. 06. 2026 | 21:44:15 | Du6in3K | jo |
| 20. 06. 2026 | 21:44:15 | bloxtrcz1 | jo |
| 20. 06. 2026 | 21:44:14 | dettoxs | to bys mohl ale |
| 20. 06. 2026 | 21:44:13 | johnt605 | jj |
| 20. 06. 2026 | 21:44:12 | blumajk27 | jo |
| 20. 06. 2026 | 21:44:11 | sabejnos | jo |
| 20. 06. 2026 | 21:44:08 | lukin007adc | nene. myslím ty od Botasu. dneska mě přišel od nich mail a stojí 189 euro |
| 20. 06. 2026 | 21:44:07 | dettoxs | pepeLaugh |
| 20. 06. 2026 | 21:44:04 | Angel_Bikemare | na stojaka v lietadle , ako v mhd LuL |
| 20. 06. 2026 | 21:44:04 | sam_auditore | čaaau hi |
| 20. 06. 2026 | 21:44:02 | WuVirr | To jsou ty lety ve stoje? LUL |
| 20. 06. 2026 | 21:44:02 | zalarnik_semko | NOIDONTTHINKSO |
| 20. 06. 2026 | 21:44:01 | Shiralu | To je dobrý gaslight LULE |
| 20. 06. 2026 | 21:44:00 | drbinactkaaphrasiova | Tak on už si koupil i Boty na Kingdom come? |
| 20. 06. 2026 | 21:43:56 | w4r4n_czech | Tu z tvojí předkožky? |
| 20. 06. 2026 | 21:43:52 | styrator | stojis a drzis se mastny tyce |
| 20. 06. 2026 | 21:43:51 | blumajk27 | LOL ͏ |
| 20. 06. 2026 | 21:43:49 | fildanosiiik | jooooooooooo tak kofolka jooooooo |
| 20. 06. 2026 | 21:43:49 | Nrid3rN | ekonomicka třída je ta kde tě nechají stát místo sedaček LUL |
| 20. 06. 2026 | 21:43:48 | bosskamposscz | prdiš do plechovky |
| 20. 06. 2026 | 21:43:48 | H6fty | Eko je že máš pedály pod sedačkou abys rozjel motor |
| 20. 06. 2026 | 21:43:48 | Jixi979 | to je že máš másto sedačky rotoped |
| 20. 06. 2026 | 21:43:47 | duckman_cz | eko třída je že vedle tebe bude sedět Turek a celou cestu bude říkat že si libtard |
| 20. 06. 2026 | 21:43:46 | fazikkk525 | To jsou ty místa kde v letadle stojíš |
| 20. 06. 2026 | 21:43:43 | starkiller07012 | 📞 agrSadding Mami, zdvihni to, prosím! Za 20 minut to letí! - Tomfoolery 👍 |
| 20. 06. 2026 | 21:43:42 | jericocz | A presne tyhle lidi s temahle nazorama nikdy nebudou mit prachy. |
| 20. 06. 2026 | 21:43:41 | CocKroacNeS | lowbudget |
| 20. 06. 2026 | 21:43:40 | rockemebaby | ze doplatis uhlikovou stopu |
| 20. 06. 2026 | 21:43:40 | fanymen | @Agraelus no že běžíš za tim letadlem |
| 20. 06. 2026 | 21:43:39 | Sukdolakus | Co to je za příchuť kofoly? |
| 20. 06. 2026 | 21:43:38 | mates_no | Za koule do průvanu |
| 20. 06. 2026 | 21:43:38 | petlahev__ | máš min prostoru na nohy |
| 20. 06. 2026 | 21:43:36 | anonymni_koren | Ekotridá je Přivázaný Gumicukem na Palete v nákladovém prostoru |
| 20. 06. 2026 | 21:43:35 | johnt605 | Balónem Kappa |
| 20. 06. 2026 | 21:43:35 | spoluzivocich | vystřelí tě z praku |
| 20. 06. 2026 | 21:43:34 | herakles699 | na flinstonov sposob |
| 20. 06. 2026 | 21:43:33 | Karibson | LOL |
| 20. 06. 2026 | 21:43:32 | X_Bauglir_X | dobytčák ..econmy |
| 20. 06. 2026 | 21:43:32 | dettoxs | že budeš na stojáka |
| 20. 06. 2026 | 21:43:31 | Nrid3rN | třeba ti chtěl dat echo ne |
| 20. 06. 2026 | 21:43:30 | sh4d0warri | sedíš u okna |
| 20. 06. 2026 | 21:43:28 | lukin007adc | viděl jsi ty boty od KDC 2 ? |
| 20. 06. 2026 | 21:43:28 | HovnoNaKlacku904 | jakže větroněm |
| 20. 06. 2026 | 21:43:27 | Shiralu | 📞 agrSadding Mami, zdvihni to, prosím! Za 20 minut to letí! - Tomfoolery 👍 |
| 20. 06. 2026 | 21:43:27 | jirka_fiala | XDDDDDDDD |
| 20. 06. 2026 | 21:43:26 | sh4d0warri | OL ͏ |
| 20. 06. 2026 | 21:43:25 | xJudasz | LOL |
| 20. 06. 2026 | 21:43:23 | blumajk27 | LOL |
| 20. 06. 2026 | 21:43:22 | starkiller07012 | LO ͏ |
| 20. 06. 2026 | 21:43:21 | theconqueror_314 | XDDDDDDDD |
| 20. 06. 2026 | 21:43:21 | herakles699 | eko šetriš životne prostredie |
| 20. 06. 2026 | 21:43:19 | WuVirr | U záchodků |
| 20. 06. 2026 | 21:43:17 | MiaErrian | to je že běžíš za letadlem |
| 20. 06. 2026 | 21:43:17 | BeBE73_ | XDDDDDDDDDDDDDDDDD |
| 20. 06. 2026 | 21:43:17 | VelitelShepardCZ | LO ͏ |
| 20. 06. 2026 | 21:43:16 | Jejma11 | elektro vrtulák |
| 20. 06. 2026 | 21:43:16 | XGoldar | třída pro eko teroristy ? smile |
| 20. 06. 2026 | 21:43:15 | omegalul_88 | Čas navštívit Slavjansk nebo Kramatorsk dokud to neobsadí rusko agrCanon |
| 20. 06. 2026 | 21:43:14 | vikrikr | agr zna jenom buzik |
| 20. 06. 2026 | 21:43:13 | PetrMagpie | se zviraty v nakladnim prostoru? xD |
| 20. 06. 2026 | 21:43:12 | mmartin94 | ekologická voe |
| 20. 06. 2026 | 21:43:11 | kuckkuck | Tam máš rostliny kolem sebe LULE |
| 20. 06. 2026 | 21:43:11 | brumik33332222 | Co mele |
| 20. 06. 2026 | 21:43:10 | dettoxs | TUREK ??? Eko |
| 20. 06. 2026 | 21:43:09 | johnt605 | ekotřída na šlapadle Kappa |
| 20. 06. 2026 | 21:43:08 | skalkaboss | Myslim ten na Filipinach, jak tam potkas tu stavnatou Bond girl |
| 20. 06. 2026 | 21:43:07 | sterix3 | eko je že tam jedeš na kole |
| 20. 06. 2026 | 21:43:07 | HovnoNaKlacku904 | XDDDDD |
| 20. 06. 2026 | 21:43:05 | SUSTROJ | ?? |
| 20. 06. 2026 | 21:43:05 | tarinek | economy |
| 20. 06. 2026 | 21:43:05 | simon_preco | ta basic třída |
| 20. 06. 2026 | 21:43:04 | HaizleT | normal |
| 20. 06. 2026 | 21:43:04 | UNPRECIOUS412 | ekologická |
| 20. 06. 2026 | 21:43:04 | sabejnos | On myslel EGO třída @Agraelus |
| 20. 06. 2026 | 21:43:04 | gralpanda | TUREK |
| 20. 06. 2026 | 21:43:03 | MaervinCZ | to je bez nafty |
| 20. 06. 2026 | 21:43:03 | rockemebaby | Private Jet |
| 20. 06. 2026 | 21:43:02 | spoluzivocich | že jdeš pěšky jak němci |
| 20. 06. 2026 | 21:43:02 | petlahev__ | Economy |